Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
21. únor 2011
lucierob
21. únor 2011

@lucadav krásná princezna. To má v ruce podtácek s Faninkou?

aronek
22. únor 2011

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 u nás sluníčko 😀

mari111
22. únor 2011

dobre ranko , pozdě ale předse přejí Leničkám k svátku všechno nej 🙂

farmarska
22. únor 2011

ahoj holky,
přišla jsem jen na skok, popřát dobré ráno 🙂 a taky ještě dodatečně všem Leničkám vše nej 😵
u nás je teda sluníčko, ale zima jako v pr.. 😅 🤐
a já razím do poradny, ale vůbec se mi nece, zas tam skejsnu celý dopoledne 😝 😝 😝

aronek
22. únor 2011

@farmarska užij si poradnu, dle tt to vypadá na jednu z posledních 😉

aronek
22. únor 2011

jsem nějak zazdila Leničky, takže opožděně, ale přece vše nejlepší k včerejšímu svátku 😉

lucadav
22. únor 2011

@lucierob Krásné ranko......to je nějaký tacek ze školky ,,zato ,že vubec neplakala a byla prý jako vyměněná=)))
@farmarska To jo,,,to by se mi taky nechtělo,,u nás je ted -8. Jsem zvědavá jak ráno budu vstávat do školky=(

madormi
22. únor 2011

ahojte holky, tak jsem zpět z kontroly, dle ms jsme 12tt+2 dle utz jsme 12tt+3, a vypadá, že vše je v pořádku, doktor říkal, že šíjové projasnění je 1 mm tak, že to vypadá vše ok. Máme asi 6,5 cm od hlavičky k zadečku a udělal nám tam krásný obrat o 180 stupňů 🙂 tak zítra ještě screening v Brně

madormi
22. únor 2011

akorát teda mám vysoký ten spodní tlak, já co mám vždy tak 65 max 73 jsem teď měla při druhém měření 94 jsem měla nějakých 146/94 a při prvním 150/96 😲

petroska
22. únor 2011

Ahoj holky.Už sme konečně zase na chvíli zdraví.po dvou dnech teplot se tělo konečně umoudřilo 😝 .nesnáším to očkování.kolik je těch dávek prevenar a synflorix?my budeme mít prý 4 protože sme začli očkovat až po 4 měsíci bo co 😲 .ale na netu jsou jen 3!!tak ted nevím jak to je.a už válíme sudy že jen přidávám na zem deky at se netluče Filík do hlavy 😀 .udělá i 4 za sebou že se dokutálí snad 3 metry 😀 ,šikulka naše a lezeméééé sice pochmurně ale lezemééé 🙂
@madormi gratulka ke kontrole.š.projasnění je supr 😉
@farmarska hihi ještě furt kinderko 🙂 a já schválně nahlížím jestli se nerodí
@lucadav krásná princezna 🙂

petroska
22. únor 2011

@kopa Víteček krásně roste.Je to děs jak ty mimča rostou rychle.před chvíli uzlíčci a ted chlapáci 🙂
Mirax- teda prcek lyžuje?od kolika ho učíte lyžovat??šikulky 🙂

kopa
autor
22. únor 2011

Ahoj holky 😉
Tak jsme byli na očkování 😅 chudák Víťa řval jak ďábel ☹ Ve 4.měsících vážíme 8,050g 😀 😀 a měříme 64,5 cm.Doktorka povídala,že je dobře živený 😀

Taky máme zavádět příkrmy,ale nejsem si jista zda to chápu správně??? 😅 😅 Jeden den mu dám 1-3 lžičky mrkve+ zbytek dopije mlékem,druhý den zase víc mrkve+ zase mléko,třetí den víc mrkve+ méně mléka...a třeba již 4čtvrtý den k tomu mohu dát jednu bramboru???? 😅Takhle to bude jíst třeba týden až vymizí vlastně jedna dávka mléka v poledne?? 😅
A až budem zkoušet brokolici??tak bude postup stejný???že pak zase až za pár dní dám brambor??
A až ozkouší všechnu tu zeleninu,tak se pak jde na ovocné příkrmy?a kdy bude maso?? 😅 😅

kopa
autor
22. únor 2011

@mirax Miraxko moc hezká rodinka jste 😵 😵
@farmarska Farmíčku stále držíš 😀 😀 😀 jaký jste nakonec vybrali jméno? 😅
@aja.83 díky za přání,teda ty jsi už 13tt to je nádhera 😵 😵
@katyna6 Tak držím palečky aby výsledky byly v pořádku 🙂

kopa
autor
22. únor 2011

@madormi Mad gratulka ke kontrole a k dobrým výsledkům 😵 😵
@petroska My byli dnes na očkování a bojim,bojim horečky,

petroska
22. únor 2011

@kopa já zkoušela 4 dny mrkvičku tak že jak píšeš ty po lřičkách a čtvrtý den sem mu do toho dala bramburek.když nebyla reakce tak sem to pak dělala s ruznou zeleninou ale už sem nedávala první den 1-3 lžičky atd ale udělala toho víc a kolik sněd tolik sněd.když se neosypal tak to vařila dál.ted má každý den jiný jídelko-zeleninku a v poledne mlíčko vymizelo že nemá.ted vždycky jak budeš zkoušet tak mu ještě mlíčko dej a jak ti začne jíst obídek ve velkým tak mu mlíčko přestaneš dávat.a to i uvidíš že ti mlíčka nevypije moc že už nebude chtít .teda aspon Filda i když sní malo zeleninky tak mu to stačí že mlíko odmítá

madormi
22. únor 2011

děkuji moc holky, akorát nevím zda na něm něco neleze, dnes jsem vstala a bolí mě každý sval v těle a to sjem nic nedělala, bolí mě stehna, zadek, záda, ruce, vše ☹

handm
22. únor 2011

Ahoj holky!
Opožděně Leňuchám k svátku všechno nej nej!!!🙂

@kopa, krásné míry máte, akorát je Víteček kraťounkej🙂🙂 A snad bude očko bez reakce!!! My jdeme na 3. hexa zítra. A nějak se mu spouští rýma asi..☹ A doufám, že už taky "dostaneme" příkrmy.... 🙂

Holkám těhulkám gratuluju ke kontrolám, krásně vám ty týdny naskakují!!! Neuvěřitelný!!! JE to podobná těhulavina jako jsme byly my loni - já, mari, eliska, petroska..🙂 Tak vám to všechno dopadne takhle hezky jak nám🙂:_)

nicollka
22. únor 2011

madormi gratuluji krásný výsledky, já jsem dnes 12+0 🙂 celkem to letí zatím..

mirax
22. únor 2011

ahoj holky 🙂 , děkuju za pochvalu ratolestí🙂

@petroska Tobík stál na lyžích poprvé 🙂 Byla jsem zvědavá, jak to zvládne, ale kupodivu mu to šlo. Spolupracoval obstojně, holčička kamarádky ve stejném věku byla ještě šikovnější - je už tou halvičkou přeci jen jinde, kluci jsou holt pomalejší🙂

Zítra jdu na krev , kvůli screeningu a za týden na utz. Tak jsem taky zvědavá.

Mám pořád šíííílený hlad a už se nevlezu do gatí 😀

mari111
22. únor 2011

taky se pridávam k gratulce ke kontrole Madormi,snad nebudeš chorá ☹
Kopísku hezky roste Víteček 😵

mari111
22. únor 2011

@mirax to je dobře, aspoň bude mimi zdravé když mamince tak chutná 😉 Klučíka máš šikovného na lyžích 😵

ee.liska
22. únor 2011

ahoj holky 🙂 tak se zase hlásím. ráno zapnu net s tím, že už konečně napíšu a ............ a večer ho zase vypnu 😝 ne že bych měla tolik práce, Maty je oc hodný kluk, ale pořád někde jsme. vstáváme v devet, dopoledne si hrajem a pak jdem na dvě tři hodinky ven no a odpolede si poklidím, třeba někde jedeme a je zase večer.

koukám, jak se tu krásně těhulí SUPER 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jj handm má pravdu prosinec a leden jsou plodné měsíce 😀
tak slibuju, že odteď budu chodit pravidelně a nebudu vás zanedbávat 😉 😉 no všechno dočítat nebudu ale prolítla jsem fotky a dětičky jsou opravdu šikulky 😵

ee.liska
22. únor 2011

to víte, maty je už kus chlapa, v 5 měsících měl 6.5 kg a 64 cm 😀

ee.liska
22. únor 2011

A mirax závidím, mě manža nechce povolit zatím ještě ani druhé. a to bych do toho šla klidně hned

mari111
22. únor 2011

@ee.liska ahojík, jaký je zlatunký, rostou jak z vody 😅 jen si užívej Matyáška a druheho se taky jednou dočkáš 😉

ee.liska
22. únor 2011

@mari111 ahoj 🙂 jj rostou velice rychle 😲 😀 koukala jsem na Laurušku a taky je už to velká slečna 😵

mari111
22. únor 2011

@ee.liska no neuvěřitelně velká 😅 dlouha žížalka naše to je, 1.3. jedeme k dr, to jsem zvědavá kolik bude mít centimetrú 😅

ee.liska
22. únor 2011

@mari111 no my jdeme taky příští týden, asi ve středu tak jsem zvědavá, a vy už nosíte 74 velikost, že?

lucierob
22. únor 2011

ahoj holky,
těhulkám gratuluju ke kontrolám

@ee.liska,
@mari111
@kopa máte doma pěkné obříky. Aninka měla v roce 68cm a 8,6kg 😅 To vy budete mít tak metr 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru