Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
1. únor 2011

@madormi Taky gratuluji ke kontrolce! Super, mám radost! 😵

wlladka
1. únor 2011

Ahojky 🙂
@farmarska držím palec na KO 😵 😵

nicollka
1. únor 2011

dobre ráno. Caj gratuluji.
Mad tobě taky super 🙂

já jsem teda zatím pořád 9tt, na utz řikal že odpovidame 8+1, špuntik malinkej.

Kopi no ty jsi kočka, to je super fotka, moc moc ti to sluší.

lucadav
1. únor 2011

@suzamen Ahojiky,,,no já to teda měla normálně ten tyden,ale hodně. Tak jsem pak ani nešoinila .......Možna se tělo čisti ještě ,tak ti neporadim,,,kdybys to měla takhle dal tak bych se poradila s doktorem,ale myslim,že to nic nebude . Přec jsi byla na kontrolae že??? Co malá ,je v pohodě už??? Snad se u vas vzduch vičistil a je vše fajn=)papik
Jinak tam jsou teda nadherne fotky koupelny a bytečku,ja bych chtěla taky takový.......prcka jsem si na te velke posteli taky nevšimla=))))))))))
Krasny den všem

nikissek28
1. únor 2011

Ahojte holky

nikissek28
1. únor 2011

@majjka24 Marusko prosím opravit. NE 3DC, ale 5. Jsi mě nevnímala na tom fb ci Co? 😀

nicollka
1. únor 2011

VAŠE OBLEČENÍ:
1. dítě – Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor
potvrdí,že jste těhotná.
2. dítě – Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě – Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě – Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní
kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě – Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Agáty. Můžete
to být klidně i vy.
3. dítě – Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do
kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě – Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě – Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že
dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě – Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě – Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a
srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě – Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s
nejtmavšími skvrnami.
3. dítě – Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda?

PLÁČ
1. dítě – Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do
náruče.
2. dítě – Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí
prvorozeně.
3. dítě – Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě – Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v
knihovně či divadle.
2. dítě – Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě – Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě – Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte
během té doby 5 krát domů.
2. dítě – Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na
kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě – Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se
objeví krev.

DOMA
1. dítě – Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě – Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul,
nestrčil nebo neuhodil toho mladšího
3. dítě – Strávíte část dne schováváním se před dětmi.

lenik_25
1. únor 2011

Ahoj holky,

tak já si dneska jedu k tetě zkoušet dvoje plesové šaty, tak držte palce, ať něco oblíknu 🙂 Nechce se mi do půjčovny a dávat přes 1000 Kč 🙂

Jinak tady je můj dnešní graf BT, kdo to zná:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Lenik28/graf...

lenik_25
1. únor 2011

@nicollka Jo, to znám, to je super 😀

lenik_25
1. únor 2011

@farmarska Držím všechno, co mám a pak písni 🙂 Pozdravuj mimčo v bříšku 🙂

suzamen
1. únor 2011

@lucadav Taky jsem to měla hodně silný...zatím mám dnes jen výtok tak uvidíme do konce týdne a když to nepřestane tak skočím k dr. Jj na kontrole jsem byla v půli prosince. Malá už je v pohodě ale já sem zjistila že mi v práci vadí klimatizace proto jsem pořád nachlazená a dusím se ☹ Takže teď je dilema jestli vydržet v práci dokud neotěhotním a nebo jít pryč s rizikem že tak dobrou práci nenajdu a nebudu moci první rok otěhotnět 😒

farmarska
1. únor 2011

ahoj holky, tak jsem tu, abych vás poinformovala o dnešní kontrole 😉
takže všechno je ok. 🙂 dělal kultivaci-ok., krev-ok., moč-ok., nález -ok., monitor -ok. atd.. 🙂 jo a Míša se nám konečně otočil a jsme hlavičkou dolů! 😵 😵
tak a to by bylo v rychlosti asi tak všechno a já jdu škrabat brambory, manža dělá k večeři obalovanej květák, tak mu s tím pomůžu 😉
mějte se tu zatím pěkně 🙂

maendy
1. únor 2011

po náročném dni v práci příjdu domů a najdu tam zmrzlej bílej uzlíček... ☹
Chudátku naší Sendulce se otevřely dveře od balkonu a celé odpoledne byla v promrzlém bytě.......... chce se mě bečet.......

sarlotta
1. únor 2011

Ahojík holky, nějak Vás nestíhám, jen nakukuju co těhulky a co marodci naši 😉

@petroska o jééé, chuďatka... no měla bys promluvit s doc a očkování co nejvíc oddálit, to mě fakt mrzí, teda bobešek maličký a Ty se dej sakriš dohromady... hodně Céčka a zkus poprosit nějakou kamoška, třeba malého povozí v kočárku aspoň 😉
já byla dneska s malou u doc, chraptí trochu, ale dobré dýchání ok, říkal nachlazené hlasivky.. ptala jsem se na možnost laryngytidy a říkal, že už to není tak časté, že je proti tomu očkovaná... vidíš to je pradox, že 😅 😅 😝 nám to pomohlo.
Malý je ok, doufám, že to vydrží déle jak týden zas 😉

sarlotta
1. únor 2011

@nicollka jupííík držela jsem všechno co mám 😎
@farmarska hele tak cooo budeš teda rodit toho 2.3. jooooo🙂 mám narozky, tak očekávám dáreček 😀 😀 krása jak sme to řešili na začátku coooo a už je to za dveřmi 😵 😵

sarlotta
1. únor 2011

@maendy ach jooo, bude dobrá neboj, šup holky do postýlky 😀 😀

sarlotta
1. únor 2011

@cajori17 nádherné mimuško🙂
@madormi super, krása🙂
@aja.83 a aja taky všechno ok, no perfektní🙂

sarlotta
1. únor 2011

@kopa hezká fotka a nekeeee jako, zhublas a basta, to vidím ne🙂 nejde o kila, zkus se změřit 😀

petroska
1. únor 2011

ahojky
@sarlotta No,už je to s námi lepší.v sobotu hlídala jedna babička ,v neděli druhá a ja se potila a dnes už je mi lépe.Filípek už je taky lepší.Dnes jsme byli na 6ti měsíční kontrole a prudušky má čisté.jak nám vysadila antibiotika a nasadila normální léčbu homeopatikama a nějakýma kapičkama proti astma a takovým věcem a za 3 dny je Filík vyléčený takže to fakt byla reakce na očkování.další nám naočkuje za 14 dní tak sme zvědavý zda bude vše probíhat zase na novo-horečky kašel rýma a nevyspání 😝 .a když jo prý tu nejsou registrované jakési léky tak byje objednala z francie a byla by to protilátka aby tak zas nereagoval.ale už je aspon na chvíli klid než propukne další očko.už ted mám z toho hruuuuzu 😝 .jinak vážíme v 6 měsích 7400g a 63cm 🙂 .

petroska
1. únor 2011

@farmarska gratulka ke kontrole.Míšánek je šikulka že je hlavičkou dolu 🙂

wlladka
1. únor 2011

@nicollka to je pěkné 😵 , jen na mě to tedy nesedí 😀 - občas praktikuji ten úplně poslední bod 😅
@farmarska gratuluji ke kontrole a k přetočení. Mišulka už se chystá 😉

wlladka
1. únor 2011

@petroska je fajn, že je už lépe. jen ať se to neopakuje 😒 váhu a míru máte pěknou. My zdárně dosáhli šesti kil 😵
No, za chvíli je ordinačka, tak já letím. Pa

lucadav
1. únor 2011

@suzamen Ajajaj to je teda pěkně zapeklitá situace..... No tak ti držim palečky at se to nějak vyvrbí. Ja vím ,já musím taky v červenci nastoupit a nebo byt už těhotné=(

lenik_25
1. únor 2011

@farmarska No to je paráda, na to jsem čekala, jestli se prďolka ještě otočí. Tak přece 🙂

@maendy chudinka a je ok?

mari111
1. únor 2011

@farmarska no vidíš, šikulínek to je Mišánek malinkej 😵
@maendy jéjej, uzlíček a je v pohodě?

maendy
1. únor 2011

tak uz jsem ji u sbe na klíně u topení rozehřála..... 🙂
jen mi asi pomrzli vsechny kvitecka.....muuj ibišek..... ☹
ale hlavne aby Sendulka nebyla nemocná.... mam ji jak decko....

majjka24
2. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 36tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 26tt ........................KO .
cajori17......................11 tt, .
nicollka.......................10tt
Madormi.................. .. 10 tt
Aja............................. , 10tt
M.aa.b ...................... .62DC
majjka24 ...................17 DC
Ivomal......................... 41 DC
Katyna ........................ 39 DC
Natalie77 ......................7 DC
Martasek ................ . 3DC
nikissek28.................6DC
lenik_25................... ..28DC
maendy................ ......??

majjka24
2. únor 2011

Ahojki holky, moc se omlouvám, že Vás tady zanedbávám, vůbec nedočítám a jsem nějak mimo 😔 I tak jsem dneska mimo, něco na mě leze , začíná mě bolet v krku a přidává se i kašel, tak jsem si vzala cečko a paralen a to mám být zítra ovulka, ale prdím na to, stejně to nemá cenu, už jsme se rafli i s manžou kvůli tomu. On se chce snažit a já ani moc ne....

lenik_25
2. únor 2011

@majjka24 Ahojky, to je mi líto. Já už mám nějakej moribundus kikiris 10 dní a nemůžu se toho zbavit. Mám zabetonovanej nos, pálení v krku atd. Jinak ty se nechceš ještě snažit??? To mě překvapilo.

Holky, koukněte na mojí BT v den MS:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Lenik28/graf...

mirax
2. únor 2011

@lenik_25..ahoj, grafík vypadá ukázkově 🙂 a co testíky? Už jsi další nezkoušela?

Hooolky, tak já jsem taky před rokem šla pomalu do toho...strašně to uteklo!
Bětuška má dneska 1 roooook!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru