Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
5. lis 2010

@kopa hysterka jo?? 😀 😀 😀 😀 no, alespoň víš, že ho máš 😵 😀 A mazlení schvaluju, my neděláme nic jinýho 😀 😀 Jen tak dál 😉
@tercie za to očkování jsem ráda, jen se bojím aby neměl nějaké špatné reakce. Snad ne

Jinak fakt Pampers nejlepší matroš. Ubrousky já používám taky pampers sensitiv a Niveu. Oboje dobrý. Hlavně to je jako látkový ubrousek a ne jako nějaký, co jsou jak novinový papír 😖 Jinak je to samozřejmě individuální - každýmu dítku na kůžičku vyhovuje něco jiného. Chce to vyzkoušet. Ale je nejlepší, přehodit si dítko přes ruku a pěkně pod tekoucí vodu. 🙂
Já teď žehlím a malého mám v houpačce před sebou. Povídáme si a celkem to s ním jde. Teď už chce ale nějakou změnu, tak se musíme trochu projít po bytě a pokoukat kde co je, abychom se trošku unavili a zas nějakou dobu v tý houpajdě seděli 😉 🙂 Žehleního tu mám hromady a to mi pořád jede pračka. Uf. Chlapi jedni špinaví 😀 😀 😀

kopa
autor
5. lis 2010

@wlladka jojo hysterka bude po manžovi 😅 😅 😀 😀 😀 to poznávám 😀
žehlení 😀 😀 mám tu pěknou haldu již týden 😀 😀 raději si jdu vždycky zdřímnout 😀

kopa
autor
5. lis 2010

holky a od jaké značky máte ty lehátka? 😕 já chci malému taky koupit.Včera mi došla mateřská a porodné 😀 tak chci utrácet.

mari111
5. lis 2010

@kopa já mám fisher price 🙂

tercie
5. lis 2010

@kopa též fischer price 😉

handm
5. lis 2010

Ahoj kecalky!🙂

Tak mě malý spí od 10,30, co se nabaštil, měli jsem na návštěvě babičku, tak jsme si to užili, oběd uvařily, buchtu upekly a ted cekam, az se vzbudi, ze se najime a pujdeme na prochajdu, kdyz je tam tak krasne 🙂

jinac my pouzívame doma (asi jsem uz psala) jen vodu a perlan na prdelku a pindika, meli jsme na cestu ted pampers vlhceny a huggies a oprudil se z toho.. ted uz zas dobry
jinak plinky taky nedam dopustit na pampersky, ted tedy mame huggies, co jsem kupovala pred porodem v akci nejaky, tak to dobirame, ale zas nam to procural, takze nic moc...a jeste se nam ted osvedcily z DM Babylove a cenove vychazi dobre

ted vubec nevim, na co jsem chtela reagovat...
jen na ten dortik si vzpominammmmmmmm............paraaaaaaaaaaaaadaaaaaa

handm
5. lis 2010

@kopa díky za optání, už snad je v pohodě, i kydz se mi zda, ze jeste v noci hodně chrčí a funí, tak už jsme skoro nic neodsály... jedeme to tou vysavačovou odsavačkou, nejdřív jsme měli ruční, ale přišlo mi to tou ruční větší týrání než tím vysavačem...

lenik_25
5. lis 2010

@mari111 Moc děkuju, co ty víš, třeba ti jednou taky něco upeču. Nejsi tak daleko.

@tercie náhodou dort z kysané smetany a piškotů mám nejradši

@madormi Se máš, mně ještě nedorazila ani první porevizní mrcha a to už to před 14 dny vypadalo, že to dostanu. Je to pět týdnů od revize a nic.

@wlladka čoko transfer se dá koupit na internetu, v několika internetových obchodech. Stačí si do vyhledávače zadat "choco transfer" nebo "čoko transfer" a vyjede ti to tam 🙂

farmarska
5. lis 2010

ahoj holky, tak jsem tu, jdu si postěžvat, dneska je den blbec 😝
Začly jsme dělat tu jídelnu. Na jedný straně byla původní barva trochu slouplá, tak jsem zajela špachtličkou a zjistila jsem, že se mi odlepilo kus zdi i s omítkou 😠 když jsem zajela podruhý, odpadnul mi další kus zdiva-až na cihlu skoro 😠 ve finále to dopadlo tak, že na té jedné straně zbyla mapa zdiva bez omítky veliká asi metr na metr 😝 Prostě to nějak opadalo 😝 a to nám ty zdi dělali meloucháři zedníci lautrprd nové-asi před dvěma roky 😠
takže bylo po malování. Teda vymalovaly jsme alspon zbylé tři stěny, s tím, že tuto doděláme později. Když přijel manža z práce, tak oklepal ještě asi další metr a pak tam něco i brousil bruskou,penetroval, pak vzal maltu a zed si začal sám nahazovat. No ted jsme to dodělali..ale asi si umíte představit, jak ta moje kuchyň teď vypadá 🙄 a to se ted musí čekat do zítra, než to zaschne a bude se na tom moct pokračovat... a to jsem chtěla mít už dneska hezkou jídelnu a místo toho mám zaprášenej půl baráku 😔

farmarska
5. lis 2010

a aby toho dnes nebylo málo..tak mi manža řekl, že zítra musí jít ještě do práce a že se pro něj budou ráno stavovat ti jeho povedení kolegové a opět se sami vecpali na raní kafíčko -k nám 😠 😠 Normálně je nikdo nezve a oni mu sami řeknou, že by se na ně ráno ještě před prací zastavili 😠 no chápete to?! v sobotu mi tu zase budou stračit někdy v půl 7 ráno! lemsat moje kafe a požírat mé sušenky! navíc v té rozbořené kuchyni 😠 určitě před tím zase vyzvoněj a probuděj celej barák 😠 Já mám na ně normálně už alergii!!! 😠 😠
A manža zase nic 🙄 jako nadšenej z nich prej není, ale prej jim teda to kafe udělá..a prej si s tím nemám dělat hlavu 😠 No ale mě todle prostě vytáčí 😠 asi se ráno pochlapím, vylezu z pelechu a zeptám se jich, (dostatečně odměřeně) jestli jim doma došlo kafe 😠

lenik_25
5. lis 2010

@farmarska Ejej, to mi připomíná zdžovačky předtím, než jsme se stěhovali do tohodle bytu. A já navíc byla v 8. měsíci těhotenství ☹ Nejsi ty netrpělivej beran jako já? 🙂
Hele a manža to teda docela přehání s těma kolegama z práce ne? To by mě přinejmenším sralo, aby se mi cpali domů v 7 ráno!

majjka24
5. lis 2010

Ahojki holky 🙂
Nevíte náhodou jeslti na na štítku a na dovyšetření na hematologii může napsat doporučení praktický mudra???

mari111
5. lis 2010

no Farmísku takle jste vy malovali až jste to sedřeli až na cihlu 😀 😀 😀 no ale manža šikula to spravil tak to je dobře, jen se to trochen protáhla ale aspoň bude hotovo a nespadne ti zeď už vymalovaná, to by si teprve byla nasraná 😅 a koukej se šetřit ty vopice jedna zlobivá, žádna namáhavá práce jasné !!! 😠

mari111
5. lis 2010

@majjka24 na štítku určitě, to dělala aj mne a na hematologi nevím moja, musíš se jí zeptat 😉

majjka24
5. lis 2010

@mari111 super, díky, jak bude chvílu volněji v práci, tak tam skáknu......takže tak za měsíc 😖
Já jsem na to vůl, zase už jsem v práci, tak pracuju a "já" jdu stranou, zas je mi blbé, když vím, že toho je hodně a nás je málo jít ještě k mudrovi..... A už jsme se s kolegyní domluvily , že půjdem mýt okna místo zkoušení....prý bude zkoušet jen toho kdo tam bude a my to samozřejmě nestihnem 😉 Ta babča má ještě staré okna a má jich dost a nebudem se přeci honit.... 😀 Ale stejně si myslím, že nás to nemine, tak se radši na to o víkendu kouknu, s mojím štětím....

madormi
5. lis 2010

@lenik_25 teda kde se ti potvora fláka :-/ já teda jsem ráda mám to jak hodiny jako předtím 25 dní a je tu bez keců a mnohem " hezčí" tak snad je vše v pořádku a od prosince začínáme :D

madormi
5. lis 2010

@majjka24 na štítku určitě může a myslím že i na hemku,

madormi
5. lis 2010

@farmarska ty zvíře co lezeš po zdi? ty koukej odpočívat a ne dýchat výpary z barev :D

mari111
5. lis 2010

@majjka24 tak to jsou bobácky hafíci 😀 😀 😀 😀 😀

majjka24
5. lis 2010

@mari111 😀 😀 😀 😀 , co jiného dělat v pátek večer 😉 😉

murynka
5. lis 2010

ahojky promiňte že ruším dočtu ale potřebuji názor 😅

http://murynka.rajce.idnes.cz/Nika_Pepa_Pupicek/

jméno maxicek
heslo 9885

fotila jsem prvně těhu kámošku příští neděli čekám cizí už za peníze nevím zda to víte už mám ŽL a podnikám 😀 😀
ale bojím se že to není dobré co myslíte?mám si vzít tu cizí .. ☹

murynka
5. lis 2010

@wlladka souhlasím pampers jsou nej 😎
@petroska s očkem musíš vydržet nás také očkovali později dříve narozené takto musí čekat no 😒
@kopa jakou depku ale to je 6ti nedělí to přejde at pipnka brzo nebolí ☹ musí to bolet au au 😒
@petroska super dárek jééé 😵 😵 to budou vánoce už ve 3 co 😵 😵
@tercie hezká žirafka 🙂 😉

murynka
5. lis 2010

@lenik_25 ty dorty máš úžasnéééééééé 😵 😵 jsi mega šikulka 😵 😵

murynka
5. lis 2010

@farmarska ☹ ☹ ajaj to známto jsou nervy co 😔 já to vím v těhu jsme si užila svoje s rekonstrukcí vydrž!!!

murynka
5. lis 2010

@majjka24 😀 😀 😀 ty videa 😀 😀

lenik_25
5. lis 2010

@madormi Já právě měla vždy MS pravidelnou po 28 dnech, těsně před otěhotněním zas tak moc pravidelná nebyla, ale nic vážnýho. No a teď se jí mrše prostě nechce. Jak jsi to dostala po revizi? Po těch 25 dnech? Já ještě neplaším, doktorka říkala po 4-6 týdnech a teď je to 5 týdnů. Ale pak už bych jí jako chtěla. Na MS jsem se nikdy v životě tak netěšila 😀

@murynka Děkuju za pochvalu, to potěší 🙂 Fotky v tom albu se mi líbí. Kdo fotil? Ty?

majjka24
5. lis 2010

@murynka fotky v albíku jsou bomba !!! Osobně se mi líbí černobílé fotky a jeden prvek je barevný 😉
Přeju hodně štěstí v podníkání, ať viděláš kupu peněz za málo práce 😀

tercie
6. lis 2010

Uááááá holky nestíhám, celej večer jsem balila věci pro mě a Lukáška na tejden k babičce, teď jsem stihla akorát stáhnout fotky, upravit trošku a nějaký jsem vám sem hodila, kdo chce mrkněte do alba 🙂

@murynka fotky jsou moc pěkný, já bych se toho nebála😉 Nafoť toho víc, ať je z čeho vybírat a já myslím, že si nebudou mít na co stěžovat a rádi za ně zaplatí 🙂

@lenik_25 mě po potratech ms vždycky přišla těsně po šestinedělí. Dej tomu čas, ta sliznice musí teprve dorůst, aby bylo co vyloučit 😉 Někdo dokonce to má 6-8 týdnů po. Ona přijde, neboj, a pak se na to vrhnete a bude miminkooooo 🙂

Jdu chrápat berušky, ráno v devět je tu děda pro nás. Dobrou noc!!!
A malej pozdrav od Lukáška 😉

tercie
6. lis 2010

Uááááá holky nestíhám, celej večer jsem balila věci pro mě a Lukáška na tejden k babičce, teď jsem stihla akorát stáhnout fotky, upravit trošku a nějaký jsem vám sem hodila, kdo chce mrkněte do alba 🙂

@murynka fotky jsou moc pěkný, já bych se toho nebála😉 Nafoť toho víc, ať je z čeho vybírat a já myslím, že si nebudou mít na co stěžovat a rádi za ně zaplatí 🙂

@lenik_25 mě po potratech ms vždycky přišla těsně po šestinedělí. Dej tomu čas, ta sliznice musí teprve dorůst, aby bylo co vyloučit 😉 Někdo dokonce to má 6-8 týdnů po. Ona přijde, neboj, a pak se na to vrhnete a bude miminkooooo 🙂

Jdu chrápat berušky, ráno v devět je tu děda pro nás. Dobrou noc!!!
A malej pozdrav od Lukáška 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru