Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
16. bře 2011

@ikopretinka 😠 a to bylo pár dní tak hezky a zase se to pokazilo

ikopretinka
16. bře 2011

@mari111 to jo. I ty teploty lítají, hned chladno, hned horko.

ee.liska
16. bře 2011

u nás je teda zataženo, ale celkem teplo. Ale včera bylo teda líp

sarlotta
16. bře 2011

Ahojík holčinky, hezkou středu🙂

sarlotta
16. bře 2011

@ee.liska u nás taky 😀

ee.liska
16. bře 2011

@sarlotta 😀 😀 😀

sarlotta
16. bře 2011

@nicollka chudák malý 😅 😔 tak foukám na zoubeček, a Ty se klidně dojímej 😀 😀 těhule, však sis na to počkala dost dlouho 😉

@lucadav krásná je čepička, se těším až bude malá frajeřit 😉 tohle bude vůbec super léto, už se moc těším 😵

sarlotta
16. bře 2011

@ee.liska já jsem si poklidila, uvařila brambor-vločkovou polévku a odpol půjdu k řezníkovi malé na nějaké vepřové masinko -asi od kosti, pak s malým na hřiště a pak dojde kamoška-těhule s malou na kafčo... takže može klidně i pršet 😀 😀

madormi
16. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 16 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................29 DC
Katyna ........................ ..........27 DC
nikissek28............................22 DC
Ivomal......................... ..........19 DC
maendy................ ...................9 DC
Martasek ................ . ..............9 DC
lenik_25................... ...............5 DC

kopa
autor
16. bře 2011

@petroska Petros fusak jsem neměla 😉 jen deku sebou,ale tu jsem dávala až když se ochladilo na nožičky.

kopa
autor
16. bře 2011

@ee.liska A kde ten fenykl koupím?v lékárně? 😅

ee.liska
16. bře 2011

@kopa normálně v kterémkoliv obchodě, je to obyč koření, já ho kupuju v kauflandu asi za 12,- sáček, do normálního hrnku dám tek po dně toho fenyklu, když Matyho bolí bříško tak trošku víc a zaleju horkou vodou, nechám působit 4 min, ( po delší době už se z bylinek a koření louhují i "škodlivé" látky) a sleju, nebo je dobré dát to do toho čajového louhovátka. No a trošku mu ho přisladím, jen tak na špičku lžičky

ee.liska
16. bře 2011

@sarlotta tak to máš dobrý plán 🙂

lenik_25
16. bře 2011

@denousek Tak to asi nebude nic vážného, když tě nechtěla hned po shlédnutí té hodnoty hcg vidět. Neboj se ničeho. Držím palečky.

lenik_25
16. bře 2011

@sarlotta Já jsem vždycky malýmu kupovala vepřovou kýtu bez kosti, hezky libovou. A nebo hovězí přední, které jsem uvařila v papiňáku a rozmixovala s vařeným bramborem, případně nějakou zeleninkou. To hovězí má úžasnou chuť a vůni.

denousek
16. bře 2011

@lenik_25 tak ona mi vzala krev v pondeli ,, a v utery jsem si volala na vysledky a ze mam ve stredu-tj dnes znova dojit na krev ..jdu k ni az zitra na radu dneska tam ani nebyla ☹ kdyby me bolelo bricho tak okamzite do nemocnice...bojim se ☹

lenik_25
16. bře 2011

@denousek Kdyby to bylo mimoděložní těhotenství, tak bys měla velké bolesti. A myslím, že kdyby měla podezření na něco vážného, tak tě hnala do té nemocnice bez debat. Pokdu to bude něco blbého a ona to odkládá až na zítřek, tak je to kačena.

madormi
16. bře 2011

já nechsi strašit, ale kámoška mimoděložní měla, a bolesti neměla žádné, přišlo se na to, ale už v šestém týdnu, pže dělá u gynekologa, ale denoušek už by byla déle asi těhotná tak to už by se nějak snad projevovalo.

denousek
16. bře 2011

@lenik_25 tak ja jsem jim podepsala pred 14 dnama ze jsem odmitla revizy ...takze na me ted serou..chtela jsem zkusit jestli to odejde samo..

ikopretinka
16. bře 2011

tak u nás už chvíli prší.
@denousek já si myslím, že pokud by to bylo hodně vážné, už by jsi byla v nemocnici . Já mám s Polzerovou dobré zkušenosti, pokud je to nutné, ihned zasahuje, pokud to zase tak nutné není, vyčkává pár dní. Jinak jako operatérka super. Mě tehdy odrodila během 10minut, pak dělala revizi a můžu říct, že dobře. Vůbec mě po ní nic nebolelo. Neboj. Zítra ti řekne víc.

denousek
16. bře 2011

@ikopretinka ano ja myslim ze je taky dobra...ona me rodila 🙂 ale z toho si nic moc stejne nepamatuju 😀 uvidime zitra no..

lucadav
16. bře 2011

@sarlotta To teda jo....ted je to strašný ,,,furt se fintííííí 😀 ale tak co ,,at má radost a mě se to líbí.
@denousek drží m palečky at je vše ok....
@lenik_25 Jinak já dne s courala 3hodin y střikolkou ,,nohy mi málem upadly,tak jsem zalazla do Rkosník a tam Zavřeno...já už byla po dnšku z vlasu a ze všeho tak hotová,že jsem měla oči jak dbva hrachy 😠 bolely mě nohy Anet měla hlad a zas zpět pomalu dom...tak jsem sama seděla na Kocandě...Anet na hranolkach a já na pívu a nohy hore=)))))))) To byl den ...Anetka už je i vykoupaná a pujde na kutě......
Jinak mám strašnou radost ,,,ve školce už v pohodě a pochválená ,,,tak mám strašnou radost 😉

denousek
16. bře 2011

@lucadav diky moc 😎

sarlotta
16. bře 2011

@denousek kdyby to bylo starší těhu / i mimoděložní/ tak by to HCG bylo v tisících.. takhle je to jen divné... ale každá jsme jiná, třeba jen tělo reaguje... uvidíš zítra 😉 může tam být mimi v děloze, někde za rožkem🙂))

sarlotta
16. bře 2011

@lenik_25 no koupila jsem žebra nakonec, je tam víc masina🙂 uvařím a nasáčkuju do mražáčku... sem se dočetla že zeleninka by se měla vařit čerstvá radši / vitamíny/, tak budem po troškách a masino se může mrazit🙂 ptala sem se i na králíka a telecí, ale nemají 😝 😅
@ee.liska ty si měla králíka že, od někoho domácího ? bys mi mohla dovést kousek hřbetu 🙂 jak k nám pojedeš, až dorýmujem 😀 😀 😀

denousek
16. bře 2011

@sarlotta jejda to ani nerikej..srdce mi busi pri nejake takove nadeji..ale to by to hcg taky nebylo tak nizke ☹( fakt se nacpu na sal a uvidime at uz mam pokoj..uz si na tu myšlenku anestezie zvykam...nevim..ale uz se necham v rukou lekaru..abych pak nelitovala.

mari111
16. bře 2011

holky v kolik dávate spinkat ty miminka tak kolem toho 6 měsíce?

petroska
16. bře 2011

@mari111 já se snažím Fildu uspat v 7 hodin,ale kolikrát řádí ještě ve 20hod 🙂 .někdy spí i v pul 7 ale to je vyjímka.

mari111
16. bře 2011

@petroska hm, tak to naše taky, ale zas někdy je už v 18.00 tak utahaná , asi s ní moc blbnu k večeru 😅

majjka24
17. bře 2011

@ikopretink Ahojki, ono to není jako ms, vůbec, taková kapka a včera to bylo zase a pak nic, ale máš pravdu, kašlu na to o ono to nějak dopadne 😀 😀 😀

Mám poukazky do lékarny a uvažuju zda si koupit boty nebo vytamínky a make - up 😒 Škoda , že tam neprodávají celé hlavy, bych si klidně jednu vzala 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru