Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
18. led 2011

@lenik_25 Bohužel....................mam i dost blbou naladu ☹ Rozebirat to tu ale fakt nechcu..Držim palečky paaaa

kerrie
18. led 2011

@sarlotta No joooo, uteklo to strašně..............oslavu budeme mít až teď v neděli............právě že jsme byli na těch horách, tak jsme to odložili. Už se moc těším 😵 😵 😵 Pak hodím nějaký fotečky 😉

kerrie
18. led 2011

@farmarska to teda je 🙂 On hodně pomáhá i doma a fakt se dokáže postarat o všechno, ale ještě ji nikdy neměl sám 3 dny v kuse...................jsem na něho táááák pyšná a chválím ho, kudy chodím..........strašně mile mě překvapil 😵 😵 😵

aronek
18. led 2011

tak jsme nakojila a jdem do hajan 😀 na chvíli 😉

aronek
19. led 2011

Přeji dobré ráno, tak já razím do práce 😖 To se mi chce 😝

maarrtina
19. led 2011

Dobré ráno,
mám na Vás dotaz, když dám malou aby pásla koníky, tak po chvilce začne jakoby přepadat na jednu stranu je to normální? Je to tím, že ještě nedrží hlavičku?

nicollka
19. led 2011

tak sem došla kuknout, já jen spím jak je mi zle

MAD moc moc držím palce at to máš jako já s danym, nerostl, srdíčko nebušilo, doktorka mit eda řekla, kdyz nekrvácím a nebolí mě nějak výrazne břicho tak počkáme, pak začalo srdíčko bušit, ale nerostl, no a v 11tt to dohnal , a byl tak akorát :D takže věř a musí to být dobré

sarlotta
19. led 2011

@maarrtina jak to myslíš nedrží hlavičku ? snaží se ji zvedat, ale neudrží ji dlouho ne ? to je normální, že přepadává, dáváš ji na zem na deku ? zkus jí rozložit ručky, aby měla větší stabilitu... nebo ji dávej zatím pást na sebe na hrudník, do šikmé polohy, tak bude taky trénovat krček 😉

sarlotta
19. led 2011

@aronek Ty se nenudíš matko🙂))

sarlotta
19. led 2011

@nicollka jen ať Ti je zle 😉 😎 prcek roste a sílí... však ono to přejde a budeš se kulatit 😀

sarlotta
19. led 2011

@handm paráda gratulka k jadýrkům🙂

sarlotta
19. led 2011

@petroska já dělám ty octové do vlažné vody na hrudník, bavlněnou plenku namočit, vyždímat, zabalit a pak zabalit ručníkem a teplou dekou a vydržet 10-15minut, napřed bude řvát, ale uleví mu to. Teplota by měla určo klesnout aspoň o stupeň. Opakovala bych tak po hodince dřív ne... to by musel mít 40tky. 38,5 myslíš v zadečku po odečtu ? na menší teplotu bych nedávala zábaly. Větrat v místnosti kde spí, intenzivně a krátce, k postýlce misku s vodou a mokrou plenku pověsit na něco.

Jaký má kašel ? suchý ? nebo je zahleněný ? jestli je zahleněný tak hlavně pořád odsávat soplíky a dávat ho na bříško, aby mu vytékal soplík ven. Máte antibiotika ? a neblije Ti to ? na jídlo se vykašli, nachystej mu ale nenuť 😉

sarlotta
19. led 2011

@kerrie to se těším na fotečky🙂

sarlotta
19. led 2011

@farmarska hele na čtyři a pěkně tam Mišana nasypej🙂) at se nastaví jak má🙂

nikissek28
19. led 2011

dobré ráno :-/

maarrtina
19. led 2011

@sarlotta když pase koníky delší dobu tak se začne naklánět na pravou stranu. Nechávám ji pást na posteli nebo na přebalováku. Hlavičku zvedá. Já jsem hledala ne netu co by měla dělat ve 2 měsících, asi to budu msuet přestat číst, mám strach, abych něco nezanedbala a pak jí něco nebylo.
a ještě si někdy ublinkne i třeba za hodinu po jídle. Je to v pořádku.
Já vím jsou to blbý dotazy, ale mám o ni strach.

petroska
19. led 2011

@sarlotta ahojky.teploty už mu klesly takže má furt do 38 i po odečtení.kašel má dráždivý,zahleněný ale z nosu mu právě vubec neteče,jen chrochtá a děsně kašle ale při kašli spíš vykašlává což je dobře.takže mu nosík vytírám rači vincentkou a koupili sme dětský nasivin tak dávám 2 kapičky do nosíku za den.jinak mu dala jakési sirupy.antibiotika zatím nedala.mám děsnou doktorku která první léči homeopatikama a pak tepr antibiotika.když mu tedy neteče z nosíka a ni tam nevydím že by ho měl plný jen fakt chrochtá mám mu to zkoušet taky odsávat nebo nechat být?i když je na bříšku tak mu nic neteče ale když plače nebo kašle tak de slyšet jako by byl nosík plný ale není.v noci vubec nespí,ani mokrá hadra nepomáhá takže spí s námi od pulnoci v psteli a jen podáváme dudlíka 😒 .snad to brzy skončí,je furt uplakaný,hrát si nechce a jen knourá

maarrtina
19. led 2011

Kolik by UM mělá ve 2 měsíích vypít. Na krabici Nutrilonu je 166 ml a 5x denně mě se to zdá nějak moc.
Já jí dávám 120 ml asi tak 6x děnně. Jestli jí to teda nedávám blbě a potom si ublinkává? Jsem z toho v depce jestli dělám vše dobře.

lenik_25
19. led 2011

Ahoj holky, u nás probdělá noc, malej se kroutil, má rýmu a kašel.

@sarlotta Ta teplá deka se nemá dávat v žádném případě, to naopak může způsobit zapaření a přehřátí. Na to pozor! Upozorňovala mě doktorka hned několikrát, že tohle nesmím dělat. Jen namočenou vyždímanou plínu, zabalit, pak po 10 minutách sundat, osušit a oblíknout do suchého.

lenik_25
19. led 2011
maarrtina
19. led 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33384247&tab=8 máte někdo tento sterilizátor? a jste s ním spokojeni?

petroska
19. led 2011

@maarrtina přesně tenhle mám a jsem s ním spokojená.je do mikrovlnky a myslím že funkci jakou má plnit plní 😉 .Mě malý taky ublinkne i hodinu po jídle,třeba při pasení nebo když si ho na sebe posadím a má zmáčklý bříško tak si myslím že to mimča dělávají 😉

petroska
19. led 2011

@maarrtina jen vidím že si ho našla příliš drahý!!já za něj dala něco málo přes 500 a k tomu i 2 lahvičky a dudlík a kleštičky na vytahování

petroska
19. led 2011

@lenik_25 😀 😀

sarlotta
19. led 2011

@lenik_25 no možná když je obklad na celém těle, ale když je jen na hrudníku, tak ho přece nenechám jinak nahatého.. u malého nám to pomáhalo dost, malé sem zatím dělat nemusela 😉

sarlotta
19. led 2011

@maarrtina klidně ji dávej i na tvrdší podložku, bude mít lepší stabilitu-koberec +deka třeba... ty údaje na krabicách nutrilonu prosím Tě nečti, mám obavu, že je to tah prodejce aby zvýšil spotřebu🙂))))) mě pije malá na jednu dávku 150ml a má skoro 6měs 😉 , myslím, že Vám stačí bohatě 90ml-120ml... prostě kolik vypije, to vysleduješ a budeš jí tolik dělat... každé dítko má jinou potřebu. já malou nenutím a krmím ji jak si řekne a kolik chce.. když zbyde mlíčko, tak maximálně do hodinky to ještě jednou ohřeju a pak už vylévám a dělám nové 😉
Kaši jí taky dělám jen 75ml večer a na krabici je od 4měs 150ml 😲 😀

sarlotta
19. led 2011

@maarrtina ublinkává každé dítko, to se neboj, pokud nešavlí obloukem tak se nic neděje... spíš ji dáváš málo brknout po jídle, zkus jí déle nosit.

sarlotta
19. led 2011

@petroska já už se na sterilizátor vykašlala ho kupovat... sem se dočetla , že se sterilizuje do 6měs, než začne dítko lozit a všechno zkoumat...pak to ztrácí smysl.

sarlotta
19. led 2011

@lenik_25 to je dooobrááá fotka🙂 to mu schovej 🙂)) až mu bude 20🙂 se zasměje 😉

sarlotta
19. led 2011

@petroska tu odsávačku určo zkus, napřed ho dej na bříško a pak odsávačku na vysavač- většinou bývá kašel s rýmou dohromady -a hleny stékají do krčku a to ho nejvíc trápí. ale ty teploty jsou divné, to bych trvala na antibiotikách.. při nachlazení tak vysoké nebývají. uvidíš večer, jestli mu to zase vyskočí nahoru nebo už ne. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru