Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
13. led 2011

vzkaz od Adyho: q h vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvb a 🙂
kdo umi desifrovat? 😉

@mirax wow!! co to ctu?! gratuluju! to bude radosti 😀
jinak podporuju, inteligence by mela rodit co nejvice deti 😝
deticky jsou krasne, Betus je Tobikova sestra jak vysita 🙂

cajori17
13. led 2011

@madormi 😔 😔 😔 😢 😢 to snad neni mozny,proc se nam deji takove veci?proc?strasne me to vzalo,drzim ti pesti a bud silna,na tohle uz nemam slov,nneni to fer 😢 😢 😢

katyna6
13. led 2011

Ahoj holky,konečně jsem se za váma dostala,mám teď tolik lítání a pořád nějakýho zařizování,že se skoro ani nesíhám najíst,ne tak jít sem pokecat.Tak jdu honem dočíst 🙂

madormi
13. led 2011

@cajori17 dekuji moc tak já jedu do nemocnice, ráno mi bylo zle prsa bolela a ted mám jit do nemocnice nechapu, fakt netusim proc co bylo spatne, byla jsem si jista, že tentokráte je to ok

katyna6
13. led 2011

@madormi -ježiš mad,snad se doktor jen překoukl a bude to dobrý!!!Strašně,strašně moc ti to přeju!!!!!!Drž se bobi! ☹

lenik_25
13. led 2011

@majjka24 Zlato, třeba to ještě bude. Kolik dní máš zpoždění MS? On Best 2 je fakt blbej test. Tak ještě uvidíš. Kamarádka byla těhotná a v jeden den jí vyšel Best negativní a mamatest pozitivní se slabou druhou čárkou. Nevěš hlavu.

@kopa To bude ještě něco poporodního, ne rakovina, neboj. Jen tě budou sledovat, dokud se to nespraví.

@wlladka Pokud dáváš mrkvičku, tak ta staví. Takže dej ideálně brambor se špenátkem nebo kup přímo skleničku (první lžičku), kde je špenát. To pomáhá. Z ovoce pak švestková přesnídávka nebo švestková šťáva. Nedávej ani banán, ten taky staví.

@madormi Teď to čtu. Teda, to je mi moc líto. Takové stresy. Ale třeba to jen nebylo vidět a zítra zas bude, mohlo to být i kvalitou utz. Každopádně držím ti palečky, jak to jen jde, protože vím, jaký je to pocit. Víme to tady každá. Drž se! A pak se určitě ozvi. Já se ze srdíčka radovala 4 dny ☹

lenik_25
13. led 2011

@cajori17 Já nevím, uvažovala jsem, jestli ti napsat nebo to nechat být, aby ses třeba neurazila. Nemyslím to vůbec zle, ale blázínku, ty jsi úplně posedlá a způsobuješ si neskutečný stresy. Nejdřív si děláš snad 15 testů, i když už máš potvrzené těhotenství, pak je ti špatně a jsi z toho nešťastná, teď ti špatně konečně není a jsi z toho zase nešťastná... vzpamatuj se, protože je to NORMÁLNÍ. Vím, že jsme si tady každá prožila své, ale neboj, prostě nevolnosti k těhotenství patří i nepatří, každá jsme jiná. Když přejdou, jedině dobře a nic to neznamená. Hlavně při zamlkém potratu máš příznaky těhotenství dál, nekončí, dokud máš v sobě ty hormony. Tak mi to vysvětlila doktorka. Prcek se ve mně nevyvíjel a já dál měla nevolnosti, bolela prsa, rostlo břicho... prostě to NIC NEZNAMENÁ. Promiň, jestli jsem tě urazila, nebyl to záměr.

lucadav
13. led 2011

@madormi Třebas zitra bude lip a bude srdečni akce,,,někdy je vidět o par dni dele a je tam!!!!!Věř Věř!!
jinak zbytečně se čajori nestresuj je pravda ta ,že každa jsme jina .Ja jsem krvacela už doma stejně jsem měla přiznaky těhotenske celou dobu..tak každy to ma jine ....ale je to smutny ,, ☹

murynka
13. led 2011

@madormi zkus ještě věřit!!!!!!!!!!!!!!!!já vím že jsi vyděšená ale třeba to zítra bude dobrý moc držíme palce!!!!!!!!!drž se!!
@cajori17 prosím bud v klidu!!opatruj se mysli na miminko já se Sofií také krvácela opět na začátku dostala jsme utroš a podívej jakou mám slečnu..

mari111
13. led 2011

ahoj holky, no Madormi co to čtu,musí to bejt dobré sakra, držím moc palečky

cajori17
13. led 2011

@lenik_25 vubec jsem se neurazila,prave proto,ze jsem zazila zamlkle tehu,tak se tak hrozne moc bojim. ty nevolnosti ze zacatku byly kruty,fakt,zadny jidlo se ve me neudrzelo..vcera jsem byla uplne bez priznaku a dnes zas nevolnosti...vim,ze mi to v nicem nepomuze, ale ja jsem proste takova-plasim a vsechno vidim cerne..neumim se z niceho dlouho radovat,napadaji me ty nejhhorsi myslenky,ale ted je jinak,proste se uvidi v pondeli a nijak to neovlivnim,jediny co muzu delat,je snazit se byt v klidu a zdrave jist a to je asi tak vsechno......

kopa
autor
13. led 2011

@kvetinka7 jé tak to máte taky krásné datum 😀 a RC je príma 😉

cajori17
13. led 2011

holky diky za podporu ,snazim se zbytecne neplasit 😅

kopa
autor
13. led 2011

Jinak jsem byla na té gyndě a mám ten nález LSIL-lehká dysplazie-což prý znamená změna buněk,je to prý uplně na začátku,pak je střední forma a pak teprve karcinom.Takže jdu do spec.střediska kde se zabývají cytologií a budou mi dělat kolkoskopii a pak se uvidí.Budto to zmizí a nebo se to bude sledovat nebo operativní zákrok.Doufám,že to bude v pořádku a nebudu mít časem rakovinu ☹

kopa
autor
13. led 2011

@madormi co to čtu 😔 😔 stále držím palečky aby srdíčko vykouklo a Dr. se jen spletl. 😔

lenik_25
13. led 2011

@cajori17 Víš co bys měla udělat? Hned při první příležitosti si nech vyjet z utz fotečku a kdykoliv tě přepadnou černé myšlenky, koukej na tu fotku. Možná až bude slyšet srdíčko, tak si pořiď ten domácí utz na poslouchání srdíčka, jak má farmi. Ale to je ještě za dýl, teď to nemá smysl. No vidíš, je ti zas blbě, prostě jsi včera měla slabou chvilku, kdy ti tělo dalo odpočinout a jede to dál. NO STRESS!!!

@kopa Nebudeš a ani si to nepřipouštěj. A kdy jdeš na tu kolkoskopii?... ty jo, to je název, ani ho neznám.

cajori17
13. led 2011

@kopa snad to nebude tak zly,ale chapu,ze mas strach ☹ doufam,ze nalez brzy zmizi

lenik_25
13. led 2011

@cajori17 A jasný, taky budu určitě nervózní, aby se ta špatná zkušenost neopakovala, ale pokusím se myslet pozitivně. Nic jiného totiž ani nezbývá. Věřit, doufat, těšit se, nepřenášet to na mimčo.

murynka
13. led 2011

@cajori17 fakt neblázni nebo si zakaž číst blbé zprávy...já jsme také jednu dobu vynechala koníka..je to hodně o tom být v klidu..a nenervovat se a tady to moc nejde když se to děje tak často ☹ ☹
@kopa to mě mrzí ale moje kámoška tohke měla také ale před těhu říkali že bude problém s otěhu..otěhu hned a má dvojčátka a ted se jí to urovnalo..a tobě asi po porodu zhoršilo ale nevyvozuj z tohi hned rakovinu!!!!pokud to chytli hned bude to v pořádku věř mi!!

lucadav
13. led 2011

@kopa NEBUDEš ............nemyslime na nejhorši.......určitě se drž

@cajori17 psychiku neovlivniš 😒 nemysli na nejhorši 🙂

cajori17
13. led 2011

@lenik_25 urcite si to koupim,rika se tomu angel sounds nebo tak nejak,ale nema cenu to kupovat pred 15 tt si myslim .a v pondeli si fotecku urcite necham vyjet,ale uz jsem opravdu klidnejsi,vim ze to nema smysl se stresovat,diky 😉

kopa
autor
13. led 2011

@lenik_25 je to jakoby stěr z čípku a kolko je náký přístoj který zkoumá dělohu,čípek...zítra se budu objednávat.

cajori17
13. led 2011

jdu se pritulit k pritelakovi,mejte se tu fajn,mam vas rada

lenik_25
13. led 2011

@cajori17 Dobrý nápad 🙂 A fakt ten přístroj nemá smysl kupovat před 15tt.

lenik_25
13. led 2011

@kopa aha, to jsou věci. Tak dej vědět, na kdy jsi objednaná, ať můžeme držet palce. Ale jsem si jistá, že to bude dobrý.

mari111
13. led 2011

juj Kopísku neboj, určitě to nebude vážne a budeš zdravá jak rybička 😉

majjka24
14. led 2011

@lenik_25 Ahojik no spoždění ještě nemám žádné, mám to dostat až v pondělí , jsem si to dělala dřív 😅 , Tak uvidíme, Snažím se na to moc nemyslet 🙂
@madormi Holčičko, určitě to bude v pohodě, třeba mě blbý UTZ, Moc ti to přeju, ani nevíš jak moc, jsi mě úplně dostala, bobku ☹ Jak psaly holky -- VĚŘ !!!!
Holky omlouvám se , zase jsem Vás nedočetla, ale dneska si na Vás čas už musím udělat 🙂

mari111
14. led 2011

ahojík holčiny, dneska tady nikdo? Jen Majka brzo ráno 😕

wlladka
14. led 2011

Ahoj. je tu nějak smutno a prázdno
@madormi držím moc palce, ať jste s fazolkou oba v pořádku. 😔 Zlé věci musí maminy z téhle diskuze obloukem obcházet !

wlladka
14. led 2011

@lenik_25 dík
vím, že mrkev staví, ale dává se jako první, tak jsem ji dala. Podruhé jsem už dala brambor a špenát. Mám doma plno skleniček s první lžičkou a ty maličké s dvěma ingrediencema. Ať dostane, co dostane, stolička prostě není. Banány nedávám vůbec, na ten máme ještě čas. Přesnídávky taky ještě nedávám, teprve jsme začali ochutnávat, takže toho zatím tolik nebylo. ještě dávám po lžičce jablečnou šťávu. Vždy jen asi 10-20ml. Teď měl stoličku v úterý a od té doby zase nic a to ho už víc jak týden jen kojím + trošku té šťávy. No, hlavně, že nemá problémy a bolesti bříška. Musí si ty střívka zvyknout a on s tím svým začátkem to asi bude mít vleklejší.
Já jen právě nevím, jestli mu mám každý den něco z té zeleninky dát, nebo ne - když nekaká. Tak prostě nedávám. Musím se poradit u mudrů. Ti jsou študovaní. Se staršíma klukama jsem tento problém neměla. Tam se jen změnia konzistence a barva - takže normál. To jen Šimonek si musí vymyslet něco extra 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru