Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. čer 2009

sarlotko jak ti je?? co dělá břuch? 😕 ty jsi měla včera ale náročnej den 😢 ale zase fajn, že ti poradili s tou kýlou! 😉

ikopretinka
20. čer 2009

Ahoj,
Kopi to neřeš, mě už táhne měsíc na 40!!!!!!!!
Farmi mě bylo před měsícem 30 let! 🙂

kerrie
20. čer 2009

Farmi........to je fakt......nasadila jsi mi brouka do hlavy........asi ten čajík zkusím......třeba s tím citronem nebo nějakou šťávou....... 🙂

kopa
autor
21. čer 2009

ahoj holky,jsem uplně vyřízená 😔 Nohu mám nateklou a sotva chodím.Za 3 hodky jdeme za synovcem,tak doufám,že se tam dopajdám 😠 😅 😀

kopa
autor
21. čer 2009

Vroninka 29tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 28tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 21tt
Murynka 16tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 18tt
Kupinka 17tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 18tt ............................
Venuska 13tt ............................23.6. NT Screening Gennet,22.6.09 poradna
Markee 11tt...............................23.6.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 9tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 9tt................................
Mirax 7tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 8tt
Wergina... našla //..........................22.6.kontrola
Dennca 29DC
Eeliska 28DC
Kopa 28DC
Janička 24DC
Skritkova 24DC
Hanana 23DC
Cajori 19DC
If.v 18DC
Nicollka 16DC
Samsa 14DC
Martinkal 13DC
Markytaj 13DC
Tercie 11DC
Aronek 11DC
Stroužek 10DC
Ikopretinka 8DC
Paaja 6DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kvetinka7
21. čer 2009

Ahoj farmi, co to ctu za uzasnou zpravicku???!!! 😵 Ono miminko tolik povyrostlo? Kazdy den 1mm .. 😅 Wow!!
Jen tak dal 🙂 Drzim palecky .

kerrie
21. čer 2009

Ahooojda,

Kopi, tomu se říká "sportem k trvalé invaliditě" 😀

kerrie
21. čer 2009

Kopi, opravíš mi, prosím, v tabulce na 10tt.....děkujuuuu 😉

farmarska
21. čer 2009

kveti jo jo vyrostli jsme!!! 😵 😵 😵

jsem z toho vyplácaná ještě dnes 😀 a pořádna to myslíím, že jsme to zvládli! 😀
alspon prozatím 😅 😅 😅

kopi ty chudinko, tak ať tě tam teď ten tvůj přítelák odnese...vlastně za to stejně může on 😀 sama by jsi na žádnou tůru určo nešla 😀 a už vůbec ne 26km! 😕 😀 😀 😀

murynka
21. čer 2009

ahojky holky 🙂

kopi tedy ty jsi to nějak přehnala co 😅 .... 😀

jinak k těhu nevolnostem zkuste ten emesin tabletky a zázvorový čajík s citronem je dobrý pil i ho manža 😀
dnes je krásně včerejší sráz se základkou byl super 😵 😵 pobavila jsem se 😀

dnes jsme uklízela ten uvařím 😝

a odpoledne bych chtěla jet na Točník a Žebrák 😎

tak hezký den 😵 😵

bobi ty jsi taková mladice ju 😵 😀 😀

murynka
21. čer 2009

jo a všem co mají dne snarozeniny VŠE NEJ NEJ NEJ A BRZY ZY MIMINKA V NÁRUČÍ 😵 😵 😵 😵

venuska
21. čer 2009

Ahojky ženský,

tak jaká bya oslava narozenin? Já jsem oslavila hezky...ještě včera jsem slavili a zachvilu má přijet ještě kamarádka mi popřát 🙂 Vy jste všichni tak hezky mlaďounký 🙂

Murynko, tak to je fajn, že jsi si užila srázek a ještě jednou gratuluji k testíkům úspěšným. Já jsu zítra do poradny a v úterý do toho genetu 😕
Uvidíme zítra jak vše bude...začínám mít strach, no jo už se to blíží.

Murynko, ty výsledky z genetu ti řeknou hned? Nebo taky čekáš nějaký pátek?

murynka
21. čer 2009

v gennetu ti to řeknou hned na triply čekáš 😉

venuska
21. čer 2009

Díky Markét....a jak se jinak cítíš? Nevolnosti už jsou pryč?

murynka
21. čer 2009

já už se cítím naprosto skvěle 😵 😵 II.trimestr je opravdu senzační 😵 a těhu si užívám bříško už je vidět a je to prostě krásnýýýýý 😀 😀 😀

už jsme včéra zkusili ode dne D kdy s epovedlo miminko sex 😅 ale pěkně mě potom bolel spodek nemohla jsme ani chodit 😀 ale bříško oki.ale nebudeme to přehánět 😅 i manža ted chodí a pořád se ptá zda mě něco nebolí a tak 😀

kerrie
21. čer 2009

Mury, já si taky říkám, že II. trim. musí být supeeeer.........už není člověku na blinkání a bříško zatím nevypadá jak obří batoh.......takže paráda 😉 Já už se na to taky těšíííím

venuska
21. čer 2009

Tak to je fajn, že je vše v pořádku. On sex není zakázaný, ale všho z mírou. 😅

venuska
21. čer 2009

kerrie: ahojky, jak se cítíš? Vše v pořádku?

murynka
21. čer 2009

kerie jo jo to máš pravdu 😉 máš se nač těšit 😵

vendul já to zakázané mám 😅 ....dr říkal opravdu jen málo a na kousek 😝

kerrie
21. čer 2009

Venus...........ahojda.........nevolnosti pořád trvaj, ale jinak ťuky ťuk, všechno v pořádku 😉 A jak Ty, všechno v poho? Zítra jdeš k MUDr., viď? 🙂

sarlotta
21. čer 2009

Ahojík holčiny..teda Vy slavíte....🙂)) všem ještě jednou blahopřeju....a hlavně to štěstíčko a zdraví 😎

Mě ještě pobolívá žaludek, ale už je to lepší...moc nejím- čaj s rohlíkem, hubnu 😀
Kluci jeli do bazénu plavat...malý byl nadšený....maminko já mám tak MOC MOC MOC velkou radost, že jedeme do bazénu. 😵 😉
Já nemůžu ještě mám MS....ale to je dobře🙂))

Jo a na tu sondu nepůjdu... leda pod narkozou....o takové zážitky teda nestojím.
Včera jsem si uvařila třezalku a bylo mi líp....nejspíš to bude od nervů...už je toho na mě moc.

kerrie
21. čer 2009

sarlottko.......ahojda.........to je dobře, že už je Ti aspoň o trošku líp.........dávej na sebe pozor, ať jsi brzo fit. 🙂

kerrie
21. čer 2009

Holčinky, já musím mazat........venku je krásně, tak jdu synovcům fandit na fotbal 😉 Papapa, nakouknu zas odpoledne. 😉

martina76
21. čer 2009

Ahoj holky, narychlo zdravím 😉 U mě zatím nic nového 😉 Zítra jedu do Prahy do trombo centra, kvůli těm injekcím co si píchám, tak snad budu mít krev v pořádku 😉 Co se týká pohybů tak zatím si stále nejsem jistá 😠 někdy mi příjde že jo a pak dlouho nic 😒 začínám trochu plašit a pořád se sleduju 😉 Jsem 18 tt tak už bych měla něco asi cítit ne??? S klukem jsem je měla až 22 tt, ale je to tak dávno / skoro 10 let / že si to moc nepamatuju 😉 FARMI mooooc gratuluji, je paráda že ti to tak dobře dopadlo, jen tak dááál 😀 VENUSKO já byla na všech gen. testech v gennetu, u NT je nejdříve odběr a pak až jsou výsledky / cca 14 dní/ tak s těma výsledkama na UTZ a závěr víš hned, u triplů si voláš za dva dny 😉 Holky mějte se já musím zase letět 😉 😉 😉

venuska
21. čer 2009

Markét, tak to jo...tak my jsem sexovali asi tak 2x...víc ani ťuk, i když manžel občas naléhá. 😝

kerrie: neboj, to brzy poleví, a bude nám líp.Taky už se těším na II. trimestr.
Jojo, zítra jdu k Murd, a jsem pěkně mimo 😕 To mam vždycky, než tam mam jít. Už mam seznam, co po něm chci vědět.
Jinak mam stále nevolnosti, ale už neblinkám...jen se mi třeba zvedne žaludek, ale jdou jen sliny..a trošku šťávy.
😝 😝 bléééé.

sarlotko: ať je ti brzy lépe...odpočívej.

Přidala jsem nový fotečky do albíčka...už mam nový foťáček...jupíííí.

ee.liska
21. čer 2009

ahojky nedočítám jen vás chci pozdravit 🙂 ms nikde už ani špinění 😒
letím závodit za chvilku začínáme papa

kerrie
21. čer 2009

Venus......jůůůů to jsou krásný fotky.......mrňousek má nachystanou supr garderobu 😉

kelly1983
21. čer 2009

Ahoj holky🙂

Tercie: včera jsem už odběhla tak jsem ti neodepsala, ale bohužel nevím co znamená MA, takže ti na to odpovědět nemůže ač bych chtěla🙂

kopa
autor
21. čer 2009

Už jsme doma od synovce,byla fakt prča 😀 😵 😵 😵
Tomík mi dával jahůdky a pak mě pusinkoval a koukal mi na zuby 😀 😀 😀

Kelly Tercie myslela MA-missed abort,zamlklý potrat.

farmarska
21. čer 2009

ahoj kopi a co dělaj nožky?? 😅
doufám že tě za synovečkem na rukou odnesl 😀

Elí závodit? v čem? v pojídání knedlíků ? 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru