Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
29. črc 2009

farmi mrcha jen ty 2-3 dny a už nic, tak příští týden skočím k dr kouknout jak to vypadá 🙂 jsem plná optimismu břuch nebolí, tak uvidíme 🙂
if.v, třeba ms ani nepřijde 🙂 a kam se chstáš na dovču,

if.v
29. črc 2009

ee.liska - já myslím, že přijde. Sliznice byla nízká (i přes to, že jsem brala Duphaston), ovulace asi neproběhla a čípek se začíná zkracovat... dovolenou strávíme v Turecku, máme tam i známého, tak to třeba bude i s návštěvou 🙂

ee.liska
29. črc 2009

jé tak to bude pěkná dovolená 🙂

if.v
29. črc 2009

Mury, víš něco o Adajar? nějaké nové zprávy? Držím jí palce, ať to dobře dopadne

farmarska
29. črc 2009

i já nakukkuju a zajímá mne jak to s tou chuděrkou vypadá ☹

if do turecka 🙂 , páni ty se máš! tak to už na žádný brusle nelez-dokavad se nevrátíte, jinak by to byla škoda 😅
a jak ty ten dup bereš?? já ho mám myslím brát od 2ODC až do měsíčků a pak znova...

elí tak to jsem zvědavá na co ti mudři přijdou..doufám, že tentokráde už budeš ok.! 🙂 😵

farmarska
29. črc 2009

no jo murynka vlastně oslavuje, tak to nevím kde se dozvíme jak to s tou holčinou dopadlo... 😕
pořád na ní musím myslet 😢

tercie
29. črc 2009

Ahoj holky, jsem tu!!! Co je s adajar????

farmarska
29. črc 2009

já nevím, vím jen to co psala mury nahoře 😖

farmarska
29. črc 2009

jo a jinak .. ahoj tercííí!!!

jak je ? a jak je v práci? a co noťáka, už ho máš?? 😉

if.v
29. črc 2009

farmi, já beru Duphaston od 17DC po dobu 10 dnů, pak by měla přijít do pěti dnů MS...

kelly1983
29. črc 2009

Ahoj holky, jak se máte? Je tu něco nového co jsem prošvihla??

kelly1983
29. črc 2009

Mury máš nádherný štěňátko, já mám takový doma dvě ale už to teda nejsou štěňátka 🙂

kopa
autor
29. črc 2009

ahoj holkýýýýý 🙂
tak už mám botičky 😵 zůstala jsem věrná Geoxu 😉
Ty Mury co ta Adajar?Tys mi o ní vyprávěla když jsi byla u mě,tak jí držím palečky. 😔

kopa
autor
29. črc 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 27tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 24tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Kagatkaga 23tt..............................................................................
Lucierob 23t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 23tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 18tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 15tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 14tt...............................
Mirax 13tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 11tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 7tt..................................
Skritkova DC?
Hanana 32DC
If.v 28DC
Nicollka 26DC
Samsa 25DC
Tercie 21DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 19DC
Ikopretinka 17DC
Farmarska 16DC
Paaja 13DC
Kopa 10DC
Eeliska 8DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

kerrie
29. črc 2009

Brý podvečer, dááámy 😀
Teď jsem dožehlila obří horu prádla, tak jsem z toho nějaká rozvrkočená 😀 😀

tercie
29. črc 2009

Holky jsem tu zas na skok, předtím jsem musela pryč, tchán potřeboval na banku, ale že já chci drbat to nikoho ezajímá. To mě štve.

Kopi už mám noťásek vybranej, šikovnej manžel mojí ségry mi poradil, tak teď jen čekám na prašule... už aby to bylo... Jdu dočíst, koukám, že stejně žádná asi nejste poblíž...achjo...

murynka
29. črc 2009

holky nic nevím ☹ bojím se jí napsat 😔 😔

to není náš psík ale mojí nej kámošky 😉

oslava byla super moc se povedla 😵

murynka
29. črc 2009

Holky, tak Ad psala, že leží u Apolináře, že zatím neví, co bude dál. Píše, že se nemáme bát, že to zvládnou. Je statečná, tak snad bude hrdina i Daniel a bude se držet zuby nehty.

tercie
29. črc 2009

Mury ahojky , to je dobře že se vám oslava vydařila...

já musím myslet na tu adajar, potkaly jsme se loni když jsme přišly o mimi... snad to bude dobrý a mimíska udrží !!!

Holky já se taky bojím, zítra jedu do Plzně pro ty výsledky ☹ Mám strach z toho že mi tam budou vyprávět jak jí pitvali nebo něco, nebo v tý zprávě že to bude popsaný... čím je to blíž tím větší mám nervy. Hlavně abysme neměli nějakej problém.
Sic říkali že to byla vývojová vada, ne genetická, ale sterjně se bojím, no... Mám tam být v 8:40 zítra ráno, myslete na mě...prosím !!!
Navíc jedu sama, manža jde do práce a nedostal volno. Jet se nebojím, spíš nevím, v jakým budu stavu až pojedu odtamtud...

tercie
29. črc 2009

Jé Mury tak ji moc pozdravuj, že jim strašně držíme palce !!!!!!

kopa
autor
29. črc 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 27tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 24tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Kagatkaga 23tt..............................................................................
Lucierob 23t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 23tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 18tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 15tt..................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 14tt...............................
Mirax 13tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 11tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 7tt..................................
Skritkova DC?
Hanana 32DC
If.v 28DC
Nicollka 26DC
Samsa 25DC
Tercie 21DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 19DC
Ikopretinka 17DC
Farmarska 16DC
Paaja 13DC
Kopa 10DC
Eeliska 8DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

kvetinka7
29. črc 2009

Ahoj holky, koukam, ze se tu vsechny mate vicemene dobre 🙂
Mabe,neboj, to prejde 🙂 ja jsem taky mirne krvacela, spinila, pak se to uplne uklidnilo a mame klid..
Vcera jsme byly s manzelem na vylete.. usli jsme 25km.. rikam si,ze bych se mela krotit 😀

tercie
29. črc 2009

Květi ty jo, to jsi frajerka, 25 km, já byla ráda, že jsem došla do krámu 😀

jitie
29. črc 2009

ahoj holky 🙂
míšo zítra držím palce, zvládneš to i sama 😉 budu na tebe moc myslet

tercie
29. črc 2009

Jiti ahojky 🙂 Děkuju moc, a co ty, jak se máš, a Filípek? 😉

jitie
29. črc 2009

já se mám fajn, Filda sebou teď nějak hází 😎

kopa
autor
29. črc 2009

Tercíku super,budeš mít notase 😀 to budeme moc hodiny debatovat 😀 😀 😅 Už aby to bylo vid?

Jinak se všem omlouvám,že tu ted moc nejsem a nejsem ani moc v obraze 😅 sice dočítám,ale pak zapomenu reagovat 😅
Murynko super že se oslava podařila 😵 Adajar držím moc pěstičky,Apolinář je výborná porodnice a mají tam vše potřebné pro předčasně narozené,ale doufám že se mimčo Adajar nak udrži ještě v bříšku 😔

Jinak mě teda začala dovolená,nikam nejedem 😅 🙄 🤐
Za prvé vlaky mají šílené zpoždění,takže bysme tam jeli 5 hodin vlakem 😅 Za druhé přítelák dostal dostz brutální křeč do nohy,takže nemůže ani chodit a myslela jsem,že je po něm 😅 😔 Takže zítra budeme doma a pak uvidíme 😅 Já už měla vše sbalené,připravené...takže zase vybaluju.
To auto jsme si rozmysleli s tím půjčením,páč by se nám to nevyplatilo 🙄 Jako vyplatilo,ale museli bysme být celý týden být pryč.Né to auto využít na 5 jízd 😅

kopa
autor
29. črc 2009

Ahoj Květi a Jitie 🙂
Tercíku budu na tebe zítra moc myslet 😉 Držím palečky abyste se dozvěděli jen dobré zprávičky 😵

tercie
29. črc 2009

Třeba Jit bude pádlař, po mamce, musí trénovat svaly, né? 😉

jitie
29. črc 2009

kopi ahoj, kampak jste měli namířeno na dovču???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru