Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
6. pro 2010

@lenik_25 a může tedy ta červená barva ovlivnit nějakým způsobem i početí? 😉

...já mu říkám ty vole, jdi se vysrat na pole. Na poli se blbě sere, vítr fouká do prdele 😀

@aronek já taky myslela jak hned nebude lítat, po těch čtyřech, ale zatím je to takový nejistý, když potřebuje, tak se taky doplazí😀

aronek
6. pro 2010

@tercie my se ani neplazíme a o kolínkách se mi může jen zdát. Prostě se kutálí, pak vypoulí bříško a na něm se točí 😀 dostane se kam potřebuje 😀

martinkal
6. pro 2010

ahoj holky 🙂
copak je tu nového?

tercie
6. pro 2010

@aronek když mu to stačí, tak proč ne 🙂 Já už musím dávat bacha, začíná se mi sápat do nejnižších polic, zajímá ho dvd a reciever od satelitu, a nějaký hračky jako už ho vůbec netankujou...

Holky co budete kupovat mrňouskům letos k vánocům? Já vůbec nemám představu,co by se v tomhle věku pro něj hodilo. Napadlo mě takový to autíčko jakože odrážedlo, je to větší položka, tak by ho dostal teď, s tím, že do něj doroste, ale jinak nějak postrádám nápady... Chtělo by to vyrazit někam po obchodech, jenže auto má manža, svý má v servisu a to počasí je taky naprd, abych se někam vydávala s prckem.

lenik_25
6. pro 2010

@tercie jé, tak ten konec neznám a je super!!!! 😀 😀 😀 Manžel už se to tady učí 😀 😀 😀
Jinak jestli červená barva má vliv na početí.. tak tak bych to asi nehrotila. Jako k první čakra má souvislost s početím, protože se týká "spodku" a k 1. čakře patří červená barva. Takže paní, u které jsi byla, to myslela asi dobře. Možná to vliv má. Vím, že se přkládají na čakry kameny určitých barev, ale dávat si bugr do kalhotek, to asi nejde, tak to paní vyřešila barvou kalhotek 😀

tercie
6. pro 2010

@martinkal tady se pomalu přestává povídat, kde jsou ty časy, kdy jsme nestíhaly dočítat, ale zas na druhou stranu mám z toho radost, že místo vysedávání na netu máme ty starosti, který jsme si všechny tak přály 🙂
A jak se máte vy s Lucinkou?

tercie
6. pro 2010

@lenik_25 hehe ještě šutry do gatí 😀 to by bylo dobrý😀
Manža už se učí jo? To bych mohla posloužit ještě jednou, ta byla oblíbená mýho dědy, ten nás jí učil 😀

Bumtarata ratata, že jsou kluci prasata...koupili si černý tele, foukali mu do prdele 😀 Ehm...no 😀

martinkal
6. pro 2010

@tercie my se máme Tercí dobře, Lucinka chodí za ručičky po celém bytě, leze a dnes objevila v kuchyni šuplíky, tak je otevírá, sedí, chodíme plavat, ale nemáme ještě žádný zub 😀
a co Lukášek je hodný po mamince nebo zlobivý po tatínkovi? 😉
A co manžel? Změnil ho trošku Lukášek?

tercie
6. pro 2010

Taky už hledám na netu nějaký říkanky, protože s paci paci a berany a pod. už si nějak málo vystačím 😀

lenik_25
6. pro 2010

@tercie Tak manžel ti vzkazuje: "Za dveřmi stála zvířátka malá, stříleli do nich a bylo po nich". Speciálně pro tebe.

Jinak jsem se pobavila, ještě že ten šutr by mohl být JEN v kalhotkách a ne někde jinde 😀

lenik_25
6. pro 2010

@tercie Kup v levných knihách nějaké říkanky pro děti, je jich asi miliarda

lenik_25
6. pro 2010

@tercie Tak prý další pro tebe: "Vaříme si muchomůrky a jíme je s chutí, mrtvé dáme do komůrky, už tam není k hnutí." 😀

martinkal
6. pro 2010

no je už to velká holka 😀

tercie
6. pro 2010

@martinkal Marti my máme zuby dva 😀 ale jinak je Luci moc šikovná 🙂 Luky je hodnej když má pozornost, je nerad sám, i když občas si vystačí že jen sedím u něj ani nemusím nic dělat, ale jak potřebuju odběhnout, tak musí se mnou,jinak bečííííí. Četla jsem, že to je častý kolem toho 8. měsíce tak snad ho to mamánkovství přejde 😀
A manža? Myslím, že ho Lukášek nezměnil, bohužel. Sice má spoustu práce, ale když má náhodou volno, tak místo aby si ho vzal a hrál si s ním, tak celý odpo prospí, a malýho mu musím dát, na, vem ho já musím tohle a tohle... Stane se občas, že si ho vezme sám a pochová nebo pohraje si s ním. A i pak ho má vedle sebe na gauči, jistí ho jen aby nespad a sleduje bednu. Někdy je to na bednu ☹

tercie
6. pro 2010

@lenik_25 supeeeeeeer 😀 Mě napadla ještě jedna ale ta je pro holky😀
To jsem ráda to jsem ráda, že mi prsa rostou, mažu si je vazelínou a tátovo pastou 😀

No, blbosti, ty si pamatuju, ale dětskou ani prd😀

martinkal
6. pro 2010

@tercie to mě mrzí, co by jiný chlap za tohle dal co?

tercie
6. pro 2010

@martinkal jéé to je kulíšek zachumlanej 🙂 No jo, už veliká slečna 🙂

lenik_25
6. pro 2010

@martinkal Ježiš, tak je krásná a okatá!

martinkal
6. pro 2010

my jich říkáme dost dětem na plavání, třeba:
Vem si žlutou tužku,
namaluj mi hrušku,
a pod hrušku talíř,
Sláva Ty jsi malíř 😀

lenik_25
6. pro 2010

@tercie 😀 😀 😀 Ještě mi jich tady říká pár brutálních, ale to už radši psát nebudu 😀

martinkal
6. pro 2010

@lenik_25 děkuju, mám tři dcery, myslím, že nejsou ošklivé, ale Lucinka je nejkrásnější 😉 , ale pššš, ať to neslyší ty dvě starší 😀 😀 😀

tercie
6. pro 2010

@martinkal víš když já jsem asi taky blbá, že mu to nedovedu vpálit, jen si tiše pro sebe soptím ☹ ale běda až mi bouchnou saze, to pak bude zle.
Jenže s manžou je někdy těžký pořízení, včera např. se urazil, že jsem mu udělala jinej čaj k snídani než on chtěl. Měl připravenej na zalití černej, ale jelikož dělám celou konvici pro oba, a došel mi citron, tak jsem zalila šípkovej. Načuřenej mi celou konvici vylil, i s lopatkou cukru, a pak si stejně udělal ten svůj jen pro sebe do hrnku a celý odpo prospal, a bylo mu úplně jedno že mě je blbě a ocenila bych, kdyby si malýho na chvilku vzal, abych si odpočinula☹

lenik_25
6. pro 2010

@tercie Paci paci pacičky, to jsou moje ručičky. ťapy ťapy ťapičky, to jsou moje nožičky. Ručky aby dělaly, nožky aby běhaly. Očička jsou na koukání, pusinka je na papání a nosánek na čmuchání. Dá se to všechno napodobovat a hrát si u toho.

Žába leze do bezu, já tam za ní polezu. Kudy žába, tudy já, až ji chytím, bude má.

Žába skáče po blátě, koupíme jí na gatě. Na jaké? Na jaké? Na zelené strakaté.

tercie
6. pro 2010

Fakt jsem si myslela, jak bude skvělej táta, jak se bude malýmu věnovat, ale tohle by mě nenapadlo ani v nejblbějším snu. No ale co nadělám. Furt můžu jenom doufat, že se něco změní až malej bude běhat, umět volat táto a bude s ním moct blbnout na zahradě...

martinkal
6. pro 2010

tady ještě jedna, jak byla vyjukaná, když objevila polštář na kterém jsem já s dcerou, bylo jí divný, že mě vidí 2x 😀 😀 😀

tercie
6. pro 2010

Jéé holky děkuju za říkanky, kopíruju a ukládám 🙂

tercie
6. pro 2010

@martinkal to je fakt úžasnej nechápavej pohled 😀

martinkal
6. pro 2010

@tercie no někdy se ti chlapi opravdu změní, když děti chodí a mluví, třeba si s ním teď neví rady 😒

martinkal
6. pro 2010

@tercie
tak ještě:
Halí belí, halí belí,
já mám slona pod postelí,
vejde se tam skoro celý,
jenom chobot kouká ven,
když mi říká dobrý den 😀

lenik_25
6. pro 2010

@martinkal Krásná holčina

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru