Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
1. lis 2010

no kde zas jste všechny?

mari111
2. lis 2010

dobré ránko holky 🙂

petroska
2. lis 2010

dobré ránko.Tak my se dnes chystáme s Filípkem na kontrolu na neonatologii tak už se zase třesu co bude 😔 .chudáček si potrpí.snad bude vše v pořádku ☹ .už ted se třepu strachy.držte palečky 😔

mari111
2. lis 2010

@petroska držíme palečky a neboj, bude to dobré 🙂

tercie
2. lis 2010

@petroska Neboj bude to v pohodě, držím palce, Filda je šikovnej a zmákne to s přehledem, uvidíš😉

@mari111 ahojky, copak dneska děláte s Laurinkou?

My jsme dneska vstávali v půl sedmý, ale v devět jsme usnuli u kojení a chrněli ještě do půl jedenáctý,tak jsem docela vyspaná, do tří jsem totiž posílala fotky do happy fota😀 jenže mi to spadlo tak jsem neposlala nic a dneska to budu dělat nanovo, z čehož jsem teda nadšená😀

sarlotta
2. lis 2010

@petroska myslíme na Vás 😉

sarlotta
2. lis 2010

@tercie Ty se máááááš. chrnět do půl11 😀 😀 😀 já už to asi nedospím nikdy 😲 😝 ráno vstávačka v půl7 a pak rovnou do obchodu, malá se vyspala na po cestě🙂, pak navařit, nakojit a

teď jsem šupla slečnu na balkon, je tam krásně... ale předpokládám, že se stihnu max najest🙂))) a odpolko má malý sportíček na 15hod, tak abysme se pak zase vypravili tak nějak do kočárku ven 😉

farmarska
2. lis 2010

ahoj frajerky,
koukám někdo tu je nevyspalej někdo přespanej , ale nebojte ono se to někdy zase otočí 😉
Já právě dodělala dort pro mamku, zítra má narozky, sice jsme to už slavili společně s tím Robčou, ale jelikož jsme huby rozmlsaný, tak jsem si říkala, že dort nikdy nezaškodí 😀
ted musím rychle vymyslet, co narychlo k obědu..pokud možno už něco nepracného, abych si stihla ještě do příjezdu manžela domů, pobucat 😀 ..a taky to tu trochu zkulturnit, páč mám všude roztahaný metličky a mixér a misky po krémech a o plné pračce prádla ani nemluvím 😝 Pořád nechápu, jak je možný, že ač jsem doma, do práce nechodím, nic nestíhám 😅 a to jsem si tehdy představovala hory doly, co že všechno nezvládnu, až budu doma 😎

farmarska
2. lis 2010

petrosko ty neboj, šak to s Fildou všechno krásně zvládnete! 🙂

farmarska
2. lis 2010

miraxíku přišla jsi už na něco, jak to dělat s tou hlavičkou Laurinky? Já at přemejšlím, jak přemejšlím, nic mne nenapadá 😔 jen prostě pořád do zblbnutí otáčet a polohovat 😅

sarlotta
2. lis 2010

@farmarska to víš, když jsi chodila do práce, tak Ti doma nidko nebordelil , nepekl dorty a tááák 😀 😀 😀 😀

mari111
2. lis 2010

@tercie no téda takle vyspávat, to se máš, ja byla vzhúru ve dvě, ve tři, ve čtyři a pak v sedm,no ani pak se jí nějak nechtělo hají,spinkala asi jen hoďku a až teď po jídle usla hned venku v kočárku. Takže by si nás s Lukáškem mohla navštívit, aby Laurince ukázal jak se spinká 😉
@farmarska Farmíku dneska jsem jí podložila hlavičku dvěma stočenýma plenkma a stejně se skroutila a ležela na tej svojej oblíbenej straně. Mne šlak trefí, no co, pořád otáčet, co mi zbejva ☹

ee.liska
2. lis 2010

ahoj, jdu alespoň pozdravit, mám minutku než zase vyjedeme s kočárem 🙂 Doufám, že se máte všechny dobře 😎 🙂 jo a snad se šarlot nebude zlobit, když hodím foto Matyho se Šarlotkou 😅 😀
jo a dneska jsme byli v poradně a maty má 4,5 kg a 57 cm 🙂

tercie
2. lis 2010

@sarlotta to byla výjimka, jindy by šel sám, to jen že jsem šla chrápat ve tři a byla jsem úplně hotová...jsem ještě teď, dneska to půjdu zalomit hned po ordinací 😀

@farmarska téééda dorty jo? Taky bych si dala, můžu přijet na oslavu? 😀 Hele já co jsem byla doma tak jsem taky nic nestíhala, až si říkám, jak jsem toho mohla zvládat tolik když jsem chodila do práce 😀
Jako jenom představa, že mi jednou tohle leháro skončí je děsivá...

@mari111 já věděla že jsem chtěla na něco důležitýho reagovat a nemohla jsem si vzpomenout na co, ale díky Farmi už vííííím!!!
Jestli si pamatuješ tak jsme hlavičku řešili s Lukáškem taky, měl ji pořád doprava a kebulku má teď taky šišatou, ale říkala dr že dokud bude otevřená fontanela a to je cca kolem roku i dýl, tak se to srovná!!! Nám polohování taky nešlo, hrozně se vztekal, ale jak si posílil postupem času svalíky na krku tak začal točit hlavičku hezky do všech stran a začala se mu šíša rovnat🙂 Teď už z toho strach nemám. Tak ji dávej na bříško ať posiluje a uvidíš že se to taky spraví 😉

mari111
2. lis 2010

@tercie no mne teta taky říkala že se to pak spraví, já nevím, no přijde mi to stejně zbytečné, já jí otočím a za pár vteřin je spátky, no tak když bude možnost tak jí otočím a když se bude vztekat nebo budit tak jí nechám, to by se vúbec nevyspal a pak je strašně mrzutá, když jí vzbudím 😒

tercie
2. lis 2010

@mari111 ono to spinkání taky není tak úplně suprácký😀 Usíná večer kolem sedmý, budí se na půlnoc a od tý doby až do rána po dvou hodinách na kojení, takže tak 4x, a od půl sedmá už spát nechtěl, tak jsme si chvíli hráli v posteli,pak už ani to se mu nelíbilo, tak jsme vstali, ale usnuli jsme pak v devět při kojču na hoďku a půl, a to jsem šla spát ve tři ráno kvůli těm fotkám, takže bych klidně chrněla doteďka kdyby to šlo 😀

tercie
2. lis 2010

@mari111 Laurinka už se ti sama otáčí? Stačí když jí na minutku na dvě dáš na bříško třeba při přebalování,nebo když si hrajete,jako né úplně furt,když by se jí to nelíbilo,prostě jen tak, abys jí to neotrávila 🙂

tercie
2. lis 2010

@ee.liska Jé Maty se Šarlotkou maj mejdlo 😀 Eli krásný míry, hezky roste šmudlíček 🙂

Holky, jak je to s tím lepkem, od kdy může mrně žužlat rohlík? Kukuřičný křupky už papá, vždycky se mi s nima děsně sprasí,jak se to rozpustí tak to začne lepit a malej to má po obličeji, oblečení i na sedačce😀 jen ten rohlajz mě zajímá, někdo říká už od čtvrtýho měsíce...teĎ myslím lepek,někdo až od devátýho, tož jsem z toho jelenice...

tercie
2. lis 2010

No a zas jsem tu sama, tak se jdem zkulturnit a půjdem na chvilku ven, ale teda počasí je megahnusný,pravý dušičkový, sychravo...akorát včera bylo krásně teplo,to nevím jak dneska to bude na stupně, páč jsem ještě nevystrčila nos ven 🙂

mari111
2. lis 2010

neotáčí, ona se tak krouti, že kdyby jsem jí tu hlavinku třeba aj přivázala nebo přilepila tak by se z toho dostala opice jedna, je strašně živa, krouti se ja žížala na suchu 😀 na bříško jí davam, cvíli se jí to líbi a pak se začne vztekat 😅

mari111
2. lis 2010

@tercie u nás taky hnusné počasí ale moc zima není, j´to včera bylo krásně 🙂

lenik_25
2. lis 2010

Všem krásný den,

tak hotovo, vyklopeno, připraveno:

mari111
2. lis 2010

@lenik_25 ty kokšo, stěhuju se do Děčína a budu chodit k tobě na oslavy 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no krááása ty si iná šikulka 😵

lenik_25
2. lis 2010

@mari111 ooo díky moc 🙂

tercie
2. lis 2010

@lenik_25 tyjo krásný, a už du koukat kdy mi co jede do Děčína 😀

tercie
2. lis 2010

@mari111 i chvilinka stačí, já tomu polohování taky moc nedala, Lukymu se to prostě nelíbilo a zuřil a stejně si tu svou polohu pak našel, a kolem čtvrtýho měsíce už kroutil hlavičkou na všechny strany 🙂 Co na to vaše mudra?

lenik_25
2. lis 2010

@tercie 😀 😀 😀 Teď se tady směju, jsi mě pobavila 😀

mari111
2. lis 2010

@tercie no doktor mi radil otočit postýlky, že ona se bude otáčet tam, odkaď k ní budeme chodit a ono hovínko, dělá si co chce ta holka naše 😅

tercie
2. lis 2010

@lenik_25 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

tercie
2. lis 2010

@mari111 Lukáš taky čučel do zdi a vůbec mu to nevadilo 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru