Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
15. únor 2011

Ahoj holky, zdravím vás! 😉
@cajori17 Tak se pěkně vykurýruj a odpočívej. Snad nachlazení brzy přejde! 😉 A jinak gratulka k výsledkům NT! To je úleva, co? 😵 Já už bych to taky chtěla mít za sebou, musím vydržet do 24.2. a pak (doufám) uslyšíte až tam u vás tu ránu, jak mi spadne balvan ze srdce! 🙂
@suzamen Držím pěstičky, ať čárečky sílí! 😵 To je krása, bude další těhulinka! 😉

aja.83
15. únor 2011

@cajori17 Jak jste se tu bavily o termínech porodu, tak já podle MS bych měla mít TP 3.9. a podle ultrazvuku 1.9. Uvidím ještě, až mimíse přesně změří na NT. Ale přelom srpna a září se tady koukám bude rodit jak na běžícím páse! 😀 A holky, představte si, že je těhotná i moje ségra, je jen asi o 5 dnů napřed přede mnou, to je mazec, jak to mohlo takhle vyjít! To budem třeba rodit zároveň! 😉

cajori17
15. únor 2011

@aja.83 ahojky 😀 😀 😀 😀 to vis,ze je to uleva a velika 🙂

a neboj,dopadne ti to dobre 😉

cajori17
15. únor 2011

@aja.83 a to je teda mazec ze i segra je tehu 😀 😀 jak z nejakeho filmu 😀

aja.83
15. únor 2011

@cajori17 To teda jo, nevěřila bych, že nám to takhle vyjde. Ale už jsem párkrát slyšela, že sestry jsou provázaný a někdy rodí zároveň, třeba i když jedna má ještě měsíc do termínu, že začne rodit, když ta druhá rodí...Tak ještěže jsme se ségrou jen o 5 dní od sebe, abychom se "nevyrušovaly" moc dlouho před termínem! 😀

cajori17
15. únor 2011

@aja.83 to jo teda 🙂taky jsem o tom slysela 🙂tak mas alespon s kym povidat,potom nakupovat atd

aja.83
15. únor 2011

@cajori17 Jo, v tom to bude fajn! 😉

cajori17
15. únor 2011

tak ja se jdu pomalinku povalit do pelechu s cajikem,vecer nakouknu,pa 🙂

kopa
autor
15. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@aja.83 Ajo tak to je super,že je těhulka i ségra 😵 😵 Pokud se nemýlím,tak ona o mimčo taky přišla vid 😔 Tak to je dobré znamení,že vše bude v pořádku 😵 😵

Já byla dnes na těch stěrech 😒 A vzal mi doktor náky 3 stěry,na výtoky a další dva si nepamatuji.No a pak mi dělal tu kolkoskopii(jako vyšetření čípku-v to přístroji byla zavedená kamera.Pak to pustil na obrazovku 😝 😝 no hnus velebnosti 😅 😝 Tam zkoumal ten čípek,no a mám tam bílý povlak a mám HPV 😠 🙄 Takže po MS, jdu na Biopsii(na odběr tkáně) a bude se to zkoumat. ☹
Bylo mi úplně do breku 😔 Dr.říkal,že se to přenáší pohlavním stykem,ale že to můžu mít třeba několik let 🙄 Ale vsadila,bych se že jsem to chytila od té manžovi bývalé čubky 🤐 🤐 Páč to prý měla!!! a on s ní celou dobu spal bez kondomu 🤐 🤐 no debil!Jsem na něj nasraná,třeba za to nemůže ale myslím,že je velice pravděpodobné že to mám od ní!

madormi
15. únor 2011

@aja.83 ty jo to je super, že vám to tak vyšlo se ségrou to se bude nakupovat a těhulit 🙂

madormi
15. únor 2011

@kopa já myslím, že přenaseči toho HPV jsem chlapy takže bud je nositel manžel a i ta čubka to měla od něj nebo on to až na tebe přenesl no, ale nositelem HPV jsou chlapy, samo se ti to nevytvoří. Já mám očkování proti tomuto tak snad mě to nepotká. Prý se to často spouští porodem pak, tak držím palečky aby tobylo dobré 😉 a jemu to omlat o hubu hajzlovi, ne jen, že je nevěrnej, ale ještě prase. Mám proto pochopení, můj manža mi dal kopny a pak taky chrápal snějakou takoaovu čubkou bez gumy 🙄

madormi
15. únor 2011

holky chystáte se na veletrh For kids, já už mám do prahy lístky tak tam vyrazím s tetkou nebo kámoškou a předtím chci i do Brna s manžou 🙂

nicollka
15. únor 2011

Kopi teda :( taky mi ted delal vyšetřeni čipku s jakymsi velkym strojem na elektriku ... ani nevim co, pry čipek v pořádku. pak nejaké stěry ani nevim naco. a vlastne sem se ani nezeptala jestli si mam zavolat na vysledky a kdy, nebo az v poradne v tom 14tt.

Jo a taky mi brali krev na vše možné a ja si uvědomila ale že jsem rano než sme vyrazili snědla jogurt...vadí to moc? Byli to na rh faktor, protilátky, hiv a nevim co jeste z toho delaji

madormi
15. únor 2011

@nicollka na toto nemusíš na lačno mi říkal mudra, já na to jdu v úterý a mám se normal najíst, jen na cukrovku nesmíš jíst myslím

nicollka
15. únor 2011

@madormi děkuji, ted sem se bála jestli sem neudelala chybu

aronek
15. únor 2011

DSnes pořád bojujem s horečkou nejmíň měl 37,8 a teď má zase 39,9 má čípek, měl obklad na tělíčku, teď na hlavičce, protože usnul, leží jak mrtvolka Co ještě můžu udělat???? Jak dlouho může mít tak vysoké teploty???

Hrozná prvomatka, ale fakt nevím jak pomoct ☹

cajori17
15. únor 2011

tak ja hlasim,ze mam brambory v troube a nemuzu lezet,pac mi je zas na zvraceni 😝

Kopi,to je hrozny ,ale budu drzet palecky aby to bylo dobry ........... ☹ ten tvuj manza by zaslouzil par facek-opravdu,za to co ti uz proved by se k tobe mel chovat ,jak proncezne .......

@nicollka neudelala jsi chybu ,me sestricka rikala,ze se muzu klidne najist 🙂
@aronek jejda vy bojujete s bacilakam? ☹ nechces zavolat nekjakemu diktorovi?ja se moc nevyznam,tak neporadim ☹

cajori17
15. únor 2011

@aronek a nejsi hrozna-zakazuju ti takhle mluvit 😅

cajori17
15. únor 2011

holky,nepojede nektera z vas na veletrh for kids do Brna?jela bych,ale samotna se mi nechce

aronek
15. únor 2011

@cajori17 právě, že u doktorky jsme byli, mimo teploty nic nemá 😢

cajori17
15. únor 2011

@aronek a od kdy ma ty horecky?

aronek
15. únor 2011

@cajori17 od půlnoci a pod 37,7 jsem to nedostala 😠

cajori17
15. únor 2011

tak jestli by do zitrka mel porad horecky,ja bych volala doktrorovi znovu ........ zkus ten octovy zabal,jak tu psaly holky.

madormi
15. únor 2011

@cajori17 vytáhni příteláka,uděláte si výlet a můžete i výhodně nakoupit 🙂 já taky vytáhnu manžu 🙂

cajori17
15. únor 2011

no zkusim ho premluvit, ale nevim,nevim 🙂premyslim,ze bych mozna jela s mamkou 🙂

madormi
15. únor 2011

@cajori17 no můj manžel si tak může zkusit odmítnout, pak se ale nebude moc divit, že vše koupím dle sebe a on bude jen platit 🙂 ale on pojede, ale pak do Prahy už ho tahat nebudu 🙂

cajori17
15. únor 2011

@madormi tak ja vubec nevim,jak bude reagovat,az se ho zeptam,ale snad se mu bude chtit...a listky se daji koupit na miste,nebo je musim objednat?nevis?

nicollka
15. únor 2011

to ani nevim že nejaky veletrh bude. a co tam tak bývá k videni?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru