Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
17. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 33tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO 17.3. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 17 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................30 DC
Katyna ........................ ..........28 DC
nikissek28............................23 DC
Ivomal......................... ..........20 DC
maendy................ ..................10 DC
Martasek ................ . .............10 DC
lenik_25................... ...............10 DC

lenik_25
17. bře 2011

Ahoj, tak my máme za sebou probdělou a problitou noc. Malej asi někde něco chytil. Je fakt, že poslední týden jsme byli v hodně kolektivech. No děs, teď peru jak mourovatá. Daneček vypadá v pohodě. Dostal půlku přesnídávky se smectou a teď pije vodu a dává si piškoty. Černej čaj stydne na balkoně. Mám dost, moc jsem toho nenaspala, vlastně skoro nic. Chudátko moje malinký...

lenik_25
17. bře 2011

@madormi Ahoj zlato, já určitě nejsem dneska 10 DC, ale 6 DC. Díky

sarlotta
17. bře 2011

Hezký čtvrtek holčinky🙂

@lenik_25 ouvej, no střevní chřipka řádí, aj u nás.. 😝 ve městě..... ale mělo by to být tak na tři dny... doporučuju Ti držet dietku s ním..pže je to silně nakažlivé-bohužel ☹

denousek
17. bře 2011

tak jsem jasna jdu na laparku,nekde to je ale nevi kde.. jsem doma jen pro veci...paa holky...

sarlotta
17. bře 2011

@mari111 já teda v 18hod a je tuhá.. ona spí kolem 10 hod tak hodinku max a pak odpol kolem 1-2hod taky tak hodinku max. a v 6 už je kantáre..snažím se jí to prodloužit na půl7 a po změnu času to bude 19:30, což bude super, abysme mohli být venku dlouho 😉 😎

@majjka24 novou hlavu joooo🙂)) kup si boty... 😎

@denousek držím paleček

sarlotta
17. bře 2011

@denousek neboj se, já taky anestezii nemusím a že sem si jí užila dost 😝 😅 ale ono to pomůže a po laparce se bude těhulit... dobré je , že otěhu můžeš krásně.. jen to musí doputovat do dělohy a to po laparce půjde samo 😎 😎

handm
17. bře 2011

Dobré ranko,
tak jsem se po delší době zase dostala sem 🙂 Malej je divočák 😀 a snažíme se být hodně venku a navíc v sobotu máme křtiny, tak jsme dodělávali spoustu věcí doma, aby to tu bylo tip-ťop 😀
Zkusím dočíst aspon něco 🙂

nicollka
17. bře 2011

tak Danielek blinkal snad min. víkend ale druhý den už byl dobrý .

Tak mě došel stetoskop tak se s tím začnu učit. a snad za týden už bude slyšet srdíčko "Sofinky" 🙂

handm
17. bře 2011

@mari111 ahoj, tak my koupeme vždycky v půl sedmý, tedy snažíme se, podle toho jestli je moooc unaveny, jdeme dřív, pak najíst a chrupkat.. tak kolem sedmé je v postýlce a většinou hned usne - takže tak 7-čtvrt na 8 spinka...

asi taky záleží, jak píše @sarlotta, jak spí přes den...🙂
taky mám ted holky hoňky co malému oblékat do tohohle počasí .. jsme stále v korbě, je to neuvěřitelné, ale je to tak i s našima 72cm 😀😀

handm
17. bře 2011

@nicollka jee, super 🙂 budeš jak farmík, poslouchat 🙂🙂 To je parada, budeš hned klidnější!!🙂 Krásně ti to naskakuje

handm
17. bře 2011

@kopa, malý mi pije švestkovou štávičku od hippu nebo jablečnou od hami kvůli kakání, někdy dám jen třeba 20 štávy a zbytek do 80 vody a taky ještě pije od Babio čaj lesní plody -ten je od 6.m, předtím měl fenyklovej.. ale ten mu nejel, to muselo být trošku oslazený... koupila jsem od Babio mléčný cukr, co nemá být návykový a nezakládat na kaz (mám to v albu), a trošinku mu to přisladím, když nechce pít a už žbrundí... 😀 Někdo mi radil, at postupně cukru odebírám, ale náš prcek je chytrej jako liška.. někdy to vypije hořký a někdy ani za boha...🙂 asi taky podle žízně!🙂
Jo a ted jsem objevila v DM jablečnou štávu s fenyklem... tak to budem zkoušet... 🙂

handm
17. bře 2011

koukám, že už jsem jak @farmarska.. pěkně si tu pokecám 😀😀😀

@denousek, at to hlavně dobře dopadne!!!!!!

handm
17. bře 2011

@sarlotta budeš to prodlužovat tedko na letním čase?! taky by se to možná hodilo, o půl hodky, aby si tatínek víc prcka užil 🙂 ale zas mu to nechci nějak rozházet, takhle je krásně naučenej... usíná sám, bez problému v postýlce..

handm
17. bře 2011

jo a zítra jdeme na půlroční prohlídku...🙂 tak jsem zvědavá, jak zas povyrostl ten náš velkej kluk!🙂 Už pije mlíko pro velké chlapy (dvojku 😀), a asi od víkendu začneme s ovocem a pak masikem, podle toho co dr na to.. chci se ještě taky zeptat na ty kukuřičný hovínka...😀 jestli může 🙂
jo a kdy jste začínaly s lepkem, holky?!

no tak sjem si pokecala, tak jdu sundat prádlo a asi žehlit, když mě tady od toho nikdo nezachrání .-D😀😀

sarlotta
17. bře 2011

@handm jj už sem začla včera šla spát 18:15:-))

sarlotta
17. bře 2011

@handm nikam🙂))
lepek jsem eště nedávala... asi ještě počkám, kukuřičné křupky sem zkusila v 7měs, ale moc jí to nešlo a kulila oči...tak zase zkusíme

sarlotta
17. bře 2011

@nicollka perfektní.. Sofia jooo, krásné 😉

handm
17. bře 2011

@sarlotta 😀 no mám to aspon sundané 🙂 ted jeste vytahnout to prkno a žehličku...😝
No, já právě jsem si říkala, že bych ty křupky zkusila, protože občas Mareček sedí s námi u stolu (v pololehu v židličce) a nejradši by nám vyrval z ruky chleba nebo cokoliv 😀 tak aby si mohl o něco brousit dásničky...
a lepek já taky si myslím, až tak 7-8 mesíc...
jo a zkusila jsem kaši, rýžovou, ale malej byl vzhůru dřív než po mlíku, pak jsem nevěděla, zda mu ji dát lžičkou nebo lahvičkou, no hruza 😀 tak jsem to prozatím vzdala 😀

madormi
17. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 33tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO 17.3. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 17 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................30 DC
Katyna ........................ ..........28 DC
nikissek28............................23 DC
Ivomal......................... ..........20 DC
maendy................ ..................10 DC
Martasek ................ . .............10 DC
lenik_25................... ...............6 DC

farmarska
17. bře 2011

ahoj holky, jen se hlásím, že žijeme 😉 🙂 jen s časem ted trošku bojujeme 😅 fakt vůbec nechápu miraxku a spol..co mají dítka malá dvě, že to všechno stíhají a stíhaly a uměly skloubit 😎 já nedělám snad nic jinýho než že kojím a přebaluju, odkrkávám a uspávám a zbytek z toho mála času věnuju domácím pracem 😝 podle toho to tu taky vypadá 😀
holky kojičky, dotázek 😉 malej mi u kojení po pár cucancích hned usíná, ale za chvíli chce tudíž hned zase pít, páč ma hladík. Zkouším ho u toho různě budit ale většinou je to marné, je prostě gumovej 😅 nemáte nějakej fígl na to?
jo a taky se mi u toho kojča často kroutí a chvíli se přicucne, pak zase tu kozu pustí, a pak znova přicucne a pak se třeba začne vztekat.. nevíte pročpak to? 😕 jako mlíka mám už v prsou dost a dost..tím to nebude.. 🤐 že by nějakou špatnou polohou? no ty zkoušíme různě střídat..tak nevím.. A nebo mne napadá, že prostě tou horlivostí neví už jak by to co nejrychleji vycucal.., a nebo že nemá hlad a prostě se tím jen uklidnuje. No těch možností je asi moc 😨
a já zatím jen tápám 🤐

ikopretinka
17. bře 2011

Ahoj,
teda u nás prší a je totální tma.
@lenik_25 tady taky cosi řádí, děti jsou nemocné, a chytají to i učitelé. vím to od kolegů. Trvá to tak 3-4 dny, mají průjem a zvrací, některé i vysoké horečky.
@nicollka Tak Sofinka? Hezké jméno.
@majjka24 kup si boty nebo make-up
@denousek držím palce, ať je vše v pořádku!

farmarska
17. bře 2011

jo ale jinak se musím pochválit, už jsme několik dní jenom na koju 🙂 😎 😵 akorád teda, že on by k tomu prsu nejraději přirostl 😀 jo a holky dávaly jste kojeným dětem cucat kdykoliv si řekli, nebo jste to nějak časově omezovaly? Nám totž v porodce říkaly, že by se jim mělo dávat tak po třech hodinách, alejinde jsem zase četla, že se ma mimineškův dávat, kdykoliv si řeknou..
já teda dávám zatím kdykoliv si řekne, ale nevím jestli nedělám nějakou chybu, aby si jako nenavykl, bejt fakt pořád u zdroje 😅 😀

farmarska
17. bře 2011

a taky mi šíleně pořád kadí, takovou hodně řidkou hořtici 😅 🤐 ale to je asi u kojča taky normální že?

farmarska
17. bře 2011

no jdu zkusit prolítnou alspon poslední stránky co tady novýho 😉 teda jestli se malej nevzbudí, nějak se už zase kroutí 😝

ikopretinka
17. bře 2011

@farmarska to je dost, že se taky ozveš mamino!!! Super, že se máte fajn. S kojením neporadím, bohužel. Vzpomínám si, že tohle dělal brácha mamce když se narodil. Jediné co trošku fungovalo bylo, že ho musela po celou dobu kojení šimrat na hlavě a stejně byl polotuhý.

nicollka
17. bře 2011

Farmi taky měla steto? No ja zatim neslyšim nic uvidime za tyden 🙂

No jo Sofia zatim zvitězila :D

farmarska
17. bře 2011

nikol já měla steto, ale přes tu svojí pneumošku jsem s ním neslyšela nic ani asi v 7 měsíci 😅 😅 ale tím domácím ultrazvkem jsem krásně poslouchala už od 12tt 😵
ale ty jsi hubená, takže u tebe by to mohlo fungovat, jako to fungovalo murynce 😉

handm
17. bře 2011

@farmarska super, že vám jde už kojení... ono jak se ti furt pouští a přisává, tak nalapá vzduch a pak se kroutí, bo mu to v bříšku dělá prdíky... a nemůže to vyprdnou (myslím tedy já 😀 - určitě poradí zkušenější kojičky) 🙂 zkus ho dávat asi i mezi kojením odkrnout víckrát, aby mu ten vzduch tam nedělal takový brikule..
a jinak malej mi taky spal furt, zkoušeli jsme co to šlo - v porodce i mokrou plínkou za krk, různě šimrat - nožky, krček, někdo říká pod bradou.. snad něco zabere...
a co si pamatuju, tak říkali pidi miminečkům, jako je Miška, dávat kdykoliv si řeknou... ale udržet odstup aspon hodku, bo pak se jim smíchá nestrávené mlíčko s novým a dělá jim to taky problémy v bříšku..
snad tedy nekecám 🙂

nicollka
17. bře 2011

no ja nekde měla ale jak sme se stěhovali tak zmizelo poslouchátko :(
tímto teda nic zatím chjooo.
A další angelsound kupovat na to bohužel nejsou finance grrr :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru