Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
11. led 2011

ahoj holky, manža předělává elekriku v ložnici (zase se nám to trošku posune) a tak nakukuju 🙂
Dnes ležím teda skoro celej den v posteli, malinko mne pobolívá hlava a od včerejška pokašlávám, tak jen doufám,že se mne nehodlá chytit nějakej bacilák 😝 Projistotu to sichruju čajíkama s medem a vitamínama 😎

farmarska
11. led 2011

sarlotko moc držím palce, aby se nemoc malé vyhla obloukem 😉 U nás Robča začal chodit do školy včera, tak jsem zvědavá, jak mi tam dlouho zase vydrží, páč jich tam je i tak pět a půl a i ti jsou nachcípaný 🙄

katušinko moooc na tebe budu myslet! a palečky už držím preventivně teď!! 😵 😵 A zavolej tam co nejdřív, nic neodkládej, at se už netrápíte a máte brzyčko malého prďolku 😵 😵

farmarska
11. led 2011

meandy supr! máš to zasebou! a ted honem na tooo!!! 😉 🙂 🙂 🙂 držím paluchy! 🙂 ted není důvod, aby to nevyšlo 😉 😵
miraxíku, patoložku nebuůůůl!!! 😕 😀 ty trumpeto neboj všechno bude, ok. !!! 😵 😵 😵

nikolko supr, že už jsi doma a že vše ok. 🙂 hlavně hezky odpočívej!! 🙂

hadm chudák Mareček, snad už to bude každým dnem jen lepší 😕 😅

a ty Terculíku pak přijd napsat, jak jsi si zakrákorala 😉 at mám zejtra co dočítat 😉
a co Lukyho rýma? Je to lepší? Už máš vyhlídlej nějakej zvlčovač? Já to ted študovala na netu a těch druhů, co maj..no fuj 😝 pak se v tom vyznej, kterej je fakt dobrej 😀

farmarska
11. led 2011

ajuš, čajdo, moc hezky těhulínujete 😵 tak to má bejt 😉 máte u mne jedničku s hvězdičkou 😀

farmarska
11. led 2011

Lůco ty teda děláš chutě s pohárem! 😠 😀 😀

farmarska
11. led 2011

No nif holky, mějte se tu krásně 😵 Jsem vám zase po dlouhé době předvedla, jak má vypadat ten pravej monolog 😀 tak můžu jít 😀
ahooooj a já zase načumnu, slibuju 😉

markee
11. led 2011

ahojky holky,
jak se máte? Já ani nedočítám,prostě nestíhám. Dnes jsem přišla z práce včas,jinak chodíme déle nebo máme spinning a nebo návštěvu. No děs no.
Jinak bych se vás, prosím, chtěla zeptat na to, kdo byl na dovče v Bulharsku? Jaké to tam je, kde jste přesně byli,kolik to tam stojí-myslím dojít si na oběd či večeři, jo a jaké tam je v červnu počasí??? Samozřejmě brouzdám na netu a hledám info,ale nejlepší info je od lidí,kteří tam byli. Známý nám nabídli,zda nechceme jet s nimi. Je to letecky na 11 dní do místa Achtopol. Máme čas do konce týdne to rozmyslet. A nevíme 😒 Mě Bulharsko moc neláká,ale nikdy jsem necestovala letadlem. Cena je podle mě dobrá, akorát se bojím počasí v půlce června,protože nevím jak tam bývá.
Jinak u mě nic nového. Dítko nic a další věci taky nic. Malá má rýmu a snad nebude nic vážnějšího.

kopa
autor
11. led 2011

Ahoj holky 🙂
Jsem tu jen na skok.Malého jsem zabavila kolotočem a vařím véču 🙂
Doufám,že se všichni těhulky jsou o.k.(Nici,Aja,Mad,Mirax) 😵 😵

Jinak všem díky za vyjádření k mému problému 😉 V sobotu jsme se s manžou totálně z hádali,ale od včerejška je to dobré.Nák jsme si o tom popovídali.Dokonce chtěl včera i sex 😅 😅 ale já nechtěla 😅 😀 byla jsem unavená.Taky jsme se domluvily,že se nebudeme hádat.

kopa
autor
11. led 2011

@maarrtina Marti mě kolem druhého měsíce Vítek nechtěl spát vůbec 😀 vždy chce jen hajat v naší posteli a broukat.Tak si s ním povídám a čekám až zabere a někdy ho tam nechám a někdy ho přendám do postýlky.

@majjka24 Držím palce aby jsi našla //.Moc ti to přeji!!! 😵

kopa
autor
11. led 2011

@handm Malej je krásnej 😀 takový sympaťák od pohledu 😀 😵 Mě došla mateřská včera 😉
@katyna6 Tak to jsou dobré zprávy,budu vám držet palečky at tam jdete co nejdříve a co nejdříve at máte výsledek. 😵

kopa
autor
11. led 2011

Meandy držím moc palečky!!! 😵 😵 😵

kopa
autor
11. led 2011

@sarlotta Jéjej tak at se malé viroza vyhne...

kopa
autor
11. led 2011

@farmarska Farmíku ať se tě vyhne bacil!!!a co přípravy?Už máš vše nachystané?

lenik_25
11. led 2011

@lucadav Ahoooj, to je fakt super, že budou naše děťátka spolu ve školce. Vždycky to naplánujeme tak, abychom na vás počkali a šli je tam dát spolu. Budou to mít snazší. Dáda zvládal první dva dny v pohodě, pak mi plakal, byl i křik a nejedl tam, protestoval. Ale asi si tím opravdu projde každé dítě. Dneska už je v klidu. Tak se neboj, i kdyby plakala 🙂
A kéééž bychom čekaly to druhé vytoužené miminko, viď? Co David, už je pro? Bavili jste se o tom ještě?

katyna6
11. led 2011

ahoj holkýý,tak jsem vám přišla nahlásit,že už jsme objednaní 😉 😉 .24.1.jedem 🙂
@mirax -moc děkuji,já si to tak nějak myslela.A nezoufej,mně se ty čárečky zdají moc pěkný!!!
@maendy -jojo,Zlín máme skoro "za rohem"což je asi 20km,takže jdeme tam.Navíc jsem na ně četla veskrze pozitivní reference,tak uvidíme.Jsem ráda,že to máš už za sebou a teď se bude těhulit jedna radost!!Držím palečky. 😵

natalie77
11. led 2011

Ahooooj,
včera jsem napsala mega dlouhý příspěvěk a co myslíte 😠 ? Kůň spadnul a mě málem trefil šlak, pak jsem zkusila odepsat Farmíkovi IP a spadlo mi to znovu....a to jsem byla extremně detailní a vtipná 😀 .
Tak jsem to vypla a šla spát......... 😝 .
Včera vše proběhlo v pořádku, pak doktor byl moc milý, hodný, pořád mě chlácholil, i když to nebyla třeba.....
Tak teď musím čekat a 24.1. mám zkusit test.... Tak čekám, zavádím Utrogestan a tak nějak si říkám, že by to bylo fajn...ale upřímně? Mám strach, že to nevyjde....vím, že si to musím zakázat, ale znáte to všechny....
Taky jsme si pro radost objednala přes internet parfém, dneska dorazil, krabička bez toho celofánu, jako by to někdo už používal a krabička vyvoněná, vlhlká....normálně ten parfém teče...tak jsem naštvaná... 😝

Ale jinak dobrý....mám hlavně radost z těhulek.... 😵 . Holky ty nevolnosti přejdou, i když to trvá děsnou dobu...ale nebojte, vše se urovná a pak Vám bude blbě jen z nočního nevyspání až budete v noci chodit po bytě a chlácholit plačící uzlíčky 😉 .
Tak jdu tady poklidit a pak se stavím, když nepadnu za vlast 🙂 .

mirax
11. led 2011

holky, vy jste takový zlatíčka..ani nevíte, jak mě to hezky hřeje na dušičce, že mě tak uklidňujete a je mi hnedle líp. Zítra už testovat nebudu, počkám alespoň dva dny 🙂 ...testy jsem si pro jistotu žádné nekoupila🙂)

Dnes jsem byla v práci, teď makám na novém eshopu, toho velkého už jsem se zbavila, to už jsem prostě nedávala bylo toho strašně moc.

Farmísku, brzy ti napíšu,dnes už ale hážu své vychrtlé tělo na matraci 😀 😀

@natalie77 ...moc držím palečky, ale nejsem úplně v obraze...ale chápu, že se čeká na // 🙂 🙂 🙂 , moc přeji, aby tam byly! A když nebudou budou příště 🙂

natalie77
11. led 2011

@mirax ahoooj a blahopřeji k //, jsi borec...takové malé děti a další miminko, fakt klobouk dolů.
No v obraze...včera jsem byla v CARu na umělém oplodnění....tak teď čekám, jak to dopadne...jen je mi po těch hormonech a měsících stimulace nějak nevolno.....

Ale vše vydržím, hlavně, ať jsou tam // a pak za 8 měsíců voňavý zdravý uzlíček 😵 .

natalie77
11. led 2011

@katyna6 supééééér, skvělá zpráva. Dobře to dopadne a 24.1. je krásné datum 😵 .
Držím pěsti, ono se Ti uleví už jen z toho důvodu, že se něco děje, jak už to tady někdo psal....
Tak to je moc fajn 🙂 . Budu držet pěsti a kdybys potřebovala nějaké rady ohledně CARu, klidně piš 😉 .

Tak jdu na kutě...teda čučet na telku....a usnout u toho, to se moc těším 🙂 .

katyna6
11. led 2011

@natalie77 -tak moc držím palečky,aby to datum bylo pro nás obě šťastný! 😉 😉 😉 A díky za uklidnění,já se toho nebojím,ale přece jen nevím,co nás tam čeká.
Už jdu taky do pelíšku,dobrou holky 🙂

majjka24
12. led 2011

@kopa děkuju moc 🙂
Hočičky, krásné ránko, 🙂 Jaké máte zkušenosti s těma testama co mají citlivost 10?? Hodně holke mi říkalo, že dělají falešné duchy a doma mám jenom ty 😖 , tak nevím zda si koupit jiný, nebo počkat... 😕 Odpoledná Vás snad dočtu 😉
Taky se Vám tak motá hlava?? Mě poslední dobou pořád, jak bych po nějkém flámu či čo 😀

mirax
12. led 2011

Hezké ráno 🙂
@natalie77...tak to opravdu mooooc moooc držím palce...to se to potáhne do toho 24, co? 😀 Já jsem poslední dobou nestíhala číst, takže jsem netušila, že jste dospěli až k umělému oplodnění. Můžu se zeptat jestli první těhu bylo bez pomoci lékařů?

@majjka24..můj klasický první těhu příznak bylo vždy šílené motání hlavy a hlad 😉 ...přesně jako po flámu a mám to furt, motám se jak ožralá 😀 😀 ....tak třeba budeš taky v naději 😀 Já nejradši testuju mamatestem, u obou posledních těhotenství jsem měla čárku 9-10DPO, ale to ji tam musíš fakt vyrentgenovat🙂), ale vždycky už tam slabounká růžová byla..ale až za dlouho. Je fakt, že už se tady několikrát stalo, že ty hodně citlivé testy 10 byly falešně pozitivní..nebo zachytily imunologické těhotenství. Tak vydrž a kup mamatest nebo Gravitest a jiné nebrat.
Já si teď před pár dny ze zoufalství koupila Best 2 test a na mamatestu jsem měla krásnou čáru a na bestu ani ťuk!!! Jsou to šmejdy největší.

Dnes uklízím, v pátek s epřijdoupodívat první zájemci na byt (prodáváme, chceme stavět)...tak nevím, na co se vrhnout dřív, všechno mi připadá takové ušmudlané..., aby ne, když tady každý den řádí uklízečka s bagristou 😀

mirax
12. led 2011

Jo, ještě se někdo ptal, kdy se chystám k dr.? Pokud nepřijdou žádné komplikace (krvácení, mizejicí čárka atd.), tak jsem si řekla, že vydržím přesně do konce ledna. tj. šla bych v pátek asi 28.1., to tam snad bude méně lidí.
To zase bude stažííííno a pot ....chjjoo, já myslela, že už mám tyhle běhy přes překážky všechny za sebou... a zase je tady start🙂

tercie
12. led 2011

Ahoj holky 🙂

@farmarska téééda ségra vy jste se pěkně rozjeli s těma úpravama, to budete mít domeček jak novej 😉 Já jsem se dneska zmohla akorát na to, abych přestavěla ložnici, otočila jsem postel jinak,abych ji nemusela celou obíhat když jdu v noci pro malýho do postýlky 😀

@natalie77 Natálko čárečky budou,to by bylo, aby tolik držících palců nezabralo 🙂 Hlavně odpočívej a nestresuj se...znáš to 😉 🙂 Co Mareček, je teď aspoň zdravej?

My se z těch nemocí taky nějak nemůžeme vyhrabat, jak jsem myslela že prckovi rostou zoubky, tak má z toho teplotu, tak se z toho nakonec vyklubala pátá nemoc, 3 dny teplot a pak se osypal, dneska už je dobrej, ale rýmu má pořád. A zuby se asi nějak zastavily, rostou na etapy, nebo nevím, jsou jen jen se prořezat, ale když kouše do hračky tak už nebečí.

@katyna6 taky na tebe budu toho 24.myslet 🙂 ať vám to dobře dopadne!!!

no a malej je zas vzhůru to jsem si zas pokecala 😉

tercie
12. led 2011

Ahoj holky 🙂

@farmarska téééda ségra vy jste se pěkně rozjeli s těma úpravama, to budete mít domeček jak novej 😉 Já jsem se dneska zmohla akorát na to, abych přestavěla ložnici, otočila jsem postel jinak,abych ji nemusela celou obíhat když jdu v noci pro malýho do postýlky 😀

@natalie77 Natálko čárečky budou,to by bylo, aby tolik držících palců nezabralo 🙂 Hlavně odpočívej a nestresuj se...znáš to 😉 🙂 Co Mareček, je teď aspoň zdravej?

My se z těch nemocí taky nějak nemůžeme vyhrabat, jak jsem myslela že prckovi rostou zoubky, tak má z toho teplotu, tak se z toho nakonec vyklubala pátá nemoc, 3 dny teplot a pak se osypal, dneska už je dobrej, ale rýmu má pořád. A zuby se asi nějak zastavily, rostou na etapy, nebo nevím, jsou jen jen se prořezat, ale když kouše do hračky tak už nebečí.

@katyna6 taky na tebe budu toho 24.myslet 🙂 ať vám to dobře dopadne!!!

no a malej je zas vzhůru to jsem si zas pokecala 😉

sarlotta
12. led 2011

@katyna6 tak super zprávička🙂 to máš za chvilinku, paráda🙂

@majjka24 určo kup mamatest... jiným já teda nevěřím 😉

sarlotta
12. led 2011

@katyna6 tak super zprávička🙂 to máš za chvilinku, paráda🙂

@majjka24 určo kup mamatest... jiným já teda nevěřím 😉

sarlotta
12. led 2011

@mirax jaké překážky? prosím Tě, krásné utz, srdíčko 😎 maximálně se můžeš bát aby tam nebyla dvojčata 😲 😀 😀
a pak kopanečky... jééééj, super 😎

sarlotta
12. led 2011

@tercie tak už máte 5tou za sebou ? a nebyla to spíš 6tá nemoc? ta horečka a vyrážka..... u 5té nemoci se objevuje po horečce nafialovělá plocha na tváři.

sarlotta
12. led 2011

@natalie77 palušky mačkááááám🙂

sarlotta
12. led 2011

@markee no že se taky ukážeš 🙂 kamoška byla v Bulharsku a hlavně si chválila jídlo, že bylo hodně levné, ale zase dost tučné mastné.. ne moc pro děti 😅 ale jinak koupání super.

sarlotta
12. led 2011

@kopa to je dobře, je potřeba vyčistit vzduch a ujasnit si priority dokud to malý nevnímá až tak 😉 a trvej si na svém a hodně ho zapojuj do péče o malého 😎 to Vám taky pomůže aby chápal jaké to je a spojí Vás to 😉 pomáhej mu při tom, ukazuj mu jak co dělat ale když chce sám, tak ho nech to dělat i jinak po chlapsku... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru