Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
25. črc 2009

mury, me taky 😒 . ale nechci se s tim nejak trapit a szirat. oni budou urco klidnejsi az jim reknu po pondelni kontrole, ze je vse, tak jak ma. tedka se jim to honi hlavou a maji strach, aby se neco nestalo. uz vidim mamku, jak me bude kazdej den volat a ptat se, jestli je vse ok. mozna sem mohla jeste pockat, preci jenom jsem teprve v 6tt.

ikopretinka
25. črc 2009

Farmi ahoj,
jo jo z jídla. Byla jsem 1.7.v Třešti na soustředění a zašli jsme s manžou na oběd. No a já trubka si dala (jako že dietní a je to maso) zapečené kuře s broskvemi, manža smažený květák. No a o týden později už jsem ležela na infuzích a výsledek byl campylobakter z kuřete. No a protože jsem kuře měla jenom tam , tak je to z toho i inkubační doba odpovídala. No a tento týden dělali další testy a už ho zase našli, takže antobiotika mě neminou. Předtím to řešili jen živočišným uhlím a hylakem a probiotiky.

murynka
25. črc 2009

mabe na co čekat já to také našim řekla asi v 6tt 😉 to si nevyčítej rodina by to měla prožívat s námi a když jsi štastná je jasný že se ráda pochlubíš 🙂

farmarska
25. črc 2009

já jsem taky jediná dcera 😅
i mamka brečela, když se mi to stalo poprvé 😔

mabe holt pust to z hlavy 😉 však uvidíš, jak budou juchat, až to vstřebají a přijedeš tam přiště 🙂 je jasný, že o tebe budou mít strach pořád, ale ta radost z vnoučka to nakonec přebije 😵 😵

mabe
25. črc 2009

farmi, mas pravdu, oni to nemysli zle, ale... zas obracena reakce bude od tchanovcu - to budou velky ovace. Zase nasi me podporovali a pomahali tedka, kdyz jsem nebyla tehu. Nevyptavali se, nestourali atd. Zato tchyne furt mela narazky, tak kdy uz splodite miminko, takhle ctenim knih po nocich to nedokazete atd. Moc se do toho "srala" a to me nebavilo. A nasi se me nevyptavali a cekali az zacnu sama.

mabe
25. črc 2009

farmi, nas tatka bude uzasnej deda. Vsude kdyz jsou deti, tak si s nema hraje a blbne. Proste maji strach, aby to vyslo a neublizilo me to zase. Ale ja verim, ze ne. 🙂

farmarska
25. črc 2009

kopretinko tak to je nářez! 😕 se ted budu bát jíst po hospodách! 😨
a to jsme zrovna dnes od našich pozvaný do jedný na oběd! 😅
a já mám před snažením!!! 😨 😨 😨

farmarska
25. črc 2009

mab jasně že né, tentokráde to bude dobré!! 😵 😵

murynka
25. črc 2009

kopretinko to je fakt síla 😲 😲 😲 kuřecí si dávám ráda a všude 😅 😅 😅

ikopretinka
25. črc 2009

Od teď výlety řeším lepeňáky a nikde nic nejím. Si představ ty nervy, když mě zavřeli na infekční a já nevěděla jestli nejsem v tom, protože to byl zrovna 28DC , tak proto zkoušeli napřed jen to uhlí a probiotika. Jsem se tam modlila ať to dostanu.

mabe
25. črc 2009

kopretinko, tak to je fakt drsny. 😒

VYJDE!!! 😉

farmarska
25. črc 2009

holky a moji tchánovci ještě nevědí o tom, že jsem potratila 😅
mě se s nima o tom nece mluvit a můj muž se taky neobtěžoval 😀 takže je tím asi ani nebudeme opruzovat 😀 😀 jen je mi trapný, když se mne vždycky zaptaj, třeba i po telefonu, jak mi je a ať se šetřím 😅 😅 😅

murynka
25. črc 2009

farmi 😕 😕 😅 😅 a kdy jim to řeknete??

ikopretinka
25. črc 2009

Mury , to teda je, kuře si nedávej!!!! Já si myslela jak nebudu mít docela zdravý oběd a pak tohle. 😠

murynka
25. črc 2009

kopretinko no fakt čučím 😲 😲 😲

farmarska
25. črc 2009

holky já ten objed snad odmítnu 😅
hele a to můžu dostat jen z kuřecího?? a kdybych si dala třeba svýho obal. hermoše, tak je to v poho??

květi, ty nervy musely bejt fakt děs! 😖

farmarska
25. črc 2009

holky myslím na scharlotku. snad je holka už v pořáídku a moc jí to bříško nebolí 😕
normálně mi tu už chybí 😅 Doufám, že jí brzy pustěj a ukáže se tu, aby ním řekla, že je v pohodě 😵

farmarska
25. črc 2009

mury já nevím 😅 😅 😅 se nám do toho ani jednomu moc nechce 😅
a víš jak, my s nima až tak moc nepečemea oni se většinou stejně spíš ptají ze slušnosti, než aby je to opravdu zajímalo 🙄 O jediný vnouče, našeho Robču taky moc zájem nemají.. Navíc vím, že první co bude, tak budou informovat mou bezdětnou 40tiletou švagrovou, se kterou se namáme rádi a ona z toho bude mít velkou radost, jak jí znám 😠

murynka
25. črc 2009

farmi aha 🙄 🙄 tak tomu rozumím...to je tedy nepříjemné.....

farmarska
25. črc 2009

no asi jim to neřekneme a pořídíme si rychle nové a oni ani nic nepostřehnou 😀 😀 😀 ti mi měsíce přepočítávat nebudou 😀 maximálně řeknu že přenáší 😀 ..měsíc dva tři...to je ještě v pohodě ne 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. črc 2009

holky, mury, musím končit, za chvíli pojedeme s našima, pomoct jim s karavanem do kempu a pak na ten oběd...
asi si dám taky květák 😅

mabe
25. črc 2009

farmi, asi byste jim to meli rict, a nebo teda rychle tehu. 😉

ja jsem jeste zapomela, ze mamka si tak rikala, jee bude to rybicka jako ja s tatkou a tatka zase ryba a smal se, ale proste to nebyly ty reakce jako poprve.

murynka
25. črc 2009

farmi 😀 😀 😀 hezký den a dej si opravdu něco jiného než kuře 😅 😅
papa

mabe
25. črc 2009

ahoj mury

murynka
25. črc 2009

mabe já nikam nejdu 😀

mabe
25. črc 2009

aha, ja myslela ze jo 😀 promin nechtela jsem te vyhodit 😀

murynka
25. črc 2009

odchází farmi 🙂 😀 😀 😀

mabe
25. črc 2009

farmi ahoooooooooooj 🙂

aronek
25. črc 2009

Ahoj, kde jste všichni? Mám dotaz, co mohu na bolest hlavy? Od včerejška umírám a nechtěla jsem nic brát, ale nedá se ☹

kopa
autor
25. črc 2009

Ahoj holky,

Ivčo uvidíš všechno bude v pořádku a ty otěhotníš!!!!!!!!!nedávno jsem viděla kousíček dokumentu byla tam paní a taky měla nizkou sliznici nasadily jí prášky a hlavně otěhu a donosila i dokonce! 😵 Tak hlavu vzhůru do dalšího snažení 😵

Kopretinko je to je mi líto,že musíte snaženíčko oddálit,ale hlavní je uzdravit se a pak na to skočit 😀 Tak at je ti lépe 😵

já byla dneska zase nakupovat,vy kupujete na mimi tak já na sebe 😀 Včera jsem koupila džíny a dneska tříčtvrtáky.Pak jsem ještě nakoupila v Ikei talíře,misky,kuchynské potřeby,ručníky....Tak to bylo fajn 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru