Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
30. led 2011

@lucadav no téda, parádni obleček 😵
@kopa jo jo Kopísku, hrozné trápení, člověku se už tak nedá zapomenout a ještě dakové mega pokuty k tomu,no ☹

kopa
autor
30. led 2011

Jinak ahojky 🙂
Jsem to tady jen v rychlosti projela,na koho jsem zapomněla tak se omlouvám.
No a u nás v rodince je opět veselo 😀 😀 🤐 Manža byl v pátek v hospě se strýcem a dověděl se nové věci co se týče jeho rodičů a bratra 🤐 🤐 🤐 nechci to tu rozepisovat veřejně,páč občas se mi stane,že mi pak chodí IP od lidí které ani neznám 🤐 No ale výsledek je takový že jsme přerušily veškeré styky s jeho rodinou. 🤐 🤐 Tohle byl opravdu velký podraz. 😔

kopa
autor
30. led 2011

@mari111 Mari a on tu pokutu musí zaplatit komu? 😅

kopa
autor
30. led 2011

@petroska Petrosko Filípek je kouzelnej 😵 😵 😵 takový řádidlo bych řekla 😀 😀 mrzí mě že jste nemocný 😔

mari111
30. led 2011

@kopa státu 😠

mari111
30. led 2011

@kopa máma dostane peníze z jeho pojištění ale pokutu si musí on sám zaplatit, no a kam jinam by to šlo než státu,že 😖

kopa
autor
30. led 2011

@mari111 Aha to jsme nevěděla 😠 to jsou šmejdi!!!!

natalie77
30. led 2011

Ahoj, jdu jen v rychlosti pozdravit....
Marodům přeji brzké uzdravení....
Nikolko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sakra, snad to bude v pořádku, já také s Marečkem krvácela, pak jsem ležela s nohama nahoru a koukni, jakýho máme doma šikulku 😉 . Ozvi se, moc na Tebe myslím a doufám, že jsi v pořádku.

A zahlédla jsem tady ducha...tak držím pěsti, ať sílí...já také testovala s duchem a bohužel to nevyšlo...

Tak zase mažu, zítra už jdu do práce, ale pořád jsem unavená, pořád mě bolí v krku, v noci toho s Márou, který prokašle noc moc nepospím........jak jsem byla teď ty čtyři dny doma, tak mám depku, jako kráva...jsem si vzpomněla, jak jsme byla doma s Márou ....no a nějak je mi smutno....moc jsme si to užívali, i když nám nebylo do skoku....

Tak zase mažu, ať nekazím náladu 😉 .

nicollka
30. led 2011

Ahoj holky moc děkuji že ste drželi palečky a povzbudili mě.

a takto sme dopadli .. srdíčko bije, dokonce sem poprosila fotečku, nenašel pan doktor ždnou krev, nic špatného a drží nám palce.

Děkuju

madormi
30. led 2011

@nicollka no vidíš to takhle nás ta tvoje bublina plaší, mě se o tobě i zdálo, ale vidíš jste bojovníčci, a jak jste už velicí? koukám že se ti taky vyvalilo bříško dost brzo

lucadav
30. led 2011

@nicollka moc moc fajn=)))))

mari111
30. led 2011

@nicollka supéééér, držte se , mimísek je bojovníček. A tvoje nervi teda bych nechtěla mít, vydrž holka

samsa
30. led 2011

Ahoj holky 😉
@nicollka to je krásný bobísek 😵 😵 😵 Držte se. Moc moc držím pěsti, ale mimi je bojovníček.
Holky, já nestíhám psát, ale často Vás dočítám, tabulka krásně narůstá, tolik těhulinek, holky, dočkáte se všechny, věřte mi!!!! Já po druhém neúspěchu taky už nevěřila a teď mám doma dvě moje největší lásečky. A ještě bych moc brala jednu, ale manžel se moc netváří 😒

lenik_25
30. led 2011

Ahoj holčiny 🙂

@nicollka Jupíííííííí, mám z tebe radost!!! Mooc velkou 🙂

madormi
30. led 2011

@lenik_25 a co ty a tvůj duch?

lenik_25
30. led 2011

@lucadav Ta je prostě krásná, kočenka 🙂

@petroska Jé, ty máš ale krásného baculatého smíška 🙂

@kopa Mrňousek ti roste jako z vody a je to šikulka.

lenik_25
30. led 2011

@madormi Já ti nevím, já mám za to, že to byla jen ta rýha na mamatestu 10 a že to nebyl duch. Protože pak jsem zkoušela jinej test a byl sněhobílej ☹ Tak ale je to ještě brzo, zkrátka musím počkat do středy, to to teprve mám dostat.

lenik_25
30. led 2011

@madormi Ale mám asi 4 dny žaludek na vodě a pobolívá mě podbřišek. To druhý ale může být k MS. Doufám, že ne. Měřím bazální teplotu, tak uvidíme, jestli to klesne k MS nebo ne.

lucierob
30. led 2011

@nicollka no paráda. Moc jsem na tebe myslela. Tak teď hlavně odpočívej a nic moc raději nedělej.
@mari111 bych ještě celkem pochopila, kdyby tu pokutu měl zaplatit mamce, ale jako proč státu to teda nechápu. Jako by ním stát snad utrpěl nějakou újmu. Je to prostě bordel. Už nevědí, jak slušné lidi oškubat. 😠 Snad nakonec zaplatice tu nižší variantu.
@lucadav parádní fotečka, Anetka je frajerka 🙂

madormi
30. led 2011

@lenik_25 tak uvidíš už jen tři dny, takhle brzo fakt nemá cenu testovat, já testovala dva dny před ms a i to mi tvrdili všici, že je to brzo.

Já jdu zítra v 17h30 na KO bojím bojím bojím

majjka24
30. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 36tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 26tt ........................KO .
cajori17......................11 tt, .
nicollka.......................10tt
Madormi.................. .. 10 tt
Aja............................. , 10tt
M.aa.b ...................... .61DC
majjka24 ...................14 DC
Ivomal......................... 39 DC
Katyna ........................ 37 DC
Natalie77 ......................5 DC
Martasek ................ . 30DC
nikissek28.................2DC
lenik_25................... ..26DC
maendy................ ......??

majjka24
30. led 2011

@lenik_25 moc ti držím palečky aby mrcha nedorazila 🙂 😉

farmarska
30. led 2011

ahoj holčindy 🙂 jen podávám hlášení že žiju 🙂 mám se celkem dobře, jen ty záda pořád trochu zloběj, ale už se to dá 😉 nejhorší to je po ránu, než se rozhebu 😝 Náš Robča ale zase přitáhl ze školy nějakýho baciláka,(děsně to tam u nich ted řádí) kejchá a frká, hlava ho pobolívá, no snad to nepropukne v nic vážného a snad to od něj opět nechytnu 😔 Jinak zítra máme vízo, tak pojedeme odpoledne spolu do cukrárny na pohárek, koktejl a nějaký dortíky, tak už se na to moc těším, snad víc jak on 😀

farmarska
30. led 2011

holky jinak všem co marodí a hlavně malejm marůdkům přeju co nejrychlejší uzdravení! 🙂
těm co nechtějí aby mrcha nepřišla 😉
ty co jdou na kontrolu, aby bylo vše krásné a ok. 🙂
těhulinkám aby jim pěkně rostli mimíšci 🙂
snažilkám aby se zadařilo 😉
a nikolce moooc gratuluju k bojovníčkovi 😵

farmarska
30. led 2011

mari a vám teda pevný nervy se státem zlodějským, žiďáckým, hnusným, co se chce hojit na obyč. lidech 😠

farmarska
30. led 2011

kopi malej je šikulínek vokatej 🙂 a jo jo máš pravdu, už se mi to blíží 😅 nervičky začínají pracovat 😀 😎
v uterý jdu k mudroj na kontrolu a budeme mít i ultrazvuk, tak jsem zvědavá jestli už se pan paličák otočil a kolik budeme mít váhovej odhad 😅

farmarska
30. led 2011

natálko je mi tak líto, že pořád nemůžeš bejt šŤastná těhulinka a depkuješ 😔 ☹ snad Marečkovi alspon bude brzy líp a bez kašlíku a snad tobě to do třetice už vyjde! 😕 musíííí!!! 😠

farmarska
30. led 2011

a já jdu holky zase do pelechu, cejtím se nějak né ve své kůži..začlo mne trochu píchat tam dole a tuhne mi břuch, tak to jdu zaspat a ráno budu zase jako rybička 🙂

farmarska
31. led 2011

tý jo a já už vyspaná a tady pořád nikdo jo 😕 to mám toho koníka tady víst jako sama? 😕 😀 😀 večer poslední, ráno první.. 😉 😎
mě trápí nespavost 😝 poslední dny 😝 za to přes den, bych mohla chrápat furt 😅

no nif, jdu si ulovit nějakou snídani a pak ještě nakouknu 😉 jinak později nebudu mít moc času..dopoledne jedeme pryč po obědě jdu s tím Robčou do cukrárny a odpoledne-k večeru se mají přihnat tchánovci, okouknout co jsme tady s tím naším bydlením udělali 😎 už jsou asi zvědaví, nemůžou to vydržet, ale dřív přijet nemohli, to se raději tři týdny neukázlali, páč co kdybychom náhodou chtěli s něčím pomoc že 😅 😀 takhle už si říkaj že máme hotovo, že nic nehrozí 😀 😎

kopa
autor
31. led 2011

Dobré ránko 🙂
Já už jsem vzhůru od 5hod. 😀 😀 akorát nebyl čas dojít.Dnes jedu do práce kvůli daním.Nakonec jsme se rozhodla pro dvouletý rodičák,tak snad nebudu litovat. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru