Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
5. únor 2011

@madormi jo,uz me neboli delsi dobu,ale vis jak........... 😖

madormi
5. únor 2011

@cajori17 no tak mě bude stát 1450 ale tak co dám to do toho pro klid 🙂 je mi to jasný, já se dnes ráno vzbudila a bylo mi dobře tak jsem si říkal co to a už mě napadali myšlenky, ale ynhala jsem je a do pul hodiny klasika pachut vpuse nastoupila a už byl klid 🙂

cajori17
5. únor 2011

@madormi uz aby byla alespon polovina unora za nami😀

madormi
5. únor 2011

@cajori17 už aby byl konec srpna aspon 🙂

cajori17
5. únor 2011

@madormi to by nebylo spatny......... 😀 jediny problem co mam,je paleni zahy,je to tehotenstvim?i kdyz treba skoro nic nesnim,tak me pali.......pred tehu jsem to mela jednou za pul roku,ted skoro kazdy dem,je to mozny?a ze v noci chodim tak 2 krat na zachod,jinak mi nic neni

madormi
5. únor 2011

@cajori17 jj to je těhotenstvím, já to mám taky ted skoro furt, když mám hlad, enbo když jsem toho snědla víc nebo po sladkým to je tím a to čůrání taky, taky chodím v noci

cajori17
5. únor 2011

@madormi tak alespon neco 🙂

madormi
5. únor 2011

@cajori17 no ono i to stačí ne ? 🙂

ikopretinka
5. únor 2011

@cajori17 pálení žáhy, to byl můj denní stav+ blití k tomu, to je v pohodě, mimíš ti roste 😉
Mě stačí konec května 😀 . Taky se vám to tak vleče? 😝

cajori17
5. únor 2011

jo staci......jeste se chci zeptat,kdy byva po tom screeningu dalsi utz?v kolikatem tydnu?

cajori17
5. únor 2011

@ikopretinka me to ted docela rychle utikalo

ikopretinka
5. únor 2011

@cajori17 mě dělá ultz pokaždé, co kontrola

cajori17
5. únor 2011

holky,budu koncit......nejak jsem se prezrala a neni mi dobre

ikopretinka
5. únor 2011

@cajori17 jasně, dobrou, jdi to zaspat, to je nejlepší 😉

kopa
autor
5. únor 2011

Holky mě taky pálí žáha 😀 už druhý den 😀
@cajori17 mě dělali od 12tt Utz přes břicho 😉 a vždycky vše bylo vidět,akorát ve 30tt už jsem měla mega břuch,tak byla horší viditelnost.

lenik_25
6. únor 2011

Ahoj holky,

mamatest 10 negativní, bílý jako sníh. MS zatím stále nikde, BT dobrá. Tohle dopadne ale blbě ☹

madormi
6. únor 2011

@lenik_25 neříkala si, že budeš testovat až v pondělí 😀

madormi
6. únor 2011

@lenik_25 je mi to líto, ale tak když ne teď tak příští měsíc, v BT se absolutně nevyznám, takže nevímco to znamená nebo ne, ale mamatest 10 mi přijde dost spolehlivý, měla jsem ho pozitivní 23 DC( cykly mám 25 DC), a čárka byla slabá, ale duch to nebyl ☹

lenik_25
6. únor 2011

@madormi Říkala, ale přemluvily mě holky na diskusi o bazální teplotě s tím, že je to jasný 😀

ikopretinka
6. únor 2011

Ahojky
@lenik_25 tak to je mi líto s tím testem. Já měřila BT poctivě přes dva roky a bohužel jsem měla několik ukázkových těhu grafů za tu dobu a testy sněhobílé. Víš podle mě je BT dobrá jen na to , že zjistíš zda máš ovu. Neřekne ti ale nic dopředu, jen pozpátku. Prostě pokud to teď nevyjde, vyjde to příště. Ovu máš, otěhotnět ti jde, tak to někdy musí vyjít 😉. Jestli se chceš mrknout dala jsem si do alba dva grafíky- taky docela pěkné. A takových bylo.... Hlavně neztrácej naději. Podle mě jsi zdravá a brzy budeš těhule, pokud ne teď. 😉

lenik_25
6. únor 2011

@ikopretinka Děkuju. Tak ten tvůj první graf mi přijde, že byl hodně nadějný, ten druhý už méně, ty teploty tam jsou přeci jen nižší. A máš pravdu, já to měření chtěla jen vyzkoušet, ale stejně ti všude píšou, že těhotenství je nejpravděpodobnější, když se ti to od 37 výš drží 18 dní... Jinak to nic zásadního nemusí znamenat.

madormi
6. únor 2011

@lenik_25 tak už víš, že ovulku máš tak co zkusit příští cyklus bez měření bt apodobně, třeba pak budeš v klídku, budete si užívat sexulování a bude 🙂na manželee se vrhneš od 9 dc do 23 DC obden aspon a a máš to 🙂

majjka24
6. únor 2011

@lenik_25 Ahojki, co jsem četla, tak hormon HCG se vyplavuje 8-9 den do krve, od té doby to jde zjistit 😉 Držím palečky kočko 🙂

ikopretinka
6. únor 2011

@lenik_25 dala jsem ti tam ještě oba mé těhu grafíky, na tom ze srpna jsem si myslela, že mám v háji teploměr 😀 a kašlala na to, vůbec jsem ta čísla nevnímala, byl to jen ranní zvyk. Už bych já osobně nic neměřila a být tebou tak se snažila přibližně kolem ovulky + jak se vám chce a uvidíš, bude to tam 😉 a co nevidět 😉

farmarska
6. únor 2011

ahoj holky, hezké ráno 🙂 ..no hezké jak pro koho 😝 od včerejšího odpoledne, mne pobolíval podbřišek, jako bych to měla dostat 😝 večer už víc ..byla jsem asi do půl druhý vzhůru..v noci dobrý a ted od rána opět bolí 🙄
že by se to nějak připravovalo k porodu? 😅 holky já ještě necííí 😅 😅 😅

majjka24
6. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 37tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 27tt ........................KO .
cajori17......................12 tt, .
nicollka.......................11tt
Madormi.................. .. 11 tt
Aja............................. , 11tt
M.aa.b ...................... .65DC
majjka24 ...................21 DC
Ivomal......................... 46 DC
Katyna ........................ 43 DC
Natalie77 ......................11 DC
Martasek ................ . 7DC
nikissek28.................10DC
lenik_25................... ..32DC
maendy................ ......9DC

majjka24
6. únor 2011

@farmarska je nějaké rodící období, hlky co jsme měly stejný TP, tak rodí jedna za druhou, minimálně jedna denně i když nemají ten svůj TP, lehni si, nožky na horu a jěště si to břuško užívej 😉 😀

farmarska
6. únor 2011

jejda lení bílého testíku je mi líto ☹ ale dokavaĎ není ta svině červená, není ještě nic ztraceno 😉 a ohledně testování ti nic moudrýho psát nebudu, páč já byla ještě horší než ty 😅 tomu nutkání počůrat papírek- co kdyby, prostě nešlo odolat 😀 takže jsem testila a testila, pomalu do zblbnutí 😀 🤐 😀

ikopretinka
6. únor 2011

@farmarska ahoj, jejda, že by? Tak Míšánek už bude dopečený, tak co ne? Navíc se zbavíš toho břicha.

farmarska
6. únor 2011

májí díky 🙂 no šak už ležím 😉 ještě neci rodit 😀 ještě si chci zítra ve městě koupit polštář a nové povlečení 😅
ale jako je mi fakt divně 😝 od rána nablití..a taky mi přijde nějaký nenormální, že jsem včera byla od večera asi 6x na velké 😅 jako žádnej průjem ale 🤐 ale dokonce mne to vzbudilo i v pět ráno, že musím... a přitom nijak extra ted, poslední dny, jíst nemůžu, jsem hned jakoby plná 😝 jen žízen pořád mám, tak piju.
No uvidíme co se z toho vyvrbí..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru