Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. led 2011

Tak jsem si přečetla zprávy o mad 😔 😔 😔 no to je ták smutný a nespravedlivý ☹ ☹ ☹ ☹ Já ale taky pořád ještě věřím, že se tu ukáže s tím, že je vše ok. 😕 Moc mooooc jí to přeju!!! 😔

farmarska
15. led 2011

jinak nikolce a ajušce dál moc držím palce, aby se jim dobře těhulilo! a čajdo ty neplaš, nestresuj a říkej si, že vše bude ok. 🙂 stejně to nejde nijak ovlivnit a nervozita ti nepřidá 😉 Jinak ten domácí ultrazvuk, je fakt supr, hlavně ze začátku pro uklidnění 🙂 a já už s ním zvesela poslouchala asi od 12tt 🙂 a to jsem pěkně tučnej metráček a i přes to sádlo to bylo slyšet 😉 🙂

farmarska
15. led 2011

Natálko prdelinko, ty nebul, a nestresuj se předem, kuli mad, máš toho sama naloženo, tak pryč s chmury 😉
Hezky stimuluj a už se těším, až zahlásíš dvě/// 😵 😵 A co Mareček a zdraví? 😕 a manža, nezlobí? 😕

farmarska
15. led 2011

Kopi ty se taky zkus hodit do klidu 😉
Leníku tak snad bude mít králíček pěknej novej domov a ty budeš brzy ok. 😉
Májínko, tobě držím palce, aby třeba čárečka ještě vykoukla 😉 😵
a Mari musím pochválit malou Laurušku, je to fešanda a určo vám dělá jen samou radost 😵

farmarska
15. led 2011

a já fičím něco zase dělat 😉

mari111
15. led 2011

avoj holky,
@farmarska no aspoň že už ti je trochu líp a vy teda jedete s tím bydlením, úplně si vzpomínam jak já jsem taky všechno chtěla nové než se prťavka narodí, taky jsme makali jak fredky do poslední chvíle 😉 tak se oukej ale šetřit,ju 😉

mari111
15. led 2011

My sme dneska pozvaný na oběd k tchýni tak nemusím vařit 😅 to jsem ráda bo jsem nějak lína asi tím hnusným počasí, chčije a chčije 😠

markee
15. led 2011

ahojky holky,
@madormi je mi to tááák moc líto. Vím jak se cítíš. Myslím, na tebe,aby se to v duši dalo do pořádku,protože to jsou opravdu rány pod pás dost kruté ☹
Jinak my jsme se s manžou rozhodli,že do Bulharska nejedeme.Mrzí mě to,ale prostě musíme stát nohama na zemi. Já vydělávám minimum, on bude mít tak do 17tisíc. Splácíme auto a další placení je samozřejmé. Letní a zimní gumy nás letos čekaj, za měsíc garančka na auto a musíme šetřit na uhlí na další zimu. Do toho nepředpokládané výdaje. Ale celkově to dělá kolem 60tisíc i s tou dovčou a to je nereálné ☹ Nojo a to nepočítám,že jsem chtěla dávat i z toho minima něco vedle na umělé. Prostě já se dalšího dítka nedočkám ☹
Jo,dnes dělám vdolky. V týdnu vaříme většinou maso,takže teď druhý víkend dělám sladké jídlo-minulý lívance a dnes vdolky. Chodím na spinning 2x týdně,tak snad i začnu hubnout. Nepřejídám se,snad by to mohlo jít,pomalu,ale snad jo.

mari111
15. led 2011

@markee ahojík jak se máte s Johankou. Chodíč cvičit no to je dobře, určitě se aj líp cejtiš. Ste chtěli na dovču jo? No jo, tak třeba pojedete za rok, nevěš hlavu. A třeba víc ušetříš na umělé a na dovču pak ani nepomyslíš 😉

mari111
15. led 2011

jo jinak lívance i vdolky bych si klidně dala, pošli po netu 😅

maendy
15. led 2011

Ahoj holký,jsem tu a prináším vzkaz od MADORMI:

Je v nemocnici a zatím 2 v 1 !!!
Srdeční akce tam je! a ted jí dávají léky aby nekrvácela....... 🙂
Jsem šťastná za ni mooooc

A mám radost jak se to tu začíná pěkně kulatit,už se nemužu dočkat až se přidám.... 😉

mari111
15. led 2011

jak je hnusně a prší tak to je tak ošklivé,špinavé, jsem si musela kouknout na fotky jak to bylo krásne u nás když mrzlo, tak se podělím ,kukněte

mari111
15. led 2011

@maendy dík moc za info, MADORMI SUPÉÉÉR držím moc moc palečky jen tak dál a všechno bude dobré. Moc ji odemne pozdravuj prosím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
15. led 2011

já to věděla MADORNI držíme palečky!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
@mari111 bylo to krásné ale já radši tohle my už máme po sněhu je teplýčko 🙂 a tak by to mohlo zůstat 😀 😀

mari111
15. led 2011

@murynka to ja taky rači teplíčko ale než to bude ☹ teď je to fakt takové nijaké špinavé ublácené no fuj no 😀

murynka
15. led 2011

ježiš já napsala tvrdý Y 😠 😠 ta mateřská mě fakt poznamenává 😀 😀 😝 😝 😝 😝

markee
15. led 2011

@maendy jé to já krásná zpráva o Madormi,to jsem moc ráda. Myslím na ní ještě víc 😉
@mari111 na dovču jsme chtěli,pže prostě na ní nemáme už x let. Jen po svatbě před dvěma a půl lety a pak zas nic. Nevěřím,že na to ušetřím. Co člověk ušetří z minimální mzdy ☹ To jsem měla víc na rodičáku. Prostě hnusná realita života,nemám na kurzy,rekvalifikace,tak jsem v háji. Samouk už nejsem vůbec,já jsem typ,který vše potřebuje mít řádně vysvětleno, jinak je mimoň.
Tak se tu jinak mějte 😵

nicollka
15. led 2011

ahoj přišla sem mrknout co madormi a mám fakt husinu..toto mi nedělejte, mě ted sebere aj blbá reklama :D

Madormi moc moc ti držím palečky jako ste drželi mě a uvidiš bojovníček vyhraje. Jen si sním v duchu povídej 🙂 Za chvíli pošupajdíš s úsměvem na tváři domů, moc moc ti to přeji. Držííííím. Bojujte

aja.83
15. led 2011

Ahoj holky, jste tu někdo? Potřebuju uklidnit - před chvílí se mi na kalhotkách objevil takový hnědý výtok - jen trošku, teď už to vypadá že dobrý...Je to v pořádku? Bojim, bojim ☹ ☹ ☹ . Ráno jsem akorát vysávala, tak jestli to mohlo být třeba tou námahou? Děkuju.

aja.83
15. led 2011

Jinak dobré zprávy od Madormi, to jsem ráda! 😉 Moc držím pěstičky! 😵 😵 😵

ikopretinka
15. led 2011

Ahoj,
Madormi držím palce, to bude ok!!!!!
@aja.83 já začala špinit hnědě nějak v 7tt a špinila do 14tt denně , od 12tt mi dala dr.utroš,musela jsem ležet a odpočívat, nic nedělej, šetři se.
Jinak kontrola dopadla dobře, jen mimi je hodně dole, takže musím ležet až do konce, tak snad to uležíme.

suzamen
15. led 2011

Ahoj holky jsme doma z hor, malá to opět odnesla a omarodila nám ☹ a mrcha taky nepřišla tak už nevím 😒

wlladka
15. led 2011

Ahojky 🙂
My dnes celý den makali na bytě, tak koukám co madormi a koukám, že je vše OK 😵 😵 😵 😵

Mad-držám vám oběma moc palce 😵 😵 Držte se !! 🙂 🙂

wlladka
15. led 2011

@mari111 u nás je taky tak strašně hnusně. Ten sníh byl krásný. Teď je všude vidět ten nahromaděný bordel, psí hovínka a bláto. No fuj! 😖

sarlotta
15. led 2011

@madormi Jupííííík🙂 já ani nepsala, že je mi to líto, pže sem tomu faakt nevěřila 😔 😔 a prcek je bojovníček a zůstane tam až do termínu 😀 😀 😀 😀 😀 drž se babo sakra.....moc na Vás myslím. 😎

sarlotta
15. led 2011

@aja.83 chtělo by to utrogestan, duphaston na podporu žlutého tělíska a odpočívat, krvácení může být jen z čípku.. já taky krvácela v začátku, neboj se 😉

sarlotta
15. led 2011

@ikopretinka jej od 24tt musíš ležet, no tak poctivě odpočívej, každý týden dobrý 😉 Eliska byla i 2x v nemocce a nakonec byl Matýsek krásně dopečený🙂)) tak neboj 🙂

sarlotta
15. led 2011

@mari111 to je krása, nikde nikdo🙂)) já k Vám pojedu na dovču.. tohle miluju, bez lidí, klid, ticho 😀 😀

sarlotta
15. led 2011

@markee jééžiš, já bych tak někde jela... k moříčku, ale finance taky prd 😝 mám pocit, že snad letí oknem ven... tak jeďte aspoň na víkendík někam, jen tak si odpočinout, posedět spolu u kafíčka někde, až bude pěkné počásko.
Já bych chtěla v létě do Tater, ale nevím ještě, uvidím jak malá bude schopná 😉

mari111
15. led 2011

@sarlotta klidně přijeď na dovču 🙂 no ale teď už tu je tak ošklivo že se na to nedá koukat, v létě to zas bude hezké 😉
@aja.83 neboj, špinilo hodně holek a je to vše OK
Na madormi moc myslím pořád, joj ja mám takovou radost že je s mimískem v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru