Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
29. črc 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 😀 tys to rozjela 😀 😀 😀

holky dnes mě čeká příprava té oslavy 😵 😵 čekám 15 lidí bude se grilovat a podávat mojito 😵 😵
jinak včéra tu byla ta kámoška s tím novým psíkem tenkrát tamtoho jim zakousli ☹
jejda to je drobeček mám fotku s bříškem a on na něm 😀 😀 vešel s emi do dlaně je to jorkšírek 😀 😀

paajaa
29. črc 2009

Krásné ráno,
depka ustupuje. Znásilnění neproběhlo, ale manžel má zítra a v pátek volno, takže snad taky budeme hlásil zářezy. Vypadá to, že ovulka bude cca v pátek, takže jsme to dosud neprošvihli

Farmi: ať tě ten zub brzo přestane zlobit 😉

Mury: to je krásná fotka. Pejsákem opravdu do kapsy 😵 😵

kupina
29. črc 2009

Ahoj holky, přeji krásné dopoledne,

jsem tu jen na skok, v poslední době Vás nějak zanedbávám, ale máme toho strašně moc na zařizování. Příští měsíc kolaudujeme, takže musíme ještě zařizovat spoustu věcí s tím spojených. Jo a hlásím, že máme objednanou kuchyň. Musím říct, že je opravdu moc hezká. To bude jedna báseň v ní pracovat 😀. Dneska musíme ještě dořešit spotřebiče a doobjednat posunovací dveře na zeď.

Kopi, přeji krásnou dovolenou - vychytala jsi i hezké počasí, takže není co řešit 😉 .

Mury a Paaji, to je dobře, že depka ustupuje. Holky bude líp. To se v nás jen bouří hormony 😀. Taky mě to občas chytne 😉.

Farmi, domluv zoubku ať nezlobí a nezahrává si s tebou 😉

kupina
29. črc 2009

Jo, ještě jsem chtěla poprosit pražačky, zda neví o nějakém dobrém odkazu na výkup nábytku. Nějaký nábytek se nám totiž nebude hodit a musíme ho prodat. Sice jsem dnes brouzdala po internetu, ale moc se v tom nevyznám. Kdyby jste o něčem věděli, tak mi písněte do IP. Díky 😉

farmarska
29. črc 2009

ahoj holky, už jsem zpět 😉

kerrie
29. črc 2009

Krásný den všem 🙂

Hlásím, že jsme byli dnes v poradně. Všechno je tak, jak má být, mrňousek se mrskal a mával na mě 😀 12.8. jdu na Triply....... 😉

Mury................to je náááádherný štěňátko............takový by člověk umazlil, viď? 🙂

Jejda, chudák farmi..............doufám, že tu na nás pak nebude šišlat, když jí bude chybět žub 😕 😀

farmarska
29. črc 2009

Kopi špatně jsi utěšovala 😀 to mi je přeci jasný, že neumřu, ale od vás chci slyšet, jako že jsem chudáááček ale vééélikej, že jsem chudineška statečná a že to sice bude bolet, ale že jsem hrdinka a že to přežiju, protiže jsem moooc statečná...
tak asi tak nějak by to mělo příště vypadat 😀 😀

jinak stolička už je venku 😉

farmarska
29. črc 2009

kupi tenhle zub už mi otravovat život nebude 😀

mury štěńátko fakt supr! 😵

Ahoj Kerie 😉

farmarska
29. črc 2009

kerie nádhernou zprávičku jsi nám tu napsala!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

no myslím, že vás to neohrozí, bo mé prsty zatím vyťukávají dobře, ale je fakt, že zatím šišlám, bo mám půl tváře ztuhlé od injekcí 😅

kerrie
29. črc 2009

farmi..........dej si na papuli studený obklady..............mě to vždycky pomáhalo, takhle po injekcích......člověk má tu hubu úplně dřevěnou, než to přijde k sobě, viď? 😉

kerrie
29. črc 2009

Holky, jdu si dát šlofíka............vstávala jsem v 6 a jsem nějaká kaput 😉 Zatím pa 🙂

farmarska
29. črc 2009

no to ti povím...
šla jsem ještě nakupovat a fakt jsem se bála, jestli náhodou neslintám, bo ta paní za pultem na mne tak divně koukala 😅 a s tou dřevěnou držkou to člověk prostě necejtí 😀 a taky že jo! slina mi tekla od koutku jak nějakýmu.. 😲 no asi další obchod kam přestanu chodit nakupovat 😅 😅 😅 😅

farmarska
29. črc 2009

kerie těhulko, tak dobrou 🙂
já jdu pro ten ledující pytlík 😉

mabe
29. črc 2009

ahoj holky, jsem doma. Vcera vecer jsem mela naruzovely vytok, uplne jsem se videsila. Tak lezim aji zitra a v patek pujdu do prace udelat uzavirku mesice - dochazka atd. a asi uz zustanu na PN. Nechci nic riskovat. Dneska je to uz ok, tuk, tuk. Asi sem byla hodne prokrvena, ale vystrasilo me to.

murynka
29. črc 2009

keri moc moc gratuluji 😵 😵 😵 😵

mabe PN bude nejlepší řešení 😉 😉

tak já od rány si sedla až ted hotovo připraveno za chvíli přijdou hosti a já bych šla nejraději spát 😀 😀

mabe
29. črc 2009

Akorat si nedokazu predstavit byt porad doma. 😖

murynka
29. črc 2009

mabe já jsem doma od začátku od 20.3 😅 a pohoda ještě jsem se nestačila nudit vážně 😀 😀

mabe
29. črc 2009

a mas vychazky? Vcera me to dost vylekalo a nechci o mimiska prijit kvuli praci.

murynka
29. črc 2009

mám ale nedodržuji 😀 😀 )mám 2 hodky dopoledne a 2 hodky odpolko

ee.liska
29. črc 2009

čauky baby, jdu dočítat 🙂

ee.liska
29. črc 2009

jé, martinka a kerrie dopadly dobře na kontrolách super holky 🙂
farmi co ten zub? ještě bolí?
sarlot gratuluju k včerejšímu výročí 😀

sarlotta
29. črc 2009

Ahojík holčinky🙂))

Mabe ... ležet!!! ... já vím, ale ono se to lehce řekne... já už jsem taky celá oležená.... je to otrava. Tak se jen tak poflakuj a dělej si samé radosti🙂))

ahojík eli🙂))

Farmi tak pořádně dezinfikovat ďůru po zubu🙂))))))))))) 😎 Jsi statečná holka🙂)))))))))

Mury Ty jsi ale pořád v jednom kole🙂))))))

murynka
29. črc 2009

sarlot když to říkám že se nenudím 😀

ale etd jsem v háji adajar z koníka začla roditt je 24tt minule o mimi přšla v 21tt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
je mi hrozně 😢 😢 😢 a řvu 😢 😢 😢

ee.liska
29. črc 2009

ahoj sarlot 🙂
mury , je to hrozné, třeba to ještě zastaví ☹

farmarska
29. črc 2009

mury co to píšeš? ☹ to je strašný ☹ ☹
posílám kočině moc moc moc síly štěstí a podpory!!! musí jí být strašně 😖 ale třeba se to opravdu ještě nějak zvrátí 😨
mury informuj nás 😕

if.v
29. črc 2009

taky je mi adajar líto. není už 24tt takový, že se dá mimi zachránit?

farmarska
29. črc 2009

jinak zub už nebolí, i tvář už cítím, že je moje, zatím si to chladím chladivým gelem, ale později třeba i na tu desinfekci dojde, taková 40%... 😉 😀

farmarska
29. črc 2009

eli, if, šarlot jak se vede?

eli co mrcha přišla ještě nějaká?

sarlotko co dělá břuch? je to alspon ze dne na den lepčí?

mabuš a jak je tobě kočko, muselo tě to hrozně vyděsit chudinko ☹

if.v
29. črc 2009

Farmi, já čekám za dva dny nejpozději MS, tak snad bude poslední nebo aspoň Dup pomůže...uvidím. Jinak se tento týden učím jezdit na bruslích - předevčírem jsem docela ošklivě spadla a doufám, že nemám nic s loktem...byl by to pech teď před dovčou (19.8.)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru