Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
4. bře 2011

@sarlotta jé papuče, včera tu byla kámoška s dvojčátky a ta holčička taky mňam mňam papuče 😵 🙂

mari111
4. bře 2011

@tercie au au prstíky nezavírat do šuplíku 😅

mari111
4. bře 2011

@lenik_25 no co sis to dovolila odejít mu z dohledu, ale je zlatunkej 😵

tercie
4. bře 2011

@sarlotta malej je taky ujetej na moje bačkory, musím ho furt hlídat, jak je někde nechám tak už je má v parádě 😀
A teĎ se mi před chvílí nasoukal do šuplete na fusky😀 Pak vám sem hodím fotku😀

lucierob
4. bře 2011

ahoj holky,
tak co nebo co? Farminka si klidně spinká, Mišánek si krásně spinká a já se tu mužu ukousat netrpělivostí co a jak. 🙄 🙂
aninka je taky ulítlá na papuče. Akorát teda ne nahraní. Nesnese, aby je měl někdo na nohách.

@tercie JO, šuplíky děti milují. Jen co Any objevila jejich systém otevírání, věčně vyhazuje trička a kalhoty. 😠

tercie
4. bře 2011

@lucierob vrchní zouvačka, taky dobrý 😀

No jo,než se Farmi ozve, to si asi ještě počkáme, jestli jí dali dubovou narkozu tak to je do večera 😀
Ale taky jsem napnutá jak kšandy, to si piš 😀

lenik_25
4. bře 2011

@sarlotta Díky. No kouzelný... kouzelně uřvaný 😀

@ikopretinka To je dobrý, já taky řvu 😀

@madormi Takhle na začátku ( já v 18tt ) jsem cítila v podbřišku jakoby lechtání. Jako by mě tam lechtaly malé bublinky, někdo to přirovnává k motýlím křídlům.

lenik_25
4. bře 2011

@mari111 No fotograf byl magor. Doslova na mě řval "Maminko, jděte pryč, jděte pryč!!! Nesmí vás vidět, jinak bude řvát. To já vím, mám už s dětmi zkušenosti. Vím, co dělám!! No měla jsem těch keců jako dost.

Já měla narkozu po císaři ve 23:00, ve 23:03 byl malej na světě a vzhůru jsem byla asi za hodinu a půl. Ale neschopná ničeho. Nemohla jsem se hnout, jak bolela jizva, takže pro mobil jsem dosáhla za pomoci sestry až 6 hodin po císaři.

tercie
4. bře 2011

@lenik_25 no já si to ani představit nedovedu, jaký to asi je mít takovou ránu...nikdy mě neoperovali, tak aby mě řezali.

@madormi já cítila s Lukym pohyby taky brzo, v 16tt, takový sem tam lehounký ťuknutí zevnitř, úplně dole v podbřišku. U předchozího těhu v 18tt, ale třeba moje ségra obě holky cítila až ve 22tt 😉 Takže to je různý. Když si vleže na zádech položíš ruce na bříško a budeš trpělivá, tak brzo ucítíš 🙂

tercie
4. bře 2011

@lenik_25 to ten fotograf byl teda profik na slovo vzatej 😀 Co bys chtěla od chlapa, no😀

kopa
autor
4. bře 2011

@sarlotta Sarlott díky za odkázek a za rady 😉 😉 já právě nevěděla jak dál s tím jídlem 😀 Dneska jsem malému dala tu dýni(ta mu jede ze všeho nejvíc 😵 )a snědl mi skoro celý kelímek od malého hippu,ale to ještě nekončil 😅 😅 vypil 180ml mléka 😅 😅 jsem mu to chtěla vzít,ale zas když měl žízen.Ráno měl jídlo v 8hod a pak tuhle velkou porci v 13,30hod.

tercie
4. bře 2011

Michálek je na světěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě měl 4,5kg, mělli co dělat aby ho dostali ven a naboural jim operační plán😀 prej měli dvě operace naplánovaný a stihli jen narození Mišky😀 Farminka mi volala asi 1/2hodiny co se probrala z narkozy, tak nemohla skoro mluvit, jak měla sucho v puse, a maličkýho ještě neviděla, prej za půl hodiny jí ho teprv přivezou ukázat. Ale viděla aspoň fotku, a až bude moct tak nám ji taky pošle 🙂

Tak Míšánku, vítáme tě na světě, a přejeme štěstí,zdraví, spokojený úsměv a ať potkáš v životě jen samý fajn lidi!!!!!
@farmarska Mamince a tatínkovi obr gratulace k tomu jejich velikýmu štěstíčku!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak a já si jdu dát paňáka, kdo jde se mnou? 😉

tercie
4. bře 2011

@kopa jejda to se mu nedivím, že měl hlad jako vlk😀 Luky baští po třech hodinkách cca 😀

madormi
4. bře 2011

jéé Míša je tu a je to teda pěkný cvalík, tak obrovská gratulace farmince!!!

madormi
4. bře 2011

no a už řvu, pitomý hormony 😀

kopa
autor
4. bře 2011

@farmarska
Jéééééééééééééééé Mišánek je na světě 😵 😵 😵 😵 Obrovská gratulace mamince!!!!!!!!!!!!!!!!!!a teda to je macík,moc se těším na fotečku 😲 😲 a naboural jim operační plán 😀 😀

mari111
4. bře 2011

@tercie tak na toho si du dát taky panáka, jééé ja už se těšánkujem na fotoooo, Mišánečku výtej na světě, taky ti přeju jen to nej v životě a hlavně hodný rodiče co určitě budou, Farmísku tobě aj taťkovi farmářovi obrovská gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
4. bře 2011

já bych šla rodit klidně znova 😀 😀 😀
je to moc hezké to číst o Mišánkovi,potom co si Farminka vytrpěla.Holky já bydlet blíž tak já snad pojedu zlíbat 😀 😀 a dát jí puget růží 😀

mari111
4. bře 2011

@madormi to nejsou jenom hormóny, taky jsem ukápla slzičku štěstí za Mišánka 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
4. bře 2011

@tercie On chodí s tatkou kolem 9hod.ráno každý den na prochajdu a vrací se právě kolem 13hod. 😅

madormi
4. bře 2011

@mari111 tak to jsem ráda, že nejsem sama 🙂 ale farminka si to po tom všem moc zasloužila. No už se těším na fotečky

petroska
4. bře 2011

juuu tak uuuž!! taky gratuluju Farmi k malému Mišánkovi 😵 .hlavně hooodně zdravíčka !Teda to je kus chlapiska.těším se na fotečku 😉

ikopretinka
4. bře 2011

@farmarska moooooc gratuluju a přeju hodně zdraví a štěstí do života 😉 😵

ikopretinka
4. bře 2011

No a je to tady, tak jsem na řadě 😕 😕 😕 .

cajori17
4. bře 2011

😵 😵 😵 Farmiku,obrovska gratulka k takovem chlapakovi 🙂 😵 😵 😵 mam radost. At vam Misanek dela v zivote jen samou radost,a hlavne mu preju do zivota hodne,hodne zdravicka 🙂 mam radost a jste moc sikovni,ze jste to rtak skvele zvladli 🙂

tercie
4. bře 2011

Jéééje to si Farmi počte, takový krásný gratulace 🙂
A další info z trutnovský porodky... už malinkýho viděla, je prej krááááásnej, a sestřičky říkaly, že nevypadá jako novorozenec, ale jako dvouměsíční 🙂 Tak si ho maminka poctivě vypapala v bříšku 🙂 Šikulky moje to jsou 🙂 Ale viděla ho jen chvilku a zase ho odnesly,tak je jí smuuutno... @farmarska ségra ale neboj, brzy si ho užiješ dosytosti, broučka malinkýho 🙂

aja.83
4. bře 2011

@farmarska Jůůů, hurá!!! 🙂 Obrovská gratulace k Mišánkovi! 😵 To je teda kus chlapa! 😉 Přeji hoooodně moc zdravíčka a štěstíčka! 😵

cajori17
4. bře 2011

v mem prispevku je trikrat radost,jsem proste rouzrusena 😵

sarlotta
4. bře 2011

@tercie díkec za infooo🙂)))
@farmarska gratulkááááááááááááááá, to je chlapák 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

tercie
4. bře 2011

@ikopretinka jojooo holka, už se ti to blíží 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru