Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
14. pro 2010

@suzamen Holky tak to jsme pěkne šikulky=)

farmarska
14. pro 2010

hoj holky 🙂 jen hlásím, že dnešní poradna dopadla dobře 😵 a příští poradna se mi spojí i s velkým ultrazvukem a to budu mít 27.12. , tak už se moooc těším! 😵 😵
Jinak jsem ještě nedočítala, tak nevím co se tu děje, ale za to mám doma už konečně všechno pěkně pogruntované a vánočně nazdobené (i ta chodba se stihla udělat) 🙂 i dárky už skoro všechny máme (krom pro tchánovce 😝 ) a už jen poslepuju nějaké napečené cukroví, zbytek dokoupím a může být štědrej den 😎 🙂 😎
jo a zítra jedeme s manželem a ještě jedním našim kamarádem do nedalekého městečka, do vinárny na takovej malej koncertek, tak už se moooc těším 😵 Jen teda zpátky mám pak v noci řídit já 😅 kuli tomu, že oni asi dají nějaké to pivko a tak už ted se klepu, jaké budou silnice 😖 páč já se v tom co tam panuje teď dost bojím jezdit 😅 😅 Tak až uvidíte ve zprávách, že se na Kralovehradecku tvořilily kolony, tak ta vepředu-první- ta co brzdí ten provoz, to budu já, páč pojedu dvacet a ani o chlup víc 😀 😀

farmarska
14. pro 2010

tak já vás jdu dočíst, at se dozvím něco nového a pak ješt frčím do vany 🙂

farmarska
14. pro 2010

jééé co to mé oči vidí! 😨 😵 veve porodila!!!!!!!!! 😵 😵 😵 moc ti kočko i malému broučkovi gratuluju a přeju vám oběma moooc štěstíčka a zdravíčka!!! 😵 😵 😵 😵 😵

maarrtina
14. pro 2010

@lenik_25 ty fotky jsou úžasný. 🙂 Jsi moc šikovná.
@kopa No jsme na Nutrilonu odedneška jí dávám už i klasický Nutrilon. Akorát mám ještě balení toho comfort tak jí ho dám na noc, aby jsme ho spotřebovali. Snad to nevadí. Ale je to teda pěkná suma, to ti řeknu.
Máš pro Víťu koupený nějaký léky, jako preventivně, píšeš něco o kapkách. Já právě nic nemám a kdyby náhodou malá měla horečku nebo něco tak ani nevím co jí můžu dát.

farmarska
14. pro 2010

týýýý jo a ted čtu o pájušce! 😕 😕 moc jí na zítřek držím palce !!!! 😵 😵 😵 😵 jsem normálně nervozní za ní 😅 strašně jí to holce uteklo!!! 😨 😵 😵

farmarska
14. pro 2010

lůco krááásný fotečky máš!! 😵
mad, at se zádínka brzy uzdravěj a hlavně at se spermoníci pěkně zavrtávají 😉 😵

farmarska
14. pro 2010

kopi malej je fakt frája 😵 krásně se směje 😵 a je ti fakt moc podobnej 😉 😎 a k sexíku gratuluju 😉 .. a když jsme u toho sexu, tak mě asi zaroste 😅 🤐 páč jako předtím jsme to nedělali, páč jsem se bála a ted když už jsem v třetím trimestru, tak bychom se třeba ani tak už nebáli, ale se mi prostě nece 😅 nějak jsem lenivá 😝 večer usínám a na sexík nemám ani pomyšlení. Stačí když se s tím svým sudem před sebou valím, natož ještě nějakou takovouhle aktivitu 😝 😀 a když to náhodou jako zkusíme rozjet, tak mi to spíš přijde vtipný než sexi 😅 😀 No a když si vezmu, že ted toho sexu není moc (spíš nic) a po porodu taky nějakej ještě ten pátek nic nebude.. 😅 😝 ..tak asi tak no..tak to u nás ted je 😎

farmarska
14. pro 2010

tak já se jdu ještě rychle vykoupat..
sice jsem dočítala, ale už jsem stejně zapoměla, na co jsem to chtěla vlastně reagovat, takže jen malé Laurince foukám ouška 😵 Sofince přeju at má brzy zoubky venku 😉 kerie rychlé nožky, aby stihla utíkat za tou svojí proncenou 🙂 a malému kominíčkovi Lukáškovi, doporučuju ještě přehodnotit ten výběr povolání 😉 😀

madormi
14. pro 2010

@farmarska no holky já se ted´divím s tím sexíkem, ale myslím, žena to nebudu jinak, první trimestr se budem bát oba a třetí se mi nebude chtít a po porodu se nemůže a pak nebude čaj a energie :D

mari111
14. pro 2010

farmísku Laurinak děkuje za foukaní, prej to pomohlo, no ale je to v poho, jako kdyby se nic nestalo, má to krásne čisté 😵
a hoky po tolika sexování kuli snažení to snad ani chybě nebude 😅

tercie
14. pro 2010

Ahoj holky, tak dneska zas jen na skok, prďola nechtěl zas spát, čučel se mnsou na ordinaci i na Pohlreicha.-D je to malá Keliška, nic mu nesmí utéct😀
Jooooooooooo a jináč váš všechny zdraví z porodnice veve s Ondráškem, a tady ho máte, chlapáka, je to moc krásnej kluk, to bude jednou lamač dívčích srdcí...ještě že nemám holku 😀 viď, @veve.b 😀

tercie
14. pro 2010

Pájince na zítra moc držím palce, ať jsou s Oliverkem brzo spolu!!! Laurince gratuluju k náušničkám, je to holka činaná a chcem taky fotku, mamino 🙂 Kopi HA neberu, nechtěla jsem dokud kojím, a pak, to se ještě uvidí, docela dobře nám funguje přerušovaná, a taky kvůůli dvoum vrznutím do měsíce se mě tím moc nechce ládovat... i když nevím, třeba by to pak bylo i víckrát. Probereme, uvidíme, ještě je čas.
Farmísku tak ty už máš všechno připravený, to se mááááááááááááááš já ti tááááááák závidím,já tu mám bordel jak v tanku. MAnža slíbil že to dneska uklidí ale do pěti chrápal po noční a pak už se mu nechtělo, páč byla tma. A Míšánek byl na kontrole v pohodě, to mám radost,a taky bys nám mohla kočko poslat fotku pupíku, co říkáš, a nevymlouvej se furt na ty kábly 😀
Leníku krásný fotky, jsi šikula. Odkud jsou ty rámečky? 😉
Tak na koho jsem zapomněla? Holky to se nedá, s malým už na klíně nic nenapíšu, páč mi buší do kláves a on chce teď furt mazlit, ale zase si to užívám 🙂 jen kdybych věděla, že ho nic nebolí, já už jsem pak taky na nervy.

Jo a jsme byli s Lukym dneska na osmiměsíční kontrole, má 7450g a 68cm, od posledka moc nepřibral, ani nevyrostl, asi tou nemocí či nevím, baští dobře, až na poslední dva dny, ale to kvůli těm zoubkům, říkala dr že do vánoc vylezou 🙂 Bojim bojim kojení😀 Tak budem asi víc vykrmovat 😀 a spaní taky stojí za prd, tak snad se to pak srovná.

tercie
14. pro 2010

jooooooooo madormi doufám, že ty // na silvestra budou, moc ti to přeju a držím palce svoje, Lukyho, manžovo a i naší psí smečky!!!! 😉

kerrie
14. pro 2010

Krásný večer

kerrie
14. pro 2010

Posílám pozdrav paajince a na zítra držím všechny palce................dostane předem ten nejkrásnější dáreček pod stromeček 😵 😵 😵

majjka24
15. pro 2010

@veve.b VELKÁ GRATULACE !!! 🙂 🙂 🙂 🙂
@madormi držím aplečky aby mrcha už nedorazila 🙂
@lenik_25 moc krásné fotečky, jsi machr, já bych to nedokázala 😵

Jinak mrška zatím stále nikde, 😵 Dneska si koupím konečně ten testík ale pořád se mi zdá brzo, 🤐 Třeba je mrše zima a moc se jí do toho počasí nechce 😀 😝

majjka24
15. pro 2010

@paajaa, moc na Tebe budu dneska myslet a držím palečky aby vše proběhlo jak má 🙂 🙂 🙂 !!!!

kerrie
15. pro 2010

@majjka24 Držím palce, ať na Tebe z testíku vykouknou // 😵 😵 😵

ikopretinka
15. pro 2010

Ahoj,
@veve.b moc ti gratuluji a přeji malému hodně štěstíčka!!!! 😵
@paajaa ať vše proběhne v pohodě a máš to rychle za sebou, myslím na tebe!
@farmarska jako víš o tom že jsi na řadě teď ty? a hned potom už já! 😕
@majjka24 držím palce ať najdeš //, to bude krásný dáreček k vánocům
Jinak vám holky ta vaše zlatíčka krásně rostou, jsou prostě všechni úžasní 😵

maarrtina
15. pro 2010

@majjka24 tak ať jsou na testíku //, to by byl krásný dárek pod stromeček 😀

lenik_25
15. pro 2010

@maarrtina děkuju moc moc moc

@majjka24 Machr je dost silné slovo, ale i tak děkuji 😀

@tercie Děkuju a rámečky jsou z www.loonapix.com

slunicko_luca
15. pro 2010

Ahoj holky,jsem Lucka a koukam, ze podle nazvu diskuze k Vam presne patrim... 30.11. jsem byla na kyretazi ve 12 tt. Nazory lekaru na dalsi otehotneni se hodne ruzni. Muj gynekolog rikal pockat pul roku z duvodu vetsi pravdepodobnosti opakovani samovolneho potratu, lekarka v nemocnici mi rekla zacit ihned po obnoveni cyklu, jelikoz je lepsi 'orna puda'. Jakou mate zkusenost vy? CHtela jsem zacit s novym snazenim hned po 6 ti nedeli, ale pritel me preargumentoval, tak pockame po 2. menstruaci.

tea80
15. pro 2010

tak já byla na revizi včera, byla jsem objednaná na dnešek, ale včera jsem začala tak strašně krvácet,no úplný jatka, že jsem musela rovnou do nemocnice a pod narkózu. Mě naopak dnes dr. na gyndě řekla, otěhotnět nejdříve za půl roku, že musí proběhnout alespoň 5 cyklů, můj gynekolog mi řekl, že to můžem začít zkoušet už po 3 měsících. Tak teď co

tea80
15. pro 2010

@slunicko_luca tak tobě zase řekli úplný opak, tak teď si vyber. Nejhorší je, že mám neschopenku a krásnou nemocenskou, ale v ochranné lhůtě, teď když mi ji ukončí, tak nemám kam jít a když budu na pracáku a otěhotním, tak do porodu nebudu mít ani kč a budu muset jít rovnou na 4 letou mateřskou. A co když neotěhotním a neseženu práci, tak vůbec nevím z čeho budeme žít .... 😅

suzamen
15. pro 2010

@slunicko_luca
@tea80
Ahoj holky to mě mrzí ☹ já byla před dvěma týdny, můj dr. mi taky řekl 3 měsíce počkat a pak se snažit ale asi začneme hned po první MS

mari111
15. pro 2010

ahojda holky, jo Terculík dáme foto dáme a Farmi to je fakt že by si mohla ukázat Mišánka domeček , za chvíli nebude a my to chceme taky skouknout, ty kokso, Farmísek je na řadě, já se táááák těšánkuju na Mišánka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
15. pro 2010

@slunicko_luca vítam tě a je mi moc líto co tě potkalo, no opravdu ti bude každej tvrdit něco jiného kdy začít znovu snažílkovat. Hlavně ty musíš bejt v pohodě a tělo a pak se uvidí, každopádně aspoˇminimálně jednu mršku počkej 😉

mari111
15. pro 2010

ještě musím pochválit Ondráška je kouzelnej 😵 😵 😵 😵 😵 a na Pajušku moc myslím 🙂

madormi
15. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapečka Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 29tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
majjka24 .................32 DC
Ivomal.......................30 DC
Katyna ......................19 DC
Madormi.................. 17 DC
Aja............................. 17 DC
M.aa.b ...................... 17 DC
Martasek ................ ..14 DC
Natalie77 ..................14 DC
lenik_25................... ...8 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru