Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
24. únor 2011

sem vám t u teda zatím napsala román 😀

cajori17
24. únor 2011

@ikopretinka ja si myslim,ze vasim nejkrasnejsim dareckem bude prave to miminko 😀 a taky je to trochu chlapska povinnost postarat se o zenu,kdyz je tehotna,ne?ale ne vsichni chlapi to berou jako samozrejmost 😒

ikopretinka
24. únor 2011

@cajori17 tak to nevím kdy. POdle mě když si ho zaplatíš tak je to jedno, záleží kdy chceš vidět mimíška. Mě ho dělali v tom 20tt při tom velkém, na tom jsem byla dvakrát, protože poprvé bylo mimi hluboko dole a nešlo přeměřit hlavičku, pak jsem byla ještě ve 22tt na echokardiu, to byl UTZ tak na 20 minut.

cajori17
24. únor 2011

teda farmiku,nemas to s tema zviratkama jednoduchy 🙂

farmarska
24. únor 2011

no jo holky, ale dal mi ho už předem a ted po mne chce jako, abych už porodila, když už jsem dárek schrábla 😀 asi se bojí, aby nemusel kupovat ještě něco, kdyby to bylo až za dýl 😀 😀 😀
jinak vám povím, že já si tehdy s Robčou svoje první těhu taky užívala 😵 vůbec jsem si tehdy neřipouštěla, že by semohlo něco stát, nebo že existujou nějaké potraty a tak.. navíc s Robertkem mi tehdy od začátku do konce nic nebylo, bylo mi dobře, nic mne nebolelo, sexovali jsme pomalu denně (ted nevím co to je 😅 ) a celkově jsem se cejtila líp než normálně 😵 😎
to až ted po těch zkušenostech všech,jsem začla těhu brát jako vymodlenej stav..všude mne bolí, píchá..a nejhorší ty nervy co u toho jsou 😔 jako už vím, že už si těhu nikdy neužiju, že to prostě nejde, po tom všem, v klídku si těhulit 😔

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska no ty pipety stojí majlant. Jsem od toho v létě upustila a nebyl ani čas, zapomnělo se na to a pořádně se mě vymstilo. Kocour dotáhnul blechy. No humus. Jsem byla doštípaná i já.Naštěstí to po týdnu zabralo. Kdybys viděla ale moje nohy, jsem se styděla jít na gyndu 😀 😀 😀 Od té doby to mám zapsané v diáři a musím na to myslet. Naštěstí máme dvě takže to ještě jde.To jsi zkoušela fakt všechno, to nevím co s ní. Co když bude spát ji otevřít rychle tlamu a bud stříknout nnebo rychlo nacpat do krku?

farmarska
24. únor 2011

kopretinko, tý jo, když to tak čtu, možná to není od věci, že by měl bejt obdarovanej i ten tvůlj manža 😀 😀

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska jj to je fakt. POprvé též pohoda. Přišla jsem na gyndu v 9tt a dr. na mě srdíčko bije a pořád kecy a já si říkala jako proč by nemělo bít srdíčko ta je na hlavu ta doktorka, blbě mi nebylo, až pak pár týdnů, cvičila jsem a najednou bum, praskla voda a bylo po všem. Jsem vůbec nevěděla že je něco jako zamlklý potrat nebo tak.

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska tak jo , něco mu teda koupím, až vylezu z pelechu 😀 , ted zimuju 😀

farmarska
24. únor 2011

jako můj chlap by se i rád staral a když jde do tuhýho, tak se fakt stará, ale prostě mu to nějak moc nejde 😅 to na něm vidím i třeba když jsem nemocná a tak,.. to on se o mne stará, čaje mi dělá, vaří mi, do postele mi to až nosí, o Robču se postará, ..ale jako zbytek nějak nezvládá 😅 je už z tohodle vždycky táák utahanej.. 😀 že jako pak když po pár dnech vstanu, tak se nestačím divit, jakej je všude bordel 😅 že jako co kde chytne a položí, tam to nechá 😅 my jsme sice obstaraný, ale ta domácnost..fůůůj!! 😝 😝
to ženská zvládne obstarat všechny okolo a ještě si dát domácnost dokupy 😎 ..no musí, co jiného jí většinou zbejvá že 😅 😅 😅

cajori17
24. únor 2011

holky,ja uz jsem hladova,tak si jdu odskocit na jidlo 🙂jeste dneska nakouknu,zatim se mejte

farmarska
24. únor 2011

ach jo, když jsme u té domácnosti, tak budu muset přestat krafat a jít něco dělat 😝 mám tu už třetí den dva plný koše prádla a k obědu musím začít chystat, taky jsem si chtěla převlíknout zase cejchy,...no naplánované to mám pěkně, ale uvidíme kolik toho nakonec zase zvládnu 😅 😀 😝 😎

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska já včera jak jsem jela na kontrolu sešla dolů do přízemí a myslela že mě klepne. Kdybys viděla ten bordel- no to je slabé slovo, no děs. To už asi nedám ani do pořádku. Říkat ale nic nemůžu, on se fakt snaží, lítá a obskakuje mě , fakt péče super, no ale ta domácnost. Jako do kuchyně jsem ani raději nešla, protože by mě nejspíš kleplo 😀

nikissek28
24. únor 2011

@cajori17 neboj. Já se teď raduju z jiných věci 🙂
Koukám už jsi 14tt... to ti teda hezky utíká co? 🙂

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska dokonce mi i vypral a vyžehlil povlečení do postýlky a naaranžoval abych to viděla. Pak vám to vyfotím o víkendu a hodím do albíčka. Je zlatej, ale ten bordel dole, no co už.

farmarska
24. únor 2011

jo a o blechách mi taky něco povídej kopretinko 😝 jako to tááák dlouho svědííí!!! 😝 taky už mne párkrát nějaká štípla 😝 apak že zvířecí na člověka nejdou 🙄 no asi jak na koho, páč u nás stačí, že se něke objeví jedna jediná potvora a vždycky ta svině pokouše mne 🙄 nikdy nikoho jinýho z rodiny, ale jen mne 🙄 to samé i s komárama, mravencema, atd..( všichni seděj v trávě, ale tak kdy si sednu já, je vždycky mraveniště a nebo tam mají ti hajzlíci alspon cestičku) 😀
jinak já kočky i psy ted posledn dobou stříkám nějakým sprejem ted si nevzpomenu na název, ale stál skoro tisícovku..a funguje to něco jako ten frontlain s dlouhodobým učinkem na ty vnější parazity astačí ho dát teda jen trochu a mám pocit , že ted funguje nejlíp. Páč před tím jsem měla pipety a pak i ten strej frontlie, ale to mi pak přišlo, že už jsou na to ty blechy aklíštata sna drezistentní 😝 a pak jsem ještě mela biokill a ten byl dobrej, i na kozy a ostatní zvířectvo, ale poslední dobou byl tady u nás k nesehnání...tak jsme to takhle prostřídali.

farmarska
24. únor 2011

s tou kočkou jsem už i přemejšlela, že tudlejednu problémovku prostě vždycky naložím a pojedu s ní k vetoj, kde kupuju typrášky a tak a at se snaží taky on 😅 mu to klidně i zaplatím..no co je veterinář, tak by měl umět zvířeti podat lék ne? 😅 a já si aspon ušetřím nervy a podrápané ruce 😎

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska díky za typ, optám se na to. To je fakt zajeď k veterináři a máš klid, taky řešení. Já jsem to teda želvám těm co se nedají oblafnout jídlem aplikovala rozpuštěné ve vodě , jícnovou sondou, jenže to kočce půjde těžko.

farmarska
24. únor 2011

přesně! taky mu nikdy nechci nic říkat, když se jinak snaží, nakupuje,vaří, posluhuje mi, 😅 ale jak mi je pak líp a jdu se projít po baráku, tak na mne jdou mdloby 😀 pak to další tejden doma dávám do kupy 😝 tý jo a on to snad ani nevidí! 😨 jako že je všechno jinde než má, že je všechno opatlaný, že je špinavej sporák a na zemi samej drobeček apod.. 😝 😝

farmarska
24. únor 2011

tý jo sondou, no to jsi borec! to já bych se asi bála do něčeho takového se sama pouštět 😕

farmarska
24. únor 2011

no nif, jdu se najíst a něco teda už konečně dělat 😝
mějte se tu hezky kočky moje a já později zase ještě nakouknu 😉

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska nee nevidí to asi. Mě vždycky říkal, že se ti chce uklízet, vždyť je tu čisto. Mě by jen zajímalo, až on něco uvidí a uzná že je potřeba uklidit, jak to tam bude vypadat 😀 Víš ale ono nebude špatné, že si to vyzkouší těch pár měsíců. Aspon mi pak nebude říkat, co jako ty dopoledna dělám než jdu učit. Už teď vidím, že na to přichází. Jen než uvaří, co mu to zabere času, potom vyprat atd. No aspoň bude vědět.

ikopretinka
24. únor 2011

@farmarska mě to učil veterinář v brně,i výplach střev i píchat injekce abych tam nemusela s každou prkotinou nebo když dostane antibiotika, to bych se ujezdila. Já jich mám totiž hooodně těch želv.

lucadav
24. únor 2011

Krásné ranko...v troubě se mi peče kuřatko ,dítko kouka v pokoji na pohadku a já si tady čtu....
koukala jsem že ste řešily kočarky. Všecky ty značky jsou fajn. A taky moc pěkný 🙂 kdybych ted byla těhotná ,tak bych určitě koupila jiny než před 3lety. =))))))
@cajori17 ty se furt motáš???to je blbý vid?já se motam snad furt i ted a je to strašný???kolikrat si musej lidi myslet ,že jdu sand navátá,přitom u doktora vše dobrý ,tak nevim. Dnes mě bolí celý tělo,zimnice a od žaludku zle,už 4dny..tak nevim jestli nezavolat doktorovi ,at na mě koukne na Gastru....Mám tu pitomou Bezlepkovou dietu a tak jestli to nesouvisí=((((

@farmarska ty jo ,,,to se teda manžel ukazal s darkem ,,,tak to je fajn=))) Venku strašná zimka ,,tak se nedivim ,že se malemu nechce ,,když je spokojenej v teple=)))

madormi
24. únor 2011

@mari111 ten je krásnej 🙂 akorát já nejsem moc fanoušek trojkolek

madormi
24. únor 2011

@majjka24 to je mi moc líto, že máš trápení ☹ ale na všechny nás už dolehlo to, že kašlem na koňe, až bude líp, tak se na tebe budem moc těšit

madormi
24. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................14 tt, KO , TP 28.8.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 13tt
Ivomal......................... ...........65 DC
Katyna ........................ ..........35 DC
Natalie77 ..............................31 DC
maendy................ ................29DC
Martasek ................ . ...........27DC
M.aa.b ...................... ...........20DC
lenik_25................... ..........16DC
majjka24 .............................9DC
nikissek28...........................2DC

m_artasek
24. únor 2011

Ahoj holky, včera jsem byla na kontrole, zda ještě mám toho zlatýho stafilokoka, či jakýho šmejda v sobě mám, vzal mi doktor zas stěry a za 14 dnů si mám volat pro výsledek, ale jinak už jsem snad v pořádku, tak snad u nás po třičtvrtě roce bude konečně o víkendu tuleníčko

tercie
24. únor 2011

Ahoj holky, v rychlosti jsem dočetla, akorát asi nestihnu reagovat, malej se bude budit a já musím rychle začít dělat oběd protože manža sype na půl jednou do autoškoly tak ať mu aspoň polívku dám.
Malej mi teĎka špatně usíná večer, tak je to boj...no a už je vzhůru, to jsem si teda pokecala.
Jinak Farmi kočku zabal do deky ať sviňa nedrape😉 a prášek jí zkus narvat tak... A práci mám naplánovanou úplně stejnou, vytřít, uvařit,povlíct, vyžehlit...na víkend tu budou naši tak aby to tu nevypadalo jak po výbuchu. No a musím jít páč mladej pán už protestuje...
Opatrujte se mi!!! Já dočítám, ale většinou nestihnu napsat, ale vím všechno co se tu šustne, to se nebojte.
A Farmi, ségra, já rodila 39teďmi nejde napsatplus6, tak jsem zvědavá na tebe 🙂

ikopretinka
24. únor 2011

@tercie tak špiónka jo?? 😀 😀 Holky nepřehánějte to s tou čistotou!!! 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru