Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
21. bře 2011

@madormi jj, manža ještě za svobodna. 10let to platil a pak zdrhnul do zahraničí. A nikoho nezajímá jestli na tak vysoké splátky máme nebo ne

kopa
autor
21. bře 2011

ahoj holky 🙂

@handm Jéjej chudák Mareček je nemocný 😔 😔 je mi ho tak líto.Tak držím moc palce aby horečka klesla a nemuseli jste do nemocnice ☹
@maarrtina Marti ona ta mrkev od hippu je hnus 😝 Já dávám od Hami,tak je chutově lepší.Zkus dát Adélce nejdřív napít mléka,nech jí třeby vypít půlku a pak jí dej tu lžičku mrkve.

lucierob
21. bře 2011

@handm a nemohlo by to být od zubů?

sarlotta
21. bře 2011

Kuk holky, tak jen rychle, ráno sem si zablindila já , pak slečna vyhodila mléko a bylo jasno.. naklusali sme k doc, dostali instrukce a čípky proti zvracení ... no a celý den bez mléka mazec... ale malá je zlatečko... papala kaši nemléčnou, mrkvičku s rýží, večer sinlac-karobovou kaši, a banán přesnídávku.. no a zkusila se i rýžový odvar.. ale musela jsem přisladit , ale stejně jí to moc nejede... tak držte palušek v noci ať nehučí, že není mlíčko

a tady jak stojí šikulka botky jsem jí dala jen na focení, jinak má ponožky s protiskluzem a šatky taky jen pofotit.. blbě se v nich lozí))) a nová čepka🙂

lucierob
21. bře 2011

@lenik_25 na poště klasika. Jsem si dneska nechala zavolat vedoucí, tak se mi omlouvala, že se to už nikdy nestane. Zavolala si i tu pošťačku no a nakonec vyšlo najevo, že tam má malý balíček i manža, A že ho zapomněla přibrat, tak si myslela, že kdybych tam přijela pro ten svůj vzala bych i hned ten manžův. A ona se tím pádem nemusela vracet. no tady jsou asi rádi za každou duši, která jim ty letáky a balíky roznáší. Být ta pošta moje, tak za tohle hvězda letí na hodinu 😠

maarrtina
21. bře 2011

Holky díky za rady. Mám jí teda tu mrkev přestat dávat?

lucierob
21. bře 2011

@sarlotta jůva, tak ať jste brzy v pohodě. Nám se to zatím vyhýbá. Robča jen klasicly zase nachlazený
a Šarlotka je fajňučká

kopa
autor
21. bře 2011

@maarrtina Marti a jak dlouho jí tu mrkev dáváš? 😅 J8 bych klído dávala 4 - 5 dní a pak dala třeba brokolici 😉 At jí zas neuděláš bordel v bříšku a neřvala ti v noci jako nám Vítek,že ho bolelo bříško ☹
@sarlotta Jéjé brzy se uzdravte celá rodinka 🙂

lucadav
21. bře 2011

@ikopretinka Mě teda končí Rodičovská,tak stejně budu muset,ale na jednu stranu se těším ,ale na druhou??????? 😖
@lenik_25 Leníku ,,maš recht ,,mám i možnost dozačátku mužu ted jen třeba na 3dny v tydnu...Tím se skrz Rod.přispěvek nic neděje a nemusim platit ani soc. a zdravotní...od srpna ,na plný uvazek..ale je to živnost a toho se zase bojim=((( ale co nezkusím ,nezjistím ..tak jí pujdu zitra řict asi že jo. Akorat nechci zas vydělavat takovy mraky peněz=)))))))))hihi aby nam nesebrali příšti rok ty hezkě peníze co nám vrací na daních.
Handm .....To je mi moc líto,,,at je líp a není to nic važného..člověk by si to s těma dětičkama vyměnil hned. Držim palečky.

lucadav
21. bře 2011

@sarlotta Moc moc hezká=)

lucadav
21. bře 2011

@sarlotta Koukam ,že samé blinkání atak =((((((at je líp.....

maarrtina
21. bře 2011

@kopa no dávám jí to 3 dny. Ale když to nechce tak abych jí to nezprotivila. Jinak jak jsi psala, že mám dávat to Hami tak jsem je u nás nikde nesehnala, mají jen ty od 6 měsíců.

mari111
21. bře 2011

@sarlotta jéééé to je kočka a jak pěkně stojí 😵 😵 😵

lucadav
21. bře 2011

@lucierob O balíčkách ani nemluvim...u nas ta pinda zas nedala ani papir ani nikdo nezvonil a na internetu mi přišla zprava ,že jsem nebyla zastižena doma ..tak jsem je šla seřvat a ve finale jsem tam zjistila ,že tam mam ještě jeden balik...na to kolik si všecky služby u 4eské Pošty platíme ,,tak bych je nakopala.......
Ve finale jsem měla už nerva a nechlala jsem manželovi udělat kartu ,aby mi mohl vubec něco tam vyzvednout,jinak mu nic nevydaj,když člověk pak marodí ,tak mu to snad odešlou zpatky...PEKLO

mari111
21. bře 2011

@maarrtina no jako jednou tě to stejně nemine a bude si muset holčička zviknou, to se musíš rozhodnout sama jestli ještě bude na mlíčku nebo jestli zabojujete a skusíte papat zeleninku, taky múžeš skusit přestat a za pár dní skusit, třeba jí to pak už pude 😉

handm
21. bře 2011

Ahoj holky! Tak jsme doma, nemuseli jsme do nemocnice!!!!!!!! už je to o kousíček lepší.. než jsme šli k Dr, tak už měl 37, 7,takže velký úspěch, hodně to kleslo.. CRP naštěstí taky šlo o kousek dolu, takže jsme nemuseli pryč od tatky! Akorát nechce jíst, ani řidší takžkašičku, ani UM, ani zeleninku s králíkem, co mu v neděli tak šmakovala, jedině jablečnou přesnídávku trochu ujedl.. a nemůžeme do něj dostat ani pití.. čaj ne, ani štávu ne, moc, o vodě nemluvě...tak je to trošku divočina.
@lenik_25 tak myslíš, že stříkačkou i v tomhle věku je to ok?! Já ji mám, ale říkala jsem si, že už je na to velký... ale asi ji tedy zkusím, když říkáš, že jsi to malému dělala taky..
@lucierob / no bavily jsme se s DR, jestli by to nebylo od zubu, ale ona rikala, ze 39 jsou horecky hodne vysoky na to, aby to bylo od zubu
@kopa, diky leni, snad mu bude lip 🙂
je to hrozný ho tak videt, kdyz on je takovej lumpík a furt se směje, skoro nepláče...a ted tohle..
Ale večer se vykoupal, už trošinku lumpačil, i když ještě hrozně sípe a funí, protože rýma mu teče proudem a odsávání propláče, i když dřív se u něj smál...
Uvidíme, co noc a ráno...díky, že na nás myslíte !!!!

@sarlotta- taky si koukam uzivate, tak se drzte!! mala je sikulka!!!🙂

lenik_25
21. bře 2011

@sarlotta Ježiš, tak ta je krásňoučká, zvláště v těch šatečkách, jak stojí 🙂

@lucierob No tak to je síla s tou poštou! Ale udělala jsi moc dobře, že jsi to nenechala jen tak. Každopádně že se to už nestane, mi tady taky slibovali sto tisíckrát a pak zas ☹

@maarrtina Klidně jí to přestaň dávat, počkej třeba 14 dní a zkuste dva dny znovu. Ale pak už bych necouvla.

@lucadav A jak to budeš dělat s Anetkou na 3 dny v týdnu, když ti jí do školky vezmou jen na 5 dnů v měsíci? Babička? Nebo když budeš v tom "balíku" 😀 😀 😀, tak Rákosníček?

@handm Jsem ráda, že je líp. A ta stříkačka... nemyslím tu stříkačku s hadičkou jak náhradu kojení. Koupila jsem klasickou stříkačku v lékárně za 2 Kč a na férovku mu to na 3x stříkla do pusy, aby to spolknul a pak zase a takhle každou chvíli, abych ho zavodňovala. Budeš se smát, ale řeší se to tak i na výstavách. My byli s kočkou na výstavě a ona byla tak vystresovaná, že nechtěla pít, tak jsem to taky řešila takhle 😀

sarlotta
21. bře 2011

@handm taky držím palušek, je to mazec.. dětičky nemocné... hrůza.... včíl sem přeslékala komplet postýlku, malá blindila, dávila se ani už neměla co blinkat 😢 😢 dala sem jí zas čípek od zvracení a usnula teda.. doufám, že bude spinkat až do rána 😲

lenik_25
21. bře 2011

@lucadav Luciku, chtěla jsi vědět, jestli budou nějaké akce ve školce. Tak tento týden ve čtvrtek 24.3. jedou autobusem do muzea na výstavu hraček. Ale učitelka konstatovala, že pro tak maličký děti to asi nebude, s čímž souhlasím. Radši bych ho tam vzala osobně než aby tam šel v davu a třeba něco shodil při troše nepozornosti. Jinak pak je nejblíž divadýlko 6.4. 🙂

handm
21. bře 2011

@lenik_25 já mám taky klasickou stříkačku... obyčejnou. Tak to kdyžtak zkusíme, jestli bude nejhůř.. jak té kočce..😉

@sarlotta no to je taky hrůza!! chuděrka malá, snad jí bude do rána taky líp..🙂🙂 My dali taky ještě čípek a ráno mám volat Dr co a jak bylo v noci, tak snad už nic nebude.. říkám si, že musí mít hrozný hlad a hlavně žízen...
a koukám, byli jste v lidlu na plenkách?!😀 my taky...😉

mari111
21. bře 2011

@handm no to je dobře že už je líp
@sarlotta jé chudinka malinká, to je utrpení ☹

majjka24
22. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 33tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO 17.3. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 17 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................3DC
Katyna ........................ ..........33 DC
nikissek28............................2 DC
Ivomal......................... ..........25 DC
maendy................ ..................15 DC
Martasek ................ . .............15 DC
lenik_25................... ...............11DC

majjka24
22. bře 2011

Ahoji holky, vy jste teda treperendy 😀 Než jsem to dočetla.....stejně jsem zase zapoměla na co jsem chtěla odepsat 😕 Včera jsem si skákla za mudrou aby mi napsal utrogestan nebo něco takového, tak nemám nic, že nic na tu podporu není, že pro mě je to zbytečné, protože mám cykly pravidelné. Že mi to sice neublíží, ale ani zatím moc nepomůže. Prý se ten utrouš píše na úpravu cyklu a udržení těhu. Napíše mi hned jakmile to prý zjistím, tak pak ho budu brát až do 14 - 17 tt. Mám papkat vytamínky a dodoržovat zdrav. životní styl a pokud se to do září nepovede, tak mě pošle na nějaké vyšetření.Tak ufff 😵

majjka24
22. bře 2011

@sarlotta Kásná princezna 😵 😵 😵
@handm Super, že už je malému líp 🙂 🙂 🙂
To zlrátím - všem nemocným držím palečky a by se brzo uzdravili 😀 😀 😀

nicollka
22. bře 2011

AHOJ HOLKY
tak zítra jdu na pracák, tak jsem zvědavá co bude. Hlavně si musim jit zjistit jestli mam vubec nárok na rodičák, už začínám být z tohoto státu docela nerv. Nebo jestli otevřít živnost, ale na to zase asi uz je pozde ... ja nevim. snad mi zítra poradí.

nicollka
22. bře 2011

A zítra triply a zoo s manžou a Danielkem.

Holky jak cítíte ty první pohyby? ja nevim asi mam skřiplej nerv, 3 dny zpátky a včera mě dloublo v břiše, na stejným místě, ale to tak že sem stoupla a takový dloubanec že sem se skrčila ale hned to bylo pryč. nebo ne skrčila ale tak trochušku jen. By mě zajímalo kde to mimčo je na které straně.

nicollka
22. bře 2011

majjka ja ho taky měla na udržení a na úpravu cyklou, nic mi to neupravilo 🙂 Prášky jsem nebrala už cca tři měsíce, pač sem uz nemela a stejne sem nevidela učinek, pak sem zjistila ovu tu posledni a kamoška otěhu tak mi dala zbytektak sem brala dobrovolne 🙂

handm
22. bře 2011

Ahoj holky, tak hlásím docela dobré zprávy!!
noc byla docela dobrá, dokonce už si dvakrát dal UM, ted ráno taky, odsávala jsem tedy neuvěřitelný hnusy, ale aspon se mu ted lip dycha a zase usnul, bobeček muj... teplotku sice ještě měl, ale proti včerejšku je to nic, tak uvidíme, co přes den a zítra, k dr mám zas zavolat a uvidí se!🙂

@majjka24 tak aspon, že by se to hnulo k lepšímu, když by tě poslal někam na vyšetření, aby se zjistilo, co a jak!! držím palce!!!!

cajori17
22. bře 2011

ahoj holky,dneska je u nas tak krasne 🙂
@majjka24 ja uz jsem od nedele 18 tyden tak mi to prosim oprav az budes delat tabulku ,diky 🙂
a jeste mi tam muzes dopsat utz a kontorla 14.4.
jinak hlasim,ze mam asi n ejakou jarni alergii,pac venku porad kycham,dneska se vas budu snazit docist,ted me ceka uklid a vareni 😒 ale nic se mi nechce

cajori17
22. bře 2011

@handm chudatka ☹ ale je fajn,ue uz je vam trosicku lip ............vsem marodum preju brzke uzdraveni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru