Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
12. říj 2010

@wlladka 😢

sarlotta
12. říj 2010

@wlladka hele na tohle už je pozdě, tak se na to vyprdni.... které máma by tak super kluka nechtěla 😉 😎

madormi
12. říj 2010

@wlladka tohle neříkej ! strašně chtít miminko je běžné a ty si dělala a děláš pro něj, aby se měl co nejlépe!!!

tercie
12. říj 2010

@wlladka nejsi sobecká tak to vůbec neber panejo... Šimonek poroste a bude sílit a bude zdravej, a na nic z tohohle si nebude pamatovat, jen na to, jak moc ho miluješ 😉

tercie
12. říj 2010

Holky dneska je tu nějak smutno... nebečte, koukejte kolik z nás už to zvládlo, vy to taky zvládnete, jen neztrácet naději!!!!!

tercie
12. říj 2010

No a Lukášek měl dneska prvně masíčko... zeleninku s kuřecím, a k večeři kašičku tak jsem zvědavá jak bude spinkat. Včera dostal taky kaši navečer a spal od osmi do půl druhý, takže super. Už chtěl baštit celej den i noc pořád po 2 hodinách, občas i dřív a já byla jak mátoha,to se nedalo. Nechci mu kojení upírat,ale vyspat a odpočinout si někdy taky musím, jinak mi pak cvakají nervy a jsem nepříjemná i sama sobě.

tercie
12. říj 2010

Tak asi jdeme na Ordinaci co... Stavím se ještě pak, jestli tu některá budete 😉

sarlotta
12. říj 2010

@tercie no vždyť s kojčem nekončíš neee ? pěkně po jídle mu dej napít a ono se mlíčko udrží... vím nééé..šak sem kojila dlouho 😉

tercie
12. říj 2010

@sarlotta jojo, tak nějak to plánuju,čím dýl to půjde tím líp, se mě to líbí 😀

kvetinka7
12. říj 2010

Ahoj holky, jak se tu vsechny mate?
opet nahlizim a sonduju,zda Kopi uz porodila nebo ne 😝

@wlladka co te to proboha napadlo,ze bys za to mohla ty? vsechny,co jsme tu , jsme miminko chtely hrozne moc
a nosilas ho do posledni chvile,co jsi mohla..
a staras se o neho ,jak nejlip muzes a navic mas doma dals dve ditka.. klobouk dolu.
Takhle male deti maji prah bolesti niz, to,co boli nas ,je bolet vubec nemusi.. kolikrat placou jen proto,ze se jim to nelibi,co s nimi provadis .
Oo,ctu,ze ma Simunek uz pres 3200g, sikulak, to nemaji nektere normalne narozene deti ani ve 3 mesicich 😉

kvetinka7
12. říj 2010

@tercie ja taky kojim a prikrmuju.. mlika se tvori porad dost,tak jak ma..nekdy i vic,nez by melo a misto papanicka mu musim soupnout mliko 😉
je radost,ze ti tak krasne papa, nas malej pochopil,ze se da papat neco jineho nez mlicko skoro az v 7,5mes.. predtim mi to bojkotoval 😉

tercie
12. říj 2010

@kvetinka7 Kopi prej počká už do vánoc 😀

tercie
12. říj 2010

@kvetinka7 to má s holčičkou kámoška z porodnice, co se nám děti narodily stejnej den a ležely jsme pak spolu na pokoji, malá jí ty zelen.příkrmy nechce, dáví u toho, až má slzičky, chudinka.
Já mám mlíka teda tak akorát, nějakej pocit přílišný plnosti jsem asi ani neměla, ale i když se malej napije pořádně tak pořád bych odstříkala, kdybych chtěla, ale zas naco...
Ale na dnešek v noci se mi potvrdilo to s tím pláčem...jakože spouštěč... malej mi chtěl dát najevo že nechce dudlík ale napít, tak se mi rozječel, chvilku trvalo než se zklidnil, a to jsem byla turch a musela se převlíct 😀

kvetinka7
12. říj 2010

@tercie ha, Kopi rika,ze si pocka az ji nove a hezky vymalujou, jo???? 😀
to s tim durch znam.. jak to pak studi 😉
ono je dobry na to jidlo nespechat, deti vi,co je pro ne dobre..kdy maji prejit na jinou stravu

tercie
12. říj 2010

@kvetinka7 asi jo 😀
No studí to pěkně, fuj 😀
A ještě mám koupenou mrkev s jablíčkem,dr říkalaže jak začnem maso tak můžem i ovoce, ale asi nebude spěchat, ať toho nemá moc najednou, nechám to trochu postupně. Hlavně mi pořád jí jen půl tý malý skleničky, pak už bych ho musela nutit, ztratí pozornost,začne si do pusy rvát fusekli co si stáhne z nohy,hází nohy na stoleček, no hotová spartakiáda při tom jídle😀
A co vy s Adámkem, už lezete? 😉

kvetinka7
12. říj 2010

@tercie u toho jidla to mame podobny , stejny vylomeniny, pul jidla pod stolem.. s chlebem v ruce mlati o hranu stolu, kousky mi litaji az do obyvaku.. uz jsem rezignovala, po jidle beru hadr a vsechno umyvam.. cisty obleceni nam vzdy vydrzi do prvniho jidla,takze asi 2 hodiny 😠
fusekle si sundava furt 🙄
proc jste zacali s jidlem tak brzo? uz mu to nestacilo?
my zacaly s ovocem o neco malo pozdeji nez se zeleninou,protoze mel malej zacpu.. ono je to v podstate jedno
A.leze,ale furt pozpatku, nejak neumi prehodit tu zpatecku

kopa
autor
12. říj 2010

Hahahaha 😀 😀 😀 😀 Já si fakt počkám 😀 😀 Aspoň tam pak nebude narváno 😝
Mě dneska bolí celý den pěkně břicho a mimík je náký akční.Doufám,že mi v noci nepraskne voda 😅 😅
dobrou.

kopa
autor
12. říj 2010

Jo a jinak mě dneska málem ranila mrtvice 😅 manža vezl podvozek kočárku na reklamaci 😅 se nám zdálo,že se to hýbe.No jel tam zbytečně 😅 😀 Oni se prý takhle hýbou všechny kočárky 😅 tak tam to ozkoušel a jel zas domu.

tercie
12. říj 2010

@kvetinka7 no taky po jídle vypadá jak prase...buď se zmastí jídlem nebo proslintá, mám asi 7 bryndáků a ty točím, jinak bych převlíkala co hodinu,děsný 😀 Hlavně ho to oblíkání totálně nebaví a vzteká se. Už dovede dát pěkně najevo, co se mu líbí, nebo ne, vopice mrňavá 😀
No já začala mít dojem že má mlíka málo, protože mi před spaním vycucnul obě prsa a ještě se zdálo, že má málo, tak jsem chtěla zkusit na noc kaše, měl nemléčnou kukuřično rýžovou ale efekt žádnej, a dr mi asi 2 dny nato říkala ať kaše nedávám, ať začnu tou zeleninou,...no tak od tý doby jí dávám, od 5.měsíců a týdne. Pozejtří je mu půl roku tak už pomalu začnem masíko, a na noc jsem dneska podruhý dala kaši mléčnou rýžovou od Hami,je z kojeneckýho mlíka, a včera mi chrněl krásně tak asi funguje...

@kopa Kopi mimča před porodem naopak klidní aktivitu 😉 tak to asi ještě nebude 🙂 No ale kdyby jo tak aspoň to budeš mít za sebou, sousedojc rekonstrukci přečkáš ve špitálu a doma pak bude už klid 😉

kvetinka7
12. říj 2010

@kopa a jejda, tu ji mame, budouci novomaminu 🙂
mas recht s tim cekanim, vyberes si pak i postel u okna 😉
jestli dobre pocitam,tak jsi 39+4, to ja presne ten den v noci zacala rodit, nejdriv mi praskla voda .. jak pises ty 😀
od vecera jsem citila tlak v podbrisku a co 5 minut chodila na malou, myslela jsem,ze musim curat a ze se z toho zblaznim a pak rup 😎
zbytecne to nebylo,aspon manza zjistil,ze je vse Ok

tercie
12. říj 2010

@kopa dobrá akce s kočárem 😀 aspoň se manža prošel 😉

kvetinka7
12. říj 2010

@tercie davej radsi mlecnou, je to kase+prospesny mliko anebo dej nemlecnou+svoje odstrikany mliko
manzel mi ujizdi na kasi od Nutrilonu-obilnomlecnou , je fakt dobra s kousky obilovin, zcela regulerne si delal i porce pro sebe 😀 😀

tercie
12. říj 2010

@kvetinka7 héééj manža je dobrej 😀. Já si teď místo krupičky dělám ovesnou kaši se skořicí a kompotovanýma broskvema a můžu se užrat 😀
Ještě že malej není na sunaru, ten mi vždycky chutnal, jen ten prášek samotnej na lžičce,ňam ňam 😀 jsem ujídala malýmu bratránkovi😀

wlladka
12. říj 2010

Holky, děkuju moc za podporu. Já mám prostě zase depku. Ono to přejde jako ty před tím, ale..........
Prostě o tom pořád přemýšlím. Ne, že bych Šimonka nechtěla. Nedej Bože, to ne!!! Já ho šíleně miluju! Je to naše zlatíčko a maličkatý zázrak . Prostě se o něj bojím a bát budu. Doma nám vůbec nepláče, protože si ho rozmazlujeme. Je to naše kytička 🙂 Pak, když ho slyším plakat u těch doktorů, tak mi z toho není dobře. A není všemu konec. Budeme bojovat dlouho, ale vyhrajeme. To jsem si jistá ! 🤐
@tercie Lukášek už se takhle láduje??? Téda, já vždy 6 měsíců jen kojím, pak teprve začnu s bramborem a mrkví. 😲

Holky, kdyby se vám chtělo hlasovat pro Šímu, tak zde prosííím.
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=14977
Děkujemeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@bobinka22 - taky klikám 😉

tercie
12. říj 2010

@wlladka určitě pláče taky proto, že na něj sahají cizí lidi, to víš, i když je prcínek tak tohle vycítí,že není u svých.... ono to tak horký nebude 🙂 Jasňačka že to zvládnete, o tom není žádných pochyb a depku hoď z okna, a usmívej se na svět,jooo? 🙂
Heleď mě napadlo, až budete trochu v pohodě, třeba zjara, nebudou hrozit nákazy apod. že bysme se mohly sejít, tak daleko od sebe nebydlíme 😉

No Lukášek se láduje, jsem to psala někde vejš květince,že jsem myslela že má málo a začal chít víc v noci a častěji, špatně spal, no pak začly lézt zuby, ono to bylo jedno s druhým, ale definuj to... 😀 Tak zeleninku už baští a dneska poprvé ochutnal masíno kuřecí, ale jako změnu že by mu to víc šmakovalo jsem nezaznamenala, akorát teda jsem mu dala zapít čajen a ne mlíkem,to dostal až za ty dvě hoďky...

tercie
12. říj 2010

Hlásky jsem poslala 😉

wlladka
13. říj 2010

@tercie určitě bych se sešla ráda. To bychom z jara fakt mohly. To už budeme velcí a silní 😕 😅 to by bylo fajn.

Jen ať se Lukášek nacpe 😀 , když mu chutná. Já na zoubky dávala tvrdší kůrku chleba a jakpak žužlali 😀 😀 😀 Na to je Luky ale ještě malý. Našim klukům rostli zuby později. Až skoro v roce. 😕 Jsem zvědavá, kdy vylezou Šimonkovi.

Ty moje depky jsou na ho..., já vím. Vždycky to na mě nějak padne 😢 Ono to zas přejde, ale vyhnat to z tý hlavy....... 😖 Pořád o něm přemýšlým, mám strach, aby byl v pořádku.... no, vždyť to znáte. Strach o dítka je velký a o to naše prdítko snad 100x větší. Dvě děti už mám, ale když jsou v pohodě, je to prostě o něčem jiném. Co vám budu povídat 😒 Prostě se musím vždy nějak hodně zaměstnat a přemýšlet o jiných věcech. Ještě si musím pořád zvykat na to, že to prostě není obyčejné miminečko.
@tercie a děkuji za hlásky 😉

wlladka
13. říj 2010

jooooo a jinak tedy DOBRÉ RÁNO 😀 😀

ee.liska
13. říj 2010

ahoj 🙂 dneska jedeme na kyčle a odpoledne bude Maty u ségry tak vás dočtu 😎 dneska mi končí šestinedělí, jupííí 😀
Tak ahoj odpoledne 🙂

bobinka22
13. říj 2010

@wlladka
dala jsem 10 😀 taky dekujem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru