Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. lis 2010

@wlladka Vladi a jéjé takový úraz 😔 😔 Ať je ti brzy lépe a nožka tě nebolí.

sarlotta
11. lis 2010

@kopa tak to Ti ho zvedá stres a jinak se nestresuješ nikdy ? hlavně abys byla v pohodě kvůli malému, víš nebála bych se to brát, dávají to těhulím i matkám normálně.

tercie
11. lis 2010

Ahoj cholky, už spinkáte?

lenik_25
11. lis 2010

@sarlotta Snad nebudu, zítra se na to asi vrhnu a nebudu se tím extra probírat. Na co malého narazím, to hodím do igelitky a bude to.

@kopa Děkuju

tercie
11. lis 2010

@mari111 krásný míry modelky 🙂 je vidět že jí šmakuje 🙂 To očkování...prostě ber jako nutný zlo, myslím, že až budou jednou opravdu nemocný budem úplně v háji, takhle aspoň víme, z čeho to je a že to přejde. No já doufám, že Luky nebude nemocnej hooodně dlouho...🙂

@lenik_25 vitamíny bereš, a ten potrat je stejně většinou náhoda, něco se podělá, chromozomy s esprávně nespojí, nebo se pořádně nechytí vajíčko, nebo se nedostatečně vyživuje, mě jednou řekla známá doktorka, děkuj bohu za to, co odejde samo do 12tt... a ač to zní krutě, tak je v tom kus pravdy, sama jsem rodila miminko s postižením ve 20tt a nneí to nic příjemnýho a nemůžu to vymazat z hlavy, ani když mám teď Lukáška... No já vás tím chci jen podpořit a dát odvahu k tomu, zkusit to hned po tý druhý ms, ono se to nemusí povést hned, však tělo samo si určí kdy bude připravený a kdy miminko udrží, a ono to taky pomůže na psychiku, že si můžeš říct jo, už se snažíme, už se něco děje 🙂
To vzkazuju i @madormi a @majjka24 holky nebojte se, teď už to prostě vyjde!!!! 😵 😵 😵

tercie
11. lis 2010

@wlladka tý bláho ty jsi kopyto jako já, já jsem schopná sebou taky fláknout, hlavně schody, to je můj hrob, kor teď když nosím malýho, musím dávat majzla abych nekecla s ním. Ke všem starostem ještě berle... Tak ať se ti packa brzo uzdraví a zaúkoluj chlapy ať se o vás se Šimonkem koukaj pěkně postarat 🙂

tercie
11. lis 2010

@kopa to je mi líto že malej srajdí, ale už jsi to vychytala, to je hlavní 😉

mari111
11. lis 2010

jéžiši Wladi , když se daří tak se daří, četla jsem to s tou kuchyní 😠 😠 😠 bych ho asi zbyla no a teď si ještě pototo kotník, jo. Ach jo, no tak už jen ti přát aby se noha co nejdřív uzdravila a tomu zmetkovi normálně dát do držky a ať vám opravu udělá zdarma. No fakt to je něco na mne, to ja bych se teda hádala až kým by to neopravili 😠 😠 😠

mari111
11. lis 2010

no holky mne přijde že je hubená, no je hlavně dlouha ta naše Laurinka.. Šarlotko kolik měří Šarlotka???

mari111
11. lis 2010

@tercie no a pak se mi holky divěj že ji balím když deme ven, ja se prostě bojím aby nebyla choroučka ☹ a jinak ťuk ťuk ťuk krásně večer usína, žádne behání za ní, brečení. No tak doufam že jsem to nezakřikla 😅

mari111
11. lis 2010

no tady nikdo, pak si holky nestěžujte že si večer nemáte s kým pokecat, že jo Terculík 😀 du teda hají, tak páááá

tercie
11. lis 2010

@mari111 nikam!!!! Já jsem tu.-D

tercie
11. lis 2010

@mari111 já taky nabalovala, ale malej nesnáší oblíkání rukávů😀 takže teď je to u nás nenáviděná procedura, a taky se mi párkrát v kočárku zpotil, což taky není zrovna ideální, jenže odhadni počasí a množství oblečení no😀 Teď má v kočárku složenou deku tak že má 3 vrstvy pod sebou, dvě na sobě a ještě jsem ho musela dát do tenkýho flísovýho fusaku protože se mi kroutil a kopal nohama, že se zpod deky vyhrabal a vystrkoval nohy z kočáru😀 a to mám i dekl na suchý zipy, ale to taky zkopal😀 tak aby mi nenastyd, no a oblíkám mu jenom tepláčky a fusky, nebo jen punčocháče, body s dl. rukávem a mikču 😉 spí že má i ruce zahrabošený, ale teď mu už dávám i bundu protože zrovna dneska byla psí zima a jak vytáhne ručičky tak by se odkryl, takže ho akorát přes hrudník nebudu tolik zakrejvat. S klasickým fusakem se mi už do hlubokýho nevejde, a sporťák zatím nechci, takk to musím řešit takhle...

majjka24
12. lis 2010

@tercie Díky za podporu, Já se s tím smířila, už jsem si řekla, že to tak mělo být a hotovo !!! kupodivu mi už tak nevadí a ni bříška a kočárky(občas) 😅 . Shoudou okolností mi mnaža včera říkál, že se nám to povede na poprvé a že to bude holka, že to cítí v kostech 😀 .Prý taky cítíl v kostech, že to první byl kluk, prý neví jak, ale věděl to od začátku. Tak doufám, že se neplete ani teď 😉 Každým dnem očekávám MS a pak hurá na to 😎 Jsme si řekli, že teď tomu necháme volný průběh a od nového roku se budem snažit 😵 Dočtu Vás nejspíš až zítra, vůbec nestíhám 🤐
Tak dávejte všechny na sebe pozor i na dítka a bříška .....a prostě přeju krásný a pohodový den 🙂

wlladka
12. lis 2010

Dobré ránko 🙂
@lenik_25 a nechceš jít před snažením na gyndu, aby se mrknul jak vysoká je sliznice. Víš, já tomu taky nechala takhle volný průběh a potrat byl nanovo. Teď vím, že bych už raději počkala o měsíc-dva dýl, než zase revize a další 3 měsíce pauza. Držím palečky ať ti to vyjde 😵 😵 a ohledně vitamínků jsi perfektně připravena 🙂 🙂
@tercie no s malým v náručí si dávám pozor. Teď jsem ho měla v kočárku pod schody, tak jsem za ním letěla - a to doslova 😀 Chlapi se starají. Kluci pomáhali se Šimonkem i před tím, ale teď se zapojili ještě víc. Přinesou, odnesou, poslouží. Ještě že je mám.
@mari111 s kuchyní si užíváme, to jo. My bychom tomu zmetkovi do držky dali, ale co si na něm vezmeš. Budeš mít jen problémy. Fakt není obrany. Hádali jsme se s ním dlouho a on pořád mlel svou, jako kolovrátek. Ve finále řekl, ať si ho klidně dáme k soudu, že je mu to jedno. Já jsem mu řekla, že jsem o něm napsala do občanskýho juda a že mají o tu reportáž zájem. Třeba tohle mu pak došlo - že o takovou reklamu nestojí. Pokud mi to teda zbaštil. Když se osočoval na manžu, že na něj prý řve, tak jsem mu v klidu řekla, ať se mu nediví, že máme 3 děti, jednoho kojence a bydlíme v pronájmu. Za chvíli Vánoce a to těm dětem nebudeme moct postavit ani stromček, protože máme pronajatý jen maličký byt. ten náš je rozkopaný už jen kvůli kuchyni a on nám dělá dusno. Tak nevím. Druhý den manžovi zavolal a slíbil dodat všechny špatné díly za nové. Neptali jsme se, co může za ten náhlý obrat, ale snad to dodrží a my na Vánoce budeme v novém.
A Mari! Laurinka krásně přibírá 😵 😵

wlladka
12. lis 2010

Tak, kluci odešli do školy a já jdu ještě zalehnout k Šimonkovi 🙂

farmarska
12. lis 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
u nás teda nic do školy neodešlo, mají zase nějaké ředitelské volno či co.. no oni se každou chvilku válej doma! 😨 😅
My jsme ted dosnídali, tak si ještě chvilku zdáchnu a pak, jelikož mi už skoro odezněla chřipajzna a záda zatím taky drží, tak se chystám jít malovat 😀 mamka mi s tím zase pomůže..jídelnu jsme zvládly pěkně, ted jen dodělat tu opravovanou stěnu a můžeme se vrhnout na kuchyn 😎
Jo a zítra si pro změnu uděláme pěknej den..pojedeme do HK do cinestáru na Potera, to jsme slíbili Robčouj, tak už se moc těším na načos (nevím jak se to píše) a popkorn a pak chci prolíst asko, maj tam mít nějaké výprodeje a taky musíme absolvovat kfc a cestou domů, před Dvorem, máme jednu naší oblíbenou hospůdku, takže se tam taky nezapomeneme zastavit na večeři 😉 No bude to zítra ale náročnej den 😀 hlavně pro žaludek 😀

farmarska
12. lis 2010

Jinak teda Wladěnce mooc mooc foukám nožičku, au au, to je teda vážně pech..no hlavně aby byla zase brzy fit, páč z mé zkušenosti se chlapi nikdy moc dlouho o někoho starat nevydrží 😅 alspon ty moji, mají pěkný nástup, ale pak je to hodně rxchle omrzí 🙄

farmarska
12. lis 2010

tercule ty noční sůvo 😀 😀

kopa
autor
12. lis 2010

Ahoj holky 🙂
Sarlotta mám to opravdu ze stresu 😒 jinak jak jsem doma a mám ted se vším klídek,tak se nestresuji.

Holky je možné,že by mi došla už MS????????????? 😕 😅 😅 Ve středu už jsem neměla vůbec výtok,už jsem měla takový to konečné špinění.Včera mě začalo bolet břicho jako na Ms a na vložce krev a dnes taky jako když mám MS 😅 😅

sarlotta
12. lis 2010

@kopa to je docela brzo, ale jestli Tě nějak moc nebolí břicho, tak se nestresuj a kdyžtak brnkni na gyndu, za to nic nedáš 😉

jako sem dala slečnu spát a ona už je zas vzhůru můra 😠 😅 spala 15minut, a už zas srandí... no aspoň že nehuláká 😀
venku hnusně, prší, zima... fuj. Ať už radši zamrzne... co má člověk furt dělat doma s dětma ???

sarlotta
12. lis 2010

@majjka24 to víš, že to vyjde🙂 manža je borec, mě taková podpora vždyck udělá šíleně dobře... a přitom je to jen pár slovíček, ale ta jistota, že ten druhý stojí za Tebou, že. 😉

sarlotta
12. lis 2010

@mari111 máme 59cm a 5750.. no ale 3,5měsíce jakooo... já su malá, tak mi nepřijde hubená slečna naše... taková normální 😝 😀

kopa
autor
12. lis 2010

@sarlotta no břicho nebolí.Na gyndě dneska mají celý den záznamník,už jsem to zkoušela.Do porodky se mi volat nechce,to to raději vydržím do pondělka.
U nás Vítek řádil od 5hod a doted 😒 tak s ním šel manža ven a já snídám a jdu si hajnout.
Jinak u nás krásně,svítí slunko a je 18° 🙂

sarlotta
12. lis 2010

hadejte kdo se chtěl fotit a kdo ne🙂))

petroska
12. lis 2010

Ahoj holkynemám vubec čásek tady chodit jen vždycky nakouknu popř odpovím a hotovo 😕 .s malým nto nejde.je to nedobrota co odmítá spávat a vydrží jen pul hodky denně na křesílu a pak zbytek dne zbívá na rukách u mamče nebo táty.potvora malá 😠 .navíc zase přestal spávat krásně večer tak usíná až po 9 a v postýlce protestuje a huká než si ho někdo nevezme.a tak sem se radovala že v 8 položím a on spí a už zase prdlajs 😠 .no ale včera sme byli zase na ko na neurologii a tentokrát nám nenašla nic ale chce nás pro jistotu ještě v prosinci vidět a pak už po delších návštěvák,už to ho mám taky plný zuby furt lození po doktorech ☹ .navíc pokaždý tvděj doktoři každý něco jiného.např pasení koníku není to že má krásně zvedlou hlavičku ale že ji má položenou bradičkou na zemi a ručičky má skrčené na široko a jen leží s položeným zadkem 😖 kdežto obvodní nás vždy chválí jak pase a hlavičku má nádherně zvedlou tak nevím no,už su z toho na nervy z těch kecu jejich 😲 ,ale sme zdraví tak je to hlavní 😵 .a u nás chčije a chčije tak co máme doma furt dělat jako 😲 😲

petroska
12. lis 2010

@sarlotta 😀 máte tam veselo taky co?

sarlotta
12. lis 2010

@petroska na to se vys.. na ty definice, důležité je abys dávala na bříško a malý se snažil otáčet a zvedat hlavu a posiloval tak zádové svaly- nutné k udržení páteře při lození a chození pak... zkus mu dávat hračky na jednu stranu a za ručku ho otáčej k nim a pak ho nech ležet třeba na boku aby na ně viděl a pak ho nech na zádech a hračku dej na bok.. uvidíš jaký bude zájem 😉 😀
u nás se taky nespí jen v kočárku... a se mi nece do deště teda, tak se fotíme a čtu malé říkadla a písničky zpívám.. zatím ju to baví 😎

petroska
12. lis 2010

@sarlotta no když on je lenoch.pase pěkně ale abych ho položila na boček a upoutala pozornost hračkama to ne.už se mu na boku ležet nechce a vždy se přetočí na záda.na bok ho nedostanu ani za nic.a jak dlouho necháš šarlotku pást nebo na bříšku?ho to po 3 min přestane bavit a jen leží a pást už nebude.

petroska
12. lis 2010

@sarlotta jo ale s těma hračkama jak radíš vyzkouším 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru