Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
6. dub 2011

Ahoj holky tak volala jsem s Danielkem , dnes jeste zůstane ze má průjem třetí den, že neví z čeho a zítra budou výsledky stěrů, ale zítra půjde 100% domů, jen uz budou vedet co to je. ale asi ze z těch antibiotik, tak aby zase nebyl dehydrovany nebo neco. Byl stastny ze došel táta, a od doby co sem s ním aspon telefonovala tak Sofi štouchá a štouchá :D
Jsem nejštastnější zase sem si poplakala s úsměvem na tváři 🙂 A zítra už jedu do Brna i já. A s prázdnou se nevrátím :D

Moc moc všem díky , sem se vás naotravovala poslední týden 🙂

nicollka
6. dub 2011

a už mám i kočárek v černé barvě 🙂 takže už je po výběrech

https://www.youtube.com/watch?v=Mx5iGTAu3tc
lucadav
6. dub 2011

@nicollka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

lucadav
6. dub 2011

@akcull Držím palečky aby Rady už tu zazněly,tak držim palce

lucadav
6. dub 2011

@cajori17 Slušíííííí,,,opatrujte se=)

sarlotta
6. dub 2011

@nicollka tak ty brďo jako ten kočárek, to je kosmická technologie neee🙂)) hledím na to 😲 😀 😀 😀 😀 krásný, já bych ho brala aji v té červené, já černé kočárky moc nemusím 😅 😉
Ještě bych si ho ošahala naživo, jak je velký, těžký, ovladatelný , jak péruje, z čeho jsou kolečka, jak jezdí po hrbech, jak je velký košík🙂

kopa
autor
6. dub 2011

Ahoj maminy,těhulky a snažilky 🙂
Za hodku vykoupu Vítka tak za vámi přijdu na pokec 🙂

majjka24
6. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................35tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................20 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 19 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 19 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, ..............KO ,??....................................................... TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................18DC
Katyna ........................ ..........48DC
nikissek28............................17DC
Ivomal......................... ..........40DC
maendy................ ..................30DC
Martasek ................ . .............30 DC
lenik_25................... ...............26DC

majjka24
6. dub 2011

@nicollka téééda, kočárek luxusní a není to moc malinké? Nevyroste ti z toho za chvíli?? A kolik ta " hračka" stojí? 🙂 🙂 🙂 Na to pomalu vysokou školu, tolik páček 😀

majjka24
6. dub 2011

@nicollka Tak to je super, že ti malého pustí konečně domů, držím palečky aby výsledky byly v pořádku 🙂

mari111
6. dub 2011

@nicollka nóóó vychytanej kočárek 😉

mirax
6. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem byla na tom utz.
Nejsme o moc moudřejší - mimi mělo mezi nožkama pupečník - dr. říkala, že je to možná holka, pač jasného piňďu nevidí, ale zase tam byl ten pupečník, tak se za ním prý mohlo i něco schovávat.
Takže první odhad spíš holka.....

.....a já jsem asi úplně pitomá, ale já se nějak nastavila na kluka a fakt se mi chtělo brečet, že holka neeeeee 😨 😔 a hrozně mě štve, že mě to tak vzalo!!!!! Místo, abych byla šťastná, že je mrně zdravé, tak já si takhle vymejšlím..., ale nemůžu se tomu ubránit. Vám, že to ještě není jistota, ale radši už se nastavuju na druhou ženskou....

Snad mě za to rozčarování neodsoudíte..., ale jsem dnes z té zprávy nezprávy fakt mimo.

kopa
autor
6. dub 2011

@mirax Miraxko já tě úplně chápu 😅 Přála sis chlapečka.Neboj ještě to nevíte na 100% tak se to třeba změní.Nesmutni těhulko bud ráda za takový zázrak 😵 😵 čekáš zdravé krásné miminko a to je důležité!!!

sarlotta
6. dub 2011

@mirax hehe těhule noooo🙂))) já jsem teda z malé úplně mimo a kdybych čekala třetí tak chci zas holku 😎
ještě že neexistuje třetí možnost coooo🙂))) To bude ok, na to se vykašli.. to jsou hormony, 😎

sarlotta
6. dub 2011

@kopa tož co nového u Vás ? 😉

mirax
6. dub 2011

@kopa....děkuju, vždyť já vím...mě asi nejvíc žere ta nejistota🙂..kdybych to aspoň věděla jistě, tak to hned asi hodím za hlavu a začnu na tom okamžitě hledat to pěkné, jenže takhle pořád nevím.

Momentálně koukám na jména 😀 ...mám pocit, že musím začít nějak nanovo...tak tedy holčička a nové jméno pro ni 😀

kopa
autor
6. dub 2011

@mirax no vidíš už koukáš na jména 😀 😀 nakonec budeš ráda i za princezničku 😉 jen vybírej,já bych pro holčičku jméno asi neměla 😀
@sarlotta u mě nic nového 😅 včera mi píchli na gyndě tu vyvolávačku a čekám 😅 Už mám 9 dní zpoždění 😀 tělo si se mno zahrává 😠

petroska
6. dub 2011

ahojky tak sem si početla co sem za týden nestihla
@kopa tak na tebe su zvědavá co z té tvojí opožděné mršky bude 😀 .Já bych taky brala nečekaný těhu,klído i ted hlavně at je to bez problému.Ani by mi to nevadilo že by to bylo tak brzo 🙂
@wlladka šimonek je slaďáček a v tom modrým sporťáčku 😵
@nicollka
@cajori17 pěkný bříšenka 😉
@lenik_25 ti sou sladcíííí 😵 nádherné fotečky,supr výletek

petroska
6. dub 2011

A já se chlubím že lezeme,konečně.sice je ještě trochu pajdavý a spíš poskakuje dopředu ale kolínka občas střídá takže pár dní a bude zdrhat jak má 🙂 .Tak mám radost že to zase neuroložce natřeme a nepošle nás na rehabky 🙂 jak tam pujdeme.

wlladka
6. dub 2011

Ahojky

@nicollka Tak ať už je Daneček konečně s tebou a průjem ať si domů nebere 😉
Pěkný kočárek jsi vybrala 😵
@cajori17 kráásná těhule. Moc ti to sluší v tom jarním slunku 😉
@mirax gratuluji ke kontrolce - hlavně že jste zdraví 🙂 🙂
@petroska gratuluji k pohybu vpřed 😵 😵 Brzy to dopiluje a bude vám doma cídit podlahu 😀 😀 My stále nic 😒 , ale ono to přijde. 😉
.... a děkuji za pochvalu na Šímu

wlladka
6. dub 2011

Tady vám ještě ukážu našeho prostředního - Matyáše.

majjka24
7. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................35tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................20 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 19 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 19 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, ..............KO ,??....................................................... TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................19DC
Katyna ........................ ..........49DC
nikissek28............................18DC
Ivomal......................... ..........41DC
maendy................ ..................31DC
Martasek ................ . .............31 DC
lenik_25................... ...............27DC

aronek
7. dub 2011

Ahojky, tak za chvilku razím do práce. Přítel přijde z noční, tak se mineme ve dveřích 😖 Mně se tak nechce 😔

lenik_25
7. dub 2011

Ahoj holky, dnes je krááááásný den!!!

lenik_25
7. dub 2011

@wlladka To je krásnej kluk, to bude lamač dívčích srdcí!!! Model 🙂

lenik_25
7. dub 2011

@petroska Děkuju, jsou to zlatíčka

lucadav
7. dub 2011

@wlladka Ty jo to je model=))))))))pěkny

@lenik_25 Leníku ,,,moc držím palečky............. 🙂

lenik_25
7. dub 2011

@lucadav díky

nicollka
7. dub 2011

@lenik_25 jeeee to není duch 🙂))

díky, kočárek od kamaradky, vyzkoušený, super. použitý po jejím synovy, ale jako nový. za 10tis s koženou židličkou jídelní, ohrádkou, převalovacím pultíkem s vaničkou , autosedačkou

lenik_25
7. dub 2011

@nicollka No už to duch není, je to ještě silnější než na té fotce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru