Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. srp 2009

kelly jaký si brala homeopatika? mně často zloběj angíny 😝

venuska
3. srp 2009

farmí, ty jsi se taky minula povolání, co??? Ty jsi měla být opravdu básník. A v lékárně zázvorový čajík-to není ono?

kopa
autor
3. srp 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga.................................6.8 KO.........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt..................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt...............................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 8tt...................................3.8 KO
Markytaj......................................našla //
Skritkova DC?
Hanana 37DC
Nicollka 31DC
Samsa 30DC
Tercie 26DC
Ikopretinka 22DC
Farmarska 21DC
Paaja 18DC
Kopa 15DC
Eeliska 13DC
If.v 5DC
Zlababa07 3DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

farmarska
3. srp 2009

no myslím že to bude mít slabší, menší učinek..., ale nevím 😅

venuska
3. srp 2009

Kopi, jak to že se snažení nekoná? Přítelák stávkuje, či co... 😕

Farmí a můžu tedy alespoň ten heřmánkový čajík s citronem a medem?

venuska
3. srp 2009

Tak já raději naběhnu do té zeleniny, díky moc za radu 🙂 Ty moje lékarnice 🙂

kopa
autor
3. srp 2009

Zlababa jsi v tabulce 😉

Markytaj mocinky,moc gratuluji ke // 😵 😵 😵 ted už máte určitě vyhráno 😵

Kagat jsi v tabulce 😉 Já jsem právě nevěděla v kolik tt už jsi když sem moc nechodíš 😅

kelly1983
3. srp 2009

venus taky jsem nebyla u dr, dali mě to v lékárně....tak utíkej si odpočinout, aby ti bylo lépe

farmarska
3. srp 2009

kopi tý brďo ta tabulka už není tabulka, ale pořádná tabule 😕
ta je vééélikááá 😅
ják že se snažení nekoná?? 😨 ono už máš stejně asi po ovu vid 🙄

já příznaky pociťuju, ale je to vsugerace 😀 páč jak se nad tím zamyslím víc, tak se stratěj 😀
navíc jsem asi tři dny po ovu, takže nesmysl 😝 😀
no hlava..šibe mi 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
3. srp 2009

takže aktualizace 😅 🙂

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga.................................6.8 KO.........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt..................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt...............................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 8tt...................................4.8 KO
Markytaj......................................našla //
Skritkova DC?
Hanana 37DC
Nicollka 31DC
Samsa 30DC
Tercie 26DC
Ikopretinka 22DC
Farmarska 21DC
Paaja 18DC
Kopa 15DC
Eeliska 13DC
If.v 5DC
Zlababa07 3DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

farmarska
3. srp 2009

venus´ko to víš že můžeš, heřmánek má antibakteriální učinky a hlavně uklidňuje, tak alspon budeš hned klidnější a třeba i to ležení v posteli vydržíš a přítel z tebe bude mít radost! 😀

kopa
autor
3. srp 2009

Farmíku páč jsme se doma nepohodli a já zatrhla všecko 😔 😅 Po Ovu už určo mám 😨

kopa
autor
3. srp 2009

Aronku držím na zítřek palečky 🙂
Já už zítra jdu do práce,měla jsem jsem jít až ve čtvrtek,ale když je u nás doma dusno půjdu už zítra 😅

farmarska
3. srp 2009

ahá 😅
no ale víš jak po ovulce to zatrhávání ani tak nevadí vid 😉 😀
a třeba už....... 😉 😵

co ti provedl prevít 😠

farmarska
3. srp 2009

jé ale tak to máš kopi dobrý, že si můžeš takhle přijít kdy chceš a nemusíš se dusit doma 🙄

no ale třeba si to ještě rozmyslíš...se určitě stihnete ještě pětkrát usmířit 😉 🙂

kopa
autor
3. srp 2009

Farmí mě už je to fakt jedno jestli je ovu nebo není.Víš po těch našich hádkách začínám přemýšlet trošku jinak 😔 😅

kopa
autor
3. srp 2009

farmi to je fakt výhoda kolegynce jsem to řekla,že se klído vrátím dřív 😅 Už mi chybí trošku i ta práce 😅 😀

farmarska
3. srp 2009

kopi neblbni, všude je něco 🤐
každej se hádá a kdo tvdí že ne, tak lže a nebo má nějakej divnej patologickej vztah 😨

kopa
autor
3. srp 2009

Farmi já vím že všude je něco,ale tohle se už nedá vydržet 😔

farmarska
3. srp 2009

kopi tý bláho, jak můžeš něco takovýho vlbec vyslovit 😕 práce brrr 😖 😝 😀

kopa
autor
3. srp 2009

😀 Chodit do práce je super 😀 😀

farmarska
3. srp 2009

kopi nedělej si ze mne srandu, mne nenachytáš! 😀 taky jsem to už párkrát za život zkoušela víš 😀 😀 😀

máš IP 😉

kelly1983
3. srp 2009

kopi copak se děje??

farmarska
3. srp 2009

budu muset letět přidělávat takovou tu zelenou textýliji na plot, tak se tu zatím mějte krááásně a moc nezlobte 😉

kopa
autor
3. srp 2009

Farmíku taky IP 🙂 díky.
Farmí ale když je dobrá práce,tak se tam lidi rádi vrací néé?

kelly1983
3. srp 2009

To jsem tu zůstala sama ☹

kopa
autor
3. srp 2009

Kelly ahoj 🙂
já už zase mizím 😅

kopa
autor
3. srp 2009

Jéé holky ted jsem se nasmála 😀 😀 😀 Koukala jsem do albíček a líbí se mi jak si každej fotí bříško a přitom si drží prsa aby nebyla vidět.Jéé to mě by se to prso nevešlo ani do dvou dlaní 😀 😀 😀

kelly1983
3. srp 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

murynka
3. srp 2009

ahojky holky 🙂

markytaj moc moc gratuluji ke // 😵 😵 😵 😵 super

aronku držím palečky 🙂 😉 a bude to sobré ale strach chápu měla jsme ho také 😅 😔

holky já dnes byla také vytočená manžovi zrušil dovču na 4D UZ ☹ tak jsme volala na přeobjednání mají objednací na konec září a prostě to změnit nejde tak jsme volala kámošce jak byli oni tam prý stačí 14 dní dopředu tak mám kontakt a zítra tam volám a objednám se tam snad to půjde
byla by škoda kdyby Jirka nemohl jít sám s etěší ☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru