Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. lis 2010

ajoj Luci, jak se máte?

madormi
13. lis 2010

@mari111 no tak ho musím co nejdřív překonat než se stane ještě větším. bolí mě prsa jako čert asi fakt bude ovulka tak nemám moc času na rozmyšlení 🙂 nevěřím teda že by to hned vyšlo,ale stát se může cokoliv 😀

farmarska
13. lis 2010

ahoj holky, japak se tu máte? 😉 že si vás půjdu dočíst 😀
Já se mám dobře, akorád jsem se dneska ukrutně přecpala 😝 Byli jsme v tom Hradci, v kině teda ne, páč jsme už včera večer zjistili, že na Potra musíme až za týden, ted ještě není, ale i tak to bylo fajn 😵 bylo kfc, rychlé občerstvení, cukrárna i hospůdka při spáteční cestě domů 😎 Jen jsem nikde nesehnala usínáčka, co chci malýmu Míšoj pořídit 😢 ale za to jsem si z Aska odvezla moc hezkou polici 😵

farmarska
13. lis 2010

holky, jako jste normální? takhle krafat! 😀 😀 😀 jako co to bylo včera večer..nooo tercí..noo mari ?!! 😠 Vás dvě dát tak dohromady! 😀 😀 😀 Todle než všechno dočtu tak usnu! 😅

mari111
13. lis 2010

@farmarska ale neusneš neboj 😀

mari111
13. lis 2010

@madormi no a už jsi to promyslela? Hlavně se hoď do pohody co nejvíc to de i když vím že to není jednoduché 😖

farmarska
13. lis 2010

mari zase máš pravdu, už jsem u poslední stránky a neusla jsem 😀 😀

farmarska
13. lis 2010

hele ale ty jsi mi nějaká krafalka, poslouchej!! 😀 😀 😀 kdy spíš čéče? 😨

murynka
13. lis 2010

ahojky

tak mám za sebou to první focení rodinky 🙂

http://murynka.rajce.idnes.cz/PetraPavel%2CSark...
můžete juknout..ale byla to fuška 😀 😀 asi přijdu o nervy 😀 😀

mari111
13. lis 2010

@farmarska no už jsem to zas já, člověk nespavej, už se mi nechce a nedá večer usnout a zas mám ty nálady jako že v noci uklízet, malovat a tak. Tak třeba před cvíli jsem třídila Laurince věcičky, púlku mám hotovou 🙂

farmarska
13. lis 2010

mad , tyhle testy..tu "alergii na mimi" kdy si moje tělo myslí, že je mimčo vetřelec a produkuje proti němu protilátky, tak na to mi dělaly testy na imunologii. Má to takovej hnusnej dlouhej název, ted si na něj nevzpomenu..prostě nějaká autoimunitní porucha, ale jak to někde u doktora řeknu, tak už vědí, o co jde 😉 Jinak na tu imunologii mě gyndař poslal po druhém potratu a zároveň tam taky vyšetřovali manžovo sperma a jeho imunologii. Pak nás ještě poslal na genetiku a mne na hematologii, ale tam už nám nikde nic nezjistili. Jinak tuhle poruchu mi z pitvy nikdy nezjistli..páč dle jejich slov, dítko bylo vždycky zdravé, vše v pořádku, pitva nic neprokázala 😅

mari111
13. lis 2010

no Mury a to ses toho tak bála a jak hezky si fotila, nejvíc se mi líbi ta fotka co končí číslem 396 😵

farmarska
13. lis 2010

tý jo murynko, fotky supr! 😵 tak jsi to zvládla 😵 a proč přijdeš o nervy? nespolupracovali? 😅

farmarska
13. lis 2010

mari týý bláho! že by nějaká trvalá psychická porucha? 😀 😀 téda ale klobouk dolů 😎
tý kočko ještě mi řekni, ty jsi měla ty problémy se zády.. v těhu jsi to měla taky? a mohla jsi na to něco? asi ne, co 😒 Mě poslední dobou ty mé plotny děsně zloběj! mám na ně už děsnej vztek 🙄 Já bych ráda dělala a ony mne pořád nějak omezujou 😠

sarlotta
13. lis 2010

@murynka krásné fotky, ta riflová ze zadu to je booooombaaaaa, to sem etě neviděla perfektní 😵

madormi
13. lis 2010

@farmarska no tak já se zeptám mudry proč mě neposlal na imunulogii 🙂

madormi
13. lis 2010

@murynka krásné fotky, ale opravdu !!

sarlotta
13. lis 2010

@madormi to je fakt, že mimi by bylo zdravé, u tohoto vlastně tělo bojuje proti zdravému dítku... ale tohle se standartně nedělá 😅 proč by jsi to měla mít ??

sarlotta
13. lis 2010

@murynka taky bych se u Tebe nechala vyfotit, děláš to moc pěkně 😉

madormi
13. lis 2010

@sarlotta neříkám že bych to měla mít, ale tak člověka furt napadá, proč, tak bych chtěla vyloučit vše možné i nemožné a vždy na něco narazím tu na koníkovi 🙂 ale tak snad to bylo jen tou mthfr homozygotem 😉

farmarska
13. lis 2010

mad zeptej a trvej si na tom 😉 je to dost důležitý asi 😅 a jeďte tam i s manžou 😉 ale jinak do snažení se klíďo puste, třeba to hned nevyjde, navíc si myslím, že budete určo v pořádku a stejně, jak psala mari..člověk se bojí prostě pořád .. 😔 a mě teda to, že jsme začli zase pracovat na dítku, dost psychicky pomohlo 😅 jako , že jsem měla pocit, že se něco děje 😎

farmarska
13. lis 2010

mad určitě máš jen ten jeden záser 😉 a ted to bude vše ok. 🙂

sarlotta
13. lis 2010

@madormi myslím, že úplně všechny možné testy stejně neuděláš... nepátrej tolik, trápíš se pak... ono to mohlo být jen tím, že se špatně spojili chromozomy - což se stane téměř každé ženě, ale spousta se jich o tom ani nedozví, jen má později MS...papej listovku a buď v klídku.. mimíšek už se chystá 😉

murynka
13. lis 2010

holky díky moc 🙂 🙂 🙂 jste zlatíčka 😵
@farmarska 😀 😀 😀 no s dětmi je to boj 😅 🤐 jedna utíkala ta starší trucovala 😀 😀 😀 pak jedn akoukala tam druhá tam nneí to lehké 😔 😅 zítra mám těhulku s přítelem 🙂

murynka
13. lis 2010

@madormi jak píšou holky 🙂 fandím ti moc nehledej na netu netrap se amiminko přijde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madormi
13. lis 2010

@sarlotta já si taky říkám, že to emuselo být ani mutací, mohlo to být tim že vždy na přelomu 4tt a 5 tt jsem měla nějakou chřipajznu, ale tak asi zatím dál pátrat nebudu, na homozygota mi nasadí asi injekce až to zase vyjde a uvidíme 🙂 farmí já pravě taky už chci , žádné výmluvy ode mě 🙂

farmarska
13. lis 2010

mury tak zítra to bude určo jednodužší focení..s dospělejma se líp domluvíš 😉 nejhorší je asi todle focení dítek a zvířátek..těm se to těžko vysvětluje 😅 ale i tak jsi to koukám skvěle zvládla 😵
hele a co ta starší slečna , nestyděla se před tebou svléknout 😕 já jsem stydlín, já bych se nesvlíkla 😅 i když teda andílek je z ní překrááásnej! 😵

murynka
13. lis 2010

@farmarska to jo ale zase děti se fotí lépe jako přirozenost dospělé musíš nastavit atd 😅 každé má něco 🤐 musím se nauřit jak to tak to když to chci dělat 😉 nestyděla se byla šikovnáá 🙂

mari111
13. lis 2010

Farmísku to víš že jsem nic nemohla, ja už žeru tak silné prášky že ty v těhu určo nene papat ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru