Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
3. bře 2011

No téda tady se ponocovalo, zrovna, když mi dneska comp okupoval manža 😀

@farmarska Farmíííííííííííísku sestřičko moje, myslela jsem, že tě ještě stihnu, ale nevadí, holt si to přečteš až se probudíš, to už bude Míša na světě 🙂 Drž se, žádný nervy, jenom těšení se povoluje😀 To jsem chytrá co? 😀 A prej prasečí kopýtka, ty jsi ťunťa😀 Ale mě ty jejich fusekle taky děsně sraly😀 Klouzaly mi v tom nohy, když jsem dřepovala😀. No jen jsem chtěla říct,že ti budeme zejtra celá rodinka moc fandit a těšíme se na krásnou zprávu a samo na fotku!!!

Dobrou noc 🙂

aja.83
4. bře 2011

Dobré ráno holky! 😵
@farmarska Farmi, moc na tebe myslím, dnes to pěkně s Mišánkem zvládněte a těším se na zprávu a fotečku! 🙂 Držím pěsti!!!!! 😵

tercie
4. bře 2011

Dobrý ránko holky 🙂

@farmarska hele tak mě napadlo, jak jsi říkala, že se ti líbí ten pořad, den D, tak ty ho máš dneska vlastně taky 🙂
Člověče ani dospat jsme nemohli, jak se těšíme, Lukášek mě dneska vytáhl z postele už v sedm😀
Taky držímeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! 🙂

tercie
4. bře 2011

Tak jsem s Farmi mluvila, a říkala, že kolem desátý hodiny to vypukne!!!! Dostala nějaký injekce, teď má kapačku, a čeká až si pro ni přijdou s andělíčkem 🙂
Manžel s ní nebude protože na sál nesmí, tak se z práce přijede podívat na Míšu 🙂 a mamina bude zatím na JIP, tam ho nepustí.
A jak to půjde tak hned Farminka pošle fotku mrňouska, tak vám ho sem taky hodím,ať se můžeme pokochat, tetky koníkovky 🙂

kopa
autor
4. bře 2011

@farmarska taky na tebe moc myslím!! Držím palečky aby vše proběhlo tak jak má a Mišánek byl co nejdřív u maminky v náruči! 😵 😵 😵

tercie
4. bře 2011

Teda tady se drží o stopéro když ani nikdo nepíše 😀
Tak asi farminku už vezoooou...možná už spinká.... a až se vzbudí, bude mít Míšulku v náručí 🙂

madormi
4. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska..................................................................................čeká chlapečka......Michal -už je v porodnici DNES JE DEN D
Ikopretinka 31tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................14tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................12 tt, KO , TP
maendy................ ................35 DC
Martasek ................ . ........... 33 DC
M.aa.b ...................... ...........28 DC
lenik_25................... ..........24 DC
majjka24 .............................17 DC
Katyna ........................ ..........15 DC
nikissek28...........................10 DC
Natalie77 .............................. 9 DC
Ivomal......................... ...........7 DC

petroska
4. bře 2011

ahoj holky. farmi taky na tebe myslíííme.Mišánek už se určitě klube 😵
dneska je tu nádherně tak valíme na výýýlet.Odpolko kuknu a snad už bude info o prckovi 🙂

mari111
4. bře 2011

ahojda, Farmísku-Mišánku myslím na vás a moc moc se těšánkujem 🙂

cajori17
4. bře 2011

Farmiku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moc se tesim na MIsanka 🙂 uz to urcite vypuklo,tak na vas myslim 😵 😵 😵

sarlotta
4. bře 2011

kuk holky 😉 no jooo tady se rodí 😎 😎

@farmarska Farminko až se vychrupeš tak dej za nás bobeškovi pušenu 😉 😵 😵 😵

sarlotta
4. bře 2011

@petroska u nás taky krásně🙂 už mám opraný sporťáček, ale ještě příští týden má mrznout 😅 , tak ještě tak 14dní vydržíme 😉 ale těším se až ho vytáhnu. malá bude čučet 🙂

lenik_25
4. bře 2011

@farmarska Tak mrňousek už je možná na tomhle světě. Jsem taky nějaká dojatá... už se těším, až se Farmi ozveš 🙂

lenik_25
4. bře 2011

No mě už kapou slzy, jak to prožívám. Další krásné miminko bude ( možná už je ) na světě 🙂

lenik_25
4. bře 2011

A tady fotka z Danečkovy první školky v životě 🙂 Dole úplně vpravo Anetka od lucadav a hned vedle ten uřvanej tragédek, to je náš Daneček 😀 Maminka si dovolila udělat dva kroky vzad za fotografa, tak jančil.

lenik_25
4. bře 2011
ikopretinka
4. bře 2011

ahojky, to je nervák hned po ránu. Jsem z toho nějaká dojatá. To je síla ty těhu hormony, normálně tu řvu 😀 😀 , ale fakt a nejde to zastavit 😀

ikopretinka
4. bře 2011

no jestli to tak bude i v šestinedělí...... 😀 😀 Katyna drž mi u vás místo 😀 😀 😀 budu akutní případ 😀

sarlotta
4. bře 2011

@lenik_25 to je hezká foteška🙂)) Daneček je kouzelný 🙂

petroska
4. bře 2011

@sarlotta taky čekám na teplo jak na smilování at už stojí sporták venku 😉 .sem měla malýho jednou venku na rukách a byl uplně unešený a na vše koukal kde vlastně je že jen nevidí korbičku 😀 .tak se těším až bude hledět na vše v sedě .A hlavně jak se budu pyšnit mimuškem když ho tady v té naší díře ještě skoro nikdo neviděl 😀 .Jo a cosi si rosteme.už máme 7,8kg a 68.5cm v 7 měsících.budem asi obříci,jen nevím po kom to má.jo hele muže papat vařený lilek a taky celer?Pádíme ven dokud oskárek svítí 😵

tercie
4. bře 2011

Holky zatím nic nevím, ale to asi ještě dlouho 😀 Než se Farmi probudí, a než se bude moct ozvat... Hlavně aby byli oba v pořádku, já už se taky nemůžu dočkat 🙂

@lenik_25 fotka krásná a Daník je kouzelnej 😀

@ikopretinka hormóny to je věc co? 😀 Neboj, přejde to....časem 😀

JInak u nás teda extra hezký počasí není, slunco nikde, nejradši bych taky někam zalezla😀 Luky sice spal celou noc ve svý postýlce, což je div, ale každou chvíli kňoural, někdy ze spaní, někdy se probudil, a sedl si, a on pak chudinka neví co si s tím počít, tak musí přijít máma a položit😀
A právě teď mi vyhazuje ze šuplete fusekle, tak musím dávat jedním očkem bacha aby si nepřivřel prstíky. Už se mu to povedlo, jejda a to byl pláč...
A taky půjdu něco vařit, ale ještě nevím co.-D Dobrý ne? Manža dělá tu autoškolu, tak jsem zvědavá. Doufám,že mu ještě neseberou řidičák, to by byla bžunda😀

madormi
4. bře 2011

holky maminy a zkušené těhule, kdy jste cítili že se vám něco v břiše hýbe ( ne ještě kopance) a k čemu byste to přirovnaly a v jaké části břicha ?

tak míšánek už je určitě na světě a čeká až se maminka probudíí a bude schopná si ho pochovat, nebo myslíte, že už je vzhůru? přeci jen už je skoro poledne 😀

kopa
autor
4. bře 2011

@sarlotta určitě mi poradíš vid? 😅 😀
Máme ochutnanou mrkev,brokolici,bramboru(pouze dva dny ta mu nejele) a dneska máme třetí den dýni.Na víkend mám bramboru a špenát...Co mám dávát potom?To samé zas od začátku?Chci prckovi vařit,ale ten parní hrnec mám na reklamaci a nechci ještě ted moc vařit kvůli dusičnanům 😀 tak co mám malému dát??existují ještě jiné ty skleničky? 😅 nebo to mohu zamíchat do sebe 😅 😅 🤐
Příkrmy jíme týden a jeden den,mohu třeba za týden začít s těmi ovocnými? 😅

kopa
autor
4. bře 2011

@sarlotta určitě mi poradíš vid? 😅 😀
Máme ochutnanou mrkev,brokolici,bramboru(pouze dva dny ta mu nejele) a dneska máme třetí den dýni.Na víkend mám bramboru a špenát...Co mám dávát potom?To samé zas od začátku?Chci prckovi vařit,ale ten parní hrnec mám na reklamaci a nechci ještě ted moc vařit kvůli dusičnanům 😀 tak co mám malému dát??existují ještě jiné ty skleničky? 😅 nebo to mohu zamíchat do sebe 😅 😅 🤐
Příkrmy jíme týden a jeden den,mohu třeba za týden začít s těmi ovocnými? 😅

kopa
autor
4. bře 2011

@sarlotta jo a moc děkuji 😀 😉

ikopretinka
4. bře 2011

@madormi já v 16tt naprosto jistě věděla, že začínají pohyby. Je to takové divné šimrání, bublinky-vzduch, mini nakopávání, něco jako by jsi tam měla rybičku nebo jak to popsat. A bylo to tak zhruba nad ochluprním tak dva prsty nad tou stydkou kostí, hlavně v leže na zádech po chvíli klidu 😉
@tercie to teda je 😀

sarlotta
4. bře 2011

@petroska celer nedávej, kdyžtak pidi kousek jen je dost aromatický, lilek ano. 😉

sarlotta
4. bře 2011

@madormi dole v podbřišku, ťukání lehounké... ale u malého až ve 21tt.. což je normálka... u malé v 15tt 😉

madormi
4. bře 2011

@sarlotta
@ikopretinka děkuji, já už bych tak chtěla aby bylo cítit malé 🙂 snad to uteče 🙂

sarlotta
4. bře 2011

@kopa to nemíchej dohromady🙂 klidně dávej na střídačku to co máte vyzkoušené, prcek je maličký - nepotřebuje přáliš pestrý jídelníček. Můžeš přidat tu ovocnou svačinku odpoledne 😉 zas po troškách -banán,jablko,hrušku.. pak meruňky, broskve.. pak lesní ovoce... a pak míchané.
a kaše rýžové zkus.
Jak začneš vařit, tak pak můžeš i cuketu, květák, lilek... později luštěniny, jáhly, kuskus...pak rajčatové pyré., omáčky.

Ten jídelníček se bude zvětšovat, ale nespěchej
kukni http://www.varime-detem.cz/recepty?ctg=24&evt=c...

sarlotta
4. bře 2011

@tercie hehe malá si hraje s papučema... jen sleduju kdy se do nich zakousne, abych jí je zabavila 😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru