Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
4. únor 2011

@kopa no trochu setoho bojím a lituji ty co v nemocnci zůstanou a pak nás pacienty 🙂

madormi
4. únor 2011

@maendy to samé říkal strýc že nejvíc chtějí ty co dělají nejmín a mají nejmenší znalosti a to je směšné, no jsem na to zvědavá a lituji opravdu Vás, co v tom musíte pracovat.

mari111
4. únor 2011

tak dneska si de manža na poštu pro rozhodnutí o tej pokutě, tak jsem teda zvědavá ☹

lucierob
4. únor 2011

@mari111 tak držím palce, aby byla co jak nejnižší.

Já teď dodělala dětem na svačinu puding. Za 4 minuty v mikrovlnce. Já to Tupperware miluju. To je vaření pro mě, pro vytíženou matku. 😀

mari111
4. únor 2011

@lucierob dík. No tupperware je dobrá značka ale drahší, no ale já mám kámošku co je ujetá na túto značku a vždy když přijede tak mi něco přinese 😝

lucierob
4. únor 2011

jj, je to celkem dost drahé. Já si taky od nich kupuju jen občas. Tak 2-3krát za rok. Většinou právě někomu na narozeniny atd. Zase si nemůžu dovolit nechat tam každý měsíc 2 tisíce

mari111
4. únor 2011

@lucierob no to jo, a že tam sa nechá utratit tisíce 😅

sarlotta
4. únor 2011

@kopa kukni na kojeni.net zavádění příkrmů... začínáš od 4-5měsíce, pokud ještě kombinuješ kojo a UM..začínáš mrkvičkou na oběd, ostaní jídlo je pořád jen mlíčko, začínáš 1-2lžičky aspoň 3dny jednu zeleninu, pak přidáváš a zkoušíš další druhy zeleniny.. nic jiného 🙂

kaše se dává rýžová bez příchuti.. doporučuju od Hami- světle modrá 4+měsíce.. je výborná🙂 a dává se navečer, ne těsně před spaním, ale tak kolem 5-5hodiny a pak koupání a normal mlíčko večer jak jste zvyklý.

až vyzkoušíte zeleninu, přidáš odpolední svačinku - ovoce-- zase postupně... takže měsíc , dva měsíce si hraješ se zeleninou a ovocem, od ukončeného 7.měsíce přidáš maso. a od ukonč. 8měsíce přidáš jogurt bílý, neslazený.

@maarrtina Ty se taky mrkni🙂

sarlotta
4. únor 2011

@maarrtina kup si tu odsávačku na vysavač.. holky těhulky, maminy..opravdu je to veliký rozdíl a mimi u toho ani tak nepláče... 😉

sarlotta
4. únor 2011

a já zas mizím malý má kašel hnusný, tak nezvládám nic než dětičky 😝 😝 😝
jdem hrát člobrdo, pže malá na chvilku usnula 😎 už se snaží si kleknout šikulka 😀

sarlotta
4. únor 2011

@lenik_25 ach jooo, to mě mrzí... věřila jsem 😔

cajori17
4. únor 2011

@lenik_25 je mi to moc lito 🙂vim ,jak tije,to same se mi stalo v srpnu.nasla jsem //a letela jsem na krev na hcg -ktere bylo jen 15 a za dva dny jsem to dostala ☹

cajori17
4. únor 2011

jinak vas vsechny zdravim

Mari,snad ta pokuta nebude tak velika...........

maarrtina
4. únor 2011

@kopa noLeni protože ty příkrmy moc nechápu. Nějak tomu nerozumín jak to začít dávat. A to mě řekne Dr. nebo jí od 4. měsíců můžu dávat příkrmy.
Jinak Adélka dnes objevila, že má prstíky a zkouší chytat hračky. 😵

kopa
autor
4. únor 2011

@mari111 , @lucierob holky a co to je tuperware či co? 😅 😀 to neznám 😀
@sarlotta Díky za rady na odkaz mrknu 😉 😵
@maarrtina Marti mě Dr. řekla,že ty příkrmy pořešíme příště a řekne mi co a jak 😉

kopa
autor
4. únor 2011

@maarrtina Víta si krásně drží chrastítka,ale furt a pak brečí,že ho má furt v ruce a nepustí ho 😀 😀 😀

madormi
4. únor 2011

@kopa tuperware to je takové to plastové nádobí a tak ne? ty příšerně drahé krabičky plastové 🙂 a ty zázračné gumové nebo jaké hrnce co se tam vše dělá samo v mikrovlnce 🙂 kámoška je na to ulítlá ta tam nechá dvojku měsíčně, mě to ale moc neuchvacuje 🙂

maarrtina
4. únor 2011

@kopa no tak to jsem zvědavá co řekne mě. My jdem do poradny a hned bude 2x očkovaná. a pak nás snad objedná na naušničky.
Mamka mě včera koupila od Hami První kaše se to jmenuje. Ale podle návodu se to dělá do misky a podává lžičkou, já myslela, že bude kašička i do lahvičky?

kopa
autor
4. únor 2011

My máme taky odsávačku na vysavač a krásně to veme,jen Víta mi u toho otáčí hlavou,ta obyč na foukání neveme to vzadu...

cajori17
4. únor 2011

@kopa neco jsem nasla,taky jsem to ted zkoukla http://www.tupperware.cz/xchg/cz-sk/hs.xsl/83.html

kopa
autor
4. únor 2011

@maarrtina Dr.ti poví co a jak 😉 kaše už je do mističky a na lžičku 😉

kopa
autor
4. únor 2011

@cajori17 caj díky 😉

cajori17
4. únor 2011

@lenik_25 ja u toho svyho svyho prispevku dala spatnyho smajlika,promin 😔

maarrtina
4. únor 2011

@kopa no odsavačku mám normální a sama bych jí asi neudržela na tu odsavačku na vysavač, prý to musí dělat 2.

Jinak Tupper znám taky mám toho doma hromadu a te\\´d jsem toho dala půlku ségře, protože to moc nepoužívám.

kopa
autor
4. únor 2011

@maarrtina marti já jí držím sama 😉

maarrtina
4. únor 2011

@kopa aha mě říkala sestřenka, že to děělá s manželem, že by ji sma to neudělala. Tak proto jsem jí ani nekupovala.

kopa
autor
4. únor 2011

@maarrtina Marti samo,že ve dvou se to dělá lépe,ale dá se to zvládnout i v jednom.Príma fotečka 😵 😀

mari111
4. únor 2011

@maarrtina to víš že to zvládneš aj sama s tou odsávačkou.
@kopa ten tapper je dobrej že víčka fakt držej a neprotečou a ani vzduch se tam nedostane 😉

cajori17
4. únor 2011

Chtela bych si poridit angel sounds,na poslouchani srdicka,ale nevim jestli je to slyset i pres velky speky a od kolikateho tydne je mozne neco slyset?

lucadav
4. únor 2011

@maarrtina To jo ,,,jinak ja odmala používala i upně obyč s těma hadičkama ,když je ženska šikovná tak si poradí.. pak i na ten vysavač a taky bez obtíži...... Naštěsi už smrkáme a když ne ,tak hadička za 20 přijde vhod 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru