Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
2. bře 2011

@sarlotta Děkujii :D

lucadav
2. bře 2011

Ahojiky ,,,,Lení ta koupelna ja náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádhrná
Jinak s těma mandlema ,,manžel asi nee...... 🙂 Uvidíme co ná vubec poví doktorka.

tercie
2. bře 2011

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem dopo tak honem vypadla, ale šikula Lukášek mi vypnul počítač😀 Už se mu to povedlo podruhý...začínám si myslet, že to nebyla náhoda😀
Jdu dočíst 😉
Od Farminky žádnou zprávu nemám...teda ne zásadní. Je v nemocnici, dobu trvaly přijímací procedúry, a o tom, co, kdy, jak, nač, zač jí ještě nikdo neřekl ani slovo. Tak snad zítra při vizitě bude vědět víc...

tercie
2. bře 2011

A vítám @lenik_25 ahoooooooooooj no ty jsi nám taky chyběla 🙂 Máte moc krásnou koupelnu, je vidět, že jste se neflákali😀

@nicollka moc gratuluju ke krásnýmu NT, výsledky jsou úžasný a možná bych ty tripply klidně odmítla 😉 A princeznička je nádherná 🙂

tercie
2. bře 2011

@kopa super blicí ráno, my měli blicí večer předvčírem, Luky mělk véče kaši a ještě dal skoro 200 sunaru, taky neví, kdy má dost😀 a jak jsem ho nesla do postýlky, tak si krknul a šlo to ven i s banánem, co měl k sváče😀 No byla jsem zblitá od hlavy k patě a nejvíc mezi kozama, fuj😀

lenik_25
2. bře 2011

@tercie No náš zedník se fakt neflákal. Dělal to jako melouch, takže vždycky odpoledne po práci hned k nám a u nás byl tak do 21,00, chudák. No a my jsme byli v pidi 1+1 bytě. V jedné místnosti spal Daneček a televize byla v jeho místnosti, tak jsme měli útrum. Pouštěli jsme si tranďák a protože jsme neměli co dělat, tak jsme aspoň ... no nic 😀 Co lidi dělaj, když jim třeba vypnou proud, že jo? 😀

ee.liska
2. bře 2011

tak jsem tu, najedená, okoupaná, prtě spí, manža je pryč tak mám klid 😀

@lenik_25 no já jsem myslela, že sis to pěkně namyslela, né žes to dělala sama 😀 😀

@kopa to je šikulín, tak pěkně papkat 🙂 no zkus tu světlou, přinejhorším na to hodíš přeliv a nebude to vidět 😉 ale určitě to bude pěkné

@nicollka já jsem kluka věděla taky z 12tt 🙂 dr měl koupený nový utz tak bylo vidět hodně, no a milostúán taky nebyl žádný stydlín 😎

lenik_25
2. bře 2011

@lucadav Jak manžel nee? Když to doporučí doktorka, tak si myslím, že má pravdu. A navíc Podolská... A děkuji za pochvalu koupelny, taky jsme nadšený. Dovečeřím a jdu hodit relax.

lenik_25
2. bře 2011

@ee.liska Jo tak, jsem myslící pracant 😀

lenik_25
2. bře 2011

@nicollka Ha a v 18 vám přijde princezna s tím, že byla poprvé venku a je asi těhotná 😀 😀 😀

madormi
2. bře 2011

@nicollka proč tripply to hraniční není ani zdaleka, holky na diskuzi mají o jedno číslo menší a ani tak to prý není hraniční, jedna má 1:800 a dokonce i tý řekli, že to je ok

kopa
autor
2. bře 2011

Já byla taky na triplech a vyšli mi dobře,nejlepší je jít hnedka z kraje kdy je dělají.
@tercie Terci 😝 😝 mě stačí když si Vítek krkne to je odér 😀 😀
@ee.liska No uvidím s těmi vlasy 😅 dřív jsem hodně experimentovala,ale ted je mám krásně zdravé tak s emi moc nechce je ničit 😅

tercie
2. bře 2011

@kopa kor po brokolici co? 😀

Nicoll já bych na ty tripply nešla, jestli to jde odmítnout? Co kdyby vyšlo něco blbě, akorát budeš muset na plodovku a riskovat... já i plodovku odmítla, ač mi jí doporučovali, když bylo NT v pohodě, a to jsem zdaleka neměla takový číslo jako ty 😉

mari111
2. bře 2011

copak asi dělá Farmísek

tercie
2. bře 2011

@mari111 farmísek je se mnou na icq😀
Ona vám zítra napíše, páč já se na net asi nedostanu a ona se bude nudit 😉

nicollka
2. bře 2011

no já se v těch číslech nevyznám a uvidim co mi řekne můj dr. on ty triply nedělá když je NT dobré.

Já se v těch číslech vůbec nevyznám ve zprávě je napsané down 1.560 nebo kolik a pak dalši a dalši a dohromady je to 1:28000

Leni 🙂

mari111
3. bře 2011

dobré ránko

m_artasek
3. bře 2011

Ahoj holky, přeji všem krásný den. Zase jsem pár dní měla depku, tak jsem jen dočetla a neměla náladu na nic reagovat. Asi to bylo tím, že u nás byla švagrová a čekají každým dnem miminko a my pořád nic ☹ Chceme se zase začít snažit od léta, příští týden si mám volat pro výsledky, zda už jsem v pořádku a zbavená toho stafilokoka.

madormi
3. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................14tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................12 tt, KO , TP
Ivomal......................... ...........?? DC
maendy................ ................34 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........27 DC
lenik_25................... ..........23 DC
majjka24 .............................16DC
Katyna ........................ ..........14 DC
nikissek28...........................9 DC
Natalie77 .............................. 8 DC

ikopretinka
3. bře 2011

Dobré ráno 😉
Co nového? Dnes se zatím moc nekecá 😎
@m_artasek tím si nekaz náladu. Za chvíli začnete a v létě to půjde samo 😉 😵 , hlavně ať už nemáš žádné potvory 😉

madormi
3. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal už je v porodnici
Ikopretinka 31tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................14tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................12 tt, KO , TP
Ivomal......................... ...........?? DC
maendy................ ................34 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........27 DC
lenik_25................... ..........23 DC
majjka24 .............................16DC
Katyna ........................ ..........14 DC
nikissek28...........................9 DC
Natalie77 .............................. 8 DC

ivomal
3. bře 2011

Ahojky🙂 Koukám Farmi už je v porodnici, takže se už to chystá🙂

Jinak u mě - v caru mi řekli, že mám tu moji divnomrchu považovat za mrchu a tak od úterka stimuluju clostilem takže jsem vlastně 6 DC 😀 . Jo a příští týden jsem objednaná na Mojžíšku, budeme rovnat tělo.... 😀

m_artasek
3. bře 2011

@madormi a já jsem 32 DC, nevím, kde se zas mrcha toulá

m_artasek
3. bře 2011

@ikopretinka jsem sama zvědavá, zda už toho potvoráka v sobě mám nebo ne, cítím se už líp, tak snad to bude O.K. už se těším jít si zaplavat na bazén, ale zatím jsem nebyla, co mám tyto problémy

madormi
3. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal už je v porodnici
Ikopretinka 31tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................14tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................12 tt, KO , TP
maendy................ ................34 DC
Martasek ................ . ........... 32 DC
M.aa.b ...................... ...........27 DC
lenik_25................... ..........23 DC
majjka24 .............................16DC
Katyna ........................ ..........14 DC
nikissek28...........................9 DC
Natalie77 .............................. 8 DC
Ivomal......................... ...........6 DC

ikopretinka
3. bře 2011

@ivomal tak držím palce 😉
@m_artasek hlavně že je ti lépe, snad tam už nebude a budete moct začít.

ivomal
3. bře 2011

@madormi díky🙂

@ikopretinka Ty jo ty už těch tt máš🙂 to utekla jako voda🙂

farmarska
3. bře 2011

ahoj koblihy moje 🙂 tak jak se máte? já už vím, že zítra jdu na sál 😉 zítra někdy dopoledne-ještě přesně nevědí kdy 😉 pak budu nějakej čas na jipce, ale hned jak to půjde, tak se vám pak ozvu, co a jak 😉
ted vás zkusím dočíst, ale uvidím, furt mi tu někdo leze 😝 mít ve dveřích klíč, tak se tu snad zamknu. 😀 😀
ale ase nemůžu říct, že by nebyli pečlivý..už mám všechny předoperační vyšetření, a od rána už tu byli, nejdřív s teploměrem, pak na tlak, pak poslechnou Míšu v břuchu, pak vizita, pak uklízečky, nasledovala snídaně, pak mne tu posílaj tak co tři hodky na ozvy na monitor-asi na půl hodiny vždy minimálně, potom mi byli píchnout nějakou injekci, pak opět poslouchání bříška a mezitím mi tu ještě lítají s nějakýma papírama, většinou to nosej po jednom, 😀 abych jim to podepsala 😀
No řeknu vám, jestli má tady každá takovouhle péči, tak teda chudáci sestřičky, to se nezastavěj 😅 😝
jinak mne to tady ale pěkně neba..jako si představte, že tu ani žádná zvířátka nejsou! 😨 jen samá uřvaná mimina 😀 a já bez činnosti, když jsem byla zvyklá furt něco dělat... 😝 já už jsem se i ráno nabízela uklízečce, at mi půjčí ten mop, že si to tu sama vytřu 😵 ale ona ho nedala 😠 prej mám užívat nicnedělání dokavad to jde 😝

farmarska
3. bře 2011

no nif, půjdu vás dočíst 😉
odpoledne po práci má dorazit manža, tak přemejšlím, že když je venku táák krásně, že jims nímněkam zdrhnu 😀 🤐 alspon se někam projít..mimo pokoj a nemocnici. Se zkusím pak zeptat sestřičky jestli by to nebylo možné, alspon na hodinku kdyby mne postrádali...a že bych byla samozřejmě v areálu nemocnice 😉 😀 😎 🤐

ikopretinka
3. bře 2011

@ivomal ještě aspoň 3 potřebuju, pak to bude klidnější 😉
@farmarska super, takže zítra to máš za sebou, držím palce 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru