Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
28. dub 2011

@cajori17 máš stejnej termín jak jsem měla já a šla jsem do porodky v termínu ale Lauruška se narodila 29. 8. 😉
@farmarska ty jo, takovejch otázek si jí dala 😀 a koukej přidat novou fotečku Mišánka, aj sebe samo 😅

cajori17
28. dub 2011

@mari111 🙂 tak uvidime,kdy se nasemu prckovi bude chtit 🙂jeste si pamatuju,kdyz jsi byla na rade ty 🙂

mari111
28. dub 2011

@cajori17 jo taky si to pamatuju jak kdyby to bylo včera a hle už to bude zítra 8 měsícu 😅 jinak postýlka ti stačí 120 x 60 si myslím že věčší je zbytečná, pak už koupiš postej až bude mimi věčší 😉

madormi
28. dub 2011

@cajori17 tak přebalovák jsem už koupili a od května začnu objednávat i velké věci, jako povlečení, postýlku věci do apod. chci mít totiž vše do konce června pohromadě, 3 týdny v červenci nebudem doma a pak to už může piřjít kdykoliv že 🙂

madormi
28. dub 2011

@cajori17 ty jo už za týden vdaná paní 🙂 a co nakonec budeš mít na sobě? šaty nebo tuniku?

cajori17
28. dub 2011

@mari111 diky za radu,koupime tedy 120x60 🙂

@madormi ja jsem si chtela zacit nakupovat az po te svatbe 🙂pocitam konec kvetna 🙂 ale porad me to nuti objednavat uz ted 🙂
jinak vcera jsem si koupila v Cáčku krásnou košili bílou , pak černé kalhoty a bíle balerýny 🙂 a den pred svatbou cjhci k holicovi,ale nevim co s vlasy .......muze se v tehu melirovat,nebo barvit?

nicollka
28. dub 2011

ahoj holky,
teeeeda gratuluji k miminku 🙂 super zprávičky.
Caj a má být krásné počasíčko 🙂 Závidím hned bych si to zopákla 🙂 ale snad už nebudu 🙂

A nákupy, já bych nakupovala jak utržená z řetězu, ale budeme nakupovat asi v červnu. Postýlku mám vybranou, jen nevím musím se podívat jaký máme rozměr matrace a jaky rozměr postýlky. Oblečení začnu taky třídit nekdy koncem května, co je po malým neutroš barvy. Zbytek dokoupime růžovou. Už at je ten červen moc se těším.

mari111
28. dub 2011

@cajori17 říka se že v těhu melír ne, že to je peroxid ale nevím, no. Znám hodně holek co to neřešili. Takže je to na tobě 😉

cajori17
28. dub 2011

@nicollka ja uz taky moc tesim na to nakupovani,ale nevetsi dilema mam s kocarkem,chtela jsem v cross,nebo v travel ,pal firkon verano ale na kazdem kocarku se neco najde,ach jo......fakt nevim

@mari111 fakt teda nevim ☹

madormi
28. dub 2011

@cajori17 já jsem jednozančně rozhodlá pro baby smile v max neo carbon. a bude černý. jinak s těma věcma taky začnu až v druhé polovině května. většinu už mám vybranou tak počkám na manžovo výplatu a pak jí buchnu a kočík objednám koncem června, ono bude dost praní a žehlení tak ať je čas 🙂 jinak povlečení, a tkaové věci mám už vybrané stačí kliknout a zaplatit 🙂a jako poslední koupím monitor dechu a kočárek. proutěný košík už mám doma půjčený, koupila jsem sadu lahviček( tommee tippee má značka preferé)a hadříky nakupuji furt od velkého utz 🙂 hele já ted melír nenosím,ale spíš proto, že mi vadil smrad, ale před svatbou bych šla. ono tchýně říkala( je kadeřnice) že melír je lepší jak barva, pže melír se nedává až k hlavně na kůži, tak se nedostane do těla

madormi
28. dub 2011

@cajori17 jo a jinka kdybych neměla vybraný baby smile tak beru camarelo exlusive, včera jsem ho viděla v krámě náhdrný modrý kombinovaný s koženku tam měli a a byl úúžasnýýý

cajori17
28. dub 2011

@madormi dneska jsem se divala prave i na ten baby smile v max 🙂 a kocarek objednam taky ke konci cervna 🙂
melirek bych chtela ale docela se bojim 🙂poctu si nekde na netu

mari111
28. dub 2011

@madormi tommee tippee taky preferuju a aj kámošku jsem na to ukecala a je velice spokojená 😉

sarlotta
28. dub 2011

Holky to jsou super starůstky🙂))) hoďte link an kočárky, omrknu to 🙂))) 😎 😎 co je zas nového 😀

madormi
28. dub 2011

@cajori17 já bych se fakt jednoho melíru nebála, ale záleží na tobě no 🙂 my koukali na ten baby smile na veletrhu a nadšení jsme z něj a tu v obchodě jsem si ho taky zkoušela a už nebudu měnit asi
@mari111 mě se strašně líbí i designově a slyšela jsem na to jen chválu, nemám ráda avent totiž ani nevím proč možná proto, že je tak profláklej 🙂

mari111
28. dub 2011

@madormi no hlavně maj savičky hodně podobné prsu, takže se mimískovi dobře pije a já jsem si kupovala ty antikolikové a aj teď už má Lauruška velké a samo že rúžové 😉 😀 a dudlík jsme měli od TT a aj sterilizátor nakonec jsem koupila TT a už máme s kámoškou aj misky na krmení s víčkem objednané od nich 😅

mari111
28. dub 2011

jo a aj termoobali máme, no prostě skoro všechno. Pár věcí teda mám aj od aventu, to mi věčšinou kupuje kamoška, tá to má oblíbené

mari111
28. dub 2011

jinak ty dvě malé 260ml teda střední prodávam za 200,- +poštovné, kdyby někdo z vás chtěl. Stáli 399,- v origoš obale 😉 a jsou samo jako nové 😉 jen vyvařit. Já jsem je teda vyvařila ale vite jak, stejně to ještě chce před použitím . Aj dudlík od Tommee Tippee za 40,-

madormi
28. dub 2011

@mari111 já koupila celou tu sadu - jsou tam asi dvě nebo tři lahvičky, ten hrneček s pítkem, dudlíčke a náhradní savičky, ještě chci koupit sterilizátor od tt do mikrovlnky, pak ty termoobaly a i tu kosmetickou sadu tt( nužky, teploměr atd)

madormi
28. dub 2011

@cajori17 v tom hodoši měli odstín č. 2 a byl hezčí než na obrázku krásná zajímavá modrá to byla: http://www.bambino-kocarky.cz/produkt/238-2266-...

mari111
28. dub 2011

@madormi na tu sadu kosmetickou jsem taky koukala, jen jestli ty núžky budou dobré, pak mi řekněš,ju. Ono dneska koupit malé núžky aby stříhali je zázrak 😒

cajori17
28. dub 2011

@madormi a daji se tam u nich objednat i jine barvicky?a kocarek je mozne objednat k nim na prodejnu,ze ?

madormi
28. dub 2011

@mari111 no tuty vypadají malinké tak uvidíme 🙂
@cajori17 jj myslím, že ano, oni jsou určo rádi za každý kšeft tak vyjdou vstříc, jen přes net je to vždy o trochu levnější, ale asi nic závratného

madormi
28. dub 2011

holky má tato zavinka do kočárku cenu pro mimčo narozené srpen/září? moc se mi líbí, ale nevím :
http://www.babydream.cz/fusaky-zavinovacky-deky...

mari111
28. dub 2011

@madormi já jsem zavinky používala, aj taku podobnú teplejší jsem využila v říjnu ji určo použiješ, možna aj dřív 😉 není tak drahá takže já bych do ní šla

mari111
28. dub 2011

Du spát, tak dobrou holky. úplně vám závidím to nakupování pro mimíska 😅

tercie
28. dub 2011

Jééééééééééééééé nakukuju a tady se dějou věci!!!!! 🙂

@ikopretinka oooooooobr gratulace ke krásný dcerušce, ať vám dělá radost a hezky roste 🙂 Taky jste se taky dočkali, mě jdou slzy do očí...

...holky není to tak dávno co jsme řešily ovu, znásilňování manželů, BT , neustále přicházející mrchu, a koukejte, kolik z nás už je maminou a další pořád přibejvají 😵 😵 😵 😵 😵 prostě se jednou všechny dočkáme, to je jednou jistý, tak snažilky nesmutněte, hlavu hore a optimismus 🙂!!!!!!!!!!!!!

tercie
28. dub 2011

@cajori17 melír se nedává až úplně na pokožku hlavy, takže ten je naprosto v pohodě, a barvy už taky nejsou co to bejvalo, něco jinýho je třeba trvalá, ale já se v těhu barvila normálně a žádnej problém nebyl. Kolikrát je větší problém co dýcháme, a ne to, co máme chvilku na hlavě, takže bych to nehrotila. Když se nebudeš barvit dvakrát do tejdne 😀
A těším se na fotky ze svatby 🙂 Už jsi vymyslela ten účes? Jestli si necháš vlásky vyčesat, nebo jen nějak sepnout?

tercie
28. dub 2011

@cajori17 aha tak koukám že @madormi byla rychlejší a už ti odpověděla 😀 Moje švagrová je taky kadeřka, tak mám info od ní 😉

tercie
28. dub 2011

Holky já avent taky nějak nemusím 😝 Mám lahvičky dvě protože jsme je dostali, jsou s tím pítkem od půl roka a od roka, a malej mě ani jednu nechce, akorát si s tím hraje a mlátí o zem😀 Ale jestli můžu dát tip, tak omrkněte Lovi od Canpol babies, je to nová kolekce a mají to celkem zmáklý, různý nástavce na lahve se dají kombinovat, a cenově taky fajn, hodně mamin je s tím spokojeno 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru