Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. lis 2010

@farmarska nekecej, už jí máš a ani se nepochlubíš, no toto😀 Hele brouku a co strčit paměťovku z foťáku do čtečky v noťasu??? 😉 Nějakou ďourku určitě bude ten tvůj přístroj mít, což? 🙂Ale ne abys to rvala do USB 😅 😎 😀

tercie
14. lis 2010

@maarrtina moc držím palce na zítra, ať to s Adélkou zvládnete co nejlíp to půjde. My jsme tu všechny zejtra s váma...troufnu si mluvit i za ostatní 😉 Už se moc těšíme na krásnou zprávu, že už máš Adélku v náručí 😵

tercie
14. lis 2010

@aronek takový svině sobecký nezodpovědný bych věšela za střeva do průvanu ☹

tercie
14. lis 2010

@olousek35 jak píšou holky, hnědý špinění by nemělo nic špatnýho znamenat, ale jsi z toho určitě nervozní a stres teď miminku neprospívá, tak pro tvůj klid bych zašla k dr aby vás překontroloval, a ten utrogestan je dobrej nápad, tím určitě nic nezkazíš. Držím moc palce a dej vědět. Všechno bude v pořádku, určitě!!

tercie
14. lis 2010

@sarlotta jak holky válčíte s flaštičkou, už na to Šarlotka přišla, co s tím? 😉

tercie
14. lis 2010

Holky dobrou, tak zas zejtra 🙂

madormi
15. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ...............chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina 40tt ........................... 15.11 vyvolání porodu..........................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 36tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 34tt................................KO ? .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................? .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................12 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................14DC
M.aa.b .....................14 DC
Natalie .................... 14 DC
Ivomal.......................29 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................12 DC
majjka24 .................2DC
lenik_25....................8 DC

madormi
15. lis 2010

holky jdu si pro radu. máte zkušenosti se zánětem močáku? já ho v životě neměla, tak nevím co s tím. Příšerná noc dnes do půl třetí každých pět minut na wc s pocitem, že potřebuji šíleně čůrat, že mi asi praskne močák a nic pár kapek a palí to bolí to. Jsem dnes spala 2 hodiny. jsem na padnutí a to dnes hlídám až do 21 hodin :-/ Je to asi zánět močáku, ne? co jiného. a co mi na to pomůže?

paajaa
15. lis 2010

Krásné ráno,
tak dnes nás čeká kontrola a dostaneme papíry na mateřskou. To to uteklo.

@madormi : já mám se záněty bohaté zkušenosti a je to ono. Nejlepší je být doma v teple, pít urologický čaj a možná zkusit i ty tabletky s brusinkami. Když to nepovolí, tak k Dr.- dali by ti antibiotika. Hlavně buď doma v teple a odpočívej.

Jinak mám prosbičku. Kupoval si někdo koš na pleny s náplněmi???? Zda to nejsou vyhozené peníze. Díky za názory.

tercie
15. lis 2010

Dobrý ránko holky 🙂

@paajaa Ty jo, opravdu to letí šíleně... tak držím palce na kontrolu, přijď se pak pochlubit 🙂
A koš na pleny nemám, mám obyčejnej, kterej každej den večer vynáším, s tím, že pokakaný plenky už musím nosit do popelnice hned, páč je to děsnej puch už😀 Osobně bych ten koš nekupovala, investovala bych do něčeho jinčího 😉

@madormi jak píše Pája, hooodně se prolejvej urologem, a brusinky a nebo radši k dr, když už to máš rozjetý.

lenik_25
15. lis 2010

@tercie Všechno jsem si přečetla a teda kapou mi tady slzy. Holka, jsi tak statečná! Ale přesně, jak má uvedeno v citátu, osud prostě nezměníme, nepohneme s ním, ani kdybychom se snažili ze všech sil. Rozhodla bych se ve všem naprosto stejně jako ty.

lenik_25
15. lis 2010

@madormi Zkušenosti se zánětem močáku mám, zažila jsem to několikrát. Když se to podchytí hodně včas, tak stačí čaje, hodně pít... ale ty už nejsi v začátku, takže hup okamžitě k doktorovi. Můžeš k obvoďákovi i na gyndu, já byla na gyndě. A je to na antibiotika.

lenik_25
15. lis 2010

@madormi Fakt už nečekej, jestli to bolí tak, že nemůžeš spát, tak je to už silný zánět. A nesmí se to dostat na ledviny.

lenik_25
15. lis 2010

@paajaa My jsme koš na pleny taky nepořizovali. Zbytečný. Házeli jsme je normálně do koše a každý den vynášeli.

farmarska
15. lis 2010

ahoj holky, taky myslím na Martinku..snad to bude mít rychle zasebou 😵
mad tý brďo, to asi bude ten močák 😝 já to měla asi dvakrát v životě a vždycky mi na to teda dali antb. 😕
ale jinak moc doporučujou ty brusinky, bejt hodně v teple a hlavně hodně se prolejvat čajema. 😉 Tak snad ti bude brzy líp 😖
pájo tý brďo už mateřská! 😨 šíleně to letí!! 😕 a jak se jinak cejtíš? co u tebe nového? 😕
tercí a Luky už má 7měsíců 😨 no holky, ten čas letí jak splašenej!! 😨 😝
tý hele tercíku, co já ti budu povídat o mojí zručnosti v technice 😀 🤐 dírky to noťák ňáký má, ale to je tak všechno co vidím..tady mé chápání s technikou končí 😀 To spíš až bude mít manža chvilku, tak mu šoupnu foťák do ruky a řeknu snaž se 😉 😎 Jen to musím udělát dřív, než nám houpajda skončí v plamenech, páč jako jsme se s manžou dohodli, že mi jí předělá z těch baterek(buřtů) na trafíčko do proudu 😉 😎

tercie
15. lis 2010

@lenik_25 ONO JE TO O TOM, KDYŽ SI TO PŘEDSTAVUJEŠ, ŘÍKÁŠ SI TO BYCH NEVYDRŽELA...ALE KDYŽ SE TI TO STANE, TAK MUSÍŠ, A NIKDO TI S TÍM NEPOMŮŽE...TAKŽE TAK. Jéé pardon caps 😕

farmarska
15. lis 2010

Leni, když já rodila svojí mrtvou holčičku, taky jsem se nemohla kouknout 😔 Todle je děsně těžký 😔 a ta představa, že bych jí pak nadosmrti měla v představách předemnou..no nevím, to bych asi nezvládla 😔 Stačí, že při vzpomínce pořád vidím ten poslední ultrazvuk, ten pohled na to moje miminko, jak tam leží-spinká s ručičkou přes obličej, přes očička, jako by chtěla mít klid a tmu na spaní 😅 😔 no ale vidět jí naživo.. to ne ☹ ☹

tercie
15. lis 2010

@lenik_25 ONO JE TO O TOM, KDYŽ SI TO PŘEDSTAVUJEŠ, ŘÍKÁŠ SI TO BYCH NEVYDRŽELA...ALE KDYŽ SE TI TO STANE, TAK MUSÍŠ, A NIKDO TI S TÍM NEPOMŮŽE...TAKŽE TAK. Jéé pardon caps 😕

farmarska
15. lis 2010

pájí, za koš bych taky neutrácela, to raději něco jinčího pro mimi- za ty prašulky 😉

farmarska
15. lis 2010

tercíku, moje slova 😉 Nikdo to nechce zažít 😔 já si celou tu dobu v nemocnici říkala, že to prostě nepřežiju.. né fyzicky, ale psychicky jsem "umírala" .., ale prostě, člověk to přežije, tak se s tím musí nějak poprat no..co jiného zbejvá, než jít dál 😅

farmarska
15. lis 2010

tý jo holky, vy tady ták krásně krafáte a já musím jít nakrmit ty svý megery kozy 😝 jsou rozcapený a už ječej jak kdyby jim šlo o život 😠 a přitom mají v domku pod sebou natahanou minimálně půlmetrovou podestýlku ze sena 😝 ale to už jim nevoní, hajtrám mlsnejm 😠

tercie
15. lis 2010

@farmarska šmarjááááááááááá😀 Hele a nebojíš se, aby tě pak Míšánek nesvítil 😨 😨 😨 😕 😀
A na tu kartu tam musí bejtďourka, nějaký SD, microSD nebo nějaká taková zkratka na to? Zkus to omrknout, jsi holka šiiiiiiikovná na to přijdeš. Ať ti můžem taky okouknout vejbavu a ták neeee 🙂

farmarska
15. lis 2010

tak já jdu..ale nece se mi od vás 😅 ale jen co dám kozám, pejskům a kočkám, tak zase přiběhnu nakouknout 😉 😎

tercie
15. lis 2010

@farmarska Nejsou ty tvoje kozy pěkný krávy jakoooo, když tě nenechaj ani pokecat, když už se tu konečně jednou potkáme? A Lukášek chrní, to taky dlouho nebude😀

tercie
15. lis 2010

@farmarska my si rozumíme ségra co?☹ Nezapomenem, ale je to za náma a teď už nás nic zlýho nepotká, howgh, domluvil jsem 🙂

farmarska
15. lis 2010

tercí mě se dělá špatně, jen z těch názvů jak to popisuješ! 😝 😀 hele tak já slibuju, že ještě dnes ˇřeknu tomu manžoj 😉 se mi to fakt nechce študovat 😝 mám k takovejm věcem odpor a navíc mi to přijde jako ztráta času, já bych to študovala a on to bude mít hned, to si radši zatím půjdu uvařit něco ňam ňam 😎 poslední dobou ujíždím na puding 🙂
hele no trošku se bojím-té předělávky-houpajdy. Ale ani né tak o Míšu, páč předem to nechám manžu tisíckrát odzkoušet, ale spíš se bojím, aby mi jí nějak nezčubil, nespálil 😅 vjede do toho trochu víc proudu, a mám třeba po melodiích. Někomu se to takhle už na netu stalo, jsem četla, že po předělání ta houpajda už jen houpala, ale nehrála 😢 a to by byla škoda 😅 Ale manža říkal, že to nejdřív pořádně proměří 😉 No jestli ne, tak holt bude k vánocům schánět novou 😎 😝

farmarska
15. lis 2010

tercí krávy vid! já jim to taky pořád říkám! 😀 😀 😀

farmarska
15. lis 2010

tercí, máme vybráno vid 😉 howgh! 😀

farmarska
15. lis 2010

hele, tak já mažu, at to třeba stihnu ještě dřív, než se tvlj malej vzbudí! 😨
jako není nad léto, to se chodily krásně od rána pást 😵 ted sotva vstanou, tak hubu nezavřou 😠 a to je krmím pomalu líp než svýho manžu 😀 😀 😀

tercie
15. lis 2010

se mi to nějak naprd aktualizovalo... týýýýjo to moje mrně už je asi vzhůru nebo co!!! A to spak asi 20 minut, no pěkný...

Holky dneska čekám to nosíííítkoooo se těším, snad to paní v pátek poslala, jak slíbila...to by mohlo dneska dojít ne? nebo spíš až zejtra? Abych kvůli tomu nedřepěla doma na zadku...

Farmi tak jdi zacpat huby těm hyenám😀 já budu nakukovat, i když bude malej vzhůru. Budu stahovat nějaký pohádky, ať máme doma, krtečka a tak.

farmarska
15. lis 2010

jsem tuuuuu!!! 🙂 kozy už zase melou pantem, takže je klid 🙂 a psům a kočkám jsem ke snídani nasypala jen granule, takže to byla rychlovka 😉

farmarska
15. lis 2010

tý jo, to tomu spaní moc nedal 😅 a třeba ještě zabere ne? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru