Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
14. pro 2010

no a jinak u nás taky pořád sněží a sněží 😒 ještě na ty vánoce to vydržím a pak už sníh nechci, je to krásne ale když člověk někam potřebuje tak se nevyhrabe, večer mi manža udělá chodníček a ten do rána zapadá novým sněhem nebo tak fouka že tam ten sníh spátky nafouka a chodník nikde 😖 Jo a včéra jsme byli na náušničky, tak už máme krásnou slečinku, teda sem se toho bála a ona si frajerka jak řekl doktor jen tak decentně zabrečela asi tak minutku a pak pohoda, jak kdyby se nic nedělo. Tak jsem ráda, ja s toho měla trauma 😢

maarrtina
14. pro 2010

@mari111 nechali jste Laurince naušnice nastřelit nebo propíchnout?

handm
14. pro 2010

@mari111 jojo, to přesně znam.. už se mu dlouho nelíbí naležato...😀 nohama rajtuje jak nezavřenej..
a tys ji dala do židličky?!🙂 jakože sedí?! já bych se bála kvůli zádíčkům... já ho občas dám do lehátka, ale stejně se těším nejvíc na to, že nám ježíšek donese takovou tu deku a plastová písmena,abych ho mohla dát na zem.. bojim se, ze ted mame studenou plovoučku...
Laurinka je taky šikulína, už jí to nebude dlouho trvat...!🙂🙂🙂

mari111
14. pro 2010

@madormi no hlavně vyléčit záda 😉 a pudeš v mích šlápějích my zadělali 3.12 a to jsem byla 13dc a princezna je na světě 😉
prostě to holky snažilky na ježíška musí vyjít 🙂

mari111
14. pro 2010

@maarrtina propíchnout i když jsem se bála a litovala že jsem nedala nastřelit tak to dobře dopadlo

handm
14. pro 2010

@mari111 u nás taky padá a padá...☹☹ 😒 😒 😠 😠 😠 a to jdeme zítra k DR, doufam, ze se tam kocarkem probojujem...nechce se mi autem...

https://www.youtube.com/watch?v=9pRa4Bo6GJ0
mari111
14. pro 2010

@handm máme židličku od 0měsícu, je to jako lehátko, sedět bych jí nedala 😅 i když ona by už ráda 🙄

handm
14. pro 2010

@mari111 jo taaak!🙂🙂🙂 ten náš zloduch už taky chce sedět... ale švagrová má o dva měsíce starší holčičku a dr jí důrazně kladla na srdce "neposazovat" !!!🙂🙂🙂
@marodmi, nebo v mých šlépějích.. my zadělali 10/12 😀😀😀 držím palce

mari111
14. pro 2010

no vidíš Madormi, máš tady dva živé příklady, tak se toho drž a bude mimísek , moc moc držím palečky aby to vyšlo 🙂

mari111
14. pro 2010

du se holky projít s malou tak zatím pa

madormi
14. pro 2010

@mari111 no to by bylo super musím ale testovat hned před ms případně když budumít ten pocit, abych stihla gyndu a hemku ☹

madormi
14. pro 2010

@handm no holky tak jste můj vzor :D

handm
14. pro 2010

@mari111 já už byla 🙂 usnul sotva sem ho položila do kočáru a ted chrní.. obvykle 3-4 hodky 😀😀

lucadav
14. pro 2010

@kopa No jo jsem ......Tak aspon přivydělek mam doma....Mě to moc bavi...tak zdravim kadeřnici 😀

lucadav
14. pro 2010

@lenik_25 To bylo super dneska=) =)

murynka
14. pro 2010

@handm to jo je to lepší a lepší 🙂 😉 tak lezení je o,k počkej na chození naše ted doráží a chce pořád honit 😀 😀 ale chozením se dost osamostatnila ona jinak nevydržela sama ted je to lepší 😉

suzamen
14. pro 2010

Tak sem včera volala doktorovi jako jestli mám přijít když občas trochu krvácím tak řekl že jo že se koukne jestli je to pořádně vyčištěný tak budu doufat že zrovna v ten den téct nebudu...asi by mi to nebylo zrovna moc příjemný 😖

suzamen
14. pro 2010

@kopa
@lucadav
A já sem taky kadeřnice 😀 😀 😀 😀

lenik_25
14. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem si dneska krásně hrála, fotila jsem dětičky. Posílám fotky Danečka a ta holčička, co je tam s ním, je Anetka od lucadav, která sem nově chodí na diskusi 🙂

kopa
autor
14. pro 2010

@suzamen
@lucadav
Tak to je hustý 😀 😀 😀 jsme se tu sešly. 😲
Pokusím se dočíst.

kopa
autor
14. pro 2010

Hurá konečně jdu dneska obědvat 😀 😀 Dopoledne jsem žehlila,uklízela a vařila...
@tercie ty bláho taková ovule 😀 to je škoda na to neskočit 😀 😀 Hele a ty bereš HA? 😕 Já právě nechci 😅 nechci do sebe zase cpát hormony,tak bude asi přerušovaná a nebo jsem četla,že se dělá náký gel.
@murynka Markét to mě mrzí,že má malá boleníčko ☹ ☹ a takové horečky,snad to bude lepší...

Veve moc gratuluji k Ondráškovi.Máte skoro stejné míry jak my 😀 😀

lenik_25
14. pro 2010

@lucadav Bylo. A fotky máš v mailu.

kopa
autor
14. pro 2010

@handm No u nás to s tím sexíkem nebude tak žhavé 😀 😀 páč večer padnu a jsem vyřízená 😀 Jinak já tu taky v okolí nemám žádnu kamarádku s mimíkem,tak je to někdy taky na prd ☹ Do toho ted to počasí,tak je člověk furt zavřený doma.
@maarrtina Marti gratuluji k prvnímu měsíci 😵 😵 Jak jsi vyřešila to krmení?
@madormi Držím palce at to výjde,když jste se tak pilně snažily 😵
@mari111 on to řiká každý,že je mi podobný,ale mě to ano nepřijde.

mari111
14. pro 2010

@lenik_25 no nádherné fotky. My sme se teď vrátili, sem se nějak zasekla u kámošky 😅

kopa
autor
14. pro 2010

@lenik_25 Leníku moc hezký fotky,šikulka!! 😵

mari111
14. pro 2010

@kopa jak to že ti to nepřijde, vem si ho do náruče a kukněte spolu do zrcadla 😀 ja kámošku mám a holčičkou o 4 dni mladší ale tá má krámek a teď hodně práce ☹

kopa
autor
14. pro 2010

@mari111 Já se zrcadlu raději vyhýbám 😀 😀 Ale je pravda,že některé ty ksichtíky co dělá má po mně 😀

Jinak jsme dneska koupili zvlhčovač.Zkoušela jsem odsát odsávačkou hadičkovou a nic tam nemá.Tak jsem
zkusila tu odsávačku na vysavač a tam nám taky nic nenapadalo 😅 tak jsem jen prokápla nosík libenarem.Malej rýmu nemá,ale k večeru chrčí 😅

kopa
autor
14. pro 2010

Jo holky a Pája psala do svého fofoblogu, že zítra jí vyvolávají porod.Tak jí držte palečky! 😉

lenik_25
14. pro 2010

Holky děkuju

mari111
14. pro 2010

tak to budu na Pajuš myslet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru