Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
20. led 2011

ahoj holky.tak malý je bez teplot ale zítra frčím pro jistotu ase k mudře.ted už nekašle jak předtím kašle jinak jako by tam měl píštalku tak ho rači nechám poslechnout a at nam laskavě vymění léky když sirup nezabírá 😠 .
@sarlotta nádherný dětičky máte 😵 .zrovna sem si četla tvuj jídelníček pro malou a kolik ti spapá přesnídávky nebo co ji dáváš?sní ti celou tu malou skleničku když tam ještě píšeš že se dopíjí mlíčkem?a zeleninu taky malou skleničku?mě malý sní zeleninky dost že už to má místo mlíčka a další jídlo si vyžádá až po 2-3 hodinach ale když mu dám sváču přesnídavku tak mu moc nejede a dopije celou 120 ml mlíka.musí ty přesnídávky když je nechce?a popř ted by už mohl i maso-jaké?a jak ho udělat?dík 😀 moc si nevím rady

lenik_25
20. led 2011

Ahoj zlatíčka,

v noci se mi zdál krásnej sen. V kočárku jsem vezla miminko a byla to holčička. Ještě si pamatuju, že jsem v tom snu někomu říkala, jak jsem šťastná, že mám holčičku. A byla ve fusáčku a v dece, takže bylo chladno. Tak to určitě už vyjde a já budu vozit na podzim nebo v zimě, hihi 😀 A určitě to nebude za moc let, protože v tom snu šel vedle mě i Daneček a byl pořád prťous jako teď 😀 Tak a bude to!

lenik_25
20. led 2011

@majjka24 Ahojky, tak co ty? Jak se ti daří?

madormi
20. led 2011

ahoj holky jen hlásím že žiju a doma včera další den bez špinění, v puse mám frut jak vpolepšovně, nadmutá jsem jak koza tak snad bude vše dobré, přemýšlím zda na KO půjdu zítra nebo v pondělí ale asi to nechám na pondělko až

nicollka
20. led 2011

ahoj holky tak už mám zase utroš. Z utz mám smíšené pocity, nevím co si o tom myslet.

Tak pan doktor udělal břichovej ultrazvuk, něco se mu nezdálo tak že uděláme vnitřní. Tak ho zasunul, hned sem viděla bílé plné kolečko a v něm mala bublinka blikala o 106. "ALE" pan doktor řekl super, plodík žije. A pak to pořád natáčel byl tam další skoro stejně velkej bílej flek, pořád to studoval, první co se zeptal, "Vy ste po umělém oplodnění?", řekla sem že ne, tak řekl že dobře, už utz vytahoval, a najednou se u teho druheho fleku zastavil, zase to koumal a pak teda konec. Ale čučel na to snad 15min. Takže, bylo to druhé miminko? hematom? placenta? Sakra co to bylo? Bude to v poho? nebo to je něco špatně? tak to se mi ted honi v hlavě.

Srdíčko pustil ale i nahlas a super to byla krása. Takže tak...vlastně nevim či se radovat moc nebo min :D

Pročtu si ještě zprávu

mari111
20. led 2011

no teda to bylo čtení ,
holky těhulky, nebojte vše bude v poho, máte mimísky bojovníčky a vy ste taky holky statečné, ne přece 😉 Handm klučík je zlatunkej a teda fakt chlapisko, kanm ti ten kluk roste ? 😅
Šarlotko to je láska sourozenecká 😵 😵
Madormi taky jsem mela v hubě jak v polepšovně, to je hnus, co ale co by sme pro mimi nevydrželi že 🙂
Farmísku no ten bacil jeden ošklivej, ať se ti už hlavně nevrátí a koukej se šetřit ty zahnizďovačko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenik_25
20. led 2011

@madormi Super! Taky bych to nechala na pondělí, když se cítíš v pořádku.

@nicollka Tak určitě měj radost. Kdyby to bylo něco špatného, nechají si tě tam. A když se tě ptal na umělé oplodnění, tak to právě z toho důvodu, že po něm většinou bývají dvojčata. A proč jsi se ho nezeptala???

mari111
20. led 2011

holky ta moje potvúrka malinká poslední dobou spáva s pootevřeníma očičkama? Co to??? a nemúže jí to nějak uškodit???

nicollka
20. led 2011

lenik děkuji. No já byla z toho jeho výrazu v šoku, sem ani nedejchala, ani sem se nepohla 🙂 za tři týdny kontrola..tak uvidíme co to bylo

farmarska
20. led 2011

ahoj holky, jak je?
po včerejší absenci, tu, jdu dočítat, doufám, že se dočtu jen samé hezké zprávy 😉
Jinak my včera namísto obýváku měnili s manžou okap 😝 zjistili jsme, že z té jedné strany baráku, je po zimě totálně v pr.., látat by se to už nedalo, tak jsme si jeli pro novej. Ale řeknu vám byla to fuška a manžel se předvedl jako pěknej artista, když ručkoval po žebříku do druhého patra s 6metrovým okapem za krkem 😀 🤐

farmarska
20. led 2011

jo a než se pustím do dočítání, tak vám musím prozradit, že konečně když mi odešel bacilák a cejtím se už zdravě tak na mne včera přišly poslíčky 😖 😝 Hnus, fujtajbl 😝 Už jsem se bála, že pojedeme, ale pak to pozvolna (hodně pozvolna) po horké vaně přestalo 😅 Tak doufám, že mám jako už vybráno, doposlíkováno a ted už jen v březnu ten porod 🙂

lenik_25
20. led 2011

@farmarska Když se to tak vezme, tak vlastně za 2 týdny už můžeš rodit, to už je prý mimčo dovyvinuté. Tak ať si hezky poslíčkuješ, děloha se připravuje na práci 😀

farmarska
20. led 2011

lení ale já nechci aby se připravovala 😀 alspon zatím ne 😅 ještě nemám splněnej svůj seznam nezbytnejch dodělávek do porodu 😀 😀 😀

madormi
20. led 2011

@nicollka to samé jsemměla na utz v pondělí, nejdřív najel na plod který měl srdeční akci a veliký byl 1 cm a pak tam našel něco o velikosti 0,5cm co neví co je.
jinak holky dnes mě chvílema tak řeže vpodbříšku bojím bojím, ale snažím se to ignorovat 🙂

lenik_25
20. led 2011

@lenik_25 Já touhle dobou už taky poslíkovala, myslím od 32tt a nakonec jsem týden přenášela 😀

sarlotta
20. led 2011

@mari111 neboj, malý mi to taky dělal, spal jak zajíc🙂))

@nicollka no já myslím, že druhé mimi, protože placenta je tenounká blanka jen těsně kolem mimiska, zatím má plod výživu ze žlutého tělíska. Já bych se teda zeptala na plnou hubu 😉

sarlotta
20. led 2011

@madormi taky mě dost bolel podbřišek v začátku, neboj, věř miminku 😉

sarlotta
20. led 2011

@farmarska kua a ležet ty pracante 😀 😀

sarlotta
20. led 2011

@lenik_25 to je krásný sen, určo se splní 😎

sarlotta
20. led 2011

@petroska maso určo až od 7měs, na to je času dost, pokud dáváš skleničky tak nemusíš nic přidávat, pokud budeš vařit a mixovat zeleninku tak přidej kapku oliv oleje a 1x týdně vařený žloutek půlečku.

Malá sní tak třičtvrtě té malé skleničky zeleninky, postupně přidávám pomaličku množství a zkoušíme po 3-4dnech nové chutě.
ovoce sní víc i celou malou skleničku 😉 Kaše dávám 75ml pořád a pak 150ml mlíčka za hodinku.

Musíš zkoušet různé chutě... malému nejvíc chutnalo lesní ovoce-je kyselkavé.. malé zase jede nejvíc banán a jabko🙂

sarlotta
20. led 2011

@petroska maso potom je dobré z kuřecích křídel- uvaříš jen ve vodě-nesolíš-a rozmixuješ třeba do mrkvičky nebo s rýží. pak zkusíš vepřové- nejlíp od kosti- kost na polévku a zase rozmixovat, pak krůtu, králíka, telecí, hovězí... rybu až po roku.

sarlotta
20. led 2011

@maendy držím palušek, musí se zadařit 😎

nicollka
20. led 2011

sarlott nestraš 🙂 ale bylo to první co mě napadlo, když se hned ptal jestli jsem po umělém oplodnění, to mě hned zmátlo

Mad taky mě řezalo, píchalo...věř ;)

nicollka
20. led 2011

Madormi to fakt? tak to jsem zvědavá co to teda bude za tři týdny :D, ja to teda měla stejně velky jako plodik..velky rozmerovy rozdil sem nepostřehla...ale kdo ví

petroska
20. led 2011

@sarlotta děkuji na masko si teda počká.Takže su ráda že Filík není otesánek když mi sní i celou skleničku 🙂 .Teď už mu vařím všechno svoje tak začnu dávat i ten žloutek-to sem nevěděla že se má.Jinak banánovou přesnídávku mi pluje,přitom když mu škrabu banán tak se olizuje a lesní ovoce taky miluje.

sarlotta
20. led 2011

@petroska může sníst až 200g na jedno jídlo, víc by neměl🙂 takže buď v klidu a dej mu na kolik bude otvírat pusinu 😉
Pokud nedopíjí svačinku mlíčkem měla bys zkoušet vodu, čaje aby neměl zácpu 😉

petroska
20. led 2011

@sarlotta jj čaje mi vypije naštěstí dost-i 100ml za den.S ní toho někdy fakt hodně že hledímkam to takový prcek nacpal 🙂 jen ted jak je nemocný si nevím rady.nic nejí.dnes obzvlášt snědl ráno jen 30ml pak v poledne trocha mrkvičky s bramborem a odpoledne nic až ted v 18 hod 120 ml kaše a už chrní jak nikdy v 19 hodin v postýlce 😒 tož nevím co mu je.a to už je bez teplotky skoro.jindy vyvádí do 21 hodin a dnes zázrak už 19.

sarlotta
20. led 2011

@petroska vidíš, chrní a už se bojíš 🙂) matko... potřebuje si odpočinout neboj spánek je fajn, jen ho kontroluj aby teplota nevyskočila. Až bude zdravý bude zas řádit jak černá ruka 😀

petroska
20. led 2011

@sarlotta on řádí i když je marod.je mega hyperaktivní dítě že je to až děs.sem si říkala že když je nemocný tak že bude aspon klidek a bude furt chrnět ale on spát prostě nebude.ale tuky tuk dnes vegáč 😀 .se bojím jak bude chodit že si ani na vecko nezajdu.on je furt v pohotovosti třeštidlo naše.bych ho někdy podarovala na chvíli rodičum co nemaj děti at si to vyzkouší co to je mít dítě 😀 😀 zvlášt to naše.teplota je co přebalování kontrolována tak snad už nic nebude a zítra valím k té pipeně at mu dá něco lepšího,protože kašle ještě huř snad

sarlotta
20. led 2011

@petroska jj, znám, malý byl přesně takový 😅 😀 ani 39 ho nedonutí ležet ani dneska,,,, šarlot je oproti něco zlatučká 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru