Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
30. črc 2009

ahojky holky 🙂

nějak nemůžu spát 😅

Jaruska je stále 2v 1 a kontrakce žádné 🙂 starají s eo ní prý krásně!!!!!huráááááááá 😵 😵

markee
30. črc 2009

Dobré ráno,
tak jsme byli včera v Praze a dobrý.Provoz taky dobrej,takže jsme byli docela brzo na krvi,na to že jsme nechvátali,tak jsme vše stíhali. Jen jsem si myslela,že si dojdu něco koupit ve slevách na sebe,ale to jsem nechtěla Míšu zas nikde tahat.Tak jsme prošli jen Tesco na Smíchově a teda na miminka slevy velikééé.Škoda,že už všechno mám a hlavně nakupovat chci to co fakt potřebuju až tak v říjnu.Nojo no.
Jinak jsem za ty dva dny uťapkaná až až. Dnes má přijít nějaký finanční poradce a fááákt na něj nemám náladu,doufám,že si pročte to co bude od nás chtít a dá rychlou odpověď a pojede zas pryč,pže má přijet v pět a to se většinou koupeme v bazénu až do sedmy. Když na to nemám náladu,tak mě to fakt nebaví-finanční poradci,pojišťováci a tak 😖

mabe
30. črc 2009

Ahoj devcata,

tak sem celou noc moc nespala, porad se me honi v hlave ta PN. Na jednu stranu me uz nic neni a doma bych se unudila, ale na druhou nema to cenu prece podcenovat. V praci jsem na te hale a nemam klid, pak chodim domu uplne vyrizena a to pro mimiska asi taky neni dobry a tedka ten mesic a pul do toho 12tt je hodne dulezity. Nechci si to pak vycitat, ze sem pro mimiska neudelala vsechno, kdyby nahodou....Ale to si nepripoustim, takze zitra bych dosla do prace udelat konec mesice a v pondeli k dr. pro PN. Ale jsem porad takova rozpolcena. Ja vzdycky nerada nechavam lidi ve stychu, ale v tomto asi musim byt sobec.

markee
30. črc 2009

Mabe,teď buď opravdu sobec.Jen jdi na PN a odpočívej. Myslíš,že by to nikdo jiný neudělal? Určo jo,mysli na miminko a sebe. 🙂

mabe
30. črc 2009

Markee, udelam to tak. Ale v hlave se me to teda honi. Je pravda, ze pak jsem mooc unavena,kdyz jdu do prace a nehlede na to, ze me zacina byt po ranu divne. Nejsem schopna do sebe nic moc dat. Jenom piskoty s cajem. Nechci byt flakac, ale.....

mabe
30. črc 2009

a hlavne po dvou MA chci, aby to dopadlo uz dobre a taky pro to musim neco udelat

farmarska
30. črc 2009

ahoj hezké ráno 🙂
jen nakukuju, páč ještě nemám nakrmíno a podojíno, tak za chvíli půjdu na to 😝

jak se máte?

tercí moc na tebe dnes myslím, snad proběhne vše v klidu 😕

kopi, ne že bych to přítelákovi přálka, ale takhle alspon nebudeš nikde trajdat a můžeš si tu s náma povídat 😀

aron je to pech vid, mně přijde, že na těhulku v zašátcích se ty nemoce přímo sypou 😝

markee
30. črc 2009

Mabe,neboj,ono se to v hlavě za chvilinku urovná.Přeci přednější je miminko a né práce. Když už se povedlo.

farmarska
30. črc 2009

holky nejsem těhu, ale demence se u mne projevuje na plný koule...
čumím na předchozí stránku a říkám si, kdepak jsou asi všechny že nepíšou.. 😅

a vůůůbec mne nenapadne si přelistnout 😅 😅 ..až ted 😀 😀

markee
30. črc 2009

Farmy,to je v pohodě,hlavně po ránu 😀

farmarska
30. črc 2009

mabuško přesně jak píše markee ty s mimísem jste ted na první místě a vše ostatní musí bejt vedlejší!! 🙂

si vzpomeň jakou jsi měla radost, že se zadařilo a ted by jsi to přece nechtěla ohrožovat kuli práci 😉

doma ti to bude utíkat, neboj 🙂 a v práci to každej rozumnej člověk pochopí 😵 😵

farmarska
30. črc 2009

markee myslíš 😅
a co vyrážka? ustupuje to? nechodit na trávu ted v létě je dost těžké 😅 😅

markee
30. črc 2009

Farmy to mi povídej.Stejně chodím a v pantoflích,pže jako doma bych chcípla.Neválím se po trávě,to prostě na dece,ale to jsem dělala i předtím a na sluníčku jsem,když jsem v bazénu.Jinak na zahrádku nelezu a když vylezu z bazénu tak jsem pod slunečníkem. Vyrážka je vidět,že se lepší.

farmarska
30. črc 2009

holky dnes mám naplánovanejch zase tooolik věcí že udělám, než se vrátím ten můj z práce...
no ale nevím, zatím jsem jen vstala zapla noťase a píšu 😅 😅 😅

mabe
30. črc 2009

Farmi, dekuju. Potrebovala jsem toto slyset. No, ja se uplne nudit nebudu. Chceme stavet pristi rok baracek, takze je spousta veci na vymysleni. A mesic a pul utece jak voda, jestli se teda potom vratim. Dneska volam dr. a domluvim se s ni, ze v pondeli si zajdu pro PN. Zitra jeste pujdu do prace udelat tu dochazku a tak.

farmarska
30. črc 2009

mabi moje řeč, 🙂 dobře to děláš šikulko 😉

markee, to je jasný, kdo by vydržel v takovýmhle počasí taky bejt zalezlej doma 😝 tak hlavně když to ustupuje a jinak si užívej léta 😉 🙂
holky musím jít alspon obstarat ty zvířata, takže ahoooj

if.v
30. črc 2009

ahoj holky
Kopi, napiš mi prosím do tabulky 1DC. Děkuju

markee
30. črc 2009

Farmy já bych taky měla pracovat,ale mě se tááák nechce. Hlavně,že mi pořád chodí maily,jak prý si mám druhý trimestr užívat,že nebudu unavená a tak.No mě přijde,že jsem pořád unavená-24hodin denně 😀

bobinka22
30. črc 2009

Dobre rano holky,
jak se mate?Snad dobre.
U nas je krasne slunecno .Je to tu tak cely tyden.A ja zvazuju,jestli mam jit na koupak nebo se mam na to vyprdnnout.
Musim uklidit a uvarit.Zitra k nam prijde Bábi od pritele.Tak at tu mam poradek.Ale popravde se mi moc nechce. 😒

markee
30. črc 2009

Bobinko,se ti nedivím.Měla bych taky uklízet a fakt nemám náladu. 😒

bobinka22
30. črc 2009

Markee,
Jenze ja jsem v posledni dobe takova,ze vztanu v devet a v jednu jsem uz urputne unavena,ze bych si lehla a spala.
Ted ma pritel tento tyden ranni.Prijde domu ve tri a pojime.A o pul ctvrte z spolu lezime v posteli a spime do pul seste.Probudime se.Jdu do sprchy,udelam mu svacu do prace,udelam veceri a to uz je pul osme a uz opet lezim v posteli a usnu kolem devate.A to je opravdu porad dokola tento tyden.Nejde s tim nic udelat,jsem chodici mrtvola. 😀 😀 😀

farmarska
30. črc 2009

marke tak musíš spolíhat na ten třetí trimestr, že se to konečně změní 😀

holky těhulky, vyprdněte se na uklid a jakoukoliv jinou nepříjemnou činnost 😉 jste těhotný, máte si to na co svýst, čím odůvodnit 😉 😵 za to já.. 😅 ted jsem dodělala zvířenu a už se mi zase taky nic dál nece 😝

farmarska
30. črc 2009

holky, nevíte co je s mirax??
nepsala tu něco, že někam jede, nebo tak něco?? 😕 nevím jestli jsem to nepřehlídla
ale určitě jsem nepřehlídla, že tu už pár dní není 😨
snad je holka v pořádku 😨 😨 😨

farmarska
30. črc 2009

bobi podívej na své týdny! máš nárok 😉 užívej si nicnedělání, brzy se to změní 😅
markee tak když to tak čtu u bobinky, tak já bych ani na ten třetí trim. nesázela 😀 😀 😀

bobinka22
30. črc 2009

FArmi:
u me byl druhy trimestr v pohode,to jsem umyvala okna no konci druheho. 😀 😀
Vubec jsem se necitila jako tehotna,jen jsem mela brisko.A rikala jsem mamce jeste,ze to tehotenstvi je pohoda.Ze je to v klidu.Ale ted????
Ted menim nazor.Cim vetsi je bricho tim horsi to je.Nez se 100krat vyhrabu vecer z postele na curani,No je to des.Uz mi pritel rika,ze se drzi aby mi neco nerekl.Ale ja ho hned usadim tim,At si to vyzkousi.S tim brichem.Aspon na mesic.A pak uz drzi pusu.
Nejhorsi je kdyz se mi maly v brichu nasponuje na rovno a nenecha me si sednout a pak lehnout,je tak nasponovany ze to neni mozne.Uz se tesim az bude venku,A jak se normalne z rychla ohnu pro neco a zacvicim si.Proste budu moct delat vsechno..Jak ja se na to tesiim. 😀

bobinka22
30. črc 2009

Jinak dneska to kaslu,jen vysaju parkety a zitra si to vytru.
A udelam jen obed.Muzu se na to vykaslat.Nechce se mi tak to prdim.
😠

kupina
30. črc 2009

Dobré poledne, zdravím Vás všechny 🙂

Mabe, klidně sobec buď. Já jsem také dělala vedoucí, ale nemá to cenu. Jakmile jde o mimi, jde všechno stranou. Já to také pořád odkládala, ale jsem ráda za to, že jsem se rozhodla, tak jak jsem se rozhodla. Na neschopence jsem zhruba od 8tt - od 15.4.. A musím dodat, že doma se absolutně nenudím.

mabe
30. črc 2009

kupi, diky. budu doma. nechci, aby se neco pokazilo

kupina
30. črc 2009

Bobinko, musím s tebou souhlasit. Já si druhý trimestr také hezky užívám a řekla bych, že mám energie na rozdávání. Takže celou domácnost zvládám levou zadní. Ale až mi naroste bříško ještě víc, tak se také budu šetřit 😉. Navíc se budeme zhruba za měsíc a půl stěhovat, tak musím energii trošku pošetřit 😀. A máš recht, vykašly se na uklízení, však to neuteče 😉. Stačí každý den udělat jen něco 😉.

kupina
30. črc 2009

Mabe, není zač 😉. Oni to bez tebe zvládnou. A víš jaký budeš mít super pocit, že konečně nemusíš pořád něco řešit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru