Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
13. dub 2011

@kopa ano,vyzadala jsem si to od obvodaka ,ale ten mi rekl,ze tomu nerozumi,doufala jsem ze v nemocnici mi k tomu neco reknou,ale mylila jsem se........takze mi nikdo neni schopnej odpovedet na me otazky,..........listerie mohla zpusobit ruzne defekty plodu a jelikoz jsem mimi od 13 tt nevidela,coz jsem jim rekla,mohli se alespon podivat a to jsem jim rekla,ze me poboliva bricho a skoro se mi vysmali,to teda nebylo fer,vyplasenou tehuli takhle odpalkovat...........uz tam nikdy nepojedu ta stara furie se chovala arogantne hned kdyz me videla a nic ji neomlouva,je to preci lekarka a jeji povinnosti je snad me vysetrit,ne? delala mi tam hodinove prednasky o blbostech a to uz mohla mit utz davno hotovy,.....mimo to jsem se ptala proc mi nevezmou krev a nebo neposlou na infekcni nebo tak a ona mi rekla,at to zaridi muj gyn 😠 😠 😠 😠 no otres.........dneska me cely den boli bricho i pupik 😒 se zblaznim asi,jeste k tomu ze me vysel takovy svetle zeleny hlen ☹

cajori17
13. dub 2011

@lenik_25 tvuj manza je zlaticko 🙂 a ty jsi velka bojovnice

madormi
13. dub 2011

@nicollka to asi nesmíš tak pozorovat já mám výtok od začátku, střídá se průhledný řídký, s hustým občas nažloutlý ale prý je to v pohodě tak už to vůbec neřeším, mimčo kope tak normal gynda stejně nic víc nezjistí a podrobnosti stejně až v prenatalu tak v klííídu 🙂 jdeš už ve středu ne? 🙂

madormi
13. dub 2011

@cajori17 tak se pro jistotu objednej do prenatalu do brna nebo do nějakého centra na screening II trimestru tam by veškeré abnormálie zjistlili, tak a´t si v klidu

cajori17
13. dub 2011

@nicollka to bude dobry uvidis.......

madormi
13. dub 2011

cajdo, nikčo holky, já se taky bojím, aby bylo mimi v pořádku, ale výtok a já nevím co nezkoukám když jdu an záchod, stejěn tomu hovno rozumíme, hovno z toho poznáme a akorát se stresujete a to chudák mimi, klídek, nebojte všechny to zvládnem bude to dobré, musíme tomu věřit přeci!

cajori17
13. dub 2011

@madormi premyslela jsem nad tim.......v nemocnici se me ptali jakeho mam gynekologa,tak jsem rekla jmeno a ona pry at se nebojim,ze je velice peclivy a ma snad lepsi utz nez oni v nemocnici,tak nevim zda jim duverovat ...na screening jdu k nemu uz zitra

cajori17
13. dub 2011

@madormi ja se snazim,uz ani nechci plasit,stejne s tim ted uz nic nenadelam

cajori17
13. dub 2011

holky,co jste z moravy,kde budete rodit?premysleli jste nad tim?rodil nekdo v Brne?

madormi
13. dub 2011

@cajori17 no jen si kazíš těhu a mimíse nervuješ, já dkyž jsem nervní tak mimís pěkně kope nelíbí se mu to 🙂 a v autě to jsou kopance 🙂 fakt klíd, do zítra vydržíš tak hoď nohy nahoru, dej si něco dobrého a bude dobřže, mě taky někde furt něco píchá, výtok mám od ovulky furt nějakej,ale dokud cítím mimíse a přes angela slyším srdíčko, tak si fakt nepiřpouštím, že by mohlo být něco špantě zaháním takové myšlenky, na depky je času dost přeci 🙂

madormi
13. dub 2011

@cajori17 jednoznačně kyjov, strýc je kamarád s tamním primářem, a jen samé dobré refernece na něj mám navíc bude v kontaktu se strýcem a společně budou řešit co se mnou, takže kyjov, kdyby tam nebyl on, jdu do brna

cajori17
13. dub 2011

@madormi me by prave zajimalo ktera porodnice v Brne je nejlepsi

madormi
13. dub 2011

@cajori17 heel to záleží asi an mudrech, v každeé je výborný doktor a debil tak ono je to asi fuk 🙂 ale hodně lidí jezdí do Bohunic

cajori17
13. dub 2011

@madormi Vim,ze hodne jezdi do Bohunic,Obilni trh,Mil.bratri,ja nebudu vedet kterou

ikopretinka
13. dub 2011

@cajori17 Tak brno mám zjistěno docela dobře. Kdybych totiž začala rodit 34tt musela bych do brna. Bohunice nebo obilňák 😉 Obilňák má horší pokoje na šestinedělí a moderní porodní boxe, bohunice jsou nové a moderní celé. Navíc bohunice mají lepší možnost návštěv. Kdyby jsi ale rodila do toho 34tt tak jedině obilňák, protože z bohunic by prý mimčo šibovali na obi. Přístup lékařů prý dobrý v obou. Každopádně já chci prostějov. Tady máš odkaz na diskusi , mě tam toho řekly holky hodně. https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnic...

ikopretinka
13. dub 2011

@lenik_25 to je dobře, že máš skvělého manžela 😉

cajori17
13. dub 2011

@ikopretinka diky za info 🙂a jak ti je?

ikopretinka
13. dub 2011

@cajori17 no po pravdě jaksi všelijak, to špinění trochu ustalo, břicho sem tam bolí. Ještě počkám a když se to nezlepší jedu na monitor do porodky. Jsem tak domluvená s mou dr.

nicollka
13. dub 2011

No nic jdu si udělat smažák a brambory se zel. v pařáku mnamka 🙂 Jen chudak syn syr muze ale smažený ne, a v pařáku to asi neudelam co?

nicollka
13. dub 2011

nebo že bych mu syr obalila a dala do trouby? udela se to bez oleje?

mirax
13. dub 2011

@nicolka - to moc neudělá...já smažené např. nejím skoro vůbec, hermelín třeb asi vždyck ydám do alobalu a v troubě rozpeču. A může se u mono sýr? Je to zase celkem tučná záležitost.

cajori17
13. dub 2011

holky,jdu vyvencit pejsanka pred barak,zatim ahojky

lenik_25
13. dub 2011

@nicollka Ten sýr takhle neuděláš, bohužel.

caj a nicolko, holky, fakt neplašte, já měla u Danečka taky různej výtok celé těhotenství, bez intimky jsem nedala ani ránu. A všude mě píchalo, bolelo, je to NORMÁLNÍ. A navíc máte angelsound, to by vás mělo na 100% uklidnit, že se prckové mají dobře. Tak matky, v klidu nožky hore a užívejte si to!!!

cajori17
13. dub 2011

holky co mate angelsound,mam dotaz.......kdyz poslocham srdicko z 90 % ho slysim porad jen dole v podbrisku a kopance taky jen v podbrisku,okolo pupku malo kdy,je to normalni?

cajori17
13. dub 2011

ja jen,ze nejak nestrida polohu

nicollka
13. dub 2011

jj sýry může máme natírací nízkotučné, a eidam může max 30%. Natirame na rohlik nebo toust. chleb a šunku to ma moc rad. Koupila jsem i nejaky v kelimku - tuk 0,1.

No a on mi nakonec řekl že sýr nechce že jen brambory a kukuřicu tak bylo po dilemě 🙂

nicollka
13. dub 2011

Caj taky jsem našla vždy v podbřišku, většinou uprostřed nad stydkou kostí. I kdyz občas uplave a je trošku většinou na pravo. Ale vždy dole.

cajori17
13. dub 2011

@nicollka diky nicol

nicollka
13. dub 2011

jo a pohyby kopanečky maličky citim taky uplne dole v podbřišku, takže asi si děla z močáku houpací sít 🙂

madormi
13. dub 2011

@cajori17 já taky srdíčko slyším z 98% procetn v podbříšku a kope mě taky tam, jen občas je srdíčo vpravo dole, občas vlevo dole, občas uprostřed 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru