Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
14. únor 2011

@cajori17 byly chvíle, kdy jsem taky dostávala kytičky jen tak. Ale po 10 letech, pokud něco nežehlí, už se jaksi neobtěžuje. Jednou mi dokonce řekl, že jestli chci kytku, mám si ji jít utrhnout na zahradu(samo že jako vtip, aspoň doufám)

lucadav
14. únor 2011

@lucierob No jo chlapi........... 😠 když bude chtít ,tak donese sám i bez svátku,takhle je to teda u nás 😀

suzamen
14. únor 2011

@lucadav děkuji ale raději to beru ještě s rezervou

cajori17
14. únor 2011

@suzamen taky potichounku gratuluju a drzim palecky 🙂tak to vypada,ze v roce 2011 se nam tu narodi hafo mimisku 🙂 😀
@lucierob kdyz nad tim tak premyslim,neni treba nosit kyticky,staci kdyz se dva proste maji radi,podporuji se a respektuji

madormi
14. únor 2011

@cajori17 jsem jen tak zběžně kukala, že si šla už dnes k mudrovi co se dělo? něco špatně nebo jen si nevydržela,ale popravdě 🙂 🙂

madormi
14. únor 2011

holky Valentýna já nesnáším, tak jsem ho doma zákazala 🙂 ignorujem ho 🙂

cajori17
14. únor 2011

@madormi zacalo to vcerejsem-byla jsem presne na den dva roky po potratu,a z toho stresu jsem dostala krece a prujem ☹zasla jsem na gyndu zeptat se,on mi rovnou udelal ten screening -byla jsem rada,ale krece neustaly,mam problem ze me chytaji hrozne do zad a ja se u mudra nemohla zvedlout z lehatka ☹nevim co se to deje ☹

madormi
14. únor 2011

@cajori17 kočko snaž se uklidnit timahle nervama přitěžuješ sobě i miminu, já jsem rok od prvního potratu a kašlu na to, je to pryč minulost. je důležité co je teď

cajori17
14. únor 2011

@madormi přítel mi taky moc nepřidal,tvrdil ýe v ten čtvrtek na screening nepujde,ze se boji aby se neopakovalo ,to co minule a to mi rekl vcera ,byla jsem z toho smutna-dneska kdyz jsem mu vykladala o miminku,ze je v poradku-rekl,ze je rad,ale zadna reakce,po tom cim jsme si prosli jsem cekala vetsi nadseni ☹a ty zada me taky dost trapi,tak jestli me to neprejde zkusim k obvodakovi....pry to muze byt tou zaklonenou delohou,ale neverim tomu

cajori17
14. únor 2011

@madormi ty jsi z okresu Hodonin,ja z okresu Breclav- to jsme sousedky 🙂-skoro 😎

madormi
14. únor 2011

@cajori17 jj teď tu dočasně bydlíme, ale nevíme jak dlouho teda když vše vyjde tak už jen měsíc a půl a půjdem o dům dál 🙂 no uvidíme 🙂

cajori17
14. únor 2011

@madormi aha 🙂

cajori17
14. únor 2011

@madormi tak at vam to vyjde 🙂

katyna6
14. únor 2011

Ahoj holky,moje 🙂
Předem veliká omluva,že jsem tu dluoho nebyla,ale já prostě nic nestíháááááááám ☹ Běháme kolem rekontrukce,dáváme do pořádku staré autíčko,pač ho chceme prodat,o víkendu přijela návštěva z Jordánska,samozdřejmě chodím při tom všem do práce a do toho makáme na miminku,já prostě nevím,kde mi hlava stojí 😅 ,tak vám jdu honem aspoň dočíst,ju?

katyna6
14. únor 2011

jé,samý dobrý zprávičky! 😵
suzamen-moc gratuluji a ať čárečky krásně sílí
a tšhulky mi taky dělají radost a farminka je pořád Kinderko,tak je vše v nejlepším pořádku,to jsem moc ráda!Tak já se jdu pomazlit se zvířátkama,jsem teď doma chviličku sama a pak už do pelíšku.Dobrou 😵 🙂 🙂

cajori17
14. únor 2011

@katyna6 ahoj,trosku brzdi 🙂 dobrou noc 🙂

kopa
autor
14. únor 2011

@lucadav Mě taky manža vytuhnul na gauči a Vítek v postýlce 😀 😀

cajori17
14. únor 2011

@kopa 😀

kopa
autor
14. únor 2011

a já tuhnu u Pc se sušenkou 😀 pak se divím že mi nejdou kila dolu 😀 🤐 Ale jako dnes jsem se jen nasnídala a potom jsem jedla až v 17,30hod.Vítek měl dneska mazlivou tak mě nechtěl spouštět z očí 😀 a já jsem stahaná 😨

cajori17
14. únor 2011

@kopa ja se taky porad necim laduju a pak nadavam,ze mi je spatne a cucam rennie 🙂Kopi,to je prave spatne,ze nejis pravidelne 😲

kopa
autor
14. únor 2011

@cajori17 Já vím,já nikdy nejedla pravidelně cca od 15 let,jenže tenkrát jsem to vyběhla 😀 a nebo i jinak vysportovala 😀 😲 😝 Jako oblečení před těhu mi je,prsa se mi vrací do původního stavu,ale jen ta ručička na váze né a né jít dolu. 🙄
Jo holky zítra jdu do té Cytologické poradny,tak snad ty stěry budou o.k. 😒

cajori17
14. únor 2011

@kopa verim,ze to bude o.k.

kopa
autor
14. únor 2011

@cajori17 jenže ty jsi těhu 😀 😀
Já nevím jak to všichni dělají,mám tu sousedku po porodu dva měsíce je sice štíhlá,ale nikde náznak po břiše 🙂 🙂 a já 4 měsíce po porodu a břicho vytahané,že ho snad budu vláčit po zemi,je to hnus 🤐 🤐 Už se ani nekoukám do zrcadla 😅

kopa
autor
14. únor 2011

Však jsem si řikala,že když budu mít hlad půjdu k zrcadlu a vyvalím tam ty špeky a jak to uvidím,tak mě chut přejde 😀 😀

cajori17
14. únor 2011

@kopa na jare to vybehas 🙂a az maly zacne chodit,se zapotis a kilecka pujdou dolu

cajori17
14. únor 2011

ja se taky stydim,jsem se dnes vazila a mam 98 kilo ☹

kopa
autor
14. únor 2011

@cajori17 To už se potím teď 😀 😀

cajori17
14. únor 2011

no nic,jdu do sprchy,zatim ahoj 🙂

tercie
14. únor 2011

Ahoj holky, jdu dočíst novinky. Jakpak se máte? 🙂
Joooo, krásnýho Valentýna všem, my dneska slavíme, Lukáškovi už je 10 měsíců!!! Strašně to utíká...

tercie
14. únor 2011

@cajori17 Neřeš, já mám 95😀 A rodit jsem šla se 108mi 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru