Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
24. únor 2011

a jak ti je? četla jsem o motanicích.. 😝 zkus fakt víc pít a snad to pomůže 😕
a co žaludek, ok?

cajori17
24. únor 2011

@farmarska citim se docela fajn,obcas motanice,vetsinou kdyz rychle vstanu a nevolno od zaludku mi nebyva,spis zacinam mit chute a zvetsuje se mi uz bruch 😅 ale mam speky,takze vubec nevypadam tehotne 😅

cajori17
24. únor 2011

@cajori17 a jak se citis,ty?

farmarska
24. únor 2011

šak za tu hrůzu u porodu, kterou si už dopředu plánuuju, si to zasloužím 😀 😀
mu přivedu dítě na svět 😉takovou dobu se s ním tahám 😎 tak to jen nějakou tou kytkou nemůže odbejt 😀 tu mi může dát k narozeninám, svátku, ..ale ne, když budu tpět jako kůň 😀 😀

cajori17
24. únor 2011

@farmarska tak to mas pravdu 😀

farmarska
24. únor 2011

no ještě aby se ti nezvětšovalo, dyt jsi už v 14tt! 😵 😵 hele a to se neboj, šak já taky furt vypadala se svejma pneumoškama a špekama, jen jako hodně nažraná a ještě tlustčí než normálně.., ale ted už teda moje těhu přehlídnout nejde a myslím, že nikdo nemá pochyby 😀 a za pár měsíců to tak budeš mít taky 😉 😵 takže si zatím ještě uživej, že se můžeš normálně hejbat, ohejbat, lehat a vyspat, atd.. 😉 😎
a co ultrazvuk? 😉

farmarska
24. únor 2011

hele a jestli jsi se neptala sama sebe, jak se cítíš, ale myslela jsi to na mne 😀 🤐 tak já se mám celkem dobře 😉 baciláci už mne celkem opustili a jinak mám takové ty běžné koncotěhotenské trampoty..jako že tady mne píchá, tady bolí, chodím jak kačena po š.ku 🤐 a trpím nespavostí 😝 ale nestěžuju si...šak až se to malé narodí, tak se taky nějakej čas nevyspím 😀

cajori17
24. únor 2011

@farmarska no nevim jestli si to namlouvam,ale proste mi nejde spat na brise,zda se mi trosicku tvrdy a bojim se na nem v noci spat ,tak spim na boku 😖

kazdy den posloucham tim angelsoundem a je to parada 🙂bud rano,nebo vecer 🙂nemuzu si to vynachvalit,jsem ted klidnejsi 🙂 no a na dalsi utz k mudrovi jdu az v dubnu,kolem toho 20 tydne ,uz se tesim 🙂 pristi tyden jdu na krev na ty tripply a pak jen do poradny pro vysledky atd.......

farmarska
24. únor 2011

jinak jsem četla o té toxoplazmoze..
u nás jí normálně na gyndě snad taky ani nedělají, ale jsem doktorovi řekla, že máme kočky a to i venkovní a že se bojím abych něco od nich nemohla chytnout, tak mne normálně i na tu toxu otestoval 😉 zkus s ním taky promluvit 🙂
ale jako jinak mi taky povídal, že se bát nemusím, že jen at po nich neuklízím hovňajze a at si po nich mej ruce, ale jinak, že je větší pravděpodobnost, že něco takového chytnu z neomytého ovoce, než od micin 🙂 takže k mamce fakt v klídku můžeš 😉 kor když má jen kočky domácí 🙂

farmarska
24. únor 2011

hele a když jsme u těch koček, nemáte někdo nějakej dobrej tip, jak do vzpurné kočky dostat odčervovací piluli? jako zatím se nám to nakonec vždycky nějak povedlo, ale je to normální kočičí teror 🙄 nejen že jsem vždycky totálně vyčerpaná psychicky, páč už nevím, jak to do ní dostat, ale i fyzycky. Držíme jí s manžou oba dva, ale jsme vždycky posekaný a pokousaný, že vypadáme, jak kdybychom se potkali s tygrem a ne s čičínkou 😅

cajori17
24. únor 2011

@farmarska ,tak ja jsem dnes byla u obvodaka a utelal mi toxoplasmozu a uplne zadarmo,tak budu mit jasno 🙂 ja bych tam ani nesla,ale pritelak me furt posila,protoze to on me nechtel poustet k mamce kvuli tem mickam........ale vysvetlila jsem mu to a pro jistotu jsem na tu krev sla a mam klid

farmarska
24. únor 2011

čajucho jinak ti poradím, že kdyby jsi chtěla prcka vidět o něco dřív než až v tom 20tt, tak třeba u mne se na začátku stačilo mudroj zmínit, že něco není v pořádku, že mne třeba nějak víc bolí břicho nebo píchá tam a tam a tak hned raději udělal i ultrazvuk, aby to okouknoul, jestli je vše ok. 😉 tak třeba kdyby jsi taky něco špitla, ... 😉 🙂

farmarska
24. únor 2011

tak to je obvodák hodnej 🙂 já to taky měla zadarmo, ale toho gyndaře 😉 můj obvoďák by se na mne asi vysr.l 🙄
hele a co přítelák, jak se těší na špunta?

cajori17
24. únor 2011

@farmarska zatim jsem v klidu,ale kdybych zacala mit schyzy ,nebo se citila opravdu divne tak tam zajdu 😉 .ted me spis zacinaji bolet zada,jakoby dole ,jak jsou ledviny,ale jen na prave strane a boli me to vzdzy kdyz vstavam z postele,nebo kdyz lezim 😒

cajori17
24. únor 2011

@farmarska pritelak se tesi mooooc 🙂 je nadsenej,ale porad se trosku kroti,protoze se boji,aby bylo vse ok.ale vidim na nem,ze je moc rad 🙂 dostane k 34 narozkam ten nejhezci darek :.)nebo ja k 23 tym..ja mam narozky 19.8. pritelak 30.8. a TP mam 28.8. 😀 tak uvidime,kdy se mimisek narodi 🙂

farmarska
24. únor 2011

tý jo o zádech mi ani nemluv 😝 ale mě teda bolej všude dole 😝 😝 a tak z to hodně může ta moje váha 😝
😝 jinak já si teda myslím, že ted s dom. ultrazvukem už chýzy nebudou 😉 a že se to s ním dá vydržet 🙂 ..ale bez něj bych to těhu fakt asi nedala 😅

cajori17
24. únor 2011

@farmarska ja to mozna taky mam kvuli ty vaze,opravdu nejsem zadnej drobecek 😅
a bez toho utz bych byla uz zavrena na psychiatrii 😀

ja uz chci videt Misanka 🙂opravdu jsem zvedava kdy se tomu bobkovi bude chtit ven 🙂

farmarska
24. únor 2011

jéé tak to jse si hezky naplánovaly- ten termín 😵 😵 no jo u nás taky to nejdřív moc veřejně manža neprožíval, ale postupně jak i začal cejtit jak malej kope a vrtí se tam..a jak se to blíží, tak se těší čím dál tím víc 😵
No však ono ho to ale zase brzy(po pár probdělejch nocích) trošku přejde 😀 😀

ikopretinka
24. únor 2011

Ahoj,
co řešíte? 😀
@farmarska Odčervovací pilule? No to bývá boj, hlavně se želvama 😝 Já dávám kočkám drontal, je to tabl. velká asi jako paralen, a dávám jím to do něčeho co rády žerou, např. do kousku syrového masa, kostečky masa z konzervy nebo tak, ale ne najednou na 4x , jinak to ty potvory cítí a vyplivnou. PO té čtvtce je obalamutím, většinou. 😀

farmarska
24. únor 2011

na psychiartii 😀 😀 😀 tak to je přesný! 😀 😀 😀

cajori17
24. únor 2011

@farmarska no jo,chlapy to pak rychle prejde 🙂
@ikopretinka ahojky 🙂

ikopretinka
24. únor 2011

@cajori17 ahoj, jako jestli tě to uklidní, tak já jsem na psychinu zralá celé těhu 😀 .

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska téééda krásný dárek. Je fakt, že si ho zasloužíš. Chlapy vůbec netuší, co si musíme vytrpět 😎 .

cajori17
24. únor 2011

@ikopretinka no trochu me uklidnilo,protoze vim,ze nejsem blazen jenom ja 🙂

ikopretinka
24. únor 2011

@cajori17 neboj nejsi. Já spíš nechápu, jak si to může někdo užívat 😕 . Jako manža je ze mě někdy už na prášky taky.

cajori17
24. únor 2011

@ikopretinka tak pritelak si se mnou uzil ze zacatku,kdyz mi bylo spatne a jeste si mnou taky uzije....hold to s nami museji vydrzet 🙂

ikopretinka
24. únor 2011

@cajori17
@farmarska docela jsem překvapená s těmi UTZ. Mě dělala UTZ pokaždé, co kontrola 😕 , teda já mám hodnou mudru, jsem ani netušila.

cajori17
24. únor 2011

no me ceka utz kolem 20 tydne,pak az 32 tta pak jeste nejak ke konci,ale moc jich neni...jeste si chci zaplatit 3 D utz ,ale ten nevim v kolikatem tt se dela

ikopretinka
24. únor 2011

@cajori17 mi povídej, ze začátku, no vlastně do nějakého 20tt, jsem blila nonstop a byla nervní, ale on to nechápal. Jenže když je ti skoro půl roku blbě celý den a nemůžeš jíst, tak asi skákat radostí nebudu že? Pak se nějak obrnil. No a teď od mého 24tt lítá, vaří, protože musím ležet. No budeme si muset koupit něco vzájemně, už i on to nemá jednoduché 😀

farmarska
24. únor 2011

ahoj kopretinko 🙂 no já většinu koček taky vždycky nějak obalamutila, ale tadle jedna, je prostě nenormální! 😠 taky dávám ten drontal a zkoušela jsem to rozmělnit a nacpat snad už do čehokoliv.. naposledy jsem kuli nim rozdělala nejdřív májku, pak drahý rybičky v oleji, pak kočič paštičku, pak konzervičku, ale prostě nic..mohla jsem si to sežrat vždycky sama 😠 tak byli nakonec navíc odčervení psi, páč ty to narozdíl od koček slupli jako malinu, ale kočky si k tomu jen čuchly a nebo maximálně jednou lízly 😠 takže jsem musela dokoupit další várku prášků a pak jsem to zkoušela dle rady veta rozpůlit namazat to máslem aby to klouzalo a šoupnout jim to do krku. takhle jsem uspěla s jednou 🙄 druhé jsem to zkusila rozpustit ve vodě a stříkačkou stříknout do pusy..no vyplula mi to všechno, a víc od toh byla ona a já , než že by to měla v žaludku. a ani nebudu popisovat, jak nás podrápala a pokousala 🙄 no a pak jsme zkusili koupit takovou jakoby hmotu, co prodávají pro kočky právě na sežrání prášku, že to v tom nemají cejtit..no tak to vyšlo taky jen u té jedné 🙄 (ale alspon zaplat pánbůch za to!) no a u té problematické jsme to nakonec vzdali akoupili jí takovou tu pipetu za krk, co je i na vnitřní i na vnější 🙄 ale jako stálo to peněz 😝 což sme teda uděli jen ted a jednou poněvač u jsme byly tak vyčerpaní že jsme to vzdali, ale příště teda zkusíme zase klaickej prášek, (jen nevím ještě jak) ale pipety jsou v našem případě, když máme tolik zvířat jaksi fynančně neunosné 😝 Stačí když je na léto kupuju psům, kuli klíštatům a k tomu ještě odčervení na 120kg celkem..tak to se ždycky prohnu..kdybych měla todle ještě kupovat i kočkám .. 😝 😝 tak kočky budou siceodčervené a odblešené, ale já do konce měsíce o chlebu a vodě 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru