Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
15. říj 2010

Farmi klidně bych přijela, tomu věř, bydlet někde poblíž 😉 😀 Ale pořád nemám ještě všechno hotové, já jsem vždycky\ večer rozhodnutá co udělám další den, ale kolikrát skutek utek. Zapnu notas, že se jenom light kouknu, no a už na úklid nemám ani myšlenku 😅 Ze mě se stává lenivec, jsem si myslela, co proboha budu tak dlouho dělat doma......, no a klidně bych si to protáhla. Je úžasné, jak manža vstává, já vyvenčím hafíky a můžu zalést zpátky do teplého pelíšku 😀

lucierob
15. říj 2010

@farmarska tak se na to klučičí jméno vyprdni. Beztak budete mít krásnou holčičku

@kopa čípek 1,5 cm? To jsem měla tak ve 30 tt. od 34tt 0 cm. Bylo mi u obou těhu řečeno, teď už čekáme jen na kontrakce. 😅

kopa
autor
15. říj 2010

Holky tak vás dočtu zítra 😅 dneska mám fakt dost 😒
@majjka24 no doufám,že ho budu mít brzo v náruči 😅 už si myslím,že tam bude do vánoc 😀
@lenik_25 no právě,šoky to byly 😅 Jsem se celá klepala na tom monitoru a ještě jsme musela mít pokrčené nohy a do toho mě šíleně bolelo to tříslo,no děs 😨 Kdyby nebyl akční,tak se jim to taky nelíbí...
@farmarska Farmíku já to chápu s tím císařem 😅 Je to pro ně asi hnusná práce,tak možná proto. 😅 Bála bych se aby Vítu nák nefikli ☹
@lucierob No jo je to tak 😅 já nevím co mám dělat,začínám mít z toho celkem strach 😔

lucierob
15. říj 2010

@kopa já znám teda dost holek, které mají přes 100kg a císaře jim dělali.

kopa
autor
15. říj 2010

Jo a ještě jsem trošku zašpinila 😅 ale to bylo zřejmě z toho vyšetření od doktorky.
Jdu se natáhnout a koukat na tv 🙂

farmarska
15. říj 2010

luci asi to tak dopadne, páč jinak bych se s tím svým manžou při těch jeho návrzích uvstekala 😀 😀 prostě jedině to jistí ta holčička 😀 jinak to bude důvod k rozvodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
májí člověk si na tu domácí pohodu hrozně rychle zvykne vid 😅 😅 Jinak já to dělám stejně..večer před spaním plánuju, co všechno další den udělám a pak skutek utek 😀 takhle v představám už mám vymalováno a vygruntováno v celým baráku, od sklepa po půdu 😉 😀 😀

sarlotta
15. říj 2010

Hezký večer🙂 slečna usnula🙂 tak sem tu. mám antibiotika penbene, je mi malinko líp 😉 včerejší noc byla zážitek tedaaaa... sem se převlékala 3x..zpocená... ale tělíčko si poradilo 😉
manža vzal děti dneska na kolotoče, tak sem měla 2hodiny klid... šak sem ale prd ležela... vysála sem a ožehlila, aby měla malá věci bez bacilků🙂
jinak na poledne ze sebe vyhodila napolykané hleníky, fuj blééé 😝 😅 ,, sem volala doc 😀 hned.. a že vydržet, jak není teplota, tak jen kojit dle chuti a bude dobře....
No ale je fakt, že aftíky zmizely snad kouzlem..díky kojču 😉

Malý je měl až po 2roce a to byl týdenní boj 😝 😔 😔 ono ten první kontakt s virem bývá bouřlivý. tak to máme aspoň za sebou 😉

@kopa hele já rodila malého přesně na termín a taky jsem nebyla vůbec otevřená... je to lepší než rodit dřív.... už to bude brzo, to zmákneš, neboj 😉 do císaře fakt nejdi... přirozený porod je opravdu lepší 😉
@farmarska no tak to bude děvčátko, když se nemůžete domluvit na jméně na kluka🙂)) my to tak teda měli 😀

farmarska
15. říj 2010

kopi neboj, já mám tukovou zásobu větší než hroch a věděli pokaď žezat 😉 Robík byl bez škrábance a spokojenej, že se nemusel nikudy cpát 😀 😀 .... tak to jen kdyby náhodou došlo k nejhoršímu 😉 ale já myslím, že Víteček půjde sám a jako pomásle 😉 😎

farmarska
15. říj 2010

zašpinila? 😕 že by? 😅 😀
tý jo já začínám bejt zase napnutá na další mimineško! 😵 😵 😵

sarlotta
15. říj 2010

@petroska tohle večerní huukání mi malý taky dělal a to sem plně kojila.. a nešel uspat ani za nic.. akorát já to měla tak že buď sosal a spal u prsa nebo hulákal prostě do 10-11 hodin... a ono to pak přešlo... tak neboj to se zpraví 😉 😎
takže sme měli společné večery v ložnici 😝
pomáhalo dát často během jídla odříhnout a nemít puštěnou televizi u krmení, prostě klid, vyvětráno, chladno a pak šupnout do postýlky jak zavřel očka a obložit ho plenkama 😀 😀

farmarska
15. říj 2010

Kamčo 😠 😠 😠 když jsi doma náhodou bez dětí a máš klid, tak máš ležet!! 😠 😠 😠 asi ti přijedu nasekat na prdel! 😠

wlladka
15. říj 2010

Ahojky. Tak jen kukám na Kopinku, jak dopadla. Tak jí pěkně vystrašili ☹ Ale určitě to bude v pořádku. Až se Vítkovi bude chtít, on dá vědět.
Já zase jdu. Zas nějak nestíhááámmm

farmarska
15. říj 2010

jinak supr, že malé zmizely ty afŤáci! snad už bude zase jen dobře! 🙂 Náš Robča je taky prvně dostal když měl kolem dvou let a to bylo tehdy hrozný..nechtěl nic polkonou , ani pít, ani jíst..to hned plakal..no si pamatuju, jak jsme z něj tehdy byli na nervy 😖

farmarska
15. říj 2010

sarlot takže já se budu opičit 😀 nedohodneme se,..bude holka a basta 😎 😀 😀 😀

sarlotta
15. říj 2010

@farmarska 😎 plánuju na zitřek, slečna konečně vzala na milost kočárkování i od tatínka, tak budu mít snad víc volníčka 😉 a máme tu hody, tak to se tatínek půjde ven ,,pávit" rád 😀

farmarska
15. říj 2010

tak doufám, že to zejtra zase nepokazíš a že si zatím pěkně odpočneš 😉 😀
a co, je ti líp? antb. už zabrala? 😕 co teplota?

sarlotta
15. říj 2010

@farmarska no dyť víš, že u nás byl do poslední chvíle na kluka Ernest 😅 😀 do papírů jsem si v porodce teda napsala Sebastiena, ale Šarlotka to vyhrála 😉
malý včíl furt chodí a přesvědčuje mě abysme malé říkali radši Izabela.. no nevím kam na ty jména ti moji kluci chodí 😀

sarlotta
15. říj 2010

@farmarska no 37 mám furt, ale to se dá fungovat 😉 včera 38.. to bylo horší 😝 půjdu hajat .... ale chybíte mi kecalky 😉

farmarska
15. říj 2010

Ernest! 😀 😀 😀 😀 no to j taky síla! 😀 😀 😀

farmarska
15. říj 2010

ale malej je roztomilej 😵 😵 hele mu udělej radost 😉 malá z toho stejně ještě rozum nemá, tak jí na jeden den překřti na izabelu 😀 😀 😀

farmarska
15. říj 2010

Jako dnes u nás padali zase takové návrhy jako je.. Hubert, Herbert, Gustav, Bohdan, Bořivoj ...atd.. 🙄 🙄 🙄
Tak jsem se manži ptala, za co se chce tomu malýmu mstít 😀 😝 a že jen přes mou mrtvolu 🙄

farmarska
15. říj 2010

No jasně, hezky se vyspi a odpočívej at jsi brzy fit!! 🙂 🙂 🙂

lucierob
15. říj 2010

@farmarska a můžu se zeptat o jaké jména se přete?

sarlotta
15. říj 2010

@farmarska to jsou taková tvrďácká jména🙂 a Tobě se líbí co ?

farmarska
15. říj 2010

luci můj manžel je přesvědšenej, že nechce mít "častá" klasická jména a zaroveň taky né cizí.. 😝 a tak vůbec 😝 cokoliv mu navrhnu, to se mu nelíbí a když něco řekne on, no to je vyloženě hned na pár facek 😀
Mě se líběj právě taková tak klasická, jako třeba Tomáš, Míša, Lukáš, Mareček, Tobiáš i Tobias, Matyáš i Matyas 😀 nebo třeba i Samuel, atd.. ale jemu se všechno z toho prostě děsně nelíbí 😠 😠

lucierob
15. říj 2010

holky, nemáte náhodou některá zkušenosti s plastelínou Play Dooh? Robča by chtěl tu cukrárku, tak jí zvažuju na vánoce.

lucierob
15. říj 2010

@farmarska tak z těch co jsi napsala se mi líbí Tomáš, Lukáš. My uvažovali o Kryštofovi nebo Matějovi. V porodce se mnou ležela paní a její prcek se jmenoval Samuel Teofil

farmarska
15. říj 2010

Luci z těch manžových měkčích ..Augustýn, Emílek, 😅 😅 😀
pak si vyber a nenaser se vid ! 😀 😀 😀
Hlavně když já navrhnu třeba Denise, nebo Dominika, tak to je prej hrůůza 😠 😠 😠

sarlotta
15. říj 2010

@farmarska
@lucierob Tomáš a Lukáš jsou super🙂)) musíš vybírat aby se to hodilo i k Robertovi.. aby to nebylo extrémně jiné 😉

a co Richard-Ríša ? to byl král 😉

ale víš co jedno si vyber a opakuj ho často... on si na to zvykne🙂)))

farmarska
15. říj 2010

No asi přistoupím k násilí 😎 když to nejde podobrém půjde o po zlém 😀 příště až zase půjdeme společně listovat kalendářem, vezmu si sebou vařečku a jen řekne něco blbýho, hned jí bude mít! 😠 a uvidíme, jestli se dohodneme 😀 já nějak tuším že to půjde líp 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru