Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
16. lis 2010

Tak máme další miminko, no 3x sláva 😀😀😀

@maarrtina strašně moc gratuluju, a přeju Adélce, ať se má tady na tom světě nejlíp, jak to jde!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
16. lis 2010

tak a já du spát, dobrou

tercie
16. lis 2010

@mari111 no já tu na tebe celou dobu čekám... a tyjsi čekala na mě, ne? Tak holt dobrou 😀

markee
17. lis 2010

@maarrtina velká gratulace k Adélce. Přeju hodně štětí. 🙂 Je to pořádná holka,téda.

madormi
17. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ...............chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina 40tt ........................... 15.11 vyvolání porodu..........................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 36tt..................................KO monitor 24. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 35tt................................KO ? .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................? .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................14 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................16DC
M.aa.b .....................16 DC
Natalie .................... 16 DC
Ivomal.......................2 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................13 DC
majjka24 .................4DC
lenik_25....................10 DC

madormi
17. lis 2010

ahojte holky, my mámě návštěvu tak nestíhám dočíst tak jen vkládám tabulku a letím, včera jsem dostala prášky nějaký sajrajt. byla to už nesnesitelná bolest a dnes už pohoda tak jen doufám,že se nám o víkendu nepodařilo hned otěhotnět 🙂 ale spoléhám na to, že i kdyby ano tak se to nechytí vůbec přes ty sajrajty a bolesti co jsem měla. tak snažení asi fakt až od nového roku no, nějak mi to není přáno 🙂

madormi
17. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ...............chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina 40tt ........................... 15.11 vyvolání porodu..........................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 36tt..................................KO monitor 24. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 35tt................................KO 22 .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................18 .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................14 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................16DC
M.aa.b .....................16 DC
Natalie .................... 16 DC
Ivomal.......................2 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................13 DC
majjka24 .................4DC
lenik_25....................10 DC

madormi
17. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina 40tt ...........................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 36tt..................................KO monitor 24. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 35tt................................KO 22 .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................18 .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................14 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................16DC
M.aa.b .....................16 DC
Natalie .................... 16 DC
Ivomal.......................2 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................13 DC
majjka24 .................4DC
lenik_25....................10 DC

tercie
17. lis 2010

Ahoj holky, pěkný sváteční dopoledne 🙂
My vaříme s mamkou kachnu, zelí, knedlík, děda venku vozí Lukáška a na oběd přijde ségra s manželem a neteřinkama, tak bude veselo 🙂

@madormi to je dobře že to povolilo, tak snad budeš brzy úplně fit a budete se moct začít zas pokoušet... holt asi všechno má nějakej smysl, je třeba to tak brát, abysme se nezbláznily, viď... 😉

lenik_25
17. lis 2010

@maarrtina Milá maminko, gratuluji ti k Adélce a přeji vám oběma, abyste spolu byly šťastné a veselé a hlavně to zdravíčko aby vám sloužilo 🙂

mari111
17. lis 2010

ahojda Tercíku sme se včéra obešli 😖 Madormi hlavně že už tě to nebolí

lenik_25
17. lis 2010

@tercie Teda mňáááám, to bych si dala taky, to jsem neměla asi sto let!!!

drndapetka
17. lis 2010

Ahojky holky, už jednou jsem sem nakukovala. Jsem dneska přesně 5.týdnů po revizi ( bohužel už moje čtvrtá ) po IVF a dneska jsme si dělala těhu test - citlivost 20 a je slabě pozitivní....Co myslíte-ještě zbytek Hcg z těhu nebo další těhotenství? S manželem se nechráníme ale používáme přerušovaný styk, což samozřejmě není 100%, že. Má tady někdo podobnou zkušenost, že by hned měsíc po revizi otěhotněl?Mám celekm strach, spíš se uklidňuju tím zbytkovým Hcg...Děkuju Vám moc 😉

farmarska
17. lis 2010

ahoj holky 🙂
téda to dnešní dopoledne zase tak uteklo! Manžel je sice v práci, ale Robča doma, tak mám rušno 🙂 Ted jsme přijeli z nákupu, nakoupila jsem i mrtě zákusků, abych si to rychle ještě užila, zítra jdu na tu cukrovku, tak kdyby mi něco našli, abych měla nasladíno dopředu 😀 jen to sladké musím asi stihnout do té čtvrté-páté né? pak bych asi už nic sladkýho neměla co? 😕
tercí no jo, lidi jsou magoři..kozám se naštěstí nic nestalo, ale ještě, že jsem si toho všimla včas, páč kdyby si toho dřív všimly ony, tak jsem je mohla hledat po okolí ještě dneska 😝 ..kdyby se mi rozutekly 😝
martinkal malá je v těch plavečkách vážně moc velká fešanda!! a šikulka to je, jak krásně stojí! 😎
sarlotko, děkuju, no už se nemůžeme dočkat, až bude miminko s náma 🙂

ivomal
17. lis 2010

@drndapetka já si nemyslím, že je to zbytkové hcg.....klidně můžeš být znovu těhu🙂 moc bych ti přála, aby to už tentokrát vyšlo. Zajdi si na krev a za dva dny znovu a uvidíš - roste, neroste...

drndapetka
17. lis 2010

@ivomal děkuju moc, mám teď děsnej strach, ale čas ukáže co a jak 😉

mari111
17. lis 2010

@farmarska taky mám manžu v rachotě. Ty jo ty si mi udělala chutě na zákusek, kakra 😠 co teď s tím? No vím že tady holky nekolikkrát psali že před cukrovkou večer nejíst sladké ale mne dr. říkal že to neovlivní, že po tom sajrajdu co tam před těma testama vypiješ se anio hromada zákuzku nevyrovná, tak ti nevím jestli si je musíš spapat do 4-5 hodín.Ale přeju ti aby si cukrovku neměla a mohla dál mlsat 😉 😀 😀 😀

farmarska
17. lis 2010

lení, na tvůj dotaz, musím upřimě odpovědět, že už neposlouchám 😅 páč malej hodně často kope, takže není důvod 🙂 Už jsem přemejšlela, že ultrazvuk prodám někomu dalšímu, ale zase pak někdy přijde chvilka, kdy trošku zapochybuju, jestli je vše ok. a pak jsem ráda že ho mám 🙂 poslechnu si tlukat a hned je zase dobře 😎 takže si ho nechám asi až do konce, i když ho využiju ted třeba už jen jednou tejdně 😉

farmarska
17. lis 2010

týýý jo ted dočítám, že se narodila Adélka!!! 😵 😵 😵 😵 moc gratulací jí i maminkce!!! 😵 😵 😵 😵
ale že je to taky pořádnej kus baby! 😎 🙂 🙂 🙂 🙂

mari111
17. lis 2010

@farmarska no jo Adélka je holka pořádna. Hlavně že šla císřem a maminka moc "snad" netrpěla 🙂

farmarska
17. lis 2010

holky všechny tady mluvíte o usínáčku..a já když byla ted v Hradci, tak jsem ho nikde nesehnala 😢 a u nás ve Dvoře mají taky prd 😝 já bych chtěla prvně zkusit takovýho toho obyč. prej je mají miminka rády 😅 jenže ty prej seženu třeba v Ca , jenže tento obchod v okolí ..není 😢 Nevíte někde přes net, nedá se objednat? 😕

farmarska
17. lis 2010

jééé koukám si tu se mnou povídá mari a já si klíďo dočítám! 😀 😀 😀

farmarska
17. lis 2010

Mari díky za rady ohledně té cukrajdy 😉 🙂
Jinak teda s tou Martinkou ..no nevím, bojím se, že si chudák holka užila už dost před tím řezem 😅 😅

farmarska
17. lis 2010

jůůů tercí má dnes kachničku , mňáááám!!! se asi uslintám! 😀 😀 😀

ivomal
17. lis 2010

@drndapetka já vím, taky to znám...my se snažíme už třetí kolo..po dvou revizích. Tento měsíc mě čeká IUI - celkem už páté, ale při tom první od revize....Mě revize vůbec nesvědčí, vždycky potom moje tělo odmítá fungovat a vůbec my nechce růst sliznice. Hele ale někde jsem četla studii, že otěhotnění do 6 měsíců od potratu rozhodně snižuje další možný potrat - dělali ji někde v anglii - k ověření, zda je opodstatněné čekat po potratu 3 - 6 měsíců na další pokus. Prý pauzy nejsou opodstatněné...

farmarska
17. lis 2010

mad snad prášky brzy zaberou a budeš ok. ! 🙂 🙂

mari111
17. lis 2010

no určitě si aj před tím užila ale ještě rodit 😅 no císak taky není med lízat ale určo lepší než tlačit takovou holčičku pořádnou, no je jasné že se ji v bříšku moc líbilo šak ani ven se jí nechtělo 🙂

farmarska
17. lis 2010

drndo, taky bych doporučovala skočit si na krev a budeš mít hned po dalším odběru jasno.. jestli hcg roste 😉 🙂

mari111
17. lis 2010

@farmarska v poho, jen si dočítej aby ti nic neušlo 😉

farmarska
17. lis 2010

mari to ti povím, taky bych nechtěla aby mi něco takového procházelo tamtudy 😀 Tý jo, jak já to dám.. 😅 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru