Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
5. dub 2011

@nicollka To je mi moc líto......máš moc hodnýho manžela,malej bude určitě štastnej.....Pamatuju si dodnes jak jsem malá ležela v nemocnici a všici šli domu=(((

@wlladka Moc hezký=)
My se vrátili z výletu,,bylo to dnes super=)))

lenik_25
5. dub 2011

@sarlotta já jí rušim už dva dny 😀 Včera svíčková, dneska KFC 😀

lenik_25
5. dub 2011

@wlladka Krásné fotky. No jak si cucá ten palec u nohy, z toho jsem hotová 😀 Krása 😀

lenik_25
5. dub 2011

@lucadav Luci, bylo to super, jdu stahovat fotky 😉

mari111
5. dub 2011

@lenik_25 v děčíně je kfc ? 😨 A jinak dobrá dietka 😀

lenik_25
5. dub 2011

@mari111 Ne, byly jsme s Luckou (lucadav) na výletě v Ústí.

lenik_25
5. dub 2011

Tak tady jsou fotky z toho našeho společného výletu:

https://picasaweb.google.com/103292642557292110...

mari111
5. dub 2011

tak princezna v pelechu a manža ještě v práci , no a já sama ☹ to fakt nemám ráda 😔 proč tady některá nebydlíte blíž kakra 😠
@lenik_25 taky pojedeme do Ústí asi v sobotu, za holkama do nemocnice, kuknout jak se maj

mari111
5. dub 2011

@lenik_25 jé krásnej výlet ste měli, foto úžasné a jak se pusinkovali, no nádhera 😵 😵 😵 😵

lucadav
5. dub 2011

@lenik_25 =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lenik_25
5. dub 2011

@mari111 Oni se milujou, oni nás milujou, my je milujem 😀

@lucadav 🙂)))))))))))))))))

mari111
5. dub 2011

@lenik_25 😀 hezkýýýý

mari111
5. dub 2011

já sama doma a tady nikdo 😒

majjka24
5. dub 2011

@nicollka moc Vám držím palečky aby co nejdříve zdravý a ty sis mohla v klídečku užívat těhu 🙂

majjka24
5. dub 2011

Holčičky moje mám nějakou sentimentální náladu a chtěla bych Vám všem moc poděkovat za všechno co jste pro udělaly a udělaly jste toho hodně. Nebýt Vás, tak nevím nic a jsem totálně v pr....Moc Vám přeju všem jen to nejlepší a DĚKUJU 😀 😀 😀

mirax
5. dub 2011

@majjka24....nebuď smutenka 🙂 ...to víš, že na každého to někdy padne. Štěstí v podobě miminka na tebe čeká a určitě to nebude dlouho trvat 🙂 🙂 🙂 🙂
Nebo máš smutek z něčeho jiného?

akcull
5. dub 2011

Holky, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho po zamlklém potratu jste se začali zase snažit o miminko a za jak dlouho vám to vyšlo? Já jsem potratila ve 12. týdnu a moc mě to zasáhlo. Vůbec jsem si nepřipouštěla, že by se mi něco takového mohlo stát...☹ No, teď už začínám přemýšlet, kdy zase začít, aby to už vyšlo a co pro to udělat ... Rádi bychom ještě jedno mimčo, ale taky se bojím, že to zase nedopadne.... Je to pro mě ještě hodně bolestivé, ale člověk má alespoň nějakou naději...

wlladka
5. dub 2011

@lenik_25 krásný výletík a krásný fotečky 😵 😵 😵
@akcull obecně po třetí MS. Držím palce, ať to vyjde

majjka24
6. dub 2011

@akcull Moc mě to mrzí co se ti stalo, držím palečky ať to co nejdříve přebolí. Jak psala Wladka , je lepší po 3 ms, než se tělo dá dokupy,prý když otěhu do 3 měsíců je zase zvýšené riziko, že znovu potratíš (dle mého mudry) moc se nenatahuj, odpočívej, kup si kontryhelový čaj, papkej vytamínky, hlavně kys.listovou 😉

majjka24
6. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................35tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................20 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 19 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 19 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt,............. KO , ??............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, ..............KO ,??....................................................... TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................18DC
Katyna ........................ ..........48DC
nikissek28............................17DC
Ivomal......................... ..........40DC
maendy................ ..................30DC
Martasek ................ . .............30 DC
lenik_25................... ...............26DC

mari111
6. dub 2011

ahojík holky.
@majjka24 no krásně si to napsala a poděkovala 🙂 drž se

nicollka
6. dub 2011

Ahoj holky manža už jel, za hodinku mu budu volat co a jak. CHce ho vzít domů, babička s dědem říkali že mu nepodávaji žádné léky, nic , jen čekají do pátku kdy mu udělají další rozbor, jinak je zdravý kromě jater, ale to bude mit jaterní dietku ještě dlouho. Takže ho chce vzít domů, na co se stresovat tam kdyz může doma sledovat minimax a hajat tu s náma a v pátek ho jen zavezeme na ty doběry, tak uvidíme co vyřeší.

Jinak mě se před chvílí udělalo zase to divné zle, tlak, tak sem si lehla :( snad to nic neznamená, zítra už dojde "angelsound" který sem původně nechtěla, ale pro klid duše, poslechnu srdíčko a budu klidná, aspon doufaám že si ho poslechnu, mám pořád takové šílené myšlenky a pocity. Sofinku ani nějak necítím :( už at je ráno

nicollka
6. dub 2011

@majjka24 Maji nebud smutná 🙂 x

Do tabulky můžeš KO 6.5. velký utz ve 20TT jdu 20.4.

mari111
6. dub 2011

@nicollka neboj, to bude v pořádku, malej se brzo uzdraví a srdíčko malej si budeš za chvíli poslouchat, jen ho najít a než ho najdeš, nestresuj, taky jsem někdy hledala hodinu než jsem našla 😉 A že jí necítiš je normálni, to jsem taky měěla. Všechno bude ok 🙂 Snad vám kluka pustěj domu.

mari111
6. dub 2011

tak a my sme dneska zahájili spaní po obědě v ložnici v postýlce, tak jsem zvědavá, usla hned a jen uvidím jak dlouho tam bude hajat a jestli to bude pořád tak, že hned krásně usne. Kočárek už mám na prodej, takže už se bude spinkat doma a pak na procházku v golfkách 🙂

cajori17
6. dub 2011

ahoj holky ,ta ja jsem celou noc nespala,silene nafoukle bricho a krece ale prdolka me obcas stouchnul,takze je o.k. spala jsem do pul 11 sla vyvencit pejsana a jdu znovu lezet,bo se mi i hrozne mota hlava ☹

@majjka24 nubud smutna,jaro a leto je idealni na "vyrobu " mimiska 😉 telo je plne vitaminku a tk to vidim,ze do konce leta budes na 100%tehulka 🙂

nicol snad bude malej v pohode a brzy se ti vrati domu..........a angelsounds te urcite ,tak jako me, uklidni 🙂 prikladam fotecky ze sobotniho vyletu(to byl pritelak jeste v pohode )

sarlotta
6. dub 2011

@akcull to je mi moc líto, nepřebolí to nikdy, hlavně ten hrozný šok 😔 😔 tak foukám na dušičku a neboj, ono to příště vyjde a budeš těhulka až do konce... příroda ví co dělá.. něco bylo špatně. Doporučuju taky počkat 3MS, pravidelné.

sarlotta
6. dub 2011

@nicollka držte se, kakra, to je trápení, taky bych byla šílená doma bez prcka 😅 😅 ale taťka to tam srovná 😉

sarlotta
6. dub 2011

@cajori17 krásná těhulinka🙂

sarlotta
6. dub 2011

Dneska sem malé uvařila jáhly, kuře a mrkev , tak jsem zvědavá co to s ní udělá🙂))) ale baštila hezky 😉 taky jogurt nám jede, od madety bílý..je úplně hustý, stojí v něm lžička, tak to má jak zmrzku 😀 .. akorát je z toho zasrajděná až na zádech druhý den 🤐 😅 😀
no jinak ruce v puse, slintá, snad už nějaký zoubek bude.. už by mohl 😠 😎 😉
tak pojím a jdem ven 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru