Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
10. lis 2010

@farmarska Můj leží na gauči a čučí do knížky o investicích... si nevybereš 😀

farmarska
10. lis 2010

mad téda to byl fofr! 😨 hmm já si myslela, že nás šulí 😔 no nif no, musíme vymyslet co dál..
ale tobě mooooc děkuju za bleskovou odpověď!! jsi hodňulín!! 😵

petroska
10. lis 2010

@farmarska prý to je blbost,že ne.alternátor prý dobíjí baterku akorád

farmarska
10. lis 2010

lení no to ber tak, že tvůj se alspn vzdělává! nechtěla bych vědět na co čučí ten můj na tom netu 😀 🤐 😀 😀
i když ted už nečučí, ted si jdeme pustit nějakej filmeček u kterýho jako vždy asi vytuhneme 😉 😎

farmarska
10. lis 2010

petros taky ti taky díky! hmm tak to mám potvrzené z obou stran 😢 on s náma normálně vydupá 😖

kopa
autor
10. lis 2010

@sarlotta, @petroska, @murynka,díky za odpověď.Já chci právě zkusit ten čajík.Malý vážil minulý týden 4180g a papáme 90ml a myslela jsem,že třeba nemusí mít někdy hladíka,ale jen žízen.Bojím se,že až půjdeme na ko za 3 týdny že bude mít 10 kilo 😀 😀 😝 😅

tercie
10. lis 2010

@farmarska jojoo, už jsem se dohrabala😀 Mělas pravdu, jako obvykle😀
Hele zlatíčko, se nemusím radit s mechanikem na to, abych dokázala říct, že alternátor nezohýbá ventily, to je totiž kapitální béééékovina, jak píše petroska, altík s tím vůbec nesouvisí, spíš bych to viděla na spadlej nebo prasklej rozvodovej řemen, ale to by snad v tom servisu kde jste to měli na konzultaci poznali. A milej pan opravář vás pěkně tahá za kapsu. Takovejch peněz. Hele na to bacha, my měli jednou auto taky u nějakýho kutila, a pak jsme zjistili, že nám tam vyměnil součástky za nějaký starý a jetý a ty naše prodal!!!!! a auto nám akorát s prominutím rozesral... Radši dejte tu šestku za odbornou opravu, fakt. Jako auto aby bylo v pohodě je základ, radši připlatit než si pak někde rozbít hubu 😉

tercie
10. lis 2010

A plavčo bylo super, malej nejdřív koukal, pak skoro začal natahovat, ale jek se otrkal, tak řádil jak černá ruka, ječel na celej bazén, cákal, řehtal se😀 Je to prča, tak budem chodit i u nás, v Jáchymově je otevřenej novej bazík, tak zjistím co a jak, a neměli bysme to ani tak daleko jako do Varů, navíc na zimu. A cestou v autě mi usnul, a vzbudil se až doma při svlíkání, tak dostal kaši a myslela jsem, že půjde pokračovat, ale prd, utahal nás tu všechny a ještě v půl devátý jsem ho musela přemlouvat, aby šel spát😀
Teď co se staví na čtyři, tak je uspávání fuška, při kojení se mi točí na břicho, pak si stoupá, a lezl by snad dokud by nepadnul únavou nebo já nevím😀 Tak ho vždycky musím položit a přilehnout mu peřinu aby sebou přestal šít, a stihnul vůbec usnout😀

wlladka
11. lis 2010

Ahojky 🙂
@kopa to je divné, že Vítek serdí z toho mlíčka. Já ho taky tak skladním. Ráno odstříkám, abych měla do večera a nemusela 3x denně sterilizovat. Mlíčko se skladuje tak, že po odstříkání se nechá 1 hodinu v pokojové teplotě a pak se dá do lednice. Pokud se odstříkává třeba po třech hodinách, tak vždy hodinu v pokojové teplotě, pak do lednice a po hodině v lednici se může slít s tím předešlým. Musí mít prostě vždy stejnou teplotu. Pak ho ohřívám tak, že do hrnečku naliju uvařenou vodu (asi do 1/4) lahvičku do něj strčím.
Hlavně bych to mlíčko mimo lednici nenechávala moc dlouho.
Já vitamíny beru a to Femibion 400 +DHA a ještě GS Laktobacily Forte
Čaje nedávám. Plně kojenému dítku stačí pouze mlíčko až do 6ti měsíců. Je v něm obsaženo vše, co potřebuje. Takto jsem "vykrmila" oba starší kluky a se Šímou je to stejné 😉
@sarlotta ať jsou zoubky brzy venku, maličká se moc netrápí a vy máte klidné noci 😉 Je to pěkně brzy 😲 ale když jsem byla v porodce s Matyášem, tak tam se heden chlapeček narodil s jedním zubem a druhý se klubal. To matka zírala 🙂
@farmarska k nas..ní, takové problémy s autem. Ať se vám to podaří brzy vyřešit a máte pokoj. Je to děs, cpát lidem do chřtánu takové peníze a bát se, že tě klamou. To znám.

wlladka
11. lis 2010

@farmarska tak přeji hodně štěstí, ať dostanete zpátky z toho podvodníka alespoň nějaké peníze zpět. To je teda filuta! Přes pusu by potřeboval 😠
@tercie plavčo muselo být super. Dovedu si představit, jak Lukýnek řádil 😀 To je krásný

farmarska
11. lis 2010

ahoj koníkovky 🙂
no dyť jsem to včera říkala! večer se tu vykecává a ráno, abych si povídala sama ze sebou 😀 😝 😀
Terculíne, sestro, to jsem nečekala, že i ty jsi takovej expert přes auta 😨 já ani nevím jak by ten roz. řemen vypadá 😅 to jsem ale břídil 😝 auto umím jen řídit, ale co je pod kapotou netuším 😅 😝 😀
Jinak auto už k tamtomu zlodějoj dávat určitě nebudeme 😠 na 23. jsme objednaný do toho servisu 😎

farmarska
11. lis 2010

ségra to plavání je supr věc! a je skvělý, že se tam malému líbí! 😵 Je to zdravé a dítko se tam ještě vyblbne a unaví 😉 i když u vás o nějaké unavě, jak jsi psala, nemohla bejt ani řeč 😀
Já jsem se s Robčou taky jezdila koupat 🙂 on to taky miloval 🙂 vřískal a cákal 🙂 malej vodníček 🙂 a je z něj doteď 😎 Jezdila jsem tam zezačátku i s kamarádkou, co měla stejně staré dítko, ale ta to po asi třech návštěvách, kdy jí tam prořval celou tu hodinu, jen se na vodu podíval, vzdala 😅
Už se těším, až budeme jezdit s malým Míšou taky 😵 jen teda nevím, ta představa mne v plavkách..mne trochu děsí 😅 😝 Se nejdřív musím porozhlédnout, jestli vůbec někde takovou velikost plavek prodávají 😎

farmarska
11. lis 2010

wladí díky za přání, ale sama nejlíp víš (ted jste měli peripetie s tou kuchyní 😔 ) jak to dneska chodí 😝 obyč. člověk nezmůže nic a hajzlové jsou na tom vždycky líp 😠

farmarska
11. lis 2010

No nif holký, já si jdu ulovit něco ke snídani 😉 mějte se tu zatím hezky 🙂

tercie
11. lis 2010

Holky dobrý ránko 🙂 LUKÁŠEK MĚ VYTÁH V PŮL OSMÝ Z POSTELE A TED SI SPOKOJENĚ USNUL A JÁ TU ČUMÍM :-d a JELIKOŽ NEJSME DOMA TAK KROM BĚŽNÝHO pardon caps uklízení poklízení nemám co na práci, tak jsem tu 🙂

@farmarska jsem dělala na servisu, pamatuješ? Sice jsme opravovali kamiony, ale člověk sem tam něco pochytí od chlapů, když se baví, a mimoto jsem též úspěšnou majitelkou věčně porouchanýho auta 😀 Rozvodovej řemen je vlastně obdoba klíňáku ve starý škodovce, a ten určitě znáš ne? 😉 Je vlastně uchycenej na klice, a na druhý straně na vačkovou hřídel která pohání ventily v motoru a vodní pumpu a taky je na to napojenej alternátor, kterej vlastně vyrábí elekt. energii, napájí veškerou elektroniku v autě a nabíjí baterii. 🙂

Jo Lukýnek je vodníček😀 už jsem koukala na stránky toho našeho bazénu v Jáchymově a je taky krásnej, taky jsou tam zařízený na děti, tak tam taky určo vvyrazíme, s tou kámoškou z porodnice. Akorát ta její cácora je taky věčně okníkaná, nelíbí se jí třeba vůbec v kočárku a tak, tak jsem na ní zvědavá. Jako samotný se mě asi chodit chtít nebude...
Farmi a plavky neřeš, já prostě dělala že tam nejsem😀 a rochnila jsem se s malým jak velryba v brouzdališti😀 Prostě malýmu se to líbí a ať se jdou ostatní bodnout. Plavky veliký zrovna prodávám, kdybys chtěla😀

tercie
11. lis 2010

A Lukášek pořád spíííí a tu nikdo, Farmi mi asi usnula u snídaně😀 Já už mám pověšený prádlo a zase tu sedím sama 😀

farmarska
11. lis 2010

tý brďo terculáčku, že ty u vás doma opravuješ manželoj auto! 😨 😀 😀 Jako holka nad tebou a tvejma vědomostma, klobouk dolů 😎 Já tě asi zklamu, ale ani klíňák netuším jak vypadá 😅 a asi to tak i zůstane, páč já na tyhle technický věci fakt nejsem..se mi udělalo špatně, jen jsi mi to tu líčila 😀 😀

farmarska
11. lis 2010

houbeles usnula u snídaně.. 😀 šla jsem po jídle dát kozám seno a jelikož bylo venku po dlouhý době zase sluníčko a celkem hezky (nepršelo) tak jsem neodolala a trochu jsem tu pohrabala listí, jabka a ostříhala kleštěma větve jednoho stromu, který mne už dlouho točily, páč zasahovaly do cesty.
A ted mi přivezla pošťačka tu houpajdu pro Míšu, tak už nemůžu dočkat až jí vybalím a očíhnu 😵

tercie
11. lis 2010

Tak už nespí, tak já jdu, občas nakouknu 😉

farmarska
11. lis 2010

Jinak hele uvidíš, když plavky prodáš, tak je prodej..já mám stejně ještě spoustu času..a kdyby jsi je náhodou třeba ještě za nějakej ten půlrok-rok měla, tak já se ozvu 😉 ale do ničeho menšího než do velikosti slona nevlezu 😀

tercie
11. lis 2010

@farmarska prostě něco jako řetěz na kole, na takovým principu to maká 😉
A Luky už je vzhůru, to jsme zase pokecaly, ale přinesu ho a chvíli si tu bude hrát na koberci tak mi neuteč já přiběhnu.
Jééé houpačka, tak nafoť pak🙂

farmarska
11. lis 2010

tercíňáku dyt píšu..ani nespala..sem byla dnes pilná 🙂 😉 😎

farmarska
11. lis 2010

tercí já se ani v kolech nevyznám 😀 😀 mě když náhodou spadne ten hnusnej špinavej řetěz..tak i ten mi musí zpátky nasadit manžel 😀 😀

farmarska
11. lis 2010

tak jo, já si jdu robalovat houpačku.. a taky budu průběžně načumovat 😉

tercie
11. lis 2010

@farmarska ty plavky mám vel. 50 😉
Jééé já chci taky houpačku...ale pro sebe 😀 Já jsem zvědavá na tu žirafu, ještě jsem jí ale nezaplatila, čekám na rodičák 😝

farmarska
11. lis 2010

tak já slíbeně načumuju 😉
houpačku sem zatím nesložila..rozdělala jsem to a uviděla moc tyček, dílů a šroubů, tak jsem se zalekla a počkám si na večer, až se mi vrátí manža z práce domů 🙂 to co já bych študovala dvě hodiny, on bude mít složené za 20minut 😅 Ale za to jsem uvařila rejžovou polívku z uzených kostí a teď se mi v troubě pečou šunkafleky 🙂
za chvilku musím jet pro Robču do školy, tak se tu zatím mějte a nezlobte 😉

lenik_25
11. lis 2010

Ahoj holky,

je mi hodně smutno, ale fakt HODNĚ. Dneska jsem byla s Danečkem v herně a tam samé těhotné. Ze sedmi mamin jich snad šest mělo velké těhotné bříško. Mezi nimi i dvě, co rodily před dvěma lety se mnou. Jedna kamarádka mi řekla před pár dny, že našla // na testu. A do toho mi další kamarádka dneska oznámila, že jí na utz našli mimčo. Tak nějak jsem si myslela, že jsem v pohodě, ale tohle zabolelo ☹ Nevím, co to se mnou je.

lenik_25
11. lis 2010

Je tu někdo? Potřebuju trošku podpořit...

lenik_25
11. lis 2010

No mám dost, právě mi přišla mms od další kamarádky, vyfotila mi test, kde jí dneska vyšly dvě čárky. Já umřu!!!

madormi
11. lis 2010

@lenik_25 jsem tu kočko jdu číst co tě trápí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru