Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
21. led 2011

Tak jsem zpět z bytečku. Podařilo se mi vymalovat další pokoj 🙂 Už mi zbývá jen dětský,ale hlídání budu mít zase až v pondělí 😒
Děkuji všem za pochvaly na video a Šimonka. Je to náš miláček šikovný 😵

@petroska , ať je co nejdříve Filípkovi líp 😔 Až se mu líp udělá, bude i papkat. Teď bude dobrý, když bude hlavně spinkat. Tak ať se mu spinkat daří a moc ho ta ošklivá nemoc nebudí 😒

lenik_25
21. led 2011
kerrie
21. led 2011

@wlladka video je nádherný a Šimonek je kouzelnej rarášek............úplně mě to chytlo za srdíčko 😵

mari111
21. led 2011

@lenik_25 doteď jsem čučela na tv medicína 😅 no zajimavé věci jsem se dozvěděla 😒

mari111
21. led 2011

a teď už bych mohla jít spát. Tak dobrou

wlladka
22. led 2011

Ahojky 🙂
děkuji za pochvaly na Šimonkovo video 😵 a moc moc děkuji za přáníčka ku zdraví 🙂

Tady nikdo, asi všechny vaříte. nebo vyspáváte? 😅 😅
Já mažu zase makat do bytu. Kluci dostanou Šimonka do kočárku a půjdou rajzovat 😉 Tak se zatím opatrujte a snažilky!!!!!! .......myslete pozitivně! Žádné depky! Venku je krásně slunečno, za chvíli jaro, uvidíte jak to těhulení krásně půjde 😉

ikopretinka
22. led 2011

Ahoj,
chci se zeptat, je normální v 25tt píchání po stranách podbřišku, někdy v tříslech i jakoby pod stydkou kostí??? Děkuji za odpovědi.

natalie77
22. led 2011

Ahoj, je tu někdo?

natalie77
22. led 2011

Tak nic, potřebovala jsem pokecat, padla na mě nějaká svinutá depka, ale je dost zákeřná.....a já jsem sama doma...teda Mára spí, tak jsem jí chtěla utéct a věděla jse, že mi tady pomůžete, kdybyste tu byly 🙂

natalie77
22. led 2011

a už se vzbudil...bolí ho v krku... 😝
Tak ahoj..

mari111
22. led 2011

ahoj,
@ikopretinka jo je to asi normální, mne to taky bolelo, hlavně pod stydkou kostí to bolelo šeredně
@natalie77 je je zas bacilák na -marečka jo. A depce odkáž ať de od tebe pryč bo přijedu a zmlátim ji 😉

lenik_25
22. led 2011

@mari111 je to pěknej web, co? Taky toho plánuju sjet víc.

lenik_25
22. led 2011

Dnes jsme skládali uhlí u rodičů

lenik_25
22. led 2011

A tady je mazleníčko s mojí pejskou 🙂 Takhle na mě spinká 🙂

lucadav
22. led 2011

@lenik_25 Jejda to jsou ale krasne fotky=))))) To to Danečkovi moc pěkně šlo 🙂

lenik_25
22. led 2011

Luci, makal nejvíc 🙂 A díky

sarlotta
22. led 2011

@lenik_25 tak teď nevím kdo má hezčí očka 😀 😀 super fotky

sarlotta
22. led 2011

@ikopretinka těžko říct co je normální, ale bříško roste a vazy se natahují a to bolí... pokud nekrvácíš a cítíš pohyby , mělo by to být v pořádku, jestli jsi nervózní zavolej si doktorovi. 😉

sarlotta
22. led 2011

@natalie77 sluníčko, nesmutni... hele koupila sem malému IMUNOGLUKAN -sirup a čoveče vypadá to nadějně... furt měl rýmu a kašel a je lepší a dokonce se mi rozjedl jako nikdy 😲 😀 😀 mám hroznou radost, vůbec to neznám, že by si chtěl něco přidat.... tak na to mrkni, malý je taky furt na hromádce co 😔

No a abysme se nenudili, tak půjdem asi k portopedovi, pže vytáčí jednu nožku dovnitř, ach jooo... fuuurt neco 😝

sarlotta
22. led 2011

@sarlotta Holky zítra má slečna půlročniny 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 asi budem slavit 😉

petroska
22. led 2011

ahoj holky.musím se pochlubit.dala sem na radu tady holek koníkovek s usínáním malého,jestli si pamatujete že nemuže večer usnout a brečí a usne až po 21 hodine a radili at ho nedávám přes den spávat po 16 hodině,at ho dávám spinkat hned po obědě .tak sem to zkusila a už třetí den usíná bez řvu a stekání před 20 hodinou .sice usne v obyváku nebo na mě když ho držím ale usne a jupíí před 20 už je v postýlce a tuhý 🙂 🙂 a ani nepípne.asi byl vždycky přespaní tak nemoh večer zabrat.a antibiotika už asi taky zabírají,chrochtá mín a nemá teplotky a poprví sme se od pondělí jakž takž v noci vyspali 😅 .ťuky ťuk ať to vydrží.konečně mám čas i na svojeho.akorád si stávání teda posunul z 8 na 7 hodinu ráno ale aspon je dřív v postýlce.A ještě další chlouba-začínáme lozit-brzo ale začínáme.krásně krčí nožky a odráží se ale jen ručky neví jak dát.dnes sme si toho teda všimli po prví že sme jásali radostí ale snaha u něj je...šikulínek nedobrý náš 😀
@lenik_25 krásný fotečky 🙂
@sarlotta všechno nej nej šarlotce.nás to čeká taky za chvíli.letí to jak blázen!!! 😲

petroska
22. led 2011

a koupila sem jak říkala šarlot tu odsávajdu na vysavač a supr.odsajeme toho mega tedááá a krásně se mu už dýchá jen se teda brání a ječí že to nechce ale je vidět že rýmka ustává a je to lepší 🙂 .tak sem se vykecala a mažu se konečně najíst po celým dnu návštěv 😉

sarlotta
22. led 2011

@petroska díky moc🙂
vidíš to mě nenapadlo, že Ti malý spí ještě po 16hod, bych Ti taky řekla🙂)) malá mě spí dopoledne, pak kolem 12 a pak kolem 2... ale pak už ne, až večer 😉

sarlotta
22. led 2011

@petroska už krčíte nožky, jooo, nooo super šikulka... naše princezna je pohodlná 😀 😀 dokáže se odstrkat dozadu ručkama, dokáže se odkulit, dokáže se otočit o 180st na bříšku, podle toho kde má hračky🙂 to vypadá jak letadlo, nebo jako by plavala 😀 😀 .. ale zadek nezvedne🙂))

petroska
22. led 2011

@sarlotta No on začal jako by lést až dnes tak su zvědavá co z toho za pár dní bude 😀 ale je to fakt začátek lezení.A taky sem na to mohla dojít sama že mi asi moc spí.začal spinkávat dopoledne od 10.30 do 12 a pak od 14 do 16.30 a jeste někdy vytuhl kolem 18 na 20 minut takže není divu že byl večer čiloučký a dělal kravál.já totiž chtěla mít čásek na sebe ,tak ho rači dala spinkat a byl přespaný 😅

natalie77
22. led 2011

AHoj,
jdu jen na skok...malý je nemocný, byla jsem s ním na pohotovosi, rozjíždí se mu angína, ale na antibiotika to prý ještě není, prý mám zkusit dávat šalvějové pastilky a čaj s medem a taky propolisové cucátka....
Malý pořád kňučí, že ho bolí v krku...u nás novinka, trpí na průdušky, krk bolavý ještě neměl...
Imunoglukan jsme brali, taky Bronchovaxom, Imunor, Ribomunil....prostě asi všechno....no musí se to dětství přežít, protože to je pořád něco....je jsem prostě na hromadě psychicky a k tomu zase malý......

Doma nechci fňukat, to víte, já jsem za hrdinu, jenže vnitřně je mi hroooooozně smutno.....
Tak nějak jsem se smířila s tím, že to nevyšlo, pořád si říkám, mám Marečka....to je nejdůležitější....
No ale dneska jsem potkala sousedku, měla takové to tričko s těma ťapkama na břiše.....ona samovolně potratila v červenci v 6.tt.....no a hned další měsíc se jim zadařilo a je 22.tt....moc jí to přeju, ani nevíte jak, ale nějak mě to hodilo zase zpátky....však to znáte....ale já se z toho vyhrabu, jen jsem asi před tou mrchou nějak mega přecitlivělá...a pořád se mi chce brečet....ale vlastně mi nic jiného neschází, takže bych měla být v pohodě a věřit a doufat...ale znáte to, někdy ani útěcha od těch nejbližších nefunguje, musí se to nějak dostat ven...no a to mi nejde...
Tak jsem se vykecala a zase půjdu, Mára se pořád budí....to bude zase noc...jde mu teplota nahoru....

@sarlotta šarlotce blahopřeji k půlročku 😵 😵 😵 letí to, jako bláááááázen!! Tak hodně zdraví, bez toho není nic jiného důležité 😉 .

Na ortopedii jděte, my to máme za sebou, malej vtáčel nohu a chodí po vnitřních kotnících...dostal nějaké vložky do bot, dělané na míru...asi za 1500 😝 , ale od léta se to zlepšilo a už tolik nepadá....
No to je pořád něco....

natalie77
22. led 2011

@petroska ať je malému líp 😝
Je to hrozný, když ty uzlíčci marodí...je pravda, že Marek už si řekne, co mu je...o to je to jednodušší....ale jakmile odsajete ten humus začne se rapidně zlepšovat...my odsáváme ještě dneska...malý smrká, ale při nemoci je tak zahleněný, že to prostě ze sebe nedostane.....tak si sám řekne, že jdeme pro vysavač a připravuje sám nástavec 😀 .

Tak se holky držte, jdu se umýt a rychle spát, protože to bude náročné, však to znáte.... ☹

lenik_25
22. led 2011

@sarlotta Dííííky 🙂

@petroska Děkuju

@natalie77 chuděrka malej, tak ať se z toho brzy vylíže

sarlotta
22. led 2011

@natalie77 na bolavý krk priessnitz.. hodně to uleví a ta šalvěj, 😉

sarlotta
22. led 2011

@natalie77 taky sem to tak měla, po potratu, malého, práci, manžela.... ale stejně mi něco chybělo, i když jsem si říkala, že bych měla být šťastná a spokojená... jenže když to člověk zažije a přijde o prcka, tak mu NĚCO chybí...tak si odpočiň a nedělej rozhodnutí dopředu... příští měsíc zas bude jiná situace a třeba přijde ten správný čas 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru