Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
2. únor 2011

ahoj holky,tak jsem vas trochu docetla,ale stejne jsem zase vse zapomela.Betulce samozrejme gratuluji a preju hodne zdravicka 🙂

@majjka24 me se taky podarilo otehotnet az kdyz jsem se stahovali a nemela jsem cas myslet na ovulku atd,psychika dela svoje,urcite brzy otehotnis ani nebudes vedet jak.ja doted nevim,jak jsem mohla otehotnet,vubec si nepomatuju,ze bychom v prosinci meli sex......

@lenik_25 jak to u tebe vypada?moc ti preju ,aby ti to tentokrat vyslo 🙂
a vic uz nevim,cely den jsem prospala a ted si jdu zase lehnout,mejte se a opatrujte se

cajori17
2. únor 2011

jo a silene me zacalo bolet v krku,nechci byt marod 😕

tercie
2. únor 2011

Ahoj holky, pokusím se něco málo dočíst 🙂

@mirax moc gratuluju Bětulince k 1. roku, a přeju jen štěstíčko a zdravíčko, hodně hraček a kamarádů !!!!

@lenik_25 teda, graf je perfektní, teď jen dohonit ty čárky 😉 Ale ony vylezou, a budou to pořádný dálnice 🙂

tercie
2. únor 2011

@farmarska gratulka, tak Míšutka už objevil, kde nechal tesař díru jo? 😀 Paráda, je to kluk šikovnej 🙂 A teda, pěkně jsi škodolibá na naší patoložku 😀 S těma špuntama 😀

tercie
2. únor 2011

@mirax zítra držím palce na kontrolku, ať to třetí uááááááááááááááááááááááá na tebe krásně zamává 🙂

tercie
2. únor 2011

@kopa hele prostě na fotce v obličeji vypadáš fakt hubenější, než na tý předešlý. Ale mě to pár lidí taky už řeklo, že jsem shodila, ale já jsem na tom úplně stejně jako před otěhu, max mi opadl těhu otok😀
A taky vypadáš hezky, jak se usmíváš, tamta fotka byla krapet zamračená. Sluší ti to 🙂
Jo, a neháčkuju, já skončila kdysi dávno u řetízku 😀

tercie
2. únor 2011

@aronek brzo se uzdrav, marode!!! A gratuluju k malýmu chodci 🙂 Za chvíli bude běhat sám 😉. Luky už to taky zkouší, staví se snad úplně u všeho😀 pár krůčků se mu semtam povede, ale nožičky má ještě vratký 🙂

tercie
2. únor 2011

@cajori17 že by neposkvrněný početí? Nebo partenogeneze? 😀 Na ten krk zkus kloktat slanou vodu, nebo vodu s pár kapkama propolisu, jestli nejsi alergická na včelí produkty. Mě se osvědčil, vždycky pomůže. Tak se drž 😉

Holky omlouvám se, že nereaguju úplně na všechno, padají mi klapky, už si půjdu lehnout. Těhulky držte se, snažilky ještě víc 🙂 a maminám přeju pevný nervy a svatou trpělivost 🙂
Dobrou noc!!!

majjka24
3. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 36tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 26tt ........................KO .
cajori17......................11 tt, .
nicollka.......................10tt
Madormi.................. .. 10 tt
Aja............................. , 10tt
M.aa.b ...................... .62DC
majjka24 ...................18 DC
Ivomal......................... 42 DC
Katyna ........................ 40 DC
Natalie77 ......................8 DC
Martasek ................ . 4DC
nikissek28.................7DC
lenik_25................... ..29DC
maendy................ ......6 DC

lenik_25
3. únor 2011

Dobré ráno holky, ehm dobré... jak pro koho. Jsem totálně zmatená, protože podle BT těhotná jsem (včera jsem to měla dostat a včera 37,1, dneska 37,2), ale digitální test clearblue ukazuje minus, že těhotná NEJSEM. ☹

lenik_25
3. únor 2011

Jinak jsem na nějaké diskusi našla holčinu, které taky vyšlo "-" a digi clearblue rozebrala a uvnitř testovací proužek a na něm druhá slabá čárečka. Rozebrala jsem to taky a mám to tam taky. Nevím ale, jestli to u tohoto testu nefunguje jinak.

nicollka
3. únor 2011

leni zkus mamtest..nejaky klasicky papirovy.

lenik_25
3. únor 2011

@nicollka Zkusím mamatest 10. Teď jedu do města, tak ho koupím.

mirax
3. únor 2011

@lenik_25...on ten digitál musí nějak snímat sílu toho pozitivního proužku, možná, že u slabé čárky nic nenačte.
Držím palečky!!!! Je to ale věda 😅 ...prostě zlatý mamatest!

A děkujeme opětovně za včerejší gratulace a také k držení palečků!!! Držely jste dobře 😀
Miminko vyrostlo za týden o 8 dní 😉 a dvě přídatné dutinky už tam nejsou! Srdíčko bušilo v krásné frekvenci. Takže pěkně hezky jeden prosprující plůdek. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Za chvilku vyrážíme na roční kontrolu, tak se zase přijdu pochlubit 😉

kopa
autor
3. únor 2011

Dobré ránko 🙂
Holky já měla dneska sen 😀 😀 Normálně jsem testovala mamatestem a vykoukli na mě // 😵 😀 už se těším až se budem snažit 😀

sarlotta
3. únor 2011

ahojík holky 😉
tak jsme dneska načli nutrilon2 nooo slečna nám roste 😎
Má nachlazené hlasivky chuďátko moje , tak chraptí 😔 . ale doc říkal, jen větrat, chodit ven a vlhčit.. že je to přechodem z tepla do zimy... což mi furt, do školky, ze školky, v šatně je přetopené no ale co mám dělat že 😝 😔
Bála jsem se laryngytidy, ale říkal že ona je proti tomu už očkovaná, že je to spíš vzácnost 😉

sarlotta
3. únor 2011

@mirax to je super, myslela jsem na Tebe🙂
@kopa dobrýýý 🙂 a kdy to tak plánujete 😀 😀

sarlotta
3. únor 2011

@lenik_25 Ty mě napínáš holka... držíííím palušeeeek 😎

kopa
autor
3. únor 2011

@sarlotta Já jsem asi blázen 😀 😀 ale já bych se na to cítila i teď 😀

kopa
autor
3. únor 2011

@mirax Mirax gratulka ke kontrole 😵 😵

ikopretinka
3. únor 2011

Ahoj holky,
včera jsem měla kontrolu, hrdlo drží,mimi odpovídá tt, takže nadále klidový režim, jen ležet a papkat železo+ B6+Mg.
Trošku jsem dočítala,
@mirax gratulka ke kontrole
@farmi, to je dobře, že se Míšánek otočil
@lenik_25 jsem zvědavá na mamatest, držím palce
@sarlotta tak aspoň, že je to jen těmi přechody, to bude za chvíli dobré, už aby bylo jaro co? Já mám taky u postele na topení ručníky, jinak je ten vzduch šílený.
Jo a jinak co je to sex? U nás též nic od 19..8.2010 😀 😀 , už jsem to i nejspíš zapomněla 😀

ikopretinka
3. únor 2011

@kopa to je super, ale ještě si nějakou chvíli odpočiň 😉

farmarska
3. únor 2011

hezké dopoledne 🙂
miraxíku moooooc gratuluju k šikovnému uuuááááááááá!!! 😉 😀 A co by si tvoje dušička přála víc, další holčičku, nebo kluka jako buka? 😉
terculíku no jo, díru objevil 😀 jen aby mu ještě docvaklo, že tou dírou taky musí projít 😀 zatím to teda nedochází ani mě 😀 nebo spíš si to radši ani nepřipouštím 😀 😀 🤐

maarrtina
3. únor 2011

Krásné ráno všem u nás je venku jak v pohádce.
Holky je možný aby Adélce rostl už zub, pořád cpe ruce do pusy a když je tam má dýl tak je má uplně červený jak to dře. Včera jsem jí sáhla na spodní dásně a jak držela a chtěla abych jí po nich přejížděla. Jo a slintá jak bernardýn. 😀

maarrtina
3. únor 2011

@kopa Víteček je pěkný smíšek, to já když vytáhnu na Adélku foťák, když se směje tak hned přestane 😖

farmarska
3. únor 2011

aronku brzy se uzdrav 🙂 a gratuluju Honzíčkoj, je to šikulka! 🙂

lení nezoufej, uvidíš co ten mamáč 😉 týý jpo já jsem napjatá snad víc už než ty 😀 😀

wladí já a znásilnovačka 😀 pryč jsou ty časy 😝 od otěhotnění to máme s manžou jen na čůrání 😀 😀

šarlotko tak at je malá za chvilku zase jako rybička 🙂 už aby bylo jaro! 🙂

ikopretinko supr, gratulka ke kontrole! 🙂 hezky dál odpočívej, at se ti miminko pěkně dopeče 🙂 A s tím sexíkem to máme podobně, akorád já ještě o trošku dýl 😅 taky jsem zapoměla 😀 ale neboj, až přijde ten vhodný čas, dáme kdyžtak hlavy dohromady a učitě na něco přijdeme, jak se to dělá.. 😀 budeme si radit a napovídat 😉 😀 a to by v tom byl čert, abychom se do toho zase nedostaly 😀 😀

farmarska
3. únor 2011

martinko a jak je na tom malá s rýmou ? 😕 s tím zubem..všechno je možný 😉

farmarska
3. únor 2011

kopinko malej je opravdu velkej culínek 😵 tý jo a s tím druhým dítkem, to se teda cejtíš 😎 🙂

farmarska
3. únor 2011

tercí, segra, ještě jste u rodičů? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru