Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
4. pro 2010

@ikopretinka Krásné mini bříško. Moc děkuji za palečky a doufám, že pomůžou.
@farmarska ahoj kočko, tobě ty týdny tak krásně přiskakují. Hlavně, že se máte všichni dobře - celá rodinka.

farmarska
4. pro 2010

tak jsem před tím dočíst nestihla, přišla mi do toho mamka s barva na na vlasy, tak jsme si šly nabarvit kebule a pak jsme ještě porcovali nějaké masíško. Ted mám už uklizeno, předvařeno na zítřek, nekrmeno a jsem vykoupaná v posteli 😎 Manžu mám dneska v práci, musel po obědě a vrátí se asi až po desáté 😝 ale co, už to na moc dlouho není, jen do vánoc a pak je nezaměstnaný 😅 Ale už si našel brigádu, šikula 😎 Dohodl se u jiné firmy, že tam od ledna nastoupí-zatím brigádně a pak se uvidí co a jak, jestli se mu tam bude líbit, tak tam zůstane, dokud nesežene něco lepšího 😉 (Tam kde dělal do ted je to lepší, pracovně i fynančně) ale tak lepší něco než nic 🙂

farmarska
4. pro 2010

Terculíku koukala jsem jaké máš trampoty 😝 hele na bolení ucha jsem měla nějaký kapičky..stačily dvě kapky a bylo po bolesti..já totiž na tydle zaražený dutiny taky dost dřív trpěla a vždycky mi při tom totálně zalehly uši a pak i bolely 😝 a jinak mě se docela osvědčilo vařící vodou přelejt heřmánek (v nouzi i heř.čaj) dát do misky, na stůl, nad to hlavu, přikrejt ručníkem a vdechovat tu páru, co jen jsem vydržela..pak se vydýchat a opakovat znova 😉 Jinak paralen si myslím, že můžeš normálně 😕 Jo a taky nakup žvejkačky a hodně žvejkej..to taky trochu pomáhá na ty zalehlý dutiny 😕
Jinak už nevím, ted mě víc nenapadá 🤐
Chuďátko moje, tak at ti je brzy líp!! a hlavně, že je malému už ok. ! 🙂 A zapřáhni pěkně manžu, kor když jsi ted marod, tak at se chvíli stará on! 😠 o vás o oba 😉 nech se obskakovat 😉 😎
A nikam do krámu v týhle zimě nelez!!! 😠 😠

majjka24
4. pro 2010

@farmarska tak to máš šikovného manžu, ať se mu daří na brigošce. A jakou barvičku na kebuli máš?

farmarska
4. pro 2010

Natál beruško, koukám 3dc 😝 🙄 Ale nezoufej holka, hlavně že se něco děje, uvidíš doktoři vám už brzy pomůžou 😉 ať už inseminací, nebo tím druhým,jedno jak, hlavně, že bude už brzy mimoušek u tebe v bříšku 😉 😵
A co Mareček je zdravej? A co manža nezlobí? A práci, jak zvládáš? 😕

farmarska
4. pro 2010

ahoj májuš 😉 já už několik let blond 😉 😎 vždycky si to s mamkou jedna druhé naplácáme na kebule a máme zase min. na měsíc vystaráno, jsme za frajerky 😎 😀
co u tebe kočko nového?

majjka24
4. pro 2010

@farmarska tak to máte fajn, že se sami sobě plácáte na hlavy 🙂 Já si to dělám sama, zítra jedem k našim, tak mi ségra udělá blond melírek (mám te´d tm.hnědé vlasy), chce to změnu. 😉 Jsem si ten melír jednou nechala dělat u kadeřnice, a nechala jsem tam 800 kč, jsem myslela, že to se mnou šlehne.Co nového? Ani celkem nic,nevím zda napsat bohužel nebo spíš bohudík 😀 Snažilkujem, chřipajzna a tomu věci podobné se nám vyhýbají, takže poklídek v předvánočním shonu.Ten začne až příjde výplatka, a půjdem nakupovat dárky, za boha nevím co koupit taťkovi a mamce. Zbytku příbuzenstva vím, ale jim..... ☹

farmarska
4. pro 2010

no jo manža je šikulák 😎 a hlavně je zodpovědnej, umí si spočítat dvě a dvě a ví, že kdyby byl bez práce, tak by byl průser..s naší hypoškou a ostatníma pohledávkama 😝 takže ač by byl doma moc rád, prý by se mu to líbilo 😅 tak pofrčí do nějaké práce, až se mu za zadkem bude kouřit 😀
šak mne hned uklidňoval, že se nemám bát, že doma bez prostředků nezůstane, že něco najde, i kdyby měl jít třeba někde do fabriky, nebo kopat příkopy (na nějakej čas). No naštěstí ale sehnal už něco o drobek lepšího, dokoncše v oboru 😉

farmarska
4. pro 2010

hergot mi nějak blbne připojení 😠 mi to nefachčilo 😠 a to zrovna když si chci povídat 😀

farmarska
4. pro 2010

Pájuško ještě tobě chci popřát pevné nervy v nemocnici a žravej břuch, aby bylo mimi brzy obřík!! 🙂 chudineško naše, je to tam vopruz vid? 😅 😝 snad budeš moct už brzy domů 😕
A jsi na pokoji sama? Jak se tam k tobě chovají? Moc se tam toho dělat asi nedá vid 😅 a co manža může tam bejt s tebou?

majjka24
4. pro 2010

@farmarska super 😀 chválím manžu 🙂 jak se to říká, něco špatné je pro něco dobré 🙂

farmarska
4. pro 2010

kopretinko téééda, ty se nám ale krááásně zakulacuješ 😵 😵 😵
todle hubenejm holkám závidím..jaký maj v těhu krásný bříška 😵
To takový buřtíci jako jsem já, na těch není hoodně dlouho ani pořádně poznat jestli jsou vlastně těhu a nebo jen tak vyžraný 😀 😝 😀

majjka24
4. pro 2010

@kopretinka moc krásné bruško, jen tak dál, jsem moc ráda, že je ti o něco líp 🙂
@paajaa držím palečky jak můžu aby to všechno bylo OK 🙂

farmarska
4. pro 2010

tý jo, dát 800 za hlavu, to by mne asi taky položilo 😝 jsem děsnej škrblil 😀 ale jako vím, že někde někteří dávají za hlavu klidně i dvojnásobek!! 😨 😝

farmarska
4. pro 2010

A s dárkama to je u nás stejné 😝 taky nevím co nakoupit 😝 tentokráde už mi dochází inspirace i u Robči, páč on snad už fakt všechno má 😅 Navíc když byl malej, tak jsem šla do hračkárny a nakoupila tydle bojovníky a tamty auta..ale ted už je ve věku, že si už moc nehraje..mastí tak hry na pc, ale ty mu manža stahuje a jinak fakt nevím co koupit, aby se mu člověk trefil do vkusu, páč on je ted už pěkně v pubertě a jen tak něčím se mu nezavděčíme 😅 😅

farmarska
4. pro 2010

a jinak teda aj mi čekáme na vejplatu 😀
jooo není nad to, schánět dárky na poslední chvíli 😀 😀 a jako každej rok se stresovat 😀 😀 😀

majjka24
4. pro 2010

@farmarska dvojnásebek za hlavu? Blázni, bych věděla 100x líp jak peníze vyhodit 😀 jsme měli v úterý školení a tam nám ukazovala ta školící super, hru - 3D piškorky, fakt bomba
Tak já už něco málo mám,a le vždycky tak jen část dárku pro někoho

farmarska
4. pro 2010

jo a s manžou jsme si řekli, že si letos nebudeme nic dávat, páč už ted mámespoustu výdajů s dlažbou a malováním a celkově s rekonstrukcí.. do toho se pořizujou nějaké ty věcičky pro mímuše, takže prostě letos si dáme asi pod stromeček jen teplé fusekle a velkou pusu a budeme odbytí 😎

farmarska
4. pro 2010

no vidíš, jak jsi na tom narozdíl odemne dobře 😀 my zatím fakt nikomu nif 😅 a napečíno zatím taky né 😅 o nějaké výzdobě ani nemluvím 😅 😅
příští tejden chceme zatím vymalovat tu konečně dodělanou chodbu a schodiště a když bůch dá, tak péct a zdobit budeme až ten další tejden 😝 ale to se asi pak zesereme 😅 😀 😀

farmarska
4. pro 2010

ted ještě dočítám, že to ani mari nemá pořád jednoduchý 😕 holka moje, drž se 😔 mysli na to, že nejdůležitější je zdraví a na ničem jiném tolik nezáleží.. všechno se nakonec nějak vyřeší a přežene.. můžu poradit jen zatnout zuby a vydržet, přečkat tu hnusnou dobu a neboj, ono zase bude líp!!!

farmarska
4. pro 2010

to platí i pro všechny ostatní holky -nespavejch dětiček! holky nebojte bude líp!! vydržte! 🙂 hlavně že jsou ty vaše zlatíčka zdraví!! 😵

majjka24
4. pro 2010

@farmarska ty jsi teda akční mamina, máš odpočívat !!! 😵 My si sami sobě taky žádné mega dárky nebudem dávat, koupili jsme si novou TV, takže jen asik jako vy fusekle a pusu 🙂 možná se třeba objeví // a to by byl dáreček 🙂 Jiank malovat se chystáme na jaro, te´d nesjou penízky, jeden pokoj nás výjde na 1000 , chcem to izolační barvou a ta je drahá 😖 Máme problémy s plísní - je to vinou těch bývylách co bydleli místo nás, prý vůbec nevětrali a prali koberce vyloženě v zimě a na topení, a prý skoro vůbec netipili, 😠 Někde jsme se toho zbavili, ale na některých místech se toho ne a neé zbavit, o nervy

farmarska
4. pro 2010

jo a jak jste tu některá psala o těch saních, tak já jsem Robču tahala na saních dost brzy..ani nemusel ještě sedět. Pořídila jsem na sáně takovou tu ohrádku (doobloučku-dozadu) a tam jsem ho vždycky šoupla ve fusaku a podepřela polštářem a jelo se 😉 😎

farmarska
4. pro 2010

izolační barva, co to je? 😕 No my právě už na jaře chceme mít vymalováno 😉 kuli mimču 😵
tý jo takovej hezkej dáreček, jako jsou dvě // bych ti mooooooooc přála!!! 😵 😵 😵

farmarska
4. pro 2010

aha ted jsem to dočetla, tak to je jako barva na plísně? Tu jsem tehdy ještě v paneláku taky koupili, nějakou proti plísni..bílou. My jí tehdy měly ve špajzu, ale po téhle barvě ťuk tuk jsme se jí zbavily 🙂

farmarska
4. pro 2010

No a jinak to jste si taky dali už moc hezkej dáreček- předem 😉

majjka24
4. pro 2010

@farmarska děkujem 🙂 Uvidíme, když to nevýjde teď, výjde to třeba příště 🙂 Izoluje - z venku nepropustí chlad a teplo nemůže ven přes zeď , něco jako zateplení domu, jen to bude levnější 🙂 😉 Kdy se Míša má narodit?

majjka24
4. pro 2010

@farmarska no není to přesně ono, alle tu bílou budem taky kupovat - termo izolační barva bílá ,a je taky pěkně mastná, ale jak se mimi podaří, tak to nemůže být, to je jasné. už mám i krásné barvičky vybrané, pak fotnu jak to bude hotovo

farmarska
4. pro 2010

já bych chtěla ted na chodbu a schodiště takovou nějakou meruňkovou a po vánocích se chceme vrhnout na ložnici a tam bych chtěla takovou jemně fialovou 😵 ..a pak ještě vyprat koberec, natapetovat skříně, přestříkat dveře a malinko to tu přestěhovat..no uvidíme, jestli to do toho mého termínu vůbec všchno stihnem 😅
Nejhorší je, že si vždycky něco naplánujeme, že budeme něco dělat a pak do toho vždycky něco vleze 🙄 viz dneska, že musí manža do práce, místo aby dodělával věci doma 😝 a nebo posledně když mi začli dlaždit, tak se nám rozhodla zlobit žumpa 🙄 a tak jsme to museli nechat rozdělaný a jet kupovat kalový čerpadlo a dávat dokupy žumpu 🙄 a takhle je to vždycky..si říkám, že to za pár dní musíme mít a pak se to tahne minimálně tejden 😝
to není už na mé nervy 😀

farmarska
4. pro 2010

tý jo to je zajímavá barva 😨 by se nám možná takováhle izolace taky aj někde hodila 😕
Míša má bejt podle mudra a ultrazvuku 1.3. a podle pasu a výpočtů tady 5.3. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru