Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. led 2011

@mari111 Ahojky,
já už jí mám 3 dny a hustý 🙄 břicho bolí,je silná a neni mi ani dobře 😒

mari111
2. led 2011

@kopa no tak to aspoň nejsem sama ☹

tercie
2. led 2011

Ahoj holky, koukám, bavíte se o mrše... mě akorát dneska skončila 😉
Jdu dočíst, rodiče odjeli, malej spinká, chvilku vás počtu a půjdu si taky dáchnout, jsem utahaná, chodím spát po půlnoci, v noci vstávám, a ráno je v osm budíček, tak trošku padám na držtičku 😀

tercie
2. led 2011

Tady je teĎ tak veselo, tolik těhulek, holky tentokrát vám to všem vyjde, to je jednou jistý 🙂 Moc držím palce, a i na nohou, a i Lukáškovo 😀 Prostě se ta smůla jednou zlomit musela, a zase se nám rozrostla tabulka o těhulinky, a zbytek se určo brzo přidá, holky, musíte do toho dát všechno 😀😀😀

Farmíku ať je Robčovi brzo líp!!! Náš malej je taky zas zasoplenej, a včera začal zas kašlat, ale naštěstí pomáhá ten jitrocelovej sirup, je fakt dobrej, za 3 dny měl vždycky po kašli. Teď už ho má potřetí. A rýma je hnus,m on tak bojuje při tom odsávání, jak se zapne vysavač tak brečí a rve se jako o život, že už ho sama pomalu neudržím ☹

My měli pěknej silvestr, byli tu naši, a Lukášek se v jedenáct vzbudil tak si s námi ťuknul 🙂
No a je vzhůru ☹ Dneska mi nespí dýl než 20min už potřetí☹ Vždycky ho vzbudí kašel a plnej nos, nemůže dýchat, i když kapu. Přes den mořskej sprej a na noc nasivin.
Nemáte některá tip jak mu můžu pomoct, takovýmu prckovi? ☹ Běžím, už bečí, tak si asi nedáchnu 😔

lenik_25
2. led 2011

Ahoj holčiny,

tak když už jste u tý mrchy, tak se za mě všechny modlete, ať tentokrát nepřijde. Mám to dostat v úterý.

nikissek28
2. led 2011

A já hlásím 2DC

cajori17
2. led 2011

@lenik_25 drzim palecky ,aby nedosla mrcha jedna hnusna...

lenik_25
2. led 2011

@cajori17 děkuju, kéž by

mari111
2. led 2011

@lenik_25 já ji mám takovou že to je snad aj za tebe 😉

mari111
2. led 2011

@tercie jé Lukášek taky choroučkej ☹ ach jo, už aby bylo léto to budeme snad všichni zdraví 😖

tercie
2. led 2011

@mari111 taky bych už radši teplíčko, a chodit ven, a ne bejt furt jenom zavřený doma ☹
Zrovna teď tam v postýlce chrchle brouček malej ☹
Jdu dneska dřív spát, dobrou noc 🙂

mari111
2. led 2011

@tercie dobrou

nicollka
3. led 2011

ahojte holky jsme zpět z hor. Včera jsem po cestě domů trošku špinila, dnes nic. Za chvíli budu volat na gyn jestli m dnes vezmou ale chci tam raději jit at na to mrknou. bojim bojim

tu je fotečka, poslední je z 31.12.

cajori17
3. led 2011

@nicollka držím palečky 😉

cajori17
3. led 2011

ahojky,ja byla dnes u obvodaka,ale ten ma dovcu,tak jsem sla k zastupu,ze mi je spatne,ze zvracim,ze jsem tehotna a ze bych radeji byla doma tak ta mudra me poslala na gyndu,na gynde nemaji cas,tak tam jdu az odpoledne,ufffff asi budu znova blinkat

nicollka
3. led 2011

tak sem to zakřikla, byla sem na velké a zase trochu krve tak se zatim loučim …

ivomal
3. led 2011

No holky tady to krásně těhulí🙂...No držím palečky, tentokrát to všem vyjde🙂 MUSÍ

Já jen na opravu mého stavu - tak menzes bylo jen takové špinění a nic, nepovažuju to za menzes a tak jsem stále ve vyčkávací pozici ......clostil jsem nezačala brát, protože mě 25.12. skolila naprosto příšerná chřipka a stále ještě nejsem OK. myslíte, že taková pořádná chřipka s horečkama a teplotama dokáže posunout menzes? Dělala jsem si pro všechny případy i test ve čtvrtek - týden po prvním testu a nic ...byl to mamatest 10 citlivost....

cajori17
3. led 2011

@nicollka snad to bude dobry,drzim palecky.....

cajori17
3. led 2011

@ivomal ahoj,myslim ,ze chripka dokaze posunout menzes...uz se mi to nekolikrat taky stalo.....

ivomal
3. led 2011

@cajori17 moc děkuji, jsem ztoho všeho lehce nervozní, chci aby už přišla...je takk trochu dobře, že ji ta chřipka asi posunula, musím totiž na odběry na začátku cyklu a o vánočních svátcích stejně měl car zavřeno.......

nicollka
3. led 2011

tak sem volala na gyndu mam dojit na 14hod. Jenže taky nemaji mou pojištovnu a musim si vše zaplatit, nemam penize, tak nevim..asi tam nepujdu…nevite kolik tak může stát vyšetření?

lucadav
3. led 2011

Krasne ranko přeju. Tak koukam kolik je tu novych těhotnych ,,to je moc fajn=) Tak se opatrujte.......
@lenik_25 To jsem zvědava ,,,to bych byla moc štastna teta.....=)
Ja mam jit zitra na vyšetřeni a zas odběr krve ,ale začina ,mě bolet břicho .Tak to asi dostanu a ve finale musim jit sAnetkou ,,,tak už jsem zkusila mamku at nemusim čekat tam pul dne=) tak snad mi to vezmou v nemocnici....To bych byla nadšena kdybych tam seděla v čekarně 3h a pak to tam dostala=(((

cajori17
3. led 2011

@nicollka nevim kolik to muze stat. Ale utz kdyz si platim sama tak me stoji 200 Kc.ja jdu za hodku na gyndu.Volala jsem ,ze mi neni dobre a pry si mam jit pro PN,radeji se ale osprchuju co kdyby mi delali utz,ale boojim bojim

tercie
3. led 2011

Ahojky holky 🙂
@nicollka nikul radši běž, kdyžtak pak dělej, že jsi zapomněla peněženku 😀 a oni ti dají složenku, nebo to nějak vymyslí 😉 a buď v klidu, nenervi, testíky jsou krásný, bude to v poho, kolik holek ze začátku špinilo. Akorát na velký moc netlač 😉

@cajori17 taky držím palce ať tě nechají doma 🙂

katyna6
3. led 2011

Ahoj holky 🙂
Tak vás všechny v tom novým roce zdravím 🙂 Já byla celý víkend v práci,toto zas dopadne-jak na Nový rok....fujtajbl
Ajuško,spolubojovnice moje,z tebe mám úplně megaradost,že se vám po takové době zadařilo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵tak ať vše probíhá v nejlepším pořádku!A taky mě tak teď npadlo,že z té původní sestavy už jsem tu zůstala jediná ☹,ale vám všem čerstvětěhulinkám to stráááášně moc přeju!Opatrujte se i ty svoje pidištěstíčka!
A všem maminkám-ať vás dětičky ani v tomhle roce moc nezlobí 😉 🙂

aronek
3. led 2011

Ahojky, dočítám a koukám jak to tu krásně vypadá na vlnu miminek 😀 Držíme všechny palečky co máme aby tomu tak bylo 😉

mirax
3. led 2011

ahoj holky..do nového roku vše nej!!!!

a koukám, že tady tolik nových // 🙂 🙂 🙂 🙂 ...jsem z toho celá naměkko a mám obrovskou radost!!

Přidávám pár fotek našich nezbedníků...za chvíli budeme slavit rok! 🙂

cajori17
3. led 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 holky,maaaaaaaaaameeeeeeeeee srdiiiiiiiiiiiiicko a prukajdu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jsem v 6tt 😀

sarlotta
3. led 2011

Ahojky, zdravím v Novém roce 😎 😎 😎

Tak a my lozíííííme.... zatím jen dozadu, ale bleskově 😀 😀 😀 a válíme sudy, takže máme Šarlot najednou po celém pokoji 😅 😉
No a je umrněná mrňa, furt aby se chovala nebo se s ní někdo bavil... no joooo Vánoce 😀 😀
Synátor je ve školce, snad tam vydrží ve zdraví 😉
Odpol jdem nakrmit kačeny a labutě, zbylo nám pečiva a Vánočky. a je tu krásně, slunko svítí.
No už se to překuluje k Jaru 😀

sarlotta
3. led 2011

@aja.83 gratulkaaaaaa, šup šup další testík sem🙂)) ať se pokocháme. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru