Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
12. bře 2011

jedno je romer kong plus a druhá maxi cosi tobi
právě ty 9- 18 jsou prý líp přispůsobené menším dětem, přeci jen 9-36kg je velké rozmezí. cestujeme hodně po celé republice tak do toho budeme hodně investovat

ee.liska
12. bře 2011

teda romer king 😀

lenik_25
12. bře 2011
lenik_25
12. bře 2011

A hlásím do tabulky 1 DC 😢

petroska
12. bře 2011

@ee.liska a evolva od britax se vám nezamlouvá?my přemýšlíme taky o té první a te evolva.nám právě v prodejně řekli že nebrat do 36 kg že tam takového drobečka dát stejně nemužeme.že si musí odsedět v seačce do 18 kg a pak přejít do té větší 😕

madormi
12. bře 2011

@maarrtina to já na ceny moc nehleděla, ale jinak jsem byla nadšená výběr kočárků všeho, nejspíš sme si tam vybrali kočárek, vybrala jsem si tam povlečení, věci od emitexu vše jen pak objednat 🙂

madormi
12. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4500g
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................16 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 16 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 15tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................15tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........36 DC
Katyna ........................ ..........23 DC
nikissek28...........................18 DC
Ivomal......................... ..........15 DC
maendy................ ................5 DC
Martasek ................ . ...........5 DC
lenik_25................... ...........1 DC

cajori17
12. bře 2011

leniku,to jsou opravdu ty stejne.............a ta mrcha me moc mrzi ☹

ja uz zitra zacinam 17 tt 😉

maarrtina
12. bře 2011

@petroska můžeš dát odkaz na tu židličku. Díky 😵

petroska
12. bře 2011

http://www.maxi-cosi.cz/priorixp.php ještě přemýslíme o téhle..

maarrtina
12. bře 2011

@madormi tak kočárků tam bylo hodně a bylo to dobrý. To se mě líbilo a pak tm měli nádherný postýlky a viděla jsi tam ty kolébky?

petroska
12. bře 2011

@maarrtina http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=2666216 je levná,neznačková ale stačí a prijde mi na stejno jak fabula

petroska
12. bře 2011

@maarrtina dá se sehnat na netu i s pošou za 1500 🙂

maarrtina
12. bře 2011

http://www.lillysvision.com/index.php holky jukněte, ty se začaly vyrábět tady u nás ve vesnici. a byli na tom veletrhu

cajori17
12. bře 2011

valim do betle,cucet na telku,zatim pa

maarrtina
12. bře 2011

@petroska no já právě taky nechci kupovat moc drahou. Stejně to bude na chvilku, ale většinu co jsem našla tak jsou okolo 2 tisíc

petroska
12. bře 2011

@maarrtina taky mě připadají strašně předražený.chtěli sme od chicco ale prostě rači koupím levnou a tu tisícovku ušetřenou použiju na něco jinýho pro Fildu 🙂 a tato se nám zda taky super za tu cenu 😉 .sice se mimoc nelíbí jak ostatní ale stačí na to patlání od malého 🙂

maarrtina
12. bře 2011

@petroska máš uplnou pravnu vůbec nevím co je na tom tak drahé plastový výlisek.

ee.liska
12. bře 2011

@petroska no právě jí chci tu do 18 kg, a ta evolva je myslím do 36, proto jsem vybrala ten king. Taky se mi nechce dávat Matyho do té velké tak až vyroste z té do 18 kg tak koupím tu 15-36 na tu jak jsi dávala link jsem taky koukala, ale to tobi se mi líbilo víc

petroska
12. bře 2011

@ee.liska taky tak soudíme.koupíme do 18 kg a pak se uvidí.jestli bude chtít sedět v sedačce koupí se pak větší.Ta TOBI je myslím žedalná aby se dětem líp koukalo z okna,je vyšší.No asi si nevyberu kterou 😠

ee.liska
12. bře 2011

@petroska jj a má myslím víc poloh na ležení, ale myslím, že zase tak veliký rozdíl tam nebude, ale strašně se mi líbí ta kolekce 2011 s bublinkami 😀 no uvidíme co na to Maty, Až budem kupovat, tak ho do obou posadím a uvidíme, která bude vyhovovat víc

petroska
12. bře 2011

@ee.liska 😀 hihi takže si vybere Maty

ee.liska
12. bře 2011

jj 😀 přece jen ho tam chci posadit a ozkoušet to naživo, kdyby náhodou mu na některé něco vadilo, nebo tam bylo něco nevychytaného tak ať vím. taky si je obě nechám předvést přímo v mém autě, ať všechno vyzkouším 🙂 🙂

petroska
12. bře 2011

@ee.liska ju to jde vyzkoušet v autě?to mě ani nenapadlo 😀 .tak asi budem zkoušet taky aby nám tam supr padla.

ee.liska
12. bře 2011

@petroska jj jde to ve většině obchodů, dokonce se to doporučuje vyzkoušt. I dítě bys tam měla zkusit dát 🙂 no já si to dojedu vyzkoušet a pak si jí objednám levněji po netu 😅 😀

petroska
12. bře 2011

@ee.liska jj taky to tak vidím.obchody jsou předražený 😉

ee.liska
12. bře 2011

tak jdu k tv, dělám si hranolky, odpo jsem upekla dort, tak se jdu nacpat 😀 v pondělí jdu na alpining, musím konečně začít sportovat, nebo už nepřiberu 😝

madormi
12. bře 2011

@maarrtina jj ty byly úžasné, ale strašně těžké a nepraktické, s tím nehneš, uvažovali jsme nad tou jednou,a le fakt s tím nehneš a to je mi k ničemu, když budu kupovat kolébku nebo košík, tak abych to mohla přesouvat po bytě.

aronek
12. bře 2011

já malého pořád cpu do vajíčka, ale k narozkám dostane sedačku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru