Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
10. únor 2011

ale jako jestli přijedeš budu ráda!!! 😵 přijed, přijed 😵 čím dříve, tím lépe 😉 a vysvětlíme mu to spolu jo 😉 a nejlépe ručně 😎 😀

farmarska
10. únor 2011

ted čtu že k leníkoj přilezla mrcha 😖 ach jo 😝 😢

farmarska
10. únor 2011

tercí já až vyrazím do porodky, tak už po cestě budu řvát : epiduááááár epiduáááár!!!! a hubu nezavřu dokud ho nebudu mít napíchlej 😀 😀 😀

farmarska
10. únor 2011

mari no přesně, chudák Míša, ještě by měl pak v hlavě zmatek 😀 a jako bůch ví co by si pomyslel.., na koho že jsem celejch těch 9měsíců mluvila! 😨 když ne k němu 😨 Ještě by z toho mohl mít chudák nějaké psychické trauma 😀

farmarska
10. únor 2011

tý jo tak já se tu zase vypisuju a on tu nikdo 😕 a terculík mi normálně zdrhnul k telce..no toto 😝

farmarska
10. únor 2011

tak já si vás jdu zatím dál dočítat a třeba vám nějaký vítr ulomí antény 😝 a vy sem zase dorazíte 😀 teda ne že bych vám to přála 😝 😀 🤐

farmarska
10. únor 2011

luco hezky ti to tercí vysvětlila 😉 jo jo je to moje krevní skupina a můj milášek 🙂 prostě moje zlatý dvojčátko 😉

farmarska
10. únor 2011

no nif no, antény koukám držej 😀 na své monology vás nenalákám 😝 ani se vám mě nezželelo, takže já si jdu zapnou jedničku a DenD 🙂 to můžu zase já 🙂

lucadav
10. únor 2011

@farmarska Lenik 25 je taky moje laska=)

mari111
10. únor 2011

@farmarska no jo už si fuč, my sme cpali do kocoura lžičku gelu, píšou tam že má dobrou chuť a zvířatam chutnaj, no pěkně kecaj a ještě k tomu jeden a pul tablety, ach jo, a to byl boj a bojovat s tabletama a gelem budeme pul roku ☹

natalie77
10. únor 2011

Ahoj holky moje zlatý 😵 ,
@tercie @farmarska @aja ...no všem moc děkuji, že jste na mě myslely 😉 .
No pořád se uklidňuju, že to bude dobré, od včera je Mareček moc hodný, dneska mi řekl, že mě miluje, že jsem milá maminka a ještě krásná 🙂 🙂 🙂 no vytryskly mi slzy....a on mi dal pusu, abych nebyla smutná 😀 . No jsem byla teda mimo, takové vyznání..a od toho chlapíka, kterého nejvíc miluju 🙂 .

Tak doufám, že mu přibude brzo sestřička nebo bráška 🙂 , ať na tu mojí mega lásku není sám, protože ho asi dusím, jak se o něj pořád bojím...

No jinak to čekání je asi na tom všem nejhorší 😝 .
Tak se mějte hezky a zase brzo ahooooj a děkuju 🙂 .

mari111
10. únor 2011

@natalie77 držíme palečky aby ten tvuj mileh hodnej klučík měl brzo sourozence 😉

majjka24
11. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 37tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 27tt ........................KO .
cajori17......................12 tt, .
nicollka.......................11tt
Madormi.................. .. 11 tt
Aja............................. , 11tt
M.aa.b ...................... .8DC
majjka24 ...................26 DC
Ivomal......................... 51 DC
Katyna ........................ 21 DC
Natalie77 ......................16 DC
Martasek ................ . 12DC
nikissek28.................15DC
lenik_25................... ..2DC
maendy................ ......14DC

majjka24
11. únor 2011

@lenik_25 kočko mrzí mě , že mrcha došla, tolik jsem ti to přála 😵 🙂 🙂

nicollka
11. únor 2011

dobre rano, za chvilku do sprchy a v 13h jede bus do nemocnice do poradny. Jsem nervni jako blázen ale miminko se zavrtí , vyfotí a jdeme domů :D

Tu prší :( zrovna dnes když mám cestovat, a celý týden bylo krásně sluníčkově.

cajori17
11. únor 2011

bre ranko 🙂 ja pred chvilkou vstavala 😀

Leniku,mrska me moc mrzi 😖
@natalie77 to je krasny 🙂 Marecek je zlaticko 🙂zaslouzil by si sourozence a to co nejdriv,drzim ti palecky 🙂

@nicollka tobe taky drzim palecky-vse bude o.k. 🙂
@mari111 co koucorek?nejake novinky?

jinak ja mam dnes blbou naladu,je zatazeno a prsi ☹je mi smutno a uz se tesim az 17.uvidim miminko,snad je ten nas bobecek v poradku

maendy
11. únor 2011

Ahoj holky...teda me dneska rýpe v pravo na vaječníku....no jo už jsem 14DC,už se to blíží...... 🙂
Dle BT jeste nic ale počítám tak v nedeli bude ovu...
Jen me vcera potrápila asi nejaka kvasinka,mela jsem dole trochu problém,tak jsem ani nemela chut na sexík....snad me to snazilkování nezhatí... to by me namíchlo.....

nicollka
11. únor 2011

ahoj holky jsem doma, mam dojit zase v ponděli protože byla sestřička nemocná, no super teda. Ale aspon se mi pan doktor podíval na bublinku, odpovídá 10+3 , podle min uz mela byt 10+0 takže krásně roste, dve nožičky, dvě ručičky a srdíčko krásně blikalo...tak to už ted vim že to dobře dopadne :D

farmarska
11. únor 2011

ahoj holky, od včerajšího večera mi do tedka nešel internet (nějakej výpadek 😝 ) no to byl ale absťák 😅 a ted jedeme s manžou nakoupit a tak na vás budu mít čas asi až večer 😢 tak doufám, že tu pak nebudu zase sama 😎

cajori17
11. únor 2011

@nicollka gratuluju 🙂jste šikulky 🙂

madormi
11. únor 2011

@nicollka obrovská gratulka, ty se máš že si tak často u mudry, to my si s cajdou musíme počkat co🙂 ale zase je fakt ,že normál se chodí jednou za měsíc ze začátku, tak kdybych neměla blbé zkušenosti tak mi to ani nepřijde 🙂

nicollka
11. únor 2011

jojo pan doktor říkal jen jednou za měsíc, jen ted sem byla často kvůli krvácení, špinění, chtěli mě pořádně hlídat.
děkuji 🙂

cajori17
11. únor 2011

@madormi no to jo, jsem uz jak na trni 🙂 a uz se toho 17 fakt nemuzu dockat a uz mam domluveny ten angelsounds,tady jedna pani na konikovy ho prodava 🙂

tercie
11. únor 2011

Ahoj holky, gratuluju ke kontrolám...Nicol 🙂 Natálce držím palce ať se ten sourozeneček Marečkovi pěkně zavrtá 🙂
Caj neboj to už uteče, dočkáš se 🙂

@farmarska Farmuško, beruško, to mi nedělej,tak krásně o mě psát, mi tu slza ukápla...Já jen doufám, že nám to vážně někdy vyjde a sejdeme se, moc bych si přála tě pozant osobně, a tvoji rodinku a celej zvěřinec 🙂

lucadav
11. únor 2011

To by byla asi legrace ,,,kdyby sme zašly na kafe všichni=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

madormi
11. únor 2011

@cajori17 no já jdu až 22. nad tím angelsoundem taky furt přemýšlím

cajori17
11. únor 2011

ja si rikam,ze az budu citit pohyby,taky se to hodi,protoze se stava ,ze mimco se treba malo hybe a ja bych pak plasila,takze se tak budu uklidnovat 🙂a pak to zase muzu prodat,nebo darovat ........

aronek
12. únor 2011

Ahojky, přeji dobré ráno 😀

mari111
12. únor 2011

Ahoj holky, Nikol gratulka ke kontrole, jen tak dál 🙂
@lucadav jo toby byla asi legrace 😅
Lauruška dostala sirupček na to hrdielko a pusinak je prej v poho, ale už to má od včera lepší, už tolik nechrchle.
no a Kocourek co spapá to vyhodí, tak nevím, no on mel vždy problémi s jinejma granulma, papal jen dva druhy a jak sme chtěli vyskoušet jine tak to vždy vyzvracel 😖 tak snad si zvikne, musí, bo nic jiného papat nemúže ☹

lucierob
12. únor 2011

@tercie my se c hytáme do Dvora králové jet v červenci. Teda ne k farmince, ale k sestřence. TAk se když tak můžeme domluvit a dát si pak třeba v zoo kafe s prckama

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru