Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. říj 2010

@farmarska a co Daniel.. to se mi hrozně líbilo a manža to zavrhl 😠

farmarska
15. říj 2010

Luci s tou plastelínou ti neporadím 🤐

sarlotta
15. říj 2010

a to děvčátko nepovíš ?

luci já taky nevím, ale malému se taky líbí 😝 😀 jooo reklamy 😉

farmarska
15. říj 2010

jo Matěje i Kryštofa jsem mu taky navrhovala a taky se mu cosi na tom nezdálo 😠 😠 😠
prostě je to vopruzák 😝

farmarska
15. říj 2010

Daniela zavrhl hned páč to byl můj první kluk..tak má na to jméno averzi 😀 ale mě se líbí! 😀
Rýša mu přišlo přihřáté 😀
ale to s tím opakováním jména už praktikuju.. opakuju mu dnes celej den Míša, Michal, Míšánek, Míšutka, 😀 😀 doufám, že to zabere 😉 😀
na holčičce jsme se schodli hned v začátku.. Verunka 😵
jako nebyl z toho nijak odvařenej, ale prej budiž, když to musí bejt 😀

lucierob
15. říj 2010

však na to máte ještě 20týdnů čas. Tak podle kalendáře vyberte např. 10 jmén a postupně nenásilnou formou protřiďujte. A nenápadně tam šupni to co chceš ty. Ale ať to vypadá jako jeho nápad. Mojemu se taky jméno Robin moc nelíbilo, ale začla jsem tak prckovi říkat někdy kolem 20tt a manža si na to tak zvykl, že jiné jméno už ho ani nenapadlo 😀

sarlotta
15. říj 2010

Veronika je moc krásné🙂 a Michal- Michael je taky super... však Ty si poradíš 😎

farmarska
15. říj 2010

sarlot, no jo, nějak to uhraju 😉 ale ty nervy co mne to stojí 😀 a těch kalendářů a stránek se jménama co už jsme prolezli a on je prostě čím dál tím divnější 😀 😀

lucierob
15. říj 2010

Verča je taky moc pěkné jméno. Ale bohužel ho mám spojené s nepříjemnými lidmi ve svém okolí 😒
@sarlotta Robin řve skoro u všech hraček v reklamě, že by je chtěl. Už jsem ho přestala poslouchat 😀

farmarska
15. říj 2010

luci ty intrykářko! 😀 😀 😀 😀 😀
hele no prostě počkám do toho čtvrtka na velkej ultrazvuk a uvidím co mi tam řeknou..jestli kluk nebo holka ...a pak budu vědět jestli se má cenu s ním o tom hádat a jak hodně 😀

farmarska
15. říj 2010

😝 Náš Robča měl taky tohle období 😝 co reklama na hračku to chtěl 😝 a přitom to byly leckdy takový hraviny! 😠 že jak to dostal, tak zjistil , že ho to vlastně ani neba 😝 protože to samozřejmě nefunguje přesně tak jako v té reklamě..
Ted už to tak ale nemá, ted nechce hračky z reklam 😎 ted už jen notbuky a mobily a pod.. 😝 😀 😝 😀

lucierob
15. říj 2010

@farmarska joo, Robča už je velký chlap. Povýšil do skromnější skupiny hraček 😀 Už jich nechce 10 jako kdysi,ale stačí mu 1 pořádná,co?

farmarska
15. říj 2010

luci no jo, je to kluk nenáročnej, sromnej 😀 jsem zvědavá s čímpak přijde za pár let..že by motorka, gabriolet, bmw? 😀 😀 Jsme měli asi začít šetřit ještě dřív, než jsme spolu s manžou začli chodit 😀 😀

lucierob
15. říj 2010

a ty jsi to nedělala? A tím se přece musí počítat 😀

farmarska
15. říj 2010

no já jsem nějak doufala, že do té doby nějak záhadně zbohatneme 😎 zdědíme miliony 😎 a budeme zavodáři 😉 😎 No nějak to nevyšlo 😀

farmarska
15. říj 2010

no tak hlavně jestli jestli už máš našetřeno ty 😀 malému taky nebudou věčně čtyři 😉 😀

lucierob
15. říj 2010

šetřím, šetřím, což o to.Ale pokaždé se mi do toho připlete něco co se strašně důležitě musí koupit. 😅

majjka24
15. říj 2010
farmarska
15. říj 2010

májí není 😀 moment, najdu to moje 😉
luci tak to máme tak nějak stejné..stále nějaké nečekané investice 😝

farmarska
15. říj 2010

Májuš mám todle 😉 http://www.zdravi-cz.eu/angelsounds-jdp100s-p-5...
hele tamto taky ale vypadá dobře, ale jako odskoušený to nemám 😀 U toho mého vím, že i když jsem tlusťoch, že to je přes ty špeky krásně slyšet 🙂

majjka24
15. říj 2010

@farmarska děkujííí, a který že to vypadá dobře??a od kterého týdne jsi homohla poslouchat ty?

natalie77
15. říj 2010

Ahoj holky moje milovaný 😔 .
Jsem úplně v prdeli....pardon za ten výraz.
Mareček byl 14 dnů zdravý, dobral antibiotika.....
no a včera mi ségra odpoledne volala, že Mára kašle a začal chraptět....večer už měl horečky, kašel hrozný, takový ten bolavý....no a v noci už jsme nespali...při každém zakašlání pláč, horečky....spala jsem asi 5 minut, takže ráno volat do práce zrušit schůzky, k doktorce......tam samozřejmě průšvih, laringitida a opět silná bronchitida, další antibiotika!!!!!
Pak ho hlídal tchán, já jela do práce..vrátila jsem se k večeru domu, no tady na mě čekal uzlíček, měl horečku zase skoro 40, nic prý nejedl, trošku pil.....
Jsem úplně v řiti, v tomto stavu, stresu, únavy...to prostě jen tak nepřijde....každý večer bulím do polštáře, že jsem si měla vzít odstupné a být do jara doma.....
Jdu se umýt, mám toho nějak plné brýle........... 😨 .

farmarska
15. říj 2010

májí oba vypadají dobře, ale ten druhej, ten už je až nějakej moc profi ne 😉 😀
Já jsem si to pořídila asi v 13tt a už jsem to slyšela krásně 😵 a to jsem tlustá 😉 ty to uslyšíš určo už mnohem dřív! 😉 😎

farmarska
15. říj 2010

Natálko ☹ ☹ každej den jsem na tebe a Marečka myslela, jak to zvládáte..a ono toto 😖 takovýhle trable a trápení 😔
náš Robč je taky marod, nějak to ted všude řádí 😢 Ach jo, vůbec nevím jak tě povzbudit, co ti říct 😢 ..tak snad jen posílám velikananánský obejmutí, hodně síly, pevný nervy a hlavně, aby byl malej už brzyčko zase se zářivejma očičkama a ty jsi byla konečně už ta těhulka!!!

majjka24
15. říj 2010

@natalie77 Natálko bobešku, držte se, budu Vám moc držet palečky ať se Vám co nejdřív uleví a pak bude zase dobře. Moc na tebe myslím a na Marečka !!!! tfuj, tfuj, tfuj

majjka24
15. říj 2010

@farmarska díky, mě se ten druhý moc nelíbí, že tam jde i srdíčko poslouchat, já to chcu hlavně kvůli tomu!!! A líbí se mi hrozně ten co máš ty, že se to dá nahrát i na CD 🙂 to je bomba! Máš už nějaké nahrané?? 😀

farmarska
16. říj 2010

ahoj holky, hezké sobotní ráno 🙂
u nás teda nif mof 😝 manža musel i dnes do práce 😝 a náš Robík asi od půlnoci pořád lítal na záchod, tak jsme se moc nevyspali 😝 nechápu co může pořád ještě vysrat, když skoro nic nepřijmá 🙄
Dnes jsem mu zkusila naordinovat ty kapičky Hylk, když tamto moc na ten průjem nezabíralo a uvidíme.

farmarska
16. říj 2010

májí promin, že jsem neodpověděla a tak narychlo zmizla, ale zakoukala jsem se na telku a u toho pak vytuhla 😅
hele nahraný už to mám 😵 na pc 😵 Jako ten přístroj ti fakt vřele doporučuju 😉 já si ho užívám i ted, i když mimi už kope 😉 jak chvíli nekope už poslouchám 😀 fakt mne to vždycky děsně uklidní. A není to zase tak strašná investice, páč to jde zase vždycky prodat, s nějakou menší strátou 😉
Já ted prozměnu už zase pokukuju po monitoru dechu 😀

aronek
16. říj 2010

Přeji dobré ráno. Včera jsme se přestěhovali už z chalupy a malý to nějak nezkousl a celou noc bekal, když měl být v postýlce, takže dnes celou noc hajal s´námi, takže o vyspání být řeč nemůže 😢 Teď usnul a nahlásila se skorotchýně na devátou a zatím nedorazila 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru