Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
17. únor 2011

@farmarska ahoj, jo mastila jsem obyc.detskym olejicke-prvne jsem myslela ,ze jsem to nasla hned,ale bylo mi divny,ze to slysim i na levo i na pravo a pak jsem se musela hrozne moc soustredit a pak jsem to opravdu nasla,zni to opravdu jako dusot kopyt 🙂 nadhera...a Farmi,jhak casto jsi poslouchala?muzu kazdy den tak 5 minut?neskodi to?je to tak nadherny zvuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cajori17
17. únor 2011

@mari111 co se u vas deje?

madormi
17. únor 2011

@farmarska no já jim taky leckterou prasárnu, ale malému děcku bych ho asi nedala 🙂

lucierob
17. únor 2011

ahojky
@farmarska tak co manža? Už se nějak rozhodl s tím jménem? No konečně,že taky začínáš odpočívat. Už se ti to holka krátí. Já se už nemůžu dočkat. Konečně bude zase další miminko.

farmarska
17. únor 2011

mad to já mimču taky ne 😉 ale sama neodolám nad ledasčím 😅
cajdo, já myslím, že neškodí 😕 já to tehdy vzala i k doktorovi, at se mi na to koukne a říkal, že to ještě neviděl, ale že je to gut 🙂 no a já jsem poslouchala zezačátku, dokavad nebyly jasně zřetelné pohyby asi 5x denně zhruba tak 10minut 😅 a později už třeba jen 3xdenně 5minut a ke konci už pak jenom sem tam, když se mi něco nezdálo 😉 🙂
luci ne manža pořád zlobí 😠 😠ale mě je to už jedno, at si nic nepodepisuje, šak oni mne odroděj i bez toho jeho podpisu 😝 😀 a prostě to bude Míša 😉 šak on si zvykne 😎
no jo, odpočívám, lenoším 🙂 , už jsem zničená jenom z toho věčnýcho chození na záchod 😀 a stačí , že běžně uklidím, vyperu, navařím a obstarám zvířata..to už je ted s tím mým pupkem až až 😉

lucierob
17. únor 2011

@petroska např. brambor, mrkev, petřžel, králičí maso, krůtí maso, kuřecí, cuketa, jablka,rýže, květák, rajče, bezvaječné těstoviny,hrášek, s kukuřicí si nejsem jistá, a papriku určitě nedávat. Myslím, že bys mohla pomalu přidávat i 1/2 žloutku. A kapku olivového oleje. Jinak ovoce už může skoro všechno.Koukla jsem se na to pro jistotu i do receptů od 4. měsíců 😉
Kdy jsi začla s příkrmy?

lucadav
17. únor 2011

@madormi taky jsem to četla 🙂 ale co je na tom pravdy...určitě ne ten humus z těch kádí...ja ho jím ráda...a nebudu ti psát co zas vím já o kuřatech,asi by sme nemohly jíst fakt nic 😒

lucierob
17. únor 2011

@farmarska tak to tam prostě napiš a až na něho sestra v porodnici hukne, kde je jeho podpis tak stejně už necouvne.Můj manžel to např. podepisoval až na porodním sále. Takže ho vůbec nezajímalo, jaké jméno tam je uvedené. Byl rád,že je rád To je pro chlapy tipické. Pořád mají se jménama čas. Mi se manža taky u prvního dítka smál, že už mám vymyšleno jméno od 3.měsíce. Ale neuměl nadhodit nějaké pořádné, tak jsem si Robinka prostě prosadila. 😅

lucierob
17. únor 2011

co se týče těch ryb a podobně. Nezlobte se na mě, ale kdyby si měl člověk připouštět u každého jídla co v něm je nebo není, nedal by do pusy skoro nic z obchodu. Přiznejme si, že kvalita dnešních potravit není nic moc, ať už jde o zeleninu nebo maso.

lucadav
17. únor 2011

@farmarska No školka????katastrofa,řev ,slzy a já jsem pak celej den jak na trní a ani si neodpočinu....... 😒
třeba to bude Michalka=)))) tak snad se dohodnete vid=)
@madormi Ted jsi mi dala brouka do hlavy ,,,já ho mám fakt ráda ....myslíš ,že je to všude???i doktorka mi ho doporučila pro malou,tak už přemejšlim zase.......
Jinak tu rybku jsem taky davala dyl,,,vyhovovalo mi ,že je bez kostí.
@cajori17 je to nadhera vid 🙂 kdybych si to tu nepřečetla ,tak ani nevím ,že něco takového je

lucierob
17. únor 2011

@lucadav luci, jak často tam Anetka chodí? Jen těch 5 dnů v měsíci?

lucadav
17. únor 2011

@farmarska Se nasměju u tebe ,,,,,,běž se napapat=)))))a zitra dobrou chut 😀

cajori17
17. únor 2011

holky,proste jsem z toho cela omamena,nejradeji bych pri tom usinala 🙂

lucierob
17. únor 2011

@cajori17
@farmarska je to dobře dobře slyšet i když je placenta na přední straně?

lucadav
17. únor 2011

@lucierob Zatim jo.....ajkorat ted řve ikdyž ma jit k babičce.....je to o nervy....pak se ale srovná,myslim ,že to proživa hodně děti,jde o zvyk,ale přijemny to neni ☹

cajori17
17. únor 2011

@lucierob tak to nevim 😕 ja to slysim ,ale nevim presne,kde mam placentu 😅

cajori17
17. únor 2011

ja mizim,pritel si vzal dnes a zitra dovcu,musi se vylecit z rymecky 😀 tak zatim pa 😎

lucierob
17. únor 2011

@lucadav jůůůůva, tak to ti teda vůbec nezávidím. A dáváš jí tam pravidelně, třeba jako každé pondělí, nebo tam prostě je jeden týden v měsíci?

lucierob
17. únor 2011

@cajori17 nojo, mužská smrtelná nemoc na 7- rýmečka 😀 to znám. Tak ať se bzro uzdraví

lucadav
17. únor 2011

@lucierob střidame to.....ale já si myslim ,že má nějaky mamankovsky období

lucierob
17. únor 2011

@lucadav kdysi jsem se o tom bavila ve školce s učitelkou i psycholožkou. Že je lepší je tam dávat raději na jeden určitý den v týdnu, než na jeden celý týden. Že si zvyknou na nějaký režim. Když jdou jen na ten jeden týden a pak zase 3-4 týdny doma, tak s tím bývají problémy. Musejí si bobci zase znova navykat

farmarska
17. únor 2011

luci přesně, v nemocnici bude ještě podepisovat ja divej 😀 😝 hele a s tou placentou já nevím 😕 já jí ted vepředu neměla.se bojím, ale že by to mohlo trošku rušit 😕 i když zase když u mne to šlo i přes to sádlo, tak nějaká placenta je nic 😅
luco to mne mrzí to s tou školkou ☹ to je fakt o nervy 😢 tak snad se to brzy zlepší 😖

čajdo ty mazej od toho svýho chlapa dál, at to raději ještě nechytneš 😉

tak a já si jdu teda na vaší radu najít něco k snědku, páč už mi pěkně kručí břuch 😎 a zítra hurá do nez 😎 dravého pangase a pozítří hezky rodině i sobě naservíruju nezdravé grilované kuře k obědu 😀 😀 😀

lucierob
17. únor 2011

já bych taky raději chodila do práce jeden den v týdnu než jeden celý týden v měsíci. Ke všemu po 3 týdnech volna 😀

lucierob
17. únor 2011

@farmarska já ten angel sound nebo jak se to jmenuje nezkoušela. Ale u Ani jsem měla placentu na přední straně a ke všemu byla malá dost nízko. Ve 36tt hledali skoro 15 srníčko na ozvách. Doktor už pomalu vypisovat papíry do porodky, když se najednou ukázalo. V těhu jsem skoro ani necítila pohyby. Jinak já taky nejsem zrovna drobek.

petroska
17. únor 2011

@lucierob juj dík za rady.já začínala už před 5 měsícem.všechno teda dávat co si psala asi mužu tak začnem zkoušet.chudák měl jen základní věci a sem tam kupované skleničky.tak mu začnu přilepšovat 😉

mari111
17. únor 2011

ahoj holky, psala Lenička, že už má síce po mrche ale že si skoušela test a je tam slabá druhá, chtěla vědět co si o tom myslíte. Já nevím, nemúže mít nějaké "splašené" hormóny ???

mari111
17. únor 2011

Lauruška se koupe, až pude hají tak snad dočtu

lucierob
17. únor 2011

@petroska já jsem se občas i koukala na skleničky v obchodě co obsahují. A podle toho vařila 😉

lucierob
17. únor 2011

@mari111 a jak dlouho a silnou tu mrchu měla? Moje kamarádka měla v těhu slabší ms skoro 3 měsíce. Já bych si asi pro jistotu skočila k dr.

lucierob
17. únor 2011

@mari111 ty koupeš tak pozdě? Já koupu Any o půl 6. Ale je to čistě alibistické. Mám pak už čas na svoje seriály 😀 A v 19 hodin chodí spát.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru